Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych rozmów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-06, 11:30   #31
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez Raii Pokaż wiadomość
Byłam w takiej samej sytuacji jak ty i w końcu zaczęłam szukać po internecie i tam znalazłam i zmówiłam. Jednak zrobiłam to na ostatnią chwilę bo przesyłka ma przyjść w ciągu 3-5 dni czyli najwcześniej jutro, a najpóźniej w piątek, a studniówkę mam w sobotę :O i boję się jak cholera, że się okaże, że nie pasuje albo coś i wtedy będę już w czarnej . Dlatego myślę, że to jest najwyższy czas jeżeli byś chciała kupić na internecie, bo przyjdzie Ci sporo przed studniówką i jakby było ew coś nie tak to zawsze możesz iść do krawcowej
Jednak za internetowe zamowionka trzrba się zabierać wcześniej, w razie W Ja sama chce zamówić torebkę przez neta, bo wiadomo, ze stacjonarki maja dosc ograniczony asortyment, a w internecie jest wszystko
Pomijam juz w ogole fakt, ze wczoraj byłam znów u krawcowej I okazala się ..

Dziewczyny, jezeli mam beżową suknię maxi, beżowe szpilki pod kolor, to myślicie ze beżowa kopertowka nie będzie przesytem? Bo mama mi tu mówi o przelamaniu koloru, ale jakos tego nie widzę Jaki kolor byscie wybrały?
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:40   #32
ghulwpizamie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 21
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cześć, ja też mam w tym roku studniowkę. Z sukienką miałam ogromny problem, bo koniecznie chciałam długą. Wg mnie to bal, no a gdzie indziej można poczuć się jak księżniczka w długiej kreacji jak nie na swojej studniowce (bo do ślubu jeszcze daleko)
Znalazlam, w Peek&Cloppenburg; dluga i ciemnofioletowa. Chciałam czarna, burgundowa albo pudrowy róż, ale nie było w sklepach wyboru. Krawcowej nie brałam pod uwagę, bo mam zle doświadczenia . Za to sukienka jest z cudownego materialu, takiego balowego, nie wiem jak to określić Będę musiała ją troche skrócić, bo jest bardzo długa, a wiadomo, ze większość imprezy będę latała w balerinkach.
Z wlosami nie chcę robić nic specjalnego, nie podobają mi się upięcia. Najchętniej delikatne fale. A na paznokciach french

Jeszcze muszę kupić pończochy, podwiązkę, stanik, kopertówkę i ogarnąć jakąś biżuterię.

Dziewczyny, ja się zastanawiam co robić z rzeczami jak się idzie tańczyć? Bo trochę boję się o telefon, a jednak chcialabym go mieć przy sobie, żeby zdjęcia porobić.

@panthher Może brzoskwiniowy?
ghulwpizamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:48   #33
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez Raii Pokaż wiadomość
Byłam w takiej samej sytuacji jak ty i w końcu zaczęłam szukać po internecie i tam znalazłam i zmówiłam. Jednak zrobiłam to na ostatnią chwilę bo przesyłka ma przyjść w ciągu 3-5 dni czyli najwcześniej jutro, a najpóźniej w piątek, a studniówkę mam w sobotę :O i boję się jak cholera, że się okaże, że nie pasuje albo coś i wtedy będę już w czarnej . Dlatego myślę, że to jest najwyższy czas jeżeli byś chciała kupić na internecie, bo przyjdzie Ci sporo przed studniówką i jakby było ew coś nie tak to zawsze możesz iść do krawcowej
Ojej to rzeczywiście trochę ryzykowne! Ja niby już coś znalazłam w internecie, ale ostatecznie jade jeszcze w niedziele w ostatnie miejsce i jak nie znajde to będę musiała zamówić. Narazie co śmieszne zamowiłam dodatki do sukienki, której nie mam

panthher - też mi się troche wydaje, że może się troszke zlać, może odcień ciut ciemniejszy?

