Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-01, 17:13   #1441
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde możesz wstawac do gnojków spokojnie co trzy godziny, a ja z tego co pamietam wstawałam... tylko raz w nocy, bo jestem zbyt leniwa. Wcale też kocięta nie były grzane butelką, bo internet dopiero raczkował i nikt mi takich rzeczy nie powiedział. Ot, zawijałam w koc, a rano i tak leżały na środku kafelków w kuchni codziennie i się darły. Do tego je przekarmiałam Tylko fakt, moje osłabione nie były, a świeżo odebrane od matki. Miały 5 dni. Na drugi miot chuchałam i dmuchałam, ale był chory, więc sobie mogłam stawać na głowie, a nic to nie dało...
Nie powiem jak niektórzy ludzie zareagowali na ogłoszenia o poszukiwaniu mamki, więc napiszę tylko - po prostu obdzwoń fundacje i okoliczne schroniska. Na wiadomości w ogóle nikt mi nie odpisał. Sprawdź w Medorze, łódzkim schronie, pabianickim, bo w Głownie mamki nie mają.

Siedzę i w ramach dbania o siebie wpycham jogurt na "sniadanie", bo faktycznie kiedy wzięłam leki po posiłku, nie było problemu z mdłościami.

Na FB wypisałam się z wszlekich prozwierzecych grup... Szkoda nerwów.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 17:29   #1442
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dziś idziemy szukać lodziarni z lodami z mleka owczego. Jestem ciekawa smaku. Najgorsze , że nadal 35 stopni i wiatr jak z pieca...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 18:23   #1443
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kupiłam bilety na Santorini, z okazji urodzin Ł., taki typowy citybreak, lecimy w piątek wracamy w poniedziałek w nocy. Mam nadzieję, że nie będzie tak bardzo bardzo gorąco ale pewnie będzie ;-).

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Dziś idziemy szukać lodziarni z lodami z mleka owczego. Jestem ciekawa smaku. Najgorsze , że nadal 35 stopni i wiatr jak z pieca...
Daj znać, jak smakują, bo w sumie brzmi całkiem intrygująco.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 18:23   #1444
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Kupiłam bilety na Santorini, z okazji urodzin Ł., taki typowy citybreak, lecimy w piątek wracamy w poniedziałek w nocy. Mam nadzieję, że nie będzie tak bardzo bardzo gorąco ale pewnie będzie ;-).

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Zazdroszcze
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 18:47   #1445
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Nie powiem jak niektórzy ludzie zareagowali na ogłoszenia o poszukiwaniu mamki, więc napiszę tylko - po prostu obdzwoń fundacje i okoliczne schroniska. Na wiadomości w ogóle nikt mi nie odpisał. Sprawdź w Medorze, łódzkim schronie, pabianickim, bo w Głownie mamki nie mają.
Bardzo Ci dziękuję!

Skontaktowałam się chyba z 10-oma organizacjami i bez rezultatu. Kotylion nawet nie chce wstawić ogłoszenia, bo "to ślepy miot" i rzekomo im nie wolno - myślałam, że pomagają każdemu kociakowi niezależnie od wieku? Otoz Łódź zaproponował eutanazje. Miałam również niezbyt przyjemną rozmowe z Komitetem Społecznym "Kot obok Psa". Fundacja Przytul Kota stwierdziła, że nie mogą mi pomóc z tą mamką, ale zignorowali moją prosbe o post w tej sprawie na ich stronie, ktora obserwuje 17k osob - jedyne co zrobili to napisali liste innych miejsc, z ktorymi mam sie kontaktowac (byc moze byl to nawet copy and paste). Dramat.

Nie chcą ratować takich kociaków, bo szanse na przeżycie nie są duże .

Po raz drugi ratuje mi tyłek Kocia Mama - już raz pomagając mi znaleźć karmicieli na okres mojego urlopu, a dzisiaj dwa razy już ich wolontariuszka dzwoniła do mnie, objaśniała, doradzała, pisze do mnie sms-y. Powiedziała, że mają jedną mamke, ale jest wykończona, bo trzeci miot aktualnie dokarmia i już nie chcą jej eksploatowac, co rozumiem. Później zadzwoniła, że możliwe, że uda im się dziką kotke wyłapac, która niedawno wykarmiła swój miot, mają próbować w sobote.

