Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-19, 11:30   #1
860lacov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72

Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?


Zaczynając od mądrości znalezionej w sieci.

"Kobiety lubią niegrzecznych facetów, którzy są grzeczni tylko dla nich. Faceci lubią grzeczne kobiety, które są niegrzeczne tylko dla nich."

Temat stary chyba jak świat.
Zacząłem się nad tym zastanawiać w kontekście moim oraz kobiety, z którą jestem bo teraz wszystko jest bardo dobrze I chciałbym żeby conajmniej tak zostało.

Pytanie głównie do kobiet, ale doświadczenie mężczyzn się przyda.

Czy kobiety lubią niegrzecznych facetów? Co to właściwie oznacza?
Czy zależy to od wieku i doświadczeń czy tylko i wyłącznie indywidualnych preferencji?
Czy grzeczny = nudny?
Czy niegrzeczny to taki, który da komuś od czasu do czasu w mordę?
A może wystarczy przebrać się za drwala :-D
860lacov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:20   #2
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Łobuz kocha mocniej!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:24   #3
860lacov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Łobuz kocha mocniej!
Tak. Widziałem takie podpisy pod zdjęciami Adolfa Hitlera :-D

Wiadomo. Każdy lubi co innego. Ksiądz kapustę, a koza rosół, a statystyki są po to żeby oszukiwać naród.
Wypowiedź kilku osób pewnie mojego życia nie zmieni, ale uważam, że warto poznać różne punkty widzenia.
860lacov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:33   #4
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Myślę, że chodzi tutaj o obraz takiego "niegrzecznego", ale pewnego siebie faceta, który może być trudny do zdobycia. Taki samiec alfa. Powodów wyboru takiego faceta może być wiele:
- w wieku nastoletnim imponuje dziewczynom taki buntownik, czasami może być jej całkowitym przeciwieństwem,
- w starszym wieku - jak ma się dość słodkich, niezdecydowanych i nieśmiałych facetów,
- jeśli chce się takiego typa "naprawić" - takie własne wyzwanie, że dla niej się zmieni,
i wiele, wiele innych.
Żadne skrajności nie są dobre, ani facet słodkopierdzący ani facet niegrzeczny. Przemocy nie akceptuję w ogóle.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:34   #5
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Nie byłabym z facetem, który zachowuje się agresywnie, jest cholerykiem, jest nie kulturalny, zachowuje się nieracjonalnie i nie wiadomo co mu odwali. Dla mnie facet musial być grzeczny, miły (tak samo dla mnie jak i dla innych) i się postarać.

A co do ubrań to właśnie w nich lubię niegrzeczny styl, np mam słabość do długich włosów. Mój dla mnie zapuścił ;D ale ubiera się najczwsciej sportowo, a ja lubię bardziej na drwala albo rockowca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2018-03-19 o 13:36
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:40   #6
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Kobiety wolą podejście indywidualne, a nie stereotypy.
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:54   #7
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Nigdy nie gustowałam w "niegrzecznych" jak to powszechnie, zwłaszcza przez mężczyzn, jest interpretowane - nie znoszę przemocy, ani fizycznej ani słownej, jakiegoś rozdmuchanego ego i przekonania że to facet "rządzi"

Zawsze za to ceniłam kulturę, inteligencję, umiejętność rozmowy, uprzejmość - więc tak, wolę grzecznych. Problemem wielu facetów udzielających sie na tym forum jest to, że mylą bycie grzecznym i uprzejmym z byciem ciepłymi kluskami ktore nie potrafią podjąć decyzji, zazwyczaj też z niskią samooceną, i nierzadko chorobliwie nieśmiałych.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 13:58   #8
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Kobiety lubią chadów thundercocków Taki chad thundercock jest samcem alfa sam z siebie, tak po prostu, bez żadnych "niegrzecznych" zachowań.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:59   #9
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Zawsze dziwi i śmieszy mnie, gdy dorośli ludzie używają infantylnych określeń typu „niegrzeczny”. Czyli co, je cukierki po umyciu zębów?

Nie znoszę chamów, prostaków, agresywnych ani smalców pseudo alfa, którzy zwykle pod tą przykrywką są trzęsącą się kupką kompleksów. Tzw. krucha męskość nie jest atrakcyjna. Niceguyów i rycerzy na białym koniu też nie lubię.