ghulwpizamie - ja będę miała jakąś małą torebke i tam wsadze. Mam grono znajomych, którzy zawsze siedzą( nigdy na parkiet) tak już się utrzymuje którąś impreze z rzędu ;D

Edytowane przez meedd
Czas edycji: 2015-01-06 o 13:54
meedd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 16:31   #34
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez ghulwpizamie Pokaż wiadomość
Wg mnie to bal, no a gdzie indziej można poczuć się jak księżniczka w długiej kreacji jak nie na swojej studniowce
Piąteczka, uwazam dokładnie tak samo

Brzoskwiniowy to w ogóle będzie oderwaniem od tematu, bo nalatałam się w poszukiwaniu podobnych kolorystycznie materiałów (jest szyta z trzech różnych), do tego jeszcze buty (ktore, o dziwo, idealnie się wpasowały). Takze troszkę różnią się odcieniami, ale moim zdaniem bedzie to wyglądać ok. Wstawiam zdjęcie, na wzór którego jest szyta moja sukienka.

Jesli chodzi o rzeczy, to nawet sie nad tym nie zastanawialam, bo dla mnie oczywiste jest, że beda zestawione przy stole. Będziemy mieć fotografa (jak zapewne wiekszosc z Was), wiec nie będę latać jak szalona z aparatem

Edytowane przez panthher
Czas edycji: 2015-01-09 o 13:43
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 16:34   #35
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez meedd Pokaż wiadomość
Ojej to rzeczywiście trochę ryzykowne! Ja niby już coś znalazłam w internecie, ale ostatecznie jade jeszcze w niedziele w ostatnie miejsce i jak nie znajde to będę musiała zamówić. Narazie co śmieszne zamowiłam dodatki do sukienki, której nie mam

panthher - też mi się troche wydaje, że może się troszke zlać, może odcień ciut ciemniejszy?
Spoko, moja przyjaciółka kupila buty I to pod nie chce dobrać sukienkę
Torebka, nawet gdyby była beżowa, to nie trafi idealnie w odcien sukienki. A tak jak napisalam wyzej, sklada sie ona z trzech materialow, o trzech odcieniach


Aaa no I muszę się pochwalić, ze ja całą zabawę mam zamiar być w obcasach

Edytowane przez panthher
Czas edycji: 2015-01-06 o 16:35
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 16:48   #36
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
Aaa no I muszę się pochwalić, ze ja całą zabawę mam zamiar być w obcasach
Ja tak samo, w sumie w balerinkach chce tylko poloneza
Sukienka ładna, chociaż ja szukam krótszej za kolano trochę Mam nadzieje, ze znajde bo naprawde internet to dla mnie ostateczność, zawsze mam problem z rozmiarami.
meedd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 16:54   #37
alamapsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 11
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Hej moje studniówka już za trzy tygodnie. Generalnie po wielu porażkach pozałatwiałam wszystko. Zdecydowałam się na prostą sukienkę - granatowa, rozkloszowana z dekoltem w łódkę do tego beżowe buty ( po głowie od jakichś dwóch dni chodzą mi szpilki, ale wiem że moja koordynacja mi na to nie pozwala więc pozostanę przy pewnie przy balerinkach )
Włosy mam ścięte na boba i moim zdaniem taka fryzura sama w sobie jest bardzo elegancka i efektowna. Paznokcie mam swoje bardzo ładne, więc tylko je zapuścić na odpowiedną długość i starannie pomalować Taka "zosia samosia" ze mnie
Jedyne co będę miała robione przez kogoś to makijaż , który w wykonaniu specjalisty będzie na pewno trwały i staranny
Wyciągałam też z tego wniosek, że moje opakowanie jest rzeczą drugorzędną, najważniejsze jest to żeby się świetnie bawić
alamapsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 17:23   #38
ghulwpizamie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 21
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Ja właśnie boję się przy stole zostawić rzeczy, bo niby dobre liceum to powinni być ogarnięci ludzie, ale i tak. Chyba też znajdę kogoś, kto będzie siedział mna tyłku, do pilnowania.