Z innej beczki, z jednym kotkiem nie jest dobrze - z tym, którego odnalazłam najpozniej i ktory mial najwiecej larw na sobie i błota - mój TŻ jak je po raz pierwszy zobaczył, to od razu powiedział, że ten biedak źle wygląda . Ciągle kwili, nie spi, ma dziwny odbyt - czerwony i jakby spuchnięty/wystający, i do tego dzisiaj też trochę krewki z nosa poszło, co jest bardzo niedobrym znakiem. Jeden plus, ze je i ma apetyt. Straszne biedactwo. O ile przeżyje do jutra, to pojade z nimi do weterynarza, bo co zrobie.

Cała reszta ma się dobrze - jedzą i spią zadowolone.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-07-01 o 18:54
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 19:36   #1446
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde bardzo czesto to piate kocię nie przeżywa, jest mniejsze, słabsze
Mój piąty kociak z pierwszego miotu również odszedł mając ok 2 tygodni. W ogóle nie rósł.
Czyli nie tylko mnie tak cudnie potraktowano, a już się poczułam "wyjątkowa". W przytulisku mają kotkę, która wykarmiła 4 mioty i "koty się karmi butelką", schronisko, medor, głowno... nikt nie udostępnił prośby, a mają zasięgi. Widzę, że "wyświetlono" przecież

Osoby od kotów pisały, że nie podstawia się kociąt, bo mogą być chore i zarażą kocicę, ktoś nawet do mnie pisał, że mam pousuwać ogłoszenia

Pamiętaj o tej grupie dla opiekunów osesków. Tam jakby co można o wszystko pytać

No to masz póki co urlop z misją. Ale to chyba fajna misja, chociaż pewnie po nocy jesteś nietomna.

A Felkowi techniczka, na którą się rzucał tak robiła opatrunki, że zafundowała mu gigantyczną odleżynę w zgięciu łokcia. Jest upał, to wszystko się sączy, nie wyjęła drenów, wyrwał sobie z drugiej strony łokcia kawał skóry, bo mu przeszkadzały. Opatrunek spada, jak mocniej założony, to łapa puchnie... Jutro pójdę do SH po niemowlęce leginsy, żeby zrobić mu jakieś zabezpieczenie z rękawem i na plecy. Na odleżyny mam opatrunki ze srebrem. Mam nadzieję, że wysuszą. Brzydkie to

Kama podziwiam w sumie, że urlopujecie się na południu latem. Sama pewnie bym kiblowała w klimatyzowanym pokoju i wychodziła tylko zmoczyć się pod basenowym prysznicem.

Soso udanego wypoczynku

Ja powoli dochodzę do ładu ze swoją garderobą, a przynajmniej tą letnią kapsułą. Wczoraj dokumentowałam zestawy i raz, że czułam się chic, to większość naprawdę do siebie pasowała, co w przypadku takiego beztalencia jak ja jest wyczynem.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 19:46   #1447
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Na Santorini city break jest ok, za dużo do oglądania nie ma, ale raz warto być. Teraz będzie trochę mniej turystów niż przed covidem, więc warto. Ale temperatura będzie ok 35-38 stopni, nie licz na ochłodzenie, Soso
Lody niezłe, ale te normalne z chanii chyba bardziej mi smakowały. No i po 20 minutach marszu w 40 stopniach ( termometry wiszą) to mieliśmy wszystkiego dość, pierwsza rzecz po powrocie to kolejny prysznic...
Cinde, czyli poza jednym miejscem- umiesz liczyć, licz na siebie, w takie małe nic nie warto inwestować czasu...
Pani R, zawsze jeździmy na urlop w czerwcu lub wrześniu, ale teraz hotel otworzył się 20.06, więc dużego wyboru nie było...Basen zdecydowanie nie, nie wlazlabym tam, nie da się utrzymać higieny w takim miejscu i temperaturze. Na Sri lance mąż wszedł raz do basenu, podlapal jakiegoś grzyba czy pierwotniaka i zapalenie ucha...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-07-01 o 20:01
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-01, 19:54   #1448
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Czytałyście, że Britney przegrała w sądzie? Tatuś łatwo nie wypuści z rąk jej majątku... Ale Billa Cosby'ego wypuścili
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 20:04   #1449
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Nadal nie rozumiem, jak ona może być ubezwłasnowolniona od wydawanie własnych pieniędzy, choć jednocześnie może świadomie zarabiać. Przecież to sprzeczność.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-07-02 o 06:21
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 22:11   #1450
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Nadal nie rozumiem, jak ona może być ubezwłasnowolniona od wydawanie własnych pieniędzy, ktoś jednocześnie może świadomie zarabiać. Przecież to sprzeczność.
Tak, to jest kompletnie idiotyczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom koty... ukochany ręcznik, optymalny karton, ulubiona folijka. Jeszcze tylko brakuje zwitka nici ze śmieciami, który jest jedyną właściwą zabawką.
Wczoraj włożyłam ją z ciekawości do wysokiego pudła i siedziała tam cały dzień, więc pudło zostaje z nami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8308_jpg.jpg (149,6 KB, 71 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 22:38   #1451
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Jeju, jaka ona jest sliczna!


