Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-01, 11:15   #4111
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
zrobiłam super hiper zestawienia i... zgłupiałam. nie wiem czy się opaliłam czy podmienili mi podkłady??? deborah była dla mnie pomarańczowo brzoskwiniowa teraz wyglada jakby pasowała idealnie, może to kwestia nawilżenia skóry, ostatnio smaruje ja tylko ziajka oliwkową i lepiej wygląda nie ma przesuszeń, nie wiem... Mam wrazenie,że wygląda ona dorbze tylko na fragmencie małym, na całej twarzy już jakoś sztucznie. Za to moja hauschka jakaś zółta wyszła haha, ale przynajmniej ładnie pachnie... same oceńcie. tam gdzie nie ma podpisów pokrywaja się z wcześniej napisanymi. trzeba pamiętać,że nie tylko kolor się liczy, ja mam taką skórę,że pory paskudnie wielkie, przetłuszcza się a zarazem łuszczy i ściąga, nyx źle się rozprowadza taki tynk powstaje, deborah jest taka sucho silikonowa, health mix wodnisty... jak na to wszystko patrzę...tyle kasy w błoto heh
Szkoda, bo kolor przepiękny

Mam gdzieś douglasową odlewkę Burżuja - dla mnie konsystencja jest ok, lubię takie lekkie i wodniste podkłady, ale kolor to tragedia. Za ciemny, za żółty, a te drobinki strasznie dziwnie rozświetlają i twarz wygląda bardzo nienaturalnie.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 11:52   #4112
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że w naszej mieścinie otworzyli nową galerię, a tam - Sephora, druga Natura i czwarty Rossmann
Chyba niedługo rozpocznę akcję pozbywania się części lakierów, bo przestają mi się mieścić... Ale one wszystkie są taaaakie ładne
uuu... toż ty pewnie tortury przeżywasz nawet cię nie kuszę tymi niemieckim lakierkami, o których była mowa podajże w piątek

jak zaczniesz się pozbywać zapasów to pomyśl o mnie ja zawsze mam ambitne plany, by kupić jakiś lakier, a później najzwyczajniej w świecie zapominam o tym. a do tego ślęczenie w sklepie i zastanawianie się, czy dany kolor, aby na pewno się nadaje do bladego ludzia
a spodziewam się, że ty masz mnóstwo zabójczych kolorów dla bladolicych

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-05-01 o 11:54
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 11:53   #4113
bhokarala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 136
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witajcie Bladolice!

Yhym...serdecznie dziękuję tym, które doceniły moją urodę Trzeba mi było to usłyszeć/przeczytać w tamtym momencie

I...tyle na razie, bom się zawstydziła. ><

Pozdrawiam cieplutko w ten deszczowy dzionek....ach! jak wszystko się pięknie rozrośnie po pokropieniu deszczem! Wiosna jest piękna...byleby słoneczko nie przypiekało
bhokarala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 12:27   #4114
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
uuu... toż ty pewnie tortury przeżywasz nawet cię nie kuszę tymi niemieckim lakierkami, o których była mowa podajże w piątek

jak zaczniesz się pozbywać zapasów to pomyśl o mnie ja zawsze mam ambitne plany, by kupić jakiś lakier, a później najzwyczajniej w świecie zapominam o tym. a do tego ślęczenie w sklepie i zastanawianie się, czy dany kolor, aby na pewno się nadaje do bladego ludzia
a spodziewam się, że ty masz mnóstwo zabójczych kolorów dla bladolicych
Wysłałam kuszącą propozycję na PW
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 12:36   #4115
Juleczka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A jaki makijaż pasuje do szatynki z bardzo jasną cerą i szaro-niebieskimi oczami?
(włosy bardzo kręcone)
__________________
Bez Twojego pozwolenia nikt nie może sprawić, że poczujesz się gorszy!
Juleczka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 13:48   #4116
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Szkoda, bo kolor przepiękny