Podziwiam za te obcasy, ja najchętniej to bym boso latała

Cytat:
Napisane przez alamapsa Pokaż wiadomość
Wyciągałam też z tego wniosek, że moje opakowanie jest rzeczą drugorzędną, najważniejsze jest to żeby się świetnie bawić

Kurcze, przypomnę sobie Twoje slowa jak będę stala przed lustrem na godzinę przed studniówką i płakała, ze wygladam zle
ghulwpizamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:28   #39
Raii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 73
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Ja też mam w planach dać radę całą noc w szpilkach :P Już na mojej 18 dałam radę to czemu mam nie dać rady teraz szczególnie, że mój chłopak ma 194cm wzrostu, a ja 172 i to chyba takie trochę naciągane ;P tylko poloneza będę tańczyć w balerinach bo w obcasach wygląda to pokracznie

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Haha właśnie sobie sprawdziłam gdzie jest moja przesyłka i wysoczyło mi ,,Neumünster, Germany'' - świetnie :P Jeżeli ta sukienka mi przyjdzie przed piątkiem to będzie cud. Chociaż w sumie kurierzy są szybcy- zobaczymy, ale już się zaczęłam stresować i to bardzo :/

A tak poza tematem, jest u Was w szkole coś takiego jak dzień maturzysty? Bo wiem, że w wielu szkołach tego nie ma. Można się z tym spotkać głównie na Śląsku i to też nie wszędzie :/ Polega to na tym, że dzień przed studniówką wszyscy maturzyści się przebierają i chodzą po szkole (po mieście też można) zbierając kase na studniówkę (w sumie to na alkohol :P ), ale w zasadzie nie chodzi o tą kase tylko o zabawę
Raii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:49   #40
myla_01
Przyczajenie
 
Avatar myla_01
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o tej sukience? Według mnie jest skromna i elegancka, bez zbędnych świecidełek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg długa_szyfonowa_sukienka_na_wesele_nude_gorset_1.jpg (27,9 KB, 35 załadowań)
myla_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:10   #41
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez alamapsa Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na prostą sukienkę - granatowa, rozkloszowana z dekoltem w łódkę
Zamówiłaś przez internet czy znalazłaś w jakimś sklepie? Własnie taką chce bardzo! I ku mojemu zaskoczeniu nie moge nigdzie znaleźć.

Cytat:
Napisane przez Raii Pokaż wiadomość
A tak poza tematem, jest u Was w szkole coś takiego jak dzień maturzysty? Bo wiem, że w wielu szkołach tego nie ma. Można się z tym spotkać głównie na Śląsku i to też nie wszędzie :/ Polega to na tym, że dzień przed studniówką wszyscy maturzyści się przebierają i chodzą po szkole (po mieście też można) zbierając kase na studniówkę (w sumie to na alkohol :P ), ale w zasadzie nie chodzi o tą kase tylko o zabawę
Ciekawe, przyznam szczerze, że pierwszy raz o czymś takim słyszę. Jestem z centrum Polski
Cytat:
Napisane przez myla_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o tej sukience? Według mnie jest skromna i elegancka, bez zbędnych świecidełek
Bardzo ładna sukienka Chociaż troszkę nie w moje klimaty bo wole krótsze. Ale ogólnie uważam, że takie proste mają w sobie dużo uroku.
meedd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 21:25   #42
OhLucia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

