Czy któraś z Was uciekła??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-09, 20:08   #1
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 282

Czy któraś z Was uciekła???


Witam!

Mam takie pytanie... czy któraś z Was uciekła do innego kraju??? mam na myśli ucieczkę bez słowa... po prostu spakowanie pewnego dnia walizki i już :p
__________________
Welcome to my truth... I STILL LOVE!
Kropeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 20:12   #2
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Ja mam ochote czasem tak zrobic, ot, po prostu odciac sie od tego wszystkiego i wyjechac bez slowa, ale wiem, ze moi rodzice nie przezyliby tego .
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 20:28   #3
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 282
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Mam dokładnie to samo... i dokładnie ten sam powód mnie tu trzyma.
W Grecji mam faceta... czekającego z mieszkaniem, pracą.. przede wszystkim z miłością... a tutaj mam ostatni rok szkoły, rodzinę która oczekuje, że ją skończę... i mętlik w głowie
__________________
Welcome to my truth... I STILL LOVE!
Kropeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 20:30   #4
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez Kropeczkaa Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo... i dokładnie ten sam powód mnie tu trzyma.
W Grecji mam faceta... czekającego z mieszkaniem, pracą.. przede wszystkim z miłością... a tutaj mam ostatni rok szkoły, rodzinę która oczekuje, że ją skończę... i mętlik w głowie

Skoro to ostatni rok szkoły, to lepiej ją skończyć, bo to potem może się wlec latami
Ja też mam ostatni rok szkoły, a potem wybywam tez do faceta za granicę, tyle że do Anglii
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 20:32   #5
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez Kropeczkaa Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo... i dokładnie ten sam powód mnie tu trzyma.
W Grecji mam faceta... czekającego z mieszkaniem, pracą.. przede wszystkim z miłością... a tutaj mam ostatni rok szkoły, rodzinę która oczekuje, że ją skończę... i mętlik w głowie
No, ja niestety, jeszcze troche me studia potrwaja...a poza tym, kurcze, ja kocham swoje miasto . Nie wyobrazam sobie mieszkac gdzie indziej, chyba, ze ze soba zabralabym przyjaciol i znajomych.

A z drugiej strony...
Chcialabym od niego odpoczac, od problemow.
Chcialabym po prostu wstac pewnego dnia i od nowa zaczac wszystko, takie nowe zycie, czytsa kartka.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 20:40   #6
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 282
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Taaak... czysta kartka. Wiem o czym mówisz... Ja w czerwcu spakowałam walizkę i wyjechałam do Grecji. Sama... bez nikogo obok. Wysiadłam na lotnisku przerazona... mimo to znalazłam pracę, po jakimś czasie poznałam masę ludzi... przyjaciół... przeżyłam niesamowitą przygodę... i przede wszystkim poznałam faceta. Spędziłam z nim 2 miesiące i był to najszczęśliwszy okres mojego życia. Po około 2 tygodniach znajomości zamieszkaliśmy razem (i już do końca razem mieszkaliśmy). Wszystko układało się świetnie... czułam się wspaniale...
Niestety trzeba było wyjechać. Teraz żałuję, że wróciłam... zmusiły mnie naciski (delikatne ale jednak) ze strony rodziny... mama mówiła za każdym razem przez telefon: "Ale Madziu... liceum trzeba skończyć". Może gdybym zostala dostałabym się tam do jakiejś szkoły??? przynajmniej byłabym szczęśliwa... a tak... płaczę co noc... od tygodnia nie wiem co ze sobą zrobić... umieram... powoli umieram...
__________________
Welcome to my truth... I STILL LOVE!
Kropeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 20:45   #7
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez Kropeczkaa Pokaż wiadomość
Taaak... czysta kartka. Wiem o czym mówisz... Ja w czerwcu spakowałam walizkę i wyjechałam do Grecji. Sama... bez nikogo obok. Wysiadłam na lotnisku przerazona... mimo to znalazłam pracę, po jakimś czasie poznałam masę ludzi... przyjaciół... przeżyłam niesamowitą przygodę... i przede wszystkim poznałam faceta. Spędziłam z nim 2 miesiące i był to najszczęśliwszy okres mojego życia. Po około 2 tygodniach znajomości zamieszkaliśmy razem (i już do końca razem mieszkaliśmy). Wszystko układało się świetnie... czułam się wspaniale...
Niestety trzeba było wyjechać. Teraz żałuję, że wróciłam... zmusiły mnie naciski (delikatne ale jednak) ze strony rodziny... mama mówiła za każdym razem przez telefon: "Ale Madziu... liceum trzeba skończyć". Może gdybym zostala dostałabym się tam do jakiejś szkoły??? przynajmniej byłabym szczęśliwa... a tak... płaczę co noc... od tygodnia nie wiem co ze sobą zrobić... umieram... powoli umieram...

