Były chłopak chce się spotkać, co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-24, 22:02   #1
weronika84322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 18
Exclamation

Były chłopak chce się spotkać, co robić?


Byłam z chłopakiem dwa lata temu, rozstaliśmy się ponieważ za moimi plecami umawiał się z inna dziewczyną. Od tego czasu nie mieliśmy żadnego kontaktu ze sobą, nawet nie widzieliśmy się przypadkiem. Mimo takiego postępowania z jego strony rozstaliśmy się w zgodzie, ponieważ nie jestem osobą, która umie mieć do kogoś żal.
Od roku mam nowego chłopaka. Układa nam się dobrze. Ale mój były ostatnio do mnie napisał, pochwalając moje nowe zdjęcie ( każdy powód dobry, żeby napisać) zamieniliśmy parę zdań, w których dużo mi komplementował. Dzisiaj znowu napisał z propozycją spotkania, z jego pisania można było zauważyć, że naprawdę chce tego spotkania. Co mam zrobić? Spotkać się z nim? Mój chłopak powiedział, że jak chce to nie będzie mi zabraniał. A ja się boję... Boję się, że mi nadal bardzo na nim zależy. Był moją pierwszą poważną miłością.. bardzo go kochałam nawet po tym jak mnie potraktował a ja tak szybko mu wybaczyłam jego zachowanie będąc jeszcze razem. Boję się, że to spotkanie może namieszać w mojej głowie... Boje się ze skrzywdzę mojego obecnego chłopaka. Dziewczyny wiem, że to moze głupi problem ale ja naprawdę potrzebuję czyjejś rady..

Edytowane przez weronika84322
Czas edycji: 2018-03-24 o 22:32
weronika84322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 22:29   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Cytat:
Napisane przez weronika84322 Pokaż wiadomość
Byłam z chłopakiem dwa lata temu, rozstaliśmy się ponieważ za moimi plecami umawiał się z inna dziewczyną. Od tego czasu nie mieliśmy żadnego kontaktu ze sobą, nawet nie widzieliśmy się przypadkiem. Mimo takiego postępowania z jego strony rozstaliśmy się w zgodzie, ponieważ nie jestem osobą, która umie mieć do kogoś żal.
Od roku mam nowego chłopaka. Układa nam się dobrze. Ale mój były ostatnio do mnie napisał, pochwalając moje nowe zdjęcie ( każdy powód dobry, żeby napisać) zamieniliśmy parę zdań, w których dużo mi komplementował. Dzisiaj znowu napisał z propozycją spotkania, z jego pisania można było zauważyć, że naprawdę chce tego spotkania. Co mam zrobić? Spotkać się z nim? Mój chłopak powiedział, że jak chce to nie będzie mi zabraniał. A ja się boję... Boję się, że mi nadal bardzo na nim zależy. Mam do niego słabość to wie.. nawet po tym że tak szybko mu wybaczyłam jego zachowanie będąc jeszcze razem. Boję się, że to spotkanie może namieszać w mojej głowie... Boje się ze skrzywdzę mojego obecnego chłopaka. Dziewczyny wiem, że to moze głupi problem ale ja naprawdę potrzebuję czyjejś rady..
Po jakiego grzyba chcesz się z nim spotkać? Kusisz los i tyle. Potem będzie płakusianie, że oj oj, pocałunek się stał, albo coś innego, bo "ja mam słabość".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 22:34   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Cytat:
Napisane przez weronika84322 Pokaż wiadomość
Byłam z chłopakiem dwa lata temu, rozstaliśmy się ponieważ za moimi plecami umawiał się z inna dziewczyną. Od tego czasu nie mieliśmy żadnego kontaktu ze sobą, nawet nie widzieliśmy się przypadkiem. Mimo takiego postępowania z jego strony rozstaliśmy się w zgodzie, ponieważ nie jestem osobą, która umie mieć do kogoś żal.
Od roku mam nowego chłopaka. Układa nam się dobrze. Ale mój były ostatnio do mnie napisał, pochwalając moje nowe zdjęcie ( każdy powód dobry, żeby napisać) zamieniliśmy parę zdań, w których dużo mi komplementował. Dzisiaj znowu napisał z propozycją spotkania, z jego pisania można było zauważyć, że naprawdę chce tego spotkania. Co mam zrobić? Spotkać się z nim? Mój chłopak powiedział, że jak chce to nie będzie mi zabraniał. A ja się boję... Boję się, że mi nadal bardzo na nim zależy. Był moją pierwszą poważną miłością.. bardzo go kochałam nawet po tym jak mnie potraktował a ja tak szybko mu wybaczyłam jego zachowanie będąc jeszcze razem. Boję się, że to spotkanie może namieszać w mojej głowie... Boje się ze skrzywdzę mojego obecnego chłopaka. Dziewczyny wiem, że to moze głupi problem ale ja naprawdę potrzebuję czyjejś rady..
Daj sobie siana i wykrzesaj trochę szacunku do siebie samej. Gościu napisał Ci parę komplementów i już Ci zmiękły kolana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 22:37   #4
weronika84322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 18
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Nie chodzi o te komplementy... Po prostu przez bardzo długi czas był dla mnie kimś ważnym. A gdy napisał, aż serce zaczęło mi mocniej bić widząc, że to wiadomość od niego. Bardzo miło mi się zrobiło, że napisał, chciałabym mieć z nim jakiś kontakt chociaż nie wiem czego on oczekuje...
weronika84322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 22:39   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Cytat:
Napisane przez weronika84322 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o te komplementy... Po prostu przez bardzo długi czas był dla mnie kimś ważnym. A gdy napisał, aż serce zaczęło mi mocniej bić widząc, że to wiadomość od niego. Bardzo miło mi się zrobiło, że napisał, chciałabym mieć z nim jakiś kontakt chociaż nie wiem czego on oczekuje...
Po co mieć kontakt z kimś, kto Cię zdradzał? Nie czaje bazy. On miał gdzieś to, że był dla Ciebie ważny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