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-01, 22:40   #1452
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tak, to jest kompletnie idiotyczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom koty... ukochany ręcznik, optymalny karton, ulubiona folijka. Jeszcze tylko brakuje zwitka nici ze śmieciami, który jest jedyną właściwą zabawką.
Wczoraj włożyłam ją z ciekawości do wysokiego pudła i siedziała tam cały dzień, więc pudło zostaje z nami
Cudo

Rocky wczoraj miał 3 urodziny Tęsknię za nim bardzo, wszędzie go widzę

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 22:51   #1453
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Gosiu tulam Czasem potrafią wrócić po tygodniach, więc może...
Jak Kubuś? Jak Twoje zmęczenie?

Fela na szczęście chyba nigdy nie była na dworze. Jak otwieram drzwi, to bohaterka ucieka pod łóżko i jej godzinę nie ma. Gotowałam wczoraj, dzisiaj i zauważyłam, że jeden włos na brwi jest już przypalony, ale drugie ulubione miejsce do spania to blat pół metra od kuchenki...
Zrozumiałam tę "kawę z kłaczkiem", wybitnie dosłownie. Z psa jednak ten włos jest wyraźny, gruby, o wiele cięższy, a przez to mniej upierdliwy.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 22:57   #1454
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robot, sypiam po 4-6 godz, ale w sumie nie jest najgorzej ze zmęczeniem, choć mam nadzieję, że to zmieni się na 6-7 godz chociaż, bo to jednak trochę mało.
Kubuś nieźle, w końcu zaczął przybierać na wadze. I zmienia się z dnia na dzień, coraz bardziej bystry się wydaje.

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 23:34   #1455
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Hej dziewczyny!
Chcialam odpisac na Wasze posty po kolei, ale brakuje czasu okropnie. Pani R, zaskoczylas mnie info o pozaze na stacji londynskiego metra, nawet nie wiedzialam. Ostatnio zauwazylam zwiekszona liczebnosc policji na stacjach, nawet z karabinami. Z drugiej strony wlasnie mamy Wimbledon, za chwile polfinaly i final Euro na Wembley plus mnostwo protestow przeciw wlasciwie wszystkiemu, wiec nie powinno to dziwic. Cinde, tak jak napisalas Its coooooming homeeeee. Tak jak i w Polsce, Anglicy maja beef z Niemcami, do tego stopnia, ze oficjalnie zakazano spiewania pewnej piosenki na stadionie pod grozba dozywotniego zakazu wejscia. Chodzilo o kolysanke (!) z czasow wojny, ktora oczywiscie na te okazje trzeba odgrzebac.

Nowej pracy jeszcze nie zaczelam, mam 2 miesieczne wypowiedzenie i nie widze wielkiego entuzjazmu ze strony szefa, kiedy napomykam o wczesniejszej dacie.

Kamlisa, mignela mi Twoja turkusowa sukienka i Ty w niej, bardzo fajny wakacyjny look. W kwestii finansow nie pomoge, bo funkcjonujemy w roznych walutach i systemach, ale moze jakos sie uda dokupic kolejna kiecke

Gosiu przykro bardzo, ze kotek sie jednak nie pojawil. Bylam pewna, ze za kilka dni wroci. Taka niepewnosc jest najgorsza, bardzo wspolczuje i przytulam.

Cinde, straszna historia z kociakami. Dobrze zrobilas, ze je wzielas. Nigdy nie widzialam larw na zwierzakach, az mi wlosy deba stanely. Trzymam mocno kciuki, zeby maluchy daly rade. Dziwi mnie postawa organizacji, przeciez kociaki juz sa na swiecie, to czemu nie sprobowac chociaz im pomoc? I spoznione, ale szczere, wszystkiego najlepszego!