Rozumiem, że Tż nie jest Polakiem? Jeśli nie, to zapraszam na wątek "jestem w związku z obcokrajowcem"
No cóż, znacie się krótko, rodzice mają rację. Szkołę skończyć trzeba, a ta odległość, przytłaczająca czasem, będzie dla Was próbą.
Ja nigdy nie chcę wracać od Tż, ale jednak ma się te obowiązki.
Pomyśl, że to tylko rok i będziesz mogła uciec
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 21:00   #8
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez Kropeczkaa Pokaż wiadomość
Taaak... czysta kartka. Wiem o czym mówisz... Ja w czerwcu spakowałam walizkę i wyjechałam do Grecji. Sama... bez nikogo obok. Wysiadłam na lotnisku przerazona... mimo to znalazłam pracę, po jakimś czasie poznałam masę ludzi... przyjaciół... przeżyłam niesamowitą przygodę... i przede wszystkim poznałam faceta. Spędziłam z nim 2 miesiące i był to najszczęśliwszy okres mojego życia. Po około 2 tygodniach znajomości zamieszkaliśmy razem (i już do końca razem mieszkaliśmy). Wszystko układało się świetnie... czułam się wspaniale...
Niestety trzeba było wyjechać. Teraz żałuję, że wróciłam... zmusiły mnie naciski (delikatne ale jednak) ze strony rodziny... mama mówiła za każdym razem przez telefon: "Ale Madziu... liceum trzeba skończyć". Może gdybym zostala dostałabym się tam do jakiejś szkoły??? przynajmniej byłabym szczęśliwa... a tak... płaczę co noc... od tygodnia nie wiem co ze sobą zrobić... umieram... powoli umieram...
Spokojnie, na pewno nie umierasz.
Rok to nie jest wcale dlugo, przezyjesz.
Ja nie wyobrazam sobie pracy nie w zawodzie, cale zycie "na garach, bez mozliwosci spelnienia zawodowego (a zawodu mego nie da sie po prostu wykonywac bez uprawnien, bez skonczenia studiow).
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 21:28   #9
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 282
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Masz rację... wiem o tym... a mimo wszystko biję się sama ze sobą, żeby nie zarezerwować biletu ... I już... :/

Ps. Wendka, dziękuję za wskazanie wątku... właśnie czytam wszystko i niedługo napiszę o swojej historii... buziak
__________________
Welcome to my truth... I STILL LOVE!
Kropeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 08:58   #10
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez Kropeczkaa Pokaż wiadomość
Masz rację... wiem o tym... a mimo wszystko biję się sama ze sobą, żeby nie zarezerwować biletu ... I już... :/