Mam gdzieś douglasową odlewkę Burżuja - dla mnie konsystencja jest ok, lubię takie lekkie i wodniste podkłady, ale kolor to tragedia. Za ciemny, za żółty, a te drobinki strasznie dziwnie rozświetlają i twarz wygląda bardzo nienaturalnie.
piękny ale bardzo jasny może tutaj tak tego nie widać, zdjęcia w słońcu pewnie by to lepiej ukazały, ale słońca nie było, jest taki hm moze przez konsystencje raczej nie wygląda dobrze tak nierówno rozbiela, niezdrowo, a jestem fanką skóry bladej jak się tylko da to jednak nyx odpada przynajmniej dla naczynkowca a ja zazwyczaj jestem czerwona jak burak.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 15:58   #4117
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Wpadł mi ostatnio do głowy pewien pomysł: co myślicie o zrobieniu zamkniętego wątku z jasną kolorówką i podkreślającą bladość, ale ze zdjęciami? Te poprzednie to tylko lista i jeśli już nas coś zainteresuje, trzeba szukać we wszystkich czterech częściach wątku, a to jest średnio wygodne...
Moim zdaniem bardzo fajny pomysł Myślę, że decydowanie ułatwiłoby to życie (a raczej wybory przed sklepową półką niejednej Bladolicej
Nawet chętnie pozbierałabym zdjęcia z ostatnich wątków, ale to dopiero po przyszłym tygodniu (matura)
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 16:52   #4118
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bardzo fajny pomysł Myślę, że decydowanie ułatwiłoby to życie (a raczej wybory przed sklepową półką niejednej Bladolicej
Nawet chętnie pozbierałabym zdjęcia z ostatnich wątków, ale to dopiero po przyszłym tygodniu (matura)
Ja jestem wolna już teraz i chętnie bym się tym zajęła
Więc fotki, odnośniki do KWC... Coś jeszcze?
I oczywiście zbieramy wszystko - podkłady, pudry, korektory, lakiery do paznokci i tak dalej
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 17:01   #4119
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

To możemy się podzielić częściami ja z chęcią przygarnę jakąś część, z tym że to za 2 tygodnie, po maturze z chemii
Był taki przegląd robiony, ale było mało zdjęć, chociaż pamiętam że w tej części którą ja się zajmowałam nie było ich praktycznie w ogóle. Można jeszcze pozbierać opisy danych produktów
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 18:17   #4120
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Ja jestem wolna już teraz i chętnie bym się tym zajęła
Więc fotki, odnośniki do KWC... Coś jeszcze?
I oczywiście zbieramy wszystko - podkłady, pudry, korektory, lakiery do paznokci i tak dalej
a co powiecie, gdyby dodać do tego jeszcze fotki bladolicych? i modelek, aktorek, ale także zdjęć "zwykłych" dziewczyn
żeby się inspirować ich makijażami, itp. a później mogłybyśmy krok po kroku omawiać sposób ich wykonania, żebyśmy się coraz piękniejsze stawały

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

dobra, może i ona na tym zdjęciu nie wyszła jak rasowa bladolica- w "cougar town" wygląda aż anemicznie- w dobrym tego słowa znaczeniu.
ale zazdroszczę takiej jednolitej cery
http://www.imdb.com/media/rm871401472/nm1682400
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 18:45   #4121
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziś testowałam jak na moje buźce zachowują się minerały Pixie.
Dla mnie cudo
Formuła cover de luxe doskonale przykrywa moje przebarwienia potrądzikowe i świetnie się trzyma ( w prawdzie ślęczenie cały dzień nad książkami to nie warunki ekstremalne, ale i tak jestem pod wrażeniem). Jestem bardziej zadowolona niż gdy malowałam się EDM.
Moim jedynym problemem jest to, że znalazłam 2 kolorki, które mi pasują i teraz mam problem jakiego kupić biga
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 18:58   #4122
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Czytałam dzisiaj o Pixie i bardzo mnie kuszą, a teraz mam środki bo wczoraj dostałam bonusa za świadectwo Tylko nie mam pojęcia czy przy filtrach mogę używać minerałów, czy ich nie zetrę tym wcieraniem