On oczekuje od Ciebie szybkiego numerku. Stąd te komplementy po zobaczeniu nowej fotki profilowej. Na pewno nie będzie walczył o Twoją miłość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 22:39   #6
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Jak wyżej - odpuść. Masz faceta, jeśli jest Ci z nim dobrze to nie kuś losu. Być może były ma w tym jakiś interes i specjalnie chce Ci zawrócić w głowie, niepotrzebnie sobie o wszystkim przypomnisz i będziesz się zastanawiała czy nie byłoby lepiej, gdybyście do siebie wrócili. To zwykle nie wróży nic dobrego.
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 22:40   #7
weronika84322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 18
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Czyli lepiej się z nim nie spotykać i nie utrzymywać kontaktu, po prostu zapomnieć raz na zawsze?
weronika84322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-24, 22:45   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Cytat:
Napisane przez weronika84322 Pokaż wiadomość
Czyli lepiej się z nim nie spotykać i nie utrzymywać kontaktu, po prostu zapomnieć raz na zawsze?
Tak. To dosyć oczywiste.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 22:46   #9
weronika84322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 18
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Dziękuję za pomoc!
weronika84322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 22:56   #10
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Nie, nie spotykaj się z nim. Po co? Moim zdaniem zachowujesz się nie fair w stosunku do obecnego chłopaka. Jeśli chcesz pójść do przodu to zapomnij o tym oszuście bajerancie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 08:37   #11
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Cytat:
Napisane przez weronika84322 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o te komplementy... Po prostu przez bardzo długi czas był dla mnie kimś ważnym. A gdy napisał, aż serce zaczęło mi mocniej bić widząc, że to wiadomość od niego. Bardzo miło mi się zrobiło, że napisał, chciałabym mieć z nim jakiś kontakt chociaż nie wiem czego on oczekuje...
Narobisz sobie strasznego syfu w życiu jeśli się spotkacie, już się łamiesz, a on tylko napisał. W tej sytuacji, kiedy już wiesz co teraz czujesz, to spotkanie to byłoby moim zdaniem świństwo wobec obecnego chłopaka, nawet jeśli on się zgadza. Z tego co piszesz to oczywiste, że nie możecie mieć kontaktu, bo zaraz rozwalisz sobie związek, więc po co prowokować? Teraz jeszcze masz wybór.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 08:54   #12
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Oj co mam robić, co mam biedna robić. No proszę Cię , gość Cię zdradzał, a Ty chcesz lecieć w tę pędy na spotkanie z nim?