Ps. Wendka, dziękuję za wskazanie wątku... właśnie czytam wszystko i niedługo napiszę o swojej historii... buziak
IMHO, nie warto, masz jeszcze tylko rok do skonczenia szkoly, zdasz mature, wtedy mozesz wyjezdzac, ukladac sobie zycie w innym panstwie, tam mozesz na studia isc.
Poza tym pamietaj, ze nie jestes sama na swiecie, twoim rodzicom tez na pewno bardzo zalezy na twoim szczesciu i zebys przynajmniej mature zrobila...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 09:59   #11
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Witam dziewczyny Od pewnego czasu intensywnie myślę właśnie o takiej ucieczce... Nie widzę tu perspektyw i tak jak już wcześniej pisałyście chciałabym zacząć wszystko od nowa... Owszem mam pracę, ale chciałabym spróbować czegoś innego, chciałabym podszkolić język. Jedyne co mnie trzyma w tym kraju to ostatni rok studiów (licencjat) i jak już wytrzymałam 2 lata to wytrzymam też ostatni rok. Tylko boję się, że marzę o wyjeździe a spełznie na niczym
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 13:58   #12
Vesubin
Przyczajenie
 
Avatar Vesubin
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

ja mniej wiecej tak zrobilam, uciekajac do niemiec, powiedzialam jedynie jedynie 3 osoba nikomu wiecej.. i naprawde duzo mi to dalo. trzbe byc mocnym psychiczniem
Vesubin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 14:15   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez Kropeczkaa Pokaż wiadomość
Taaak... czysta kartka. Wiem o czym mówisz... Ja w czerwcu spakowałam walizkę i wyjechałam do Grecji. Sama... bez nikogo obok. Wysiadłam na lotnisku przerazona... mimo to znalazłam pracę, po jakimś czasie poznałam masę ludzi... przyjaciół... przeżyłam niesamowitą przygodę... i przede wszystkim poznałam faceta. Spędziłam z nim 2 miesiące i był to najszczęśliwszy okres mojego życia. Po około 2 tygodniach znajomości zamieszkaliśmy razem (i już do końca razem mieszkaliśmy). Wszystko układało się świetnie... czułam się wspaniale...
Niestety trzeba było wyjechać. Teraz żałuję, że wróciłam... zmusiły mnie naciski (delikatne ale jednak) ze strony rodziny... mama mówiła za każdym razem przez telefon: "Ale Madziu... liceum trzeba skończyć". Może gdybym zostala dostałabym się tam do jakiejś szkoły??? przynajmniej byłabym szczęśliwa... a tak... płaczę co noc... od tygodnia nie wiem co ze sobą zrobić... umieram... powoli umieram...

Moj znajomy zrobil tak pare lat temu. Skonczyl 4 klase technikum, a piata skonczyl ja za granica. Wyjechal do milosci i nie zaluje. Wyjechal nie znajac jezyka. Tam poszedl na kurs, znalazl szkole polska, w ktorej mogl uczyc sie po polsku i napisal mature. Co mi mowil( niepamietam dokladnie), ze gdyby skonczyl skole w PL ona by sie tam nie za bardzo liczyla, a tak bez problemow z uznaniem wyksztalcenia ma mature ktora sie liczy w Anglii, bo tam wyjechal prawie 5 lat temu.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 14:17   #14
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Moj znajomy zrobil tak pare lat temu. Skonczyl 4 klase technikum, a piata skonczyl ja za granica. Wyjechal do milosci i nie zaluje. Wyjechal nie znajac jezyka. Tam poszedl na kurs, znalazl szkole polska, w ktorej mogl uczyc sie po polsku i napisal mature. Co mi mowil( niepamietam dokladnie), ze gdyby skonczyl skole w PL ona by sie tam nie za bardzo liczyla, a tak bez problemow z uznaniem wyksztalcenia ma mature ktora sie liczy w Anglii, bo tam wyjechal prawie 5 lat temu.

skoro zdawal mature po polsku, to liczyla sie ona tak smao jak ta zrobiona w Polsce.
Po wejsciu do UE matura polska liczy sie tak jak zagraniczna
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 20:05   #15
PumkaMarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 113
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Ja wyjechalam do Holandii. Mojemu chlopakowi powiedzialam ze jade do kolezanki do innego miasta. Pare dni wczesniej umawialismy spotkanie na obejrzenie naszego nowego wspolnego mieszkania. On chcial bysmy zamieszkali razem, pracowal nad robieniem dziecka Odwiozl mnie na przystanek, przed tym mielismy bardzo fajny seks, jednak wiem ze tak po prostu byo lepiej, zostawic go w ten sposob, bez dlugich wyjasnien, przyjazdow do mnie itp. Bylo szybko i w Holandii zaczelam naprawde nowe zycie. Zupelnie nowe, inne, bardziej dojrzale i spelnione. A facet. Coz czesem mam jakigos chlopaka, ja bardziej stawiam na zabawe, niz jakis zwiazek. Oczywiscie, takze wie o tym druga strona