Kasztanka, w sumie niezle sie ulozylo z tym urlopem. Dopoki placa mozna siedziec i siedziec.

Pani R, witamy wsrod kotow. Karton jest absolutnie niezbedny w zyciu kota. U mnie hitem jest wersja wertykalna, Baby siedzi na nim jak kapitan na statku. Mialam go wyniesc na strych, ale kapitan nie pozwala.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 23:35   #1456
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

IMG_1625175326.225552.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 03:33   #1457
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

cudowne malenstwa
Pewnie, ze przezyly, maja taka kochana i oddana opiekunke

PaniR i Ava cudne Wasze czarnulki <3

Pozdrawiam, slodkich snow
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 06:27   #1458
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Czytałyście, że Britney przegrała w sądzie? Tatuś łatwo nie wypuści z rąk jej majątku... Ale Billa Cosby'ego wypuścili
To jest wrecz zalosne. Mam nadzieje, ze Britney w koncu odzyska wolnosc.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tak, to jest kompletnie idiotyczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom koty... ukochany ręcznik, optymalny karton, ulubiona folijka. Jeszcze tylko brakuje zwitka nici ze śmieciami, który jest jedyną właściwą zabawką.
Wczoraj włożyłam ją z ciekawości do wysokiego pudła i siedziała tam cały dzień, więc pudło zostaje z nami
Piekna

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Cudo

Rocky wczoraj miał 3 urodziny Tęsknię za nim bardzo, wszędzie go widzę

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
Sciskam mocno

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Pani Robot, sypiam po 4-6 godz, ale w sumie nie jest najgorzej ze zmęczeniem, choć mam nadzieję, że to zmieni się na 6-7 godz chociaż, bo to jednak trochę mało.
Kubuś nieźle, w końcu zaczął przybierać na wadze. I zmienia się z dnia na dzień, coraz bardziej bystry się wydaje.

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
Bardzo dobre wiesci

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość


Kupilam wczoraj Bowiemu w Kmarcie tunel, oczywiscie w ogole nie byl nim zainteresowany
Musialam mu posypac suszonej kocimietki w srodku zeby w ogole tam wszedl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6003.jpg (113,8 KB, 69 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 09:23   #1459
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Nadrabiam zaległości w czytaniu postów i pewnie ich nie nadrobię bo juz mam zamęt w głowie Zresztą podobnie jak Marjolka zaczęłam gubić się w wątkach stad mój dłuższy pobyt na wątku "dojrzałych kobiet" czy jakoś tak Będę do Was może wpadała od czasu do czasu... Utkwiły mi w głowie Wasze zdjęcia... piękny synek Kasztanki (tez kupowałam mojej kotce identyczny tunel i również nie była nim zainteresowana), puchaty synuś Cindy, przepiękne porcelanowe filiżanki Pani Robot, epickie wieczne pióro i... karton Avy i super ciuchy a w szczególności błękitny sweter Cindy potraktowany zresztą marginalnie, bo pojawił się tylko na drugim planie...

Cinderella masz dobre serduszko ja w październiku zeszłego roku szukałam dla kociaków nowe domy. Znalezione kotki były w ciężkim stanie, wymagały opieki weterynaryjnej, zabiegów ale koniec końców udało się je odratować i zapewnić im nowe a przy tym szczęśliwe domy. Poszukam za moment zdjęcia...

Reign margarita uwielbiam a podobno to bomba kaloryczna (zresztą sangria również) ale nie pijam jak wody z bąbelkami co zresztą dowodzę sobie i czasami mężowi Wychodzę z założenia że dodatek soli na szkle redukuje nadmiar kalorii haha... w końcu sól nie ma w ogóle kalorii Dlatego to jeden z niewielu moich ulubionych drinków. Wstrząśnęity i zmieszany
Masz rację z tym serum TO To już nie to samo serum, z tego co mi wiadomo, TO wykupiła Estee Lauder. Podobno nic się w składach nie zmieniło, prawie nic... a jak wiadomo "prawie" robi różnicę Zresztą uczuliło nie tylko Ciebie, mnie również (pisałam) tez moje niektóre koleżanki. jedna nawet wylądowała u dermatologa (a ja poczułam się winna bo kupowałam jej serum). Ewidentnie przyczyną jej podrażnionej cery było właśnie serum TO.