Za to lubię facetów niezależnych, pewnych siebie, umiejących podejmować decyzje, otwarcie wyrażających swoje zdanie (kulturalnie).
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:06   #10
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Kobiety lubią chadów thundercocków Taki chad thundercock jest samcem alfa sam z siebie, tak po prostu, bez żadnych "niegrzecznych" zachowań.
Czekałam na Chada

Nie zawiodłeś!
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:10   #11
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Czekałam na Chada

Nie zawiodłeś!
Dziękuję za uznanie

Przy czym, naprawdę uważam, że tak jest - obserwuję wokół siebie, że jest grupa facetów, do których kobiety się po prostu lepią Każdy z nich to taki własnie chad thundercock. I tak jest od studiów aż do dziś, i nawet nie zmieniły tego różnice w zamożności, pozycji społecznej, nic z tych rzeczy, które się potem pojawiły. Wciąż Ci sami faceci ściągają uwagę kobiet i jakby chcieli, mogliby co tydzień randkować z inną Cała reszta (do której niestety należę) natomiast cieszy się, jak ktokolwiek się zainteresuje Spora część z tej całej reszty (do tej części akurat nie należę) ląduje jako beta-bankomaty w nieszczęśliwych związkach.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 14:19   #12
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Ta, ale wiekszość facetów mając do wyboru przepiękną samicę alfa - nazwijmy ją Stacy Thundertits - a szarą Beta Betty - poleci za Stacy.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:20   #13
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Wiesz samotny_t kiedyś jeszcze myslalam ze z ciebie coś sensownego może być, ale jednak nie. Może idź udzielać sie na forum bracia samcy i tam głoś swoje teorie.

Jak ja już sie mogę czytać o tych samcach alfa i beta ktorzy robią tylko za bankomaty i "dostają się" im już "przerobione" po samcach alfa kobiety.

I jakbyś mógł to nie pisz więcej o chadzie thundercocku, wszyscy już naście razy przeczytali, ja już tym rzygam.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:35   #14
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ta, ale wiekszość facetów mając do wyboru przepiękną samicę alfa - nazwijmy ją Stacy Thundertits - a szarą Beta Betty - poleci za Stacy.
Zależy Spora część pewnie tak, ale inni nawet nie odważą się polecieć na Stacy Thundertits

Teorie z braci samców, czy z wykopu są przesadzone. Życie nie jest aż tak czarno-białe jak tam jest opisywane. Niemniej jednak z mojego punktu widzenia istnieje grupa facetów, wokół których kręcą się kobiety, a reszta cieszy się zainteresowaniem umiarkowanym - istnieje mocno nieliniowe przejście między tymi grupami.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:37   #15
860lacov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Zawsze dziwi i śmieszy mnie, gdy dorośli ludzie używają infantylnych określeń typu „niegrzeczny”. Czyli co, je cukierki po umyciu zębów?

Nie znoszę chamów, prostaków, agresywnych ani smalców pseudo alfa, którzy zwykle pod tą przykrywką są trzęsącą się kupką kompleksów. Tzw. krucha męskość nie jest atrakcyjna. Niceguyów i rycerzy na białym koniu też nie lubię.

Za to lubię facetów niezależnych, pewnych siebie, umiejących podejmować decyzje, otwarcie wyrażających swoje zdanie (kulturalnie).
Dlatego zapytałem również o Waszą definicję "niegrzecznych"

Mam znajomego, który uważa, że dobrze jest być trochę tzw. Bad boy'em bo to przyciąga. On jednak chyba przegiął bo od niedawna jest ex

Z drugiej strony moja znajoma słysząc, że jestem z kimś w związku życzyła mi wszystkiego dobrego dodając żebym był w porządku jednocześnie dodając, że czasem dobrze jest "tupnąć nogą".
Dobrze tylko przy tym nie wywołać trzęsienia ziemi
860lacov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:43   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Posiadanie przez faceta charakteru i własnego zdania chcesz podciągać pod bycie "niegrzecznym"? Bez sensu. Twoje założenie, Autorze, od początku jest błędne. Nie da się podzielić facetów tylko na "grzecznych" i "niegrzecznych". Klasyfikacja rodem z podstawówki. Czemu koniecznie chcesz robić taki sztuczny podział - że albo mimoza bez własnego zdania, albo 'bad boy'? Co Ci to da?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:47   #17
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Niemniej jednak z mojego punktu widzenia istnieje grupa facetów, wokół których kręcą się kobiety, a reszta cieszy się zainteresowaniem umiarkowanym - istnieje mocno nieliniowe przejście między tymi grupami.
Z perspektywy osoby, jak mniemam, zainteresowanej długoterminowym związkiem monogamicznym jakie to ma znaczenie?