W Polsce bylam od dwoch lat tylko raz, na tydzien. Zobaczyc mame i bobasa mojej siostry. Kiedy mysle o tym co zrobilam dwa lata temu, mysle ze byla to jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu. Bardzo sponatniczna i trafiona. To Twoje zycie, baw sie i rozwijaj!

Pozdrawiam
PumkaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 21:57   #16
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."

Edytowane przez blue2003
Czas edycji: 2010-03-09 o 10:59
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 09:02   #17
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Ja sobie takiej ucieczki w moim wykonaniu nie wyobrazam. Wydaje mi sie to bardzo egoistyczne. Rozumiem chec odmiany, pozostawienia wszystkiego co bylo za soba. Ale z drugiej strony to jest nie w porzadku w stosunku do rodziny na przyklad. Po prostu bezduszne tak wyjsc ktoregos dnia z domu i nie wrocic. Wyjazd za granice jest i bez tego trudny, po co sobie jeszcze dodatkowo dodawac stresow (i nie tylko sobie...) Chociazby z szacunku dla rodzicow (o milosci juz nie wspomne) nalezaloby poinformowac o swoich planach... Ale moze ja jakas staroswiecka, niedzisiejsza jestem.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 09:08   #18
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez PumkaMarta Pokaż wiadomość
Ja wyjechalam do Holandii. Mojemu chlopakowi powiedzialam ze jade do kolezanki do innego miasta. Pare dni wczesniej umawialismy spotkanie na obejrzenie naszego nowego wspolnego mieszkania. On chcial bysmy zamieszkali razem, pracowal nad robieniem dziecka Odwiozl mnie na przystanek, przed tym mielismy bardzo fajny seks, jednak wiem ze tak po prostu byo lepiej, zostawic go w ten sposob, bez dlugich wyjasnien, przyjazdow do mnie itp. Bylo szybko i w Holandii zaczelam naprawde nowe zycie. Zupelnie nowe, inne, bardziej dojrzale i spelnione. A facet. Coz czesem mam jakigos chlopaka, ja bardziej stawiam na zabawe, niz jakis zwiazek. Oczywiscie, takze wie o tym druga strona

W Polsce bylam od dwoch lat tylko raz, na tydzien. Zobaczyc mame i bobasa mojej siostry. Kiedy mysle o tym co zrobilam dwa lata temu, mysle ze byla to jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu. Bardzo sponatniczna i trafiona. To Twoje zycie, baw sie i rozwijaj!

Pozdrawiam
Ooo niezłe podejście -zostawić chłopaka nic mu nie mówiąc.. ja bym czuła się strasznie na jego miejscu. Dojrzałe życie według Ciebie to baw się nie patrząc na uczucia innych.. super..nie ważne że chłopak być może się załamał, jego życie legło w gruzach, liczę się ja i zabawa... nie krytykuję Cie, po prostu nie spodziewałam się że ktoś może mieć takie podejście.
Ja nie potrafiłabym tak zostawić kogoś bez słowa wyjaśnienia, nawet jeśli nie kocham tej osoby to nie znaczy że mam prawo ją tak krzywdzić...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 11:28   #19
PumkaMarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 113
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Tak, liczy sie ja i zabawa i dla facetow z ktorymi sie bawie tez liczy sie zabawa. Wiesz, ja poznalam faceta a on po roku chcial ze mna wziac slub a ja mam 20 lat. On jednak nie chcial slyszec o tym ze zrobimy to pozniej albo o tym ze ja nie chce wychodzic za maz. Zadzwonilam do niego po miesiacu z Holandii i powiedzialam ze to koniec, rozmowa byla krotka.