Soso super pomysł z wypadem na Santorini. Właściwie Santorini reklamować nie trzeba, wszyscy wiemy jak wyglada, chociażby ze zdjęć (również pokazywałam). Byłam 2 lata temu... wróć... pominęłam pandemiczny 2020r. więc było to chyba 3 lata temu Piękne panoramiczne widoki, urocze kościółki czy tez kaplice warte obejrzenia, oczywiście nie mogę wspomnieć lokalnych win... ale te nie wszędzie są dostępne... Żałuję bo nie zwiedziliśmy prehistorycznego muzeum, nie było nam po drodze... tak że zazdroszczę Soso. Wróciłabym z przyjemnością na Santorini chociażby po to żeby zwiedzić wspomniane muzeum.

Miłego dnia dziewczyny
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-02, 09:28   #1460
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5E76AD6B-FB3F-4932-B0A8-A0FCA802C006.jpg (118,0 KB, 72 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 12:25   #1461
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Lamary, biedaki po kocim katarze?
Mnie ciekawe drinki zawsze kuszą, a jestem mało odporna na pokusy. Tutaj jest parę w all, ale wygląd i opis niekoniecznie oznaczają fantastyczny smak. Przetestowałam 2, zaraz na początku, były dla mnie za słodkie. No i ja mam za plecami strażnika kalorii, czyli tz, który sam właściwie nie pije, to i innym obrzydza Słodkie badziwie , z mnóstwem pustych kalorii, słyszę to za każdym razem. Nie da się ukryć, że wolę te kalorie przeznaczyć na lody czy czekoladę. No i przy tym upale alkohol nie kusi.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 17:10   #1462
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

No cóż, mnie zostaną chyba malowane kartony jako forma ozdoby domu i zadowolenia kota jednocześnie...

Dzień dobry

La Mary widziałam właśnie, że zniknęłaś na drugim wątku i już stwierdziłam, że nas porzuciłaś Jak wrzucałam filiżanki, to o Tobie myślałam

Cinde korzystając z okazji wskoczyłam do Thrfit Shopu, który polecałaś. I może podsumuję - bluzki, które mają to zapchajdziura taka z "gatunku" Y2K, czyli trochę na imprezę w klimacie wiocha.pl no i głównie to bawełniane t-shirty, a nie bluzki w zasadzie. Kupują, sądząc po ich stanie oraz jakości najtańsze worki. Inaczej sprawa wygląda z marynarkami - świetne, jak nowe, spory wybór wspólczesnych krojów. Przytargałam dwie - lejącą, prostą białą z rękawem 3/4 z cienkiego materiału z Zary i klasyczną granatową z lekkim taliowaniem H&M (odwrotnie, granatowa to Zara). Spodnie to też głównie Y2K, czyli same biodrówki. W swetrach mega wybór Była jedna kurtka, która mi się podoba ze starych kolekcji Zariusza, ale ciut ciasna. Z rzeczy premium były trzy, wszystkie z dziurami. Fajnie wyglądały balowe kiecki, musiałam je obejrzeć, choć absolutnie nie potrzebuję.

Natomiast w tym moim SH główny towar to bluzki i to one są najlepsze - współczesne, często nowe, bardzo czesto ze stałych kolekcji, które są w sieciówkach od lat. Ogólnie jest więcej rzeczy nowych lub w idealnym stanie w tym koło mnie, ale też ceny są wyższe. To widać szczególnie na lekkich wagowo ciuchach jak wełniane swetry, gdzie "u was" to jakaś dycha, a u mnie trzy razy tyle. Jeśli chodzi o marynarki, kurtki, sukienki, to ten na Piłsudskiego prezentuje się dużo gorzej niż na Placu Niepodległości. Podobnie ze swetrami - czasem się coś znajdzie. Koło mnie jest też dział "home", skromny, ale jest.