To ja też się przyłączę Studniówka wypada mi 24 stycznia, sukienka, buty i biżuteria gotowe. Też marzyła mi się maksi sukienka. W końcu znalazłam, długą, prosty krój, ale za to czerwona. Włosów niestety nie ogarnę sama, więc czeka mnie wizyta u fryzjera. Chciałabym jakieś luźne, dziewczęce upięcie. Jedyne czego trochę żałuję, to niezdecydowanie się na osobę towarzyszącą, ale na szczęście dużo osób zrobiło podobnie, więc mam nadzieję, że będzie się z kim bawić
Dziewczyny, jak wygląda u Was sprawa poloneza? Tzn możecie tańczyć ubrane w co chcecie, czy są jakieś wymogi? U nas obowiązkowo czarne, długie sukienki+ czarne garnitury i muchy u chłopaków
OhLucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:37   #43
ghulwpizamie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 21
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez OhLucia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wygląda u Was sprawa poloneza? Tzn możecie tańczyć ubrane w co chcecie, czy są jakieś wymogi? U nas obowiązkowo czarne, długie sukienki+ czarne garnitury i muchy u chłopaków
Wow u nas każdy ubrany jak chce, pani tylko dała wskazówkę zeby dziewczyny nie mialy sukienek bez ramiączek, bo moga spadać i takie podciaganie wyglada brzydko ale wiem, ze w sąsiedniej szkole maja stroje w stylu Pana Tadeusza haha
Poloneza pokazowego tak w ogóle tańczę i nawet nieźle idzie za to słyszałam, że pomyłka w polonezie przynosi szczęście na maturze


Myla_01 piekna tez chciałam długą suknie w takim kolorze, ale nie mogłam znaleźć :P
ghulwpizamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:45   #44
Raii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 73
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez OhLucia Pokaż wiadomość
To ja też się przyłączę Studniówka wypada mi 24 stycznia, sukienka, buty i biżuteria gotowe. Też marzyła mi się maksi sukienka. W końcu znalazłam, długą, prosty krój, ale za to czerwona. Włosów niestety nie ogarnę sama, więc czeka mnie wizyta u fryzjera. Chciałabym jakieś luźne, dziewczęce upięcie. Jedyne czego trochę żałuję, to niezdecydowanie się na osobę towarzyszącą, ale na szczęście dużo osób zrobiło podobnie, więc mam nadzieję, że będzie się z kim bawić
Dziewczyny, jak wygląda u Was sprawa poloneza? Tzn możecie tańczyć ubrane w co chcecie, czy są jakieś wymogi? U nas obowiązkowo czarne, długie sukienki+ czarne garnitury i muchy u chłopaków
O kurcze :/ strasznie bezsensu z tym polonezem. Wychodzi na to, że na całej studniówce wszyscy będą ubrani tak samo, albo trzeba będzie kupować 2 sukienki :/
U nas na szczęście nie ma takich wymagań
Raii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:55   #45
myla_01
Przyczajenie
 
Avatar myla_01
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

U nas w szkole są stroje typu Pan Tadeusz haha chociaż nie powiem, trochę klimatu to daję
myla_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 22:03   #46
OhLucia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez Raii Pokaż wiadomość
O kurcze :/ strasznie bezsensu z tym polonezem. Wychodzi na to, że na całej studniówce wszyscy będą ubrani tak samo, albo trzeba będzie kupować 2 sukienki :/
U nas na szczęście nie ma takich wymagań
W czasie samej imprezy fakt, zazwyczaj zlewa się taki wysyp dziewczyn w tych polonezowych sukienkach. Z tego co słyszałam w tym roku sporo decyduje się na drugą sukienkę, chociaż mi pewnie byłoby szkoda i pieniędzy, i czasu na szukanie dwóch kiecek Ale, znam kilku chłopaków, którzy szykują się na zmienianie garnituru i koszuli po polonezie, więc...
Chociaż, z drugiej strony muszę przyznać, że taki spójny wygląd wszystkich par ma swój urok w tym polonezie. Ale no, przez te 20-30 minut tylko
OhLucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 22:16   #47
Raii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 73
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez OhLucia Pokaż wiadomość
W czasie samej imprezy fakt, zazwyczaj zlewa się taki wysyp dziewczyn w tych polonezowych sukienkach. Z tego co słyszałam w tym roku sporo decyduje się na drugą sukienkę, chociaż mi pewnie byłoby szkoda i pieniędzy, i czasu na szukanie dwóch kiecek Ale, znam kilku chłopaków, którzy szykują się na zmienianie garnituru i koszuli po polonezie, więc...
Chociaż, z drugiej strony muszę przyznać, że taki spójny wygląd wszystkich par ma swój urok w tym polonezie. Ale no, przez te 20-30 minut tylko
No jasne że ma urok! I to jaki, zgodzę się z tym w 100%. Chodzi mi po prostu o kwestie finansową, bo studniówka sama w sobie nie jest małym wydatkiem- sama impreza, szczególnie jeżeli idzie się z osobą towarzyszącą, sukienka/ garnitur, buty, bardzo dużo dziewczyn idzie jeszcze do kosmetyczki, fryzjera i jeśli doszła by do tego jeszcze druga sukienka (bądź garnitur) to to jest kosmiczna cena
Raii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 22:31   #48
OhLucia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Oj tak, druga sukienka ( a już nie daj boziu garnitur) to masakrycznr koszty. Zwyczajnie szkoda byłoby mi pieniędzy na sukienkę, w której będę przez pół godziny.
OhLucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 23:02   #49
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