Wiesz sa faceci, ktorym kiedy mowisz nie onie nadal napieraja. Wiec na takich tez sa sposoby Np. taki jaki opisalam w poscie powyzej.

Pozdrawiam
PumkaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 11:30   #20
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez PumkaMarta Pokaż wiadomość
Tak, liczy sie ja i zabawa i dla facetow z ktorymi sie bawie tez liczy sie zabawa. Wiesz, ja poznalam faceta a on po roku chcial ze mna wziac slub a ja mam 20 lat. On jednak nie chcial slyszec o tym ze zrobimy to pozniej albo o tym ze ja nie chce wychodzic za maz. Zadzwonilam do niego po miesiacu z Holandii i powiedzialam ze to koniec, rozmowa byla krotka.

Wiesz sa faceci, ktorym kiedy mowisz nie onie nadal napieraja. Wiec na takich tez sa sposoby Np. taki jaki opisalam w poscie powyzej.

Pozdrawiam
No rozumiem, faceci są różni skoro naciskał i mieliście różne priorytety to chyba dobrze, że zakończyłaś związek
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 14:19   #21
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

A ja myślę, że czasami taka ucieczka jest najlepsza. A co kiedy np. mówicie o wyjedzie czy emigracji a rodzina robi wszystko żebyście tylko nie wyjechały? Ja jak mówie, że za rok stąd wyjadę to ciągle słyszę "do d*** pojedziesz" albo "wrócisz szybciej niż wyjedziesz" i inne tego typu teksty... Więc chyba też pozostanie mi "ucieczka"
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 14:58   #22
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
A ja myślę, że czasami taka ucieczka jest najlepsza. A co kiedy np. mówicie o wyjedzie czy emigracji a rodzina robi wszystko żebyście tylko nie wyjechały? Ja jak mówie, że za rok stąd wyjadę to ciągle słyszę "do d*** pojedziesz" albo "wrócisz szybciej niż wyjedziesz" i inne tego typu teksty... Więc chyba też pozostanie mi "ucieczka"
A co rodzina moze zrobic takiego zebys nie wyjechala? To Twoja decyzja (jesli oczywiscie jestes juz dorosla ). A to, ze mowia, ze wrocisz szybciej niz wyjedziesz...to tylko ich opinia. Jesli chcesz wyjechac to nikt Cie nie powstrzyma, wcale uciekac nie musisz.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 16:34   #23
Justa 78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 162
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Mi moja niedoszla tesciowa tez mowila, ze szybciej wroce jak wyjade... i minely juz prawie 4 lata odkad `ucieklam`, a ja nadal nie mam ochoty wracac .
__________________
Je suis l'accalmie
Justa 78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 18:23   #24
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Ucieknie. Do niego i do kraju, ktory kocha. 6 pazdziernika.
Wczoraj kupilam bilet na samolot. Moja mama jeszcze nic nie wie. A najgorsze, ze to za jej kase bylo... Coz. Nie wiem kiedy z nia o tym porozmawiam. Nie wiem jak mam to zrobic. Ale musze jak najpredzej. Babci i dziadkowi powiem, ze jade za granice, ale na jakies praktyki w zwiazku ze studiami. Innej rodziny nie mam, wiec problem z glowy. Dwom przyjaciolkom powiem prawde. Rodzicom dziewczynki, ktorej daje korepetycje rowniez wersje z praktykami. Wiec nie bedzie to taka calkowita ucieczka. Ale jednak.
Jestem zdesperowana. Rozerwana. Caly czas skreca mi zoladek ze zdenerwowania. Budze sie co chwile w nocy.
Wypisalam sie juz ze szkoly jezykowej. Na studiach zostal mi jeden egzamin do zaliczenia semestru, ale nie ma jeszcze nawet wyznaczonej daty. Podejde do niego, jak zdam zalicze semestr, jak nie - to nie. I zostanie mi poltora roku do koncowki licencjata. Szkoda bedzie calego semestru, no ale...
Musze sprobowac. Potrzebuje odmiany. Calkowitej. Przyspieszonej lekcji dorastania. Chce byc tam. Chce byc z nim.