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2018-03-25 o 08:55
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 08:54   #13
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Cytat:
Mimo takiego postępowania z jego strony rozstaliśmy się w zgodzie, ponieważ nie jestem osobą, która umie mieć do kogoś żal. (...)
bardzo go kochałam nawet po tym jak mnie potraktował a ja tak szybko mu wybaczyłam jego zachowanie będąc jeszcze razem.
wygląda na to że wg klasyfikacji Helen Fisher jesteś typem osobowości negocjatora.
podstawowy problem jaki wynika z tego dla ciebie - mało wymagasz w związku i ustępujesz bo unikasz konfrontacji. poczytaj o tym zanim się spalisz.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-03-25 o 08:56
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 09:16   #14
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Pewnie jakaś inna łaska go rzuciła, więc mu się nudzi i szuka kontaktu z tobą z braku laku. Jesteś w szczęśliwym związku - więc na twoim miejscu definitywnie zerwalabym kontakt z tamtym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 09:55   #15
DawnSeeker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 469
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Swędzi go rozporek i dlatego się odzywa. Wiem, brutalnie powiedziane, ale ilość lasek, które wpadają w pułapkę "Były odzywa się po roku, prawi mi komplementy, jest miły i czuły, pewnie mnie znowu kocha"mnie zadziwia.
DawnSeeker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 12:02   #16
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Cytat:
Napisane przez weronika84322 Pokaż wiadomość
Byłam z chłopakiem dwa lata temu, rozstaliśmy się ponieważ za moimi plecami umawiał się z inna dziewczyną. ......
Dzisiaj znowu napisał z propozycją spotkania, z jego pisania można było zauważyć, że naprawdę chce tego spotkania.
rozstał się się z dziewczyną i chętnie by się spotkał na seks.
Po co Ci spotkanie z paskudnym zdrajcą? Żeby po upojnej nocy powiedział "przecież Ci nic nie obiecywałem"?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 12:45   #17
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Po jakiego grzyba chcesz się z nim spotkać?
Słowo w słowo to samo chciałam napisać
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 13:15   #18
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Cytat:
Napisane przez weronika84322 Pokaż wiadomość
Byłam z chłopakiem dwa lata temu, rozstaliśmy się ponieważ za moimi plecami umawiał się z inna dziewczyną. Od tego czasu nie mieliśmy żadnego kontaktu ze sobą, nawet nie widzieliśmy się przypadkiem. Mimo takiego postępowania z jego strony rozstaliśmy się w zgodzie, ponieważ nie jestem osobą, która umie mieć do kogoś żal.
Od roku mam nowego chłopaka. Układa nam się dobrze. Ale mój były ostatnio do mnie napisał, pochwalając moje nowe zdjęcie ( każdy powód dobry, żeby napisać) zamieniliśmy parę zdań, w których dużo mi komplementował. Dzisiaj znowu napisał z propozycją spotkania, z jego pisania można było zauważyć, że naprawdę chce tego spotkania. Co mam zrobić? Spotkać się z nim? Mój chłopak powiedział, że jak chce to nie będzie mi zabraniał. A ja się boję... Boję się, że mi nadal bardzo na nim zależy. Był moją pierwszą poważną miłością.. bardzo go kochałam nawet po tym jak mnie potraktował a ja tak szybko mu wybaczyłam jego zachowanie będąc jeszcze razem. Boję się, że to spotkanie może namieszać w mojej głowie... Boje się ze skrzywdzę mojego obecnego chłopaka. Dziewczyny wiem, że to moze głupi problem ale ja naprawdę potrzebuję czyjejś rady..
Będąc z tobą w związku robił z ciebie idiotkę za twoimi plecami romansując z kims innym-brak szacunku. Ja bym mu teraz pokazała środkowy palec i zablokowała.

Twoj obecny facet za mało cie komplementuje ze lecisz na byle pierdoły z ust kłamliwego exa?