Btw, Valie witam w klubie siedzących i piszących cały dzień maturę z angielskiego, nie wiem po co musimy zdawać jeszcze pp
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2010-05-01 o 19:00
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 20:41   #4123
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Ja jestem wolna już teraz i chętnie bym się tym zajęła
Więc fotki, odnośniki do KWC... Coś jeszcze?
I oczywiście zbieramy wszystko - podkłady, pudry, korektory, lakiery do paznokci i tak dalej
A jak miałby taki wątek wyglądać? Każdy post poświęcony jakiejś części kolorówki (np. cały o podkładach) i tak kilka pod rząd na ten jeden temat (chociaż tu byłoby trudno przewidzieć ile postów by to zajęło) Czy po prostu posty tematyczne, ale dodawane sukcesywnie, co jakiś czas gdy zbierze się trochę info?

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
a co powiecie, gdyby dodać do tego jeszcze fotki bladolicych? i modelek, aktorek, ale także zdjęć "zwykłych" dziewczyn
żeby się inspirować ich makijażami, itp. a później mogłybyśmy krok po kroku omawiać sposób ich wykonania, żebyśmy się coraz piękniejsze stawały
Ja jestem za
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 20:42   #4124
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
jak ja dawno nie pisałam!(ale codziennie,reguladnie Was podczytuję )A ja tak z innej beczki wracając do minerałów.. właśnie dostałam pędzel long handled kabuki i do tego gratis próbeczki z edm(sprzedawczyni dała mi najjaśniejsze jakie posiadała) : light neutral(żółty jak cholera), fairly light(odcień różowawy.. ale za ciemny),light medium- pomarańczowy,ciemny, fuu. i Olive fair- jest ok.. ale wolała bym jeszcze jaśniejszy. I właśnie tu sie pojawia pytanie do Was me kochane bladolice- jaki odcień jest najjaśniejszy?Moim zdaniem to Sandy Fair(może któraś z Was posiadaaaa??)
Ja mam Sandy Fair, bo uznałam go za najjaśniejszy z gamy w miarę neutralnych odcieni. Uwielbiam go, jakoś tak ładnie się stapia z cerą Kolor, moim zdaniem, jakby beżowy, w sensie, że ani za różowy ani za żółty
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 20:57   #4125
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Dziś testowałam jak na moje buźce zachowują się minerały Pixie.
Dla mnie cudo
Formuła cover de luxe doskonale przykrywa moje przebarwienia potrądzikowe i świetnie się trzyma ( w prawdzie ślęczenie cały dzień nad książkami to nie warunki ekstremalne, ale i tak jestem pod wrażeniem). Jestem bardziej zadowolona niż gdy malowałam się EDM.
Moim jedynym problemem jest to, że znalazłam 2 kolorki, które mi pasują i teraz mam problem jakiego kupić biga
kusicie tymi minerałami, kusicie
Valie, jak pasują ci obydwa to nie ma takiego problemu- obojętnie jaki zamówisz będziesz dobrze wyglądać
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 20:57   #4126
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Saya
A jak miałby taki wątek wyglądać? Każdy post poświęcony jakiejś części kolorówki (np. cały o podkładach) i tak kilka pod rząd na ten jeden temat (chociaż tu byłoby trudno przewidzieć ile postów by to zajęło) Czy po prostu posty tematyczne, ale dodawane sukcesywnie, co jakiś czas gdy zbierze się trochę info?
Hmm chyba łatwiej byłoby zebrać podobnie jak w podsumowaniu, do którego link jest na pierwszej stronie. Podkłady podzielone na tonację, resztę też tak można podzielić i do danego postu wrzucać zdjęcia podkładów itp. Zawsze można edytować wątek, żeby na bieżąco dodawać nowe informacje
Ja się piszę na dodatkowe przeglądnięcie jakiegoś wątku o minerałach (EDM lub Pixie) bo nie mogę się do tego zabrać, a tak to bym miała motywację Tutaj nie ma zbyt wielu informacji o minerałach.