też uciekne.. 28 wrzesnia... semestr na studiach zawalony... uciekam do tż... nie wiem jak powiem mamie oficjalna wersja jets ze jade na 2 tygodnie...
dixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:29   #25
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Ja nie uciekłam
ale skończyłam studia i powiedziałam: pojadę zobacze, najwyżej wrócę za miesiać po udanych wakacjach
jestem już tutaj ponad dwa lata i z powrotem się wcale nie spiesze.
czasami słyszałam,że czemu nie wrócimy ( z TŻ), ż eoni tęsknią ... pomogły konkretne argumenty dotyczące szans rozwoju, pracy, łatwości życia.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:22   #26
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Ile Was tutaj jest
Mój wyjazd nie będzie ucieczką - nie do końca. Wyjeżdżam, żeby zacząć nowe życie. Biorę ze sobą dziecko - jedziemy do brakującej części rodziny - czyli do mojego przyszłego męża To będzie kompletnie inne życie, taka właśnie czysta kartka, potrzebne jest mi to bardzo, jestem pewna, że odrodzę się na nowo. Jestem gotowa na ciężką pracę, ale taką, która daje wymierne efekty - nie tylko w kwestii finansowej. Wierzę w to, że tam będzie nam lepiej - mojej córce zwłaszcza. Mam w sobie tyle dobrej energii i siły, że najchętniej pojechałabym już dziś. Z kilku względów nie mogę, ale już niedługo...
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 19:35   #27
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Poniekąd ja też uciekłam. Najbliższa rodzina wiedziała i rodzice dali mi kasę na wyjazd. Znajomym nie powiedziałam nic. Potrzebowałam tego wyjazdu, żeby zacząć znowu oddychać. Za granicą mam rodzinkę, kogoś z kim naprawdę jestem blisko. Po powrocie nie jest mi zbyt łatwo. Tęsknie za tymi których zostawiłam, czuje się samotna. Jestem też rozdarta, nie wiem jaką podjąć decyzję dotyczącą mojej przyszłości. Został mi jeszcze rok szkoły i nie wiem co dalej. Boję sie, że całe życie będę pracować na zmywaku za granicą. Ale z drugiej strony chce zostawić moje obecne życie i zacząć nowe, na własny rachunek.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 20:31   #28
Goshiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 253
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Ja wyjechalam na pol roku do szkoly jezykowej w Niemczech.
Wzruszona rodzinka odprowadzala mnie na autokar.
Po 5-ciu miesiacach zadzwonilam do rodzicow z Anglii.
Po dwoch latach z US.
W tej chwili juz 7 lat nie ma nie w kraju i szczerze mowiac powoli przestaje sie tam odnajdywac
__________________
Pomoz odnalezc Joanne Surowiecka
http://zaginiona.xt.pl/
Goshiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 13:49   #29
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

A moj wyjaz z meżem, mimo ze od dawna planowany i nie tak dawno jeszcze, berdzo wyczekiwany, okazal sie ucieczka. Od naszych problemow malżeńskich (przeze mnie wywolanych). Teraz tu na nowym miejscu gdzie WSZYSTKO jest inne i tyyyle spraw na glowie nie ma czasu by myslec o tym co zostawilismy w PL, ale kiedys przeciez trzeba bedzie wrocic... Nie wiem jak to bedzie...ach;(
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 16:20   #30
Jonka_iwonka
Raczkowanie
 
Avatar Jonka_iwonka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 101
GG do Jonka_iwonka
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Nie wiem czy moza to nazwac ucieczka, ale... mialam jechac na 2 tyg do londynu, a nie ma mnie juz ponad 2 lata i mieszkam w irlandii
__________________
Pozdrawiam, Iwona
HAVE A NICE DAY!

http://www.suwaczek.pl/cache/647e4a002c.png
Jonka_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.