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 13:45   #19
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Współczuję obecnemu chłopakowi. Jesteś z nim, a nadal zależy ci na byłym... Byłam w takiej sytuacji, też nie zabroniłam mu się z nią spotkać, ale to był początek końca związku, bo byłam bardzo zawiedziona tym, że tak chciał się z nią spotkać, żeby sprawdzić czy coś jeszcze do niej czuje... Nie rozumiem jak można wchodzić w nowy związek, mając w głowie poprzedni...
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 14:10   #20
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Współczuję obecnemu chłopakowi. Jesteś z nim, a nadal zależy ci na byłym... Byłam w takiej sytuacji, też nie zabroniłam mu się z nią spotkać, ale to był początek końca związku, bo byłam bardzo zawiedziona tym, że tak chciał się z nią spotkać, żeby sprawdzić czy coś jeszcze do niej czuje... Nie rozumiem jak można wchodzić w nowy związek, mając w głowie poprzedni...
Dokładnie. Bardzo słabo bym się czuła, gdyby partner (z którym jestem już dość długo i rzekomo jest dobrze) tak podekscytował się tym, że eks rzuciła parę komplementów i chce lecieć na spotkanie. Ewidentnie po to, żeby sprawdzić, czy jeszcze coś będzie. To byłby wielki cios i zastanawiałabym się nad sensem kontynuowania tego związku, nawet gdyby nie doszło do spotkania. Sama informacja, że pod wpływem komplementów od eks partner nagle czuję wielką chęć, żeby się spotkać... za duzo

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

I tez bym powiedziała, że jak chce, to niech się spotka, to jego decyzja. Tylko że ta decyzja i zachowanie miałaby wpływ na moje postrzeganie tego związku i tyle.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 16:45   #21
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Przykre, ze jestes w zwiazku i jednoczesnie wzdychasz do bylego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 16:56   #22
Roseslove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 215
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Co zrobić? Nie iść i odciąć się od niego. Potraktował Cie jak śmiecia raz, jesteś w stanie uwierzyć że teraz będzie inaczej? Daj sobie czas i poukładaj w głowie wszystko. Jeśli pójdziesz z nim na spotkanie mając gdzieś obecnego partnera i wzdychając do ex postawisz pomiędzy ex a tobą znak równości. Takie zachowanie jest chyba jeszcze gorsze niż zdrada tzn dopuszczanie możliwości, że coś więcej z tego będzie.
Roseslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 18:03   #23
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Ale jakiego typu to ma byc spotkanie? Sam na sam?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 18:08   #24
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Ja kiedyś spotkałam się z byłym - "tylko na kawę, pogadamy sobie".
No i na spotkaniu wyszło szydło z worka. Wiadomo o co chodziło.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 18:09   #25
arancia94
Nie jestem z rocznika 94
 
Avatar arancia94
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 106
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Po co chcesz się z nim spotykać? Zachowujesz się trochę jak nastolatka. Facet napisał Ci parę komplementów, a ty już do niego chcesz lecieć. Pamiętaj, że kiedyś Cię zdradził. Nie licz, że teraz magicznie się zmienił. Przemyśl też swój obecny związek, bo skoro nadal kochasz swojego ex zamiast obecnego faceta, to coś nie halo.
arancia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 18:51   #26
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

skoro nie masz pewności że Twoje uczucia do byłego wygasly całkowicie, nie spotykaj się z nim. Nie krzywdź siebie autorko.
Czasem lepiej zagryźć zęby i odmówić.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Przykre, ze jestes w zwiazku i jednoczesnie wzdychasz do bylego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj bardzo.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 19:46   #27
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Postaw się w odwrotnej sytuacji. Do ukochanego faceta nagle odzywa się jego była dziewczyna i nalega na spotkanie. Jak to widzisz? Nie masz problemów z tym, aby go puścić na takie spotkanie?
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:52   #28
DawnSeeker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 469
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Postaw się w odwrotnej sytuacji. Do ukochanego faceta nagle odzywa się jego była dziewczyna i nalega na spotkanie. Jak to widzisz? Nie masz problemów z tym, aby go puścić na takie spotkanie?

I nie masz problemów z tym, że po cichu wzdycha do ex?
DawnSeeker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 21:12   #29
Migotka1234567
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 66
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Mój ex się kiedyś ze mną spotkał,miał nową dziewczynę skończył się to tak,że wylądowaliśmy w łóżku a ja przez miesiąc się pozbierać nie mogłam,on oczywiście wrócił do swojej i nawet się nie dowiedziała o jego zdradzie dobrze co?
Nie dopuść do tego bo będziesz cierpień a jak się już z ex ktoś spotyka to wspomnienia łatwo wracają
Migotka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 16:17   #30
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Były chłopak chce się spotkać, co robić?

Ja bym się spotkała.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-28 08:28:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.