Dziewczyny, mam problem Chce się pofarbować na rudo, ale nie mam pojęcia czy w ogóle by mi pasował i jaki odcień...
Wklejam jeszcze raz kawałek ( ) twarzy i rudości, które zwróciły moją uwagę.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:03   #4127
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Hmm chyba łatwiej byłoby zebrać podobnie jak w podsumowaniu, do którego link jest na pierwszej stronie. Podkłady podzielone na tonację, resztę też tak można podzielić i do danego postu wrzucać zdjęcia podkładów itp. Zawsze można edytować wątek, żeby na bieżąco dodawać nowe informacje
Ja się piszę na dodatkowe przeglądnięcie jakiegoś wątku o minerałach (EDM lub Pixie) bo nie mogę się do tego zabrać, a tak to bym miała motywację Tutaj nie ma zbyt wielu informacji o minerałach.

Dziewczyny, mam problem Chce się pofarbować na rudo, ale nie mam pojęcia czy w ogóle by mi pasował i jaki odcień...
Wklejam jeszcze raz kawałek ( ) twarzy i rudości, które zwróciły moją uwagę.
Patrząc po kawałku twarzy ja bym była raczej za takim "truskawkowym blondem", ale mogłoby to się zupełnie zmienić po zobaczeniu całej twarzy
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:11   #4128
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Właśnie nad truskawkowym blondem też myślałam, z jednej strony chce czegoś mocnego, ale z drugiej strony nie chcę, bo się boję właśnie miałam wrzucić jakieś sensowne zdjęcie, ale wszystkie jakieś takie niewyjściowe
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:21   #4129
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Myślałam, żeby taki wątek zrobić na zasadzie - post z podkładami płynnymi plus fotki, post z podkładami w musie plus fotki... etc. edytowane w miarę pojawiania się nowości na rynku.
Myślę, że dzielenie na tonacje nie ma sensu, bo dużo dłużej z tym zejdzie, a czasem naprawdę trudno jest to do końca określić.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 21:28   #4130
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

tych podkładów jest jednak trochę i podzielenie na tonację (zawsze można zrobić takie nieokreślone jeszcze) mocno ułatwia sprawę
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:32   #4131
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Hmm chyba łatwiej byłoby zebrać podobnie jak w podsumowaniu, do którego link jest na pierwszej stronie. Podkłady podzielone na tonację, resztę też tak można podzielić i do danego postu wrzucać zdjęcia podkładów itp. Zawsze można edytować wątek, żeby na bieżąco dodawać nowe informacje
Ja się piszę na dodatkowe przeglądnięcie jakiegoś wątku o minerałach (EDM lub Pixie) bo nie mogę się do tego zabrać, a tak to bym miała motywację Tutaj nie ma zbyt wielu informacji o minerałach.

Dziewczyny, mam problem Chce się pofarbować na rudo, ale nie mam pojęcia czy w ogóle by mi pasował i jaki odcień...
Wklejam jeszcze raz kawałek ( ) twarzy i rudości, które zwróciły moją uwagę.
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, że pożyczyłam Twoje zdjęcie, ale wrzucam kilka propozycji (niestety ostatnio zauważyłam, że fotki na moim laptopie są trochę innego kolorku więc wsio jest tak "mniej więcej" Ale mam nadzieję, że widać cokolwiek

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Myślałam, żeby taki wątek zrobić na zasadzie - post z podkładami płynnymi plus fotki, post z podkładami w musie plus fotki... etc. edytowane w miarę pojawiania się nowości na rynku.
Myślę, że dzielenie na tonacje nie ma sensu, bo dużo dłużej z tym zejdzie, a czasem naprawdę trudno jest to do końca określić.
Podoba mi się taki podział. Byłoby bardzo przejrzyście i można by szukać tego na co się ma ochotę np. tego podkładu w musie, a nie płynnego
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:34   #4132
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
tych podkładów jest jednak trochę i podzielenie na tonację (zawsze można zrobić takie nieokreślone jeszcze) mocno ułatwia sprawę
Albo będziemy robili podziały np. na podkłady mineralne, a w tym jeszcze podział na tonacje
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:40   #4133
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