U nas nie ma wymagań co do stroju na poloneza, bo naprawdę jeśli wizja moich nauczycieli nie zgadzała się z moją wizją sukienki to bym po prostu zrezygnowała. Koszta takiej jednej wyjątkowej nocy są dość spore. Ja za samą studniówkę płace 250 zł (być może cena jeszcze wzrośnie) a gdzie tu mowa o innych rzeczach Planuje jeszcze iść do fryzjera bo mimo wszystko moje zdolności ograniczają się tylko do rozczesania włosów i ew. zakręcenia lokówką
meedd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 00:18   #50
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Dołączę się do was
Moja studniówka jest 24 stycznia, coraz szybciej leci… U nas każdy może ubrać co chce i w dowolnym kolorze, pełna swoboda Zawsze chciałam mieć długą sukienkę na studniówkę i taką będę miała. Szukałam 2 miesiące idealnej, w końcu zdecydowałam się na szycie na wzór sukienki Sheri Hill. Zobaczymy jak to wyjdzie
Fryzjer, makijaż, paznokcie - wszystko zlecam profesjonalistom, zarobiłam w wakacje to teraz szastam Ale z drugiej strony ja np lubię mieć wszystko pod kontrolą i nie chcę się martwić przed imprezą że coś nie wyszło.
Co do szpilek - planuję być w nich całą noc. Ja 164, partner 194… Więc wypadałoby

Co do tracenia kasy na sukienkę - przyznam, że macie po części rację. Ale ja chciałam się poczuć tego dnia wyjątkowo (w końcu ma się dwie okazje na założenie długiej sukni - studniówka i ślub ), dlatego nie patrzyłam za bardzo na koszty, oczywiście w ramach rozsądku. Po imprezie utnę moją sukienkę w kolanie i będzie na eleganckie wyjścia
__________________


Jestem szczęśliwa
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 10:53   #51
Taangerinee
Raczkowanie
 
Avatar Taangerinee
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 30
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cześć przyłączę się do Was. Moja studniówka 23 stycznia, lecz wcześniej 17.01 jest studniówka mojego chłopaka. Mam zamiar założyć sukienkę z baskinką w kolorze pudrowego różu. Nie wiem tylko jakie buty i dodatki mogłabym dopasować. Pomóżcie
Taangerinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 12:59   #52
OhLucia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez Taangerinee Pokaż wiadomość
Cześć przyłączę się do Was. Moja studniówka 23 stycznia, lecz wcześniej 17.01 jest studniówka mojego chłopaka. Mam zamiar założyć sukienkę z baskinką w kolorze pudrowego różu. Nie wiem tylko jakie buty i dodatki mogłabym dopasować. Pomóżcie
Może cieliste buty? Albo jakieś jasne złoto/ delikatnie srebrne? Jakiś inny, pastelowy kolor? Zazwyczaj pastele ładnie ze sobą grają
OhLucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:40   #53
myla_01
Przyczajenie
 