Mam kolegę podobnego do Ciebie. Straszna buła, ale to straszna. Obiektywnie niczego mu nie brakuje, ale odstrasza takim właśnie umęczonym podejściem. Poza tym to ładne co się komu podoba. Mnie 99.9% mężczyzn, nawet tych 'obiektywnie' przystojnych i atrakcyjnych po prostu nie pociąga.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:49   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8228431 6]
(...)
Mam kolegę podobnego do Ciebie. Straszna buła, ale to straszna. Obiektywnie niczego mu nie brakuje, ale odstrasza takim właśnie umęczonym podejściem. Poza tym to ładne co się komu podoba. Mnie 99.9% mężczyzn, nawet tych 'obiektywnie' przystojnych i atrakcyjnych po prostu nie pociąga.[/QUOTE]

Oj tak. Też mam takiego kolegę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:50   #19
860lacov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Posiadanie przez faceta charakteru i własnego zdania chcesz podciągać pod bycie "niegrzecznym"? Bez sensu. Twoje założenie, Autorze, od początku jest błędne. Nie da się podzielić facetów tylko na "grzecznych" i "niegrzecznych". Klasyfikacja rodem z podstawówki. Czemu koniecznie chcesz robić taki sztuczny podział - że albo mimoza bez własnego zdania, albo 'bad boy'? Co Ci to da?
Nie zakładałem nawet takiej opcji. Tj. Osobiście nie znam facetów bez własnego zdania.

A będąc całkiem szczerym to zastanawiałem się czy to, że facet mówi głośno o swoich uczuciach nie będzie zakwalifikowane jako bycie kluchą (o tym akurat nikt tu nie napisał)
Jeśli tak to jestem niestety mega kluchą

Edytowane przez 860lacov
Czas edycji: 2018-03-19 o 14:52
860lacov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 14:54   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez 860lacov Pokaż wiadomość
Nie zakładałem nawet takiej opcji. Tj. Osobiście nie znam facetów bez własnego zdania.

A będąc całkiem szczerym to zastanawiałem się czy to, że facet mówi głośno o swoich uczuciach nie będzie zakwalifikowane jako bycie kluchą (o tym akurat nikt tu nie napisał)
Jeśli tak to jestem niestety mega kluchą
Nie, normalna kobieta nie uzna, że facet jest "kluchą" bo mówi o szczerych uczuciach. O ile oczywiście nie robi tego w sposób męczący i na zasadzie "kochaj mnie kochaj, bo inaczej skoczę z mostu". Wiadomo, mówimy o normalnych, zrównoważonych psychicznie przypadkach. Natomiast przede wszystkim za słowami muszą iść czyny, a nie tylko gadka-szmatka na pokaz i jako przynęta.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 16:04   #21
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 359
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Zawsze dziwi i śmieszy mnie, gdy dorośli ludzie używają infantylnych określeń typu „niegrzeczny”. Czyli co, je cukierki po umyciu zębów?
Takiego to bym się bała!

Tak na poważnie, to mnie tacy "niegrzeczni chłopcy" odrzucają
Cynomya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 16:18   #22
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez 860lacov Pokaż wiadomość
Nie zakładałem nawet takiej opcji. Tj. Osobiście nie znam facetów bez własnego zdania.

A będąc całkiem szczerym to zastanawiałem się czy to, że facet mówi głośno o swoich uczuciach nie będzie zakwalifikowane jako bycie kluchą (o tym akurat nikt tu nie napisał)
Jeśli tak to jestem niestety mega kluchą
Mówienie o swoich uczuciach nie czyni z faceta kluchy. Ale facet typu "tak kochanie, oczywiście kochanie, co tylko chcesz, kochanie" - to dla mnie klucha. Nie chodzi o to, żeby się stawiał czy "tupał nogą" dla zasady, ale ktoś, kto cały czas nadskakuje i przytakuje jest na dłuższą metę bardzo męczący.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:30   #23
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:

Czy kobiety lubią niegrzecznych facetów? Co to właściwie oznacza?

Czy zależy to od wieku i doświadczeń czy tylko i wyłącznie indywidualnych preferencji?

Czy grzeczny = nudny?

Czy niegrzeczny to taki, który da komuś od czasu do czasu w mordę?

A może wystarczy przebrać się za drwala :-D
Nie mam akredytacji na wypowiedz za inne kobiety, wiec wypowiem sie za siebie.