pomożecie? marzy mi się cudny peeling do twarzy, który zedrze ze mnie stary, opalony naskórek. niestety, po przeszukaniu kwc jestem tak samo zielona, jak przed
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:40   #4134
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Właśnie nad truskawkowym blondem też myślałam, z jednej strony chce czegoś mocnego, ale z drugiej strony nie chcę, bo się boję właśnie miałam wrzucić jakieś sensowne zdjęcie, ale wszystkie jakieś takie niewyjściowe
nie bój się, rude farby naprawdę bardzo szybko się spłukują - wiem co mówię - niezależnie od używania kosmetyków "niby chroniących kolor" po jakiś 2-3 tygodniach nawet te "ekscentryczne" rudości już są znacznie mniej intensywne niż na początku, i wręcz mogą uchodzić za naturalny kolor włosów
nawet farby fryzjerskie się spłukują, trochę mniej niż drogeryjne, ale jednak

mnie się podoba ten kolor u pani z gwiazdkami na włosach

antoninne
- a maseczka aspirynowa/polopirynowa? wygładza jak peeling enzymatyczny, i rozjaśnia, dla mnie cudowny wynalazek
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-05-01 o 21:44 Powód: dopisek
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:45   #4135
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Saya
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, że pożyczyłam Twoje zdjęcie, ale wrzucam kilka propozycji (niestety ostatnio zauważyłam, że fotki na moim laptopie są trochę innego kolorku więc wsio jest tak "mniej więcej" Ale mam nadzieję, że widać cokolwiek
Ojej dziękuję Ci bardzo!
Drugie zdjęcie mi się baaardzo podoba Mam nadzieję, że jak pójdę do fryzjerki ze zdjęciem to wyczaruje mi to, co będę chciała.
W tych rudościach tak jakoś ciekawej, blond nijaki


Cytat:
Napisane przez Saya
Podoba mi się taki podział. Byłoby bardzo przejrzyście i można by szukać tego na co się ma ochotę np. tego podkładu w musie, a nie płynnego
Cytat:
Napisane przez Saya
Albo będziemy robili podziały np. na podkłady mineralne, a w tym jeszcze podział na tonacje
Podział na konsystencję i na tonacje w których da się ustalić


Ruda3d wiem, mi też on się podoba jak już się przełamię na farbowanie, spodobam się sobie w rudościach i będę chciała czegoś intensywnego, to to będzie ten z gwiazdami

Antonnine masz wrażliwą skórę? Ja przed kwaszeniem się jechałam po hardcorze - peeling z zaparzonej kawy! A tak to nigdy nie kupowałam drogeryjnych peelingów

Maseczka aspirynowa też fajna dodatkowo jak się pomasuje na koniec to te małe ziarenka działają jak delikatny peeling.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2010-05-01 o 21:51 Powód: dopisek
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:48   #4136
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

https://polki.pl/work/privateimages/...s/E/27964.jpg- moje marzenie
http://www.uroda-wdziek.pl/files/ima...de%20wlosy.jpg
http://villka.blox.pl/resource/2006.jpg- też fajna
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:51   #4137
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
pomożecie? marzy mi się cudny peeling do twarzy, który zedrze ze mnie stary, opalony naskórek. niestety, po przeszukaniu kwc jestem tak samo zielona, jak przed
Ja uwielbiam peeling enzymatyczny Ziaja Nuno (niby do cery trądzikowej,a ja mam raczej suchą, ale nie narzekam), jest delikatny,ale robi co trzeba i nawet troszkę rozjaśnia skórę
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:59   #4138
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Drugie zdjęcie mi się baaardzo podoba Mam nadzieję, że jak pójdę do fryzjerki ze zdjęciem to wyczaruje mi to, co będę chciała.
W tych rudościach tak jakoś ciekawej, blond nijaki