Avatar myla_01
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Dziewczyny a która z tych sukienek jest ładniejsza?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg długa_szyfonowa_sukienka_na_wesele_nude_gorset_1.jpg (27,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 300811-1126_1.jpg (24,1 KB, 28 załadowań)
myla_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:17   #54
mariaa15
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 195
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Jeju, już pojutrze moja Studniówka!
Wszystko jest, jutro paznokcie, w piątek fryzjer, makijaż robię sama. nie mogę się doczekać
mariaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:36   #55
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

U nas jest Dzień Maturzysty, w dodatku w dniu studniówki. Przebieramy się, dekorujemy szkołę, chodzimy i zbieramy jakieś tam drobniaki. Każdy ma marker i jeśli ktoś nie chce dać choć jakichś jednogroszówek do koszyczka, to pisze się mu na przedramieniu czy na okładce zeszytu "matóra 2015",czy inne takie. Choć zdarzają się i tacy, którzy nie umieją rozgraniczyć zabawy a chamstwa i potem młodsze klasy chodzą z rysunkami penisów na rękach Była też afera, bo w zeszłym roku jacyś inteligenci pomalowali markerem podręczniki ( a jak wiadomo, mamy nówki, prosto z księgarni, które jak najbardziej można potem odsprzedać). W zeszłym roku jeszcze mi się to podobało i mówiłam, że za rok sama na pewno wezmę w tym udział, jednak teraz, jak trochę pomyślę nad tym, to nie chce mi się Za stara dupa już chyba jestem na to, wolę iść w ten czas do kosmetyczki zrobić paznokcie na wieczorny bal

myla_01 ja bym wybrała bordo, bo nie lubię, jak coś mi się opiera na samym biuście

Swoją drogą, kupiłam taki pasek do biustonosza, obniżający stan zapięcia Jeżeli któraś z Was decyduje się na sukienkę z dość głębokim dekoltem na plecach, to uświadamiam, że takie coś istnieje (ja widziałam to pierwszy raz na oczy :O ).

Raii, a skąd zamawiałaś tą sukienkę? Tj skąd ona do Ciebie idzie, skoro aktualnie jest w Niemczech?

mariaa15 nie zostaje nic innego, jak życzyć Ci udanej zabawy i połamania nóg
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:02   #56
ghulwpizamie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 21
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Myla- obie ładne, ale będzie ci wygodniej w tej drugiej, nie będziesz musiała sie bać, że sukienka ci się obsunie w tańcu

U mnie się okazalo, że nie będzie symbolicznej lampki szampana, bo dyrekcja nie wyraziła zgody... No już mogli nam chociaż to piccolo zaproponować.
ghulwpizamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 19:01   #57
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

My też nie będziemy mieć ani mililitra alkoholu. Troche przesada, lampka szampana by nie zaszkodziła.
myla_01 => Mnie bardziej do gustu przypadła bordowa
meedd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 19:49   #58
Raii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 73
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
U nas jest Dzień Maturzysty, w dodatku w dniu studniówki. Przebieramy się, dekorujemy szkołę, chodzimy i zbieramy jakieś tam drobniaki. Każdy ma marker i jeśli ktoś nie chce dać choć jakichś jednogroszówek do koszyczka, to pisze się mu na przedramieniu czy na okładce zeszytu "matóra 2015",czy inne takie. Choć zdarzają się i tacy, którzy nie umieją rozgraniczyć zabawy a chamstwa i potem młodsze klasy chodzą z rysunkami penisów na rękach Była też afera, bo w zeszłym roku jacyś inteligenci pomalowali markerem podręczniki ( a jak wiadomo, mamy nówki, prosto z księgarni, które jak najbardziej można potem odsprzedać). W zeszłym roku jeszcze mi się to podobało i mówiłam, że za rok sama na pewno wezmę w tym udział, jednak teraz, jak trochę pomyślę nad tym, to nie chce mi się Za stara dupa już chyba jestem na to, wolę iść w ten czas do kosmetyczki zrobić paznokcie na wieczorny bal

myla_01 ja bym wybrała bordo, bo nie lubię, jak coś mi się opiera na samym biuście

Swoją drogą, kupiłam taki pasek do biustonosza, obniżający stan zapięcia Jeżeli któraś z Was decyduje się na sukienkę z dość głębokim dekoltem na plecach, to uświadamiam, że takie coś istnieje (ja widziałam to pierwszy raz na oczy :O ).