Zakupy:
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0728156001.html
https://lp2.hm.com/hmgoepprod?set=qu...B1%5D&call=url[file:/product/fullscreen] tylko moja z Zary, a to H&M
I nowiutki szlafrok Hogwartu
https://allegro.pl/oferta/burgudowy-...s-m-8317317902

Jak kociaki?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 17:35   #1463
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde pewnie zajęta, może wizyta u weta...
Kiedyś kupowałam stare i nowe filiżanki, wyglądają ślicznie za szybą...ale herbatę wolę pić chłodniejszą lub zimną i w dużym kubku..
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 18:24   #1464
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Tak, te maluchy są do zdjęć i cieszenia oka za szybą Mam słabośc do ładnyh pierdół Opcjonalnie używam takiej dyżurnej do popijania leków. Lubię też stare cukiernice, w których trzymam sypane herbaty, kawę, stewię. Kawę pijam w szklankach z Pepco: https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.n...9a&oe=60E3B3E1

Herbaty za to pije w takich, o dziwo zmywarka nie zjada złota: https://i.pinimg.com/originals/c3/0e...d7fa5fda64.jpg

Jak pisałam, w trosce o swój dobrostan, powywalałam grupy na FB i liczyłam na święty spokój... dzisiaj "zwyzywał" mnie jakiś Pan na Youtube od... samotnych 50latek z menopauzą. Nie, żeby wiek, menopauza, czy poczucie samotności były dla mnie jakąkolwiek obrazą, ale... no smutno się czyta, że ktoś może być tak niedojrzały, że to dla niego inwektywa, przy czym sam podkreślał, że na brak kobiet nie narzeka
A na Allegro zostałam nazwana kłamcą wysyłając używane perfumy sporo niżej niż cena rynkowa za mililitr, bo nadałam paczkę o dzień za późno i Pani wpadła w histerię Jestem bardzo ciekawa, czy w odwecie nie będzie próbowała "udowadniać", że są np nieoryginalne. Na szczęście mam fakturę z D. W ogóle Pani z tych fajnych, napisałam krótko, że wysyłka opóźniona przez osobiste problemy, a ta, że ona biedna musi być uzależniona od humorów i problemów sprzedawcy. Inteligencja emocjonalna nie jest chyba jej mocną stroną. Ale tak, jak coś kupujesz od prywatnej osoby, to jest jasne, że kiedy coś się jej wydarzy, może nie wysłać paczki. Chcesz mieć pewność - bierzesz za pełną kwotę w sklepie, który zatrudnia minimum kilka osób - jedna pójdzie na zwolnienie, to inna wyśle. Swoja drogą D. dostarcza zamówienia w tydzień lub dłużej, więc szybciej by nie miała. Ale kłócić się nie będę, bo to jak zapasy ze świnią w błocie - świnia to lubi.

Nie denerwują mnie jakoś mocno takie sytuacje, nie dziwią, bo zdążyłam się nauczyć, że ludzie są jacy są - ot, bardzo różni - od bardzo fajnych, do bardzo niefajnych, ale to mnie tak jakoś... jakby mi dawano ciężki plecak do niesienia takiego dnia. Wysysa energię. Męczy? To chyba to słowo.

Kama ja cały czas to tłukę tak mi podeszło, a linkowałaś tygodnie temu https://www.youtube.com/watch?v=K3ipZKvef_Q

A w lumpie taka sytuacja - stoję jako jedyna w kolejce do 4 przymierzalni. Mija mnie emerytka ok 65 lat i staje przede mną. Napomykam grzecznie, że ja też stoję w kolejce i słyszę "no przecież widzę, ale ja mam mało rzeczy, a Pani dużo, więc wejdę pierwsza". Rozłozyła mnie na łopatki swoją bezczelnością, a jednocześnie pozazdrościłam jej takiego tupetu Z jednej strony pomyślałam - moze jest zmeczona, ale to nie była 75latka o lasce, a z drugiej - kto jak kto, ale ty kobieto to raczej masz sporo wolnego i pewnie specjalnie się nie spieszysz
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 19:01   #1465
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani R, ja cały czas w domu, jak gram, mam ściszony dźwięk w grze, a leci właśnie Ta Enigma. Uważam, że jest świetnie dobrana i pasuje mi do każdego nastroju.
Liczyłam, że będziemy mieli lekkie walizki,a tu ciągle dokupujemy...czekolady Ion dla przyjaciół i krewnych królika
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 19:06   #1466
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Piątkowe dzień dobry
Nieustająco trzymam kciuki, żeby kocięta zdrowo rosły