1. No wlasnie, co to oznacza? To okreslenie niestety kojarzy mi sie z nie do konca zrownowazonym mezczyzna z zaburzeniami socjalizacji z okresu dziecinstwa oraz powaznymi brakami w kulturze osobistej o szacunku do innych ludzi a przede wszystkim slabszych i plci przeciwnych. W zwiazku z czym odpowiedz brzmi NIE. Nawet sie z takimj nie koleguje.

2. Nie sadze. Chyba, ze ktos przeszedl terapie psychologiczna i wyleczyl sie z facetow wyzej opisanych, to wtedy owszem, zalezy od doswiadczen.

3. Nie. Nudny to znaczy nudny, nieoczytany, bez zyciowej energii, bez pogladow na ciekawe tematy, bez ciekawosci swiata. Dla mnie niestety taki, ktory robi internetowy doktorat majacy na celu udowodnienie, ze samce alfa cos tam a gamma cos tam innego, natomiast samice cos owego. Zbiera mi sie obiad pod przelykiem od tego belkotu.

4. No na pewno dawanie komus w morde jest dosc niegrzeczne. Nie podtrzymuje znajomosci z zadnymi osobami, ktore wdaja sie w awantury ustne czy z udzialem przemocy fizycznej. Bardzo sobie cenie zrownowazonych ludzi, dobrze sie z nimi czuje, dobrze mi sie zyje.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:52   #24
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Ja jak widzę takich "samców alfa" to mi się śmiać chce. Nie cierpię zarozumiałości, braku szacunku i cwaniakowania.
Nie mówiąc o szowinizmie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2018-03-19 o 18:54
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:58   #25
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez 860lacov Pokaż wiadomość

Czy kobiety lubią niegrzecznych facetów? Co to właściwie oznacza?
Czy zależy to od wieku i doświadczeń czy tylko i wyłącznie indywidualnych preferencji?
Czy grzeczny = nudny?
Czy niegrzeczny to taki, który da komuś od czasu do czasu w mordę?
A może wystarczy przebrać się za drwala :-D
1. Co rozumiesz pod pojęciem niegrzeczny? Że jeździ autem po pijaku? Oszukuje na podatkach? Zdradza swoją partnerkę? Jest przemocowcem i najpierw bije, potem pyta? Jeśli tak - nie lubią. Przynajmniej ja nie lubię.
2. Od indywidualnych preferencji. W młodości tak samo nie lubiłam tych "niegrzecznych", jak i teraz.
Ponoć niektóre kobiety mądrzeją z wiekiem, uczą się na błędach. Patrząc po moich znajomych, uważam, że takie należą do mniejszości.
3. A w życiu! (oczywiście, mam na myśli definicję niegrzeczności z punktu 1)
4. Może i tak, ale ja bym takiego nie chciała.
5. Zawsze możesz próbować
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 10:15   #26
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Pytanie powinno być takie: czy ZAKOMPLEKSIONE kobiety lubią niegrzecznych facetów?
I odpowiedź jest prosta: tak, lubią. Lubią choć przez chwilę czuć się akceptowane, nawet jeśli oznacza to mordobicie od czasu do czasu, lubią czuć siłę sprawczą ("naprawię go"), trzymają się portek za wszelką cenę, nawet jeśli taki badboy ma je w dupie i nie szanuje ich. Wynika to z tego, że zakompleksione kobiety nie wymagają wiele oraz szukają wrazeń (same czują się nudne to szukają kogoś, kto je "rozerwie"i urozmaici ich życie - nawet jeśli oznacza to życie na krawędzi od zdrady do zdrady). Poza tym zakompleksione kobiety zazwyczaj są trochę dysfunkcyjne (poczucie wartości wynosi się z domu w dużej mierze), stąd nie wiedzą jak taki facet powinien się zachować. Im wystarczy, że jest.
Widzę ten schemat wszędzie, wokół mnie, wśród przyjaciółek, na wizażu, w życiu codziennym. Natomiast jeśli kobieta wierzy w siebie, czuje się spełniona i jej życie jest szczęśliwe także wtedy, gdy nie ma faceta u boku - taka kobieta NIGDY nie pozwoli sobie na takie traktowanie. Ona wie, że może WYMAGAĆ, bo jest warta kogoś wyjątkowego, a nie pierwszego lepszego ćpuna czy damskiego boksera.