Raii, a skąd zamawiałaś tą sukienkę? Tj skąd ona do Ciebie idzie, skoro aktualnie jest w Niemczech?

mariaa15 nie zostaje nic innego, jak życzyć Ci udanej zabawy i połamania nóg

A przebierasz się za coś na dzień maturzysty czy to olewasz? bo ja właśnie się zastanawiam w co bym się mogła przebrać i wymyśliłam, że mogę zrobić stój minionka (taki żółty stworek z bajki :P ) ale trochę dużo z tym roboty i poze tym nie będę cały dzień w kartonie chodzić, potem myślałam jeszcze o Mini mouse bo mam uszy ale ani ja ani żadna z moich koleżanek nie ma czerwonej spódniczki w kropki, a nie mam czasu szukać po lumpach itp. no i zostaje jakiś pirat? tzn mam zamiar założyć koszulke w paski, zrobie z papieru opaske na oko i wezmę jakiś miecz od brata, ale w sumie to tak średnio mi się podoba i nie mam żadnego pomysłu

A sukienki nie mam pojęcia skąd są, idiotka nie zwróciłam na to uwagi bo stwierdziłam, że jak ma przyjść 3-5 dni to pewnie gdzieś blisko i bd w ciągu 3 dni. A teraz wchodzę na stronę kuriera, żeby sprawdzić gdzie jest moja przesyłka i co się okazuje? Pojechała dalej, ale dalej jest w niemczech i już jestem kłębkiem nerwów, bo ok przez noc przyjedzie do Polski ale chyba wątpię, żeby jutro zdążyła do mnie dojechać, a w piątek już będę szaleć ze stresu bo nie wiedziałam, którą wybrać, a mój ojciec miał dzień miłość więc powiedział, że mam kupić dwie, szczególnie, że miałam jakiś tam rabat. No i jak ona mi przyjdzie w ten piątek (a w sobotę studniówka) to potem zależy, która będzie lepiej wyglądać (o ile wgl będą na mnie pasować, o co też się boję), dodatków żadnych brak, tzn mam buty i torebkę, które będą na 100% pasować, ale jakąś biżuterie itp. poza tym właśnie oby dwie mają odkryte plecy. Jedna dosyć bardzo i ma koronkę ale z przodu przylega do biustu więc tak na ostatnią chwilę mogłabym poprosić np ciocię żeby mi wszyła po prosu same miseczki z jakiegoś starego stanika i po problemie, a ta druga jest luźniejsza więc myślałam o staniku, który będzie zapinany z przodu,a z tyłu ma koronkę. Tylko gdzie ja go mam znaleźć z moimi targicznymi cyckami?! ;( - może wy macie jakiś pomysł?
A co do tych pasków, to sprawdzałam je i u mnie niestety nie bardzo dają radę :/
Już zaczęłam panikować :/ Studniówka za 2 dni, a ja jestem w dupie

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

A może macie jakiś fajny pomysł na strój na dzień maturzysty? Coś żebym nie musiała kupować niczego dodatkowego, tylko coś ala ,,coś z niczego'' :P
Raii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 20:11   #59
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez Raii Pokaż wiadomość
A przebierasz się za coś na dzień maturzysty czy to olewasz? bo ja właśnie się zastanawiam w co bym się mogła przebrać i wymyśliłam, że mogę zrobić stój minionka (taki żółty stworek z bajki ) ale trochę dużo z tym roboty i poze tym nie będę cały dzień w kartonie chodzić, potem myślałam jeszcze o Mini mouse bo mam uszy ale ani ja ani żadna z moich koleżanek nie ma czerwonej spódniczki w kropki, a nie mam czasu szukać po lumpach itp. no i zostaje jakiś pirat? tzn mam zamiar założyć koszulke w paski, zrobie z papieru opaske na oko i wezmę jakiś miecz od brata, ale w sumie to tak średnio mi się podoba i nie mam żadnego pomysłu