Nalałam sobie wina, po ciężkim tygodniu będę chyba ululana w pół godziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 19:10   #1467
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dziewczyny, niestety nie mam dobrych informacji. Kocięta niestety nie przeżyły . Wypłakałam dzisiaj morze łez, czuje sie fatalnie. Robiłam wszystko co tylko mogłam wraz z wstawaniem przez ostatnie noce by je karmić, masowaniem brzuszków i pupek, ocieplaniem. Niestety dzisiaj nagle zrobiły się słabsze, mało co kwiliły z pudełka, tylko spały cichutko co mnie zaniepokoiło, pomimo ogrzewania - nie były też do końca cieplutkie, ale nadal żyły i oddychały, zabrałam je do weterynarza. Niestety: zmiany, wycieńczenie i odwodnienie już w momencie znalezienia poszły za daleko, w dodatku mogły być zarobaczone od środka przez te larwy, którymi były pokryte - usłyszałam: "prawdopodobnie ich los już był przypieczętowany jak je znalazłaś".

Tak czy inaczej, weterynarz połozyła je na termofor, dała glukoze i jeszcze cos na ich rozruszanie i nawet zaoferowała, że zajmie się nimi przez dzień i noc, a jak się lepiej poczują, to jutro będę mogła je odebrać. Niestety, dostałam sms-a pare godzin pozniej, że nie przeżyły. Jak zawsze myśle, że może mogłam więcej, może coś źle robiłam, nie wiem, ale wiem, że dałam z siebie 100%.

Jest mi strasznie smutno - smutno, że jest taka niesprawiedliwość - jedne rodza się w cieple, na mięciutkich kocykach, mają kochające matki, a te biedy - w błocie, brudzie, zimnym deszczu, porzucone przez matke, wyziębione, całe w muchach i larwach, pozostawione na pastwe losu.

Nie wiem kiedy dojde do siebie po tym zdarzeniu, aktualnie czuje sie strasznie. Tak strasznie mi smutno jak myśle o tych biedach. Może dramatyzuje, ale mam wrażenie, że to wydarzenie zesmuciło mnie w jakimś stopniu już na całe życie.

I jeszcze jedno: powszechna sterylizacja - trzeba ją wspierac finansowo, nagłasniać, uczyć tumaństwo by sterylizowali koty, bo inaczej będzie dochodziło do takich sytuacji. Dowiedziałam się od koleżanki z pracy, że w tym roku był ogromny wysyp takich osesków w Łodzi, bo w tamtym roku nie bylo darmowych sterylizacji.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-07-02 o 19:20
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 19:16   #1468
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robót, miałaś przeboje .. ja na takich ludzi mówię wampiry energetyczne, tak jak mówisz wysysają energię.. a pani w kolejce rzeczywiście ciekawy przypadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cinderella, nie w porę napisałam bardzo mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 19:24   #1469
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde, bardzo mi przykro
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 19:36   #1470
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde bardzo mi przykro, nie mogę mówić za Ciebie, ale… nie, raczej nikogo taka sytuacja nie zasmuca na całe życie, nawet jeśli jest się bardzo wrażliwą osobą.
Maluchy przy robaczycy nie miały żadnych szans, ot życie Smutek przejdzie choć rozumiem, że jest Ci teraz ciężko Zrób dla siebie coś miłego w ten weekend. A może… może zdecydujesz się na adopcję jakiegoś małego szkraba jeśli Twoja kotka zareagowała zupełnie neutralnie na maluchy? Wniósłby na pewno sporo radości do domu.

Sand tak, tez ich tak czasem określam a moja matka jest tym typem. Więdnę w oczach przy jej obecności i zaraz boli mnie głowa. Dostałam drugiego agresywnego maila o tym, że jestem kłamliwą oszustką, zwieńczonego rozbrajającym „Nie pozdrawiam”. Brr, niechcialabym mieć na co dzień z kimś takim do czynienia… A ja cały czas per Szanowna Pani i tłumaczyłam jak krowie na rowie. No ale jak nie pozdrawia to może już nie będzie mnie zaszczycała wiadomościami Dopisała sobie kobita brak szacunku do jej osoby bo nie wysłałam rzeczy w ciągu 24h

Wyprałam marynarki i zobaczę co wyjmę z pralki… jak ich nie ogarnę, to oddam do prasowania.

Drink to bardzo dobry tor! Chyba sama skoczę po coś do sklepu. Latem jakoś więcej się chce pic. Zimą jestem kaktus. Nawet lody zaczęłam znowu jeść, ale od lat smakuje mi wyłącznie McFlurry Lion z MaCa. Wszelkie rzemieślnicze itp są za słodkie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.