Sama kiedyś byłam taką zakompleksioną dziewczyną. Tak, imponowali mi buntownicy, uzależnieni od używek, naginający prawo, zajęci, olewający mnie... W końcu poszłam na terapię i trochę mi się poprzestawiało w głowie. Prawda jest taka, że dopiero stabilizacja u boku kochającego faceta dała mi prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i spełnienie związkowe. A adrenalinę mogę sobie sama zapewnić, nie potrzebuję do tego badboya u boku.

Natomiast nie znaczy to, że nagle zaczęły podobać mi się ciapy. Wciąz chcę, by mój facet był silny, stanowczy, potrafił zawalczyć o swoje. Ale nie równa się to traktowaniu mnie bez szacunku i stosowaniu przemocy fizycznej/psychicznej.
Mia Donna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 10:23   #27
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Zawsze dziwi i śmieszy mnie, gdy dorośli ludzie używają infantylnych określeń typu „niegrzeczny”. Czyli co, je cukierki po umyciu zębów?

Nie znoszę chamów, prostaków, agresywnych ani smalców pseudo alfa, którzy zwykle pod tą przykrywką są trzęsącą się kupką kompleksów. Tzw. krucha męskość nie jest atrakcyjna. Niceguyów i rycerzy na białym koniu też nie lubię.

Za to lubię facetów niezależnych, pewnych siebie, umiejących podejmować decyzje, otwarcie wyrażających swoje zdanie (kulturalnie).
Ja okreslenie "niegrzeczny" w stosunku do doroslych rozumiem jako "niekulturalny", "niewychowany". Wobec dzieci to oznacza "nieposluszny", "samowolny".

Jak dorosly facet mysli, zeby byc "grzeczny" trzeba byc "poslusznym" to znaczy ze nadal sie czuje dzieckiem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 10:28   #28
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8228431 6]Z perspektywy osoby, jak mniemam, zainteresowanej długoterminowym związkiem monogamicznym jakie to ma znaczenie?[/QUOTE]
Ma jedynie takie znaczenie, że atrakcyjny gość, który co tydzień może sobie randkować z inną kobietą, ma po prostu większy wybór do tego długoterminowego związku monogamicznego. W związku z tym ma szansę na lepszy związek, bo z lepiej dopasowaną partnerką, choć oczywiście nie jest powiedziane, że spotkanie się z 10-krotnie większą liczbą kobiet na pewno da dobrze dopasowaną partnerkę, choć z pewnością zwiększa prawdopodobieństwo takiego zdarzenia.

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8228431 6]
Mam kolegę podobnego do Ciebie. Straszna buła, ale to straszna. Obiektywnie niczego mu nie brakuje, ale odstrasza takim właśnie umęczonym podejściem. Poza tym to ładne co się komu podoba. Mnie 99.9% mężczyzn, nawet tych 'obiektywnie' przystojnych i atrakcyjnych po prostu nie pociąga.[/QUOTE]
Nieee, nie jestem typową "bułą" . Choć pewnie po postach na wizażu może się tak wydawać
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 10:38   #29
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ma jedynie takie znaczenie, że atrakcyjny gość, który co tydzień może sobie randkować z inną kobietą, ma po prostu większy wybór do tego długoterminowego związku monogamicznego. W związku z tym ma szansę na lepszy związek, bo z lepiej dopasowaną partnerką, choć oczywiście nie jest powiedziane, że spotkanie się z 10-krotnie większą liczbą kobiet na pewno da dobrze dopasowaną partnerkę, choć z pewnością zwiększa prawdopodobieństwo takiego zdarzenia.
Jeżeli to tylko randki to ok, ale jeżeli co tydzień ma inną w łóżku, to odstrasza to kobiety poszukujące związku długoterminowego. Ja bym się z takim nie umówiła, chyba że chciałabym się tylko zabawić. Uznałabym, że facet lubi skakać z kwiatka na kwiatek i zwyczajnie do związku się nie nadaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 10:44   #30
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Czy kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Jeżeli to tylko randki to ok, ale jeżeli co tydzień ma inną w łóżku, to odstrasza to kobiety poszukujące związku długoterminowego. Ja bym się z takim nie umówiła, chyba że chciałabym się tylko zabawić. Uznałabym, że facet lubi skakać z kwiatka na kwiatek i zwyczajnie do związku się nie nadaje.
Miałem na myśli "tylko randki" W sensie będąc takim chadem thundercockiem, który co tydzień może sobie z inną randkować, można z tego korzystać mądrze, chodząc na randki i poszukując dobrego dopasowania do związku, a można głupio, chodząc ciągle z innymi do łóżka (ryzyko chorób wenerycznych itp.).
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-11 18:59:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.