Podział na konsystencję i na tonacje w których da się ustalić
2 i 4 są bardzo fajne rudy dodaje charakterku i zadziorności- wiem coś o tym teraz mi włosy ściemniały na kasztan, ale mam pełno zdjęć z dzieciństwa z mocno rudymi włosami, piegi na całej twarzy, skóra jakby mąką wysypana, a do tego czarne oczyska. miałam taką siłę wewnętrzną czy coś, jakby nic mi nie mogło stanąć na przeszkodzie

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Antonnine masz wrażliwą skórę? Ja przed kwaszeniem się jechałam po hardcorze - peeling z zaparzonej kawy! A tak to nigdy nie kupowałam drogeryjnych peelingów

Maseczka aspirynowa też fajna dodatkowo jak się pomasuje na koniec to te małe ziarenka działają jak delikatny peeling.
nie, wrażliwcem nie jestem. peeling z kawy? nie wpadłabym na taki wynalazek
Madzia14, ruda3d, skoro tak zachwalacie aspirynę to coś w tym musi być a skoro jeszcze rozjaśnia to koniecznie wypróbuję
dziękuję za pomoc
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 22:02   #4139
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Czytałam dzisiaj o Pixie i bardzo mnie kuszą, a teraz mam środki bo wczoraj dostałam bonusa za świadectwo Tylko nie mam pojęcia czy przy filtrach mogę używać minerałów, czy ich nie zetrę tym wcieraniem

Btw, Valie witam w klubie siedzących i piszących cały dzień maturę z angielskiego, nie wiem po co musimy zdawać jeszcze pp
O Pixie usłyszałam jakieś 2 tygodnie temu i od razu wzięłam się za czytanie wątku Potem tylko kilka kliknięć na allegro i jestem szczęsliwą posiadaczką

Pod minerałki używam Pharmacerisa 30, a jako primera miszanki pudru bambusowego i diamentowego z BU, na koniec wszystko traktuje wodą termalną z Avene. Nie zauważyłam, żeby mi się coś ścierało

Pixie mają składzie (podobnie jak EDM) destabilizującą mikę, więc liczę się z tym, że jak smaruje się 30 to ochrona tak wysoka nie jest.

Angielski jak angielski jeszcze przeboleje, bo lubię. Gorzej z podwójną ilością matmy
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 22:07   #4140
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

myślniki wkleiły się do adresów, trzeba je usunąć, żeby działalo 2 bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez Saya
Ja uwielbiam peeling enzymatyczny Ziaja Nuno (niby do cery trądzikowej,a ja mam raczej suchą, ale nie narzekam), jest delikatny,ale robi co trzeba i nawet troszkę rozjaśnia skórę
To muszę wyskoczyć do natury, mój mi się kończy. Żel nuno polubiłam, więc to może też

Cytat:
Napisane przez antoninne0216
2 i 4 są bardzo fajne rudy dodaje charakterku i zadziorności- wiem coś o tym teraz mi włosy ściemniały na kasztan, ale mam pełno zdjęć z dzieciństwa z mocno rudymi włosami, piegi na całej twarzy, skóra jakby mąką wysypana, a do tego czarne oczyska. miałam taką siłę wewnętrzną czy coś, jakby nic mi nie mogło stanąć na przeszkodzie

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



nie, wrażliwcem nie jestem. peeling z kawy? nie wpadłabym na taki wynalazek
Madzia14, ruda3d, skoro tak zachwalacie aspirynę to coś w tym musi być a skoro jeszcze rozjaśnia to koniecznie wypróbuję
dziękuję za pomoc
Jak się urodziłam to podobno byłam miedziana potem platynowa i zaczęłam ciemnieć, teraz jest o to to

Nie czytałaś o peelingu kawowym na wizażu ? Ja na całe ciało używam z kawy niezaparzonej, na twarz brałam delikatnie z kawy zaparzonej, odsączałam fusy i dodawałam żelu do twarzy do tego. Skóra jest cudownie gładka ale to mocna tarka

Aspiryna bardzo ładnie mnie oczyszcza, tonik aspirynowy tez jest bardzo fajny. Zawiera śladowe ilości kwasów, więc niestety nie można się cały dzień na słońcu smażyć...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.