A sukienki nie mam pojęcia skąd są, idiotka nie zwróciłam na to uwagi bo stwierdziłam, że jak ma przyjść 3-5 dni to pewnie gdzieś blisko i bd w ciągu 3 dni. A teraz wchodzę na stronę kuriera, żeby sprawdzić gdzie jest moja przesyłka i co się okazuje? Pojechała dalej, ale dalej jest w niemczech i już jestem kłębkiem nerwów, bo ok przez noc przyjedzie do Polski ale chyba wątpię, żeby jutro zdążyła do mnie dojechać, a w piątek już będę szaleć ze stresu bo nie wiedziałam, którą wybrać, a mój ojciec miał dzień miłość więc powiedział, że mam kupić dwie, szczególnie, że miałam jakiś tam rabat. No i jak ona mi przyjdzie w ten piątek (a w sobotę studniówka) to potem zależy, która będzie lepiej wyglądać (o ile wgl będą na mnie pasować, o co też się boję), dodatków żadnych brak, tzn mam buty i torebkę, które będą na 100% pasować, ale jakąś biżuterie itp. poza tym właśnie oby dwie mają odkryte plecy. Jedna dosyć bardzo i ma koronkę ale z przodu przylega do biustu więc tak na ostatnią chwilę mogłabym poprosić np ciocię żeby mi wszyła po prosu same miseczki z jakiegoś starego stanika i po problemie, a ta druga jest luźniejsza więc myślałam o staniku, który będzie zapinany z przodu,a z tyłu ma koronkę. Tylko gdzie ja go mam znaleźć z moimi targicznymi cyckami?! ;( - może wy macie jakiś pomysł?
A co do tych pasków, to sprawdzałam je i u mnie niestety nie bardzo dają radę :/
Już zaczęłam panikować :/ Studniówka za 2 dni, a ja jestem w dupie

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

A może macie jakiś fajny pomysł na strój na dzień maturzysty? Coś żebym nie musiała kupować niczego dodatkowego, tylko coś ala ,,coś z niczego''
Tak jak napisalam wyzej, stwierdziłam, ze to głupie, choć rok temu mi się całkiem podobało także nie idę.
Ale u nas ludzie mieli różne pomysły, z takich, ktore utkwiły mi w pamięci, jedna dziewczyna byla przebrana za sprzątaczke, fartuszek wydaje mi się, ze pożyczyła od szkolnych sprzataczek i zasuwała z mopem (czy inną miotłą) po szkole na rolkach Albo kilkoro osób zbudowało z kartonu konstrukcję autobusu z wielkim napisem "gimbus", wlazło do środka i tak chodzili po szkole

Kiepsko z tą sukienką, ja właśnie specjalnie juz teraz zamowilam torebkę, bo wolę miec wszystko wcześniej skompletowane... Mam nadzieję, ze przyjdzie na czas i wszystko będzie perfekcyjnie.
Ja po dzisiejszej próbie poloneza się załamałam.


A alkohol... Wiadomo, oficjalnie zakaz. ale rozmawialam z osobami ,które były na zeszlorocznej 100 naszej szkoły i mówili, ze alkohol stał pod stołem, po ludziach widać bylo ewidentnie, ze sa pijani, ale nikt nic nie mówił.
Jezeli o mnie chodzi, to chce zapamiętać ten dzien, takze owszem, pozwolę sobie na odrobinę alkoholu, ale w rozsądnej ilości

Edytowane przez panthher
Czas edycji: 2015-01-07 o 20:14
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 20:24   #60
Raii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 73
Dot.: Studniówka 2015 - przygotowania, problemy, pytania, wątek wsparcia i wspólnych

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
Tak jak napisalam wyzej, stwierdziłam, ze to głupie, choć rok temu mi się całkiem podobało także nie idę.
Ale u nas ludzie mieli różne pomysły, z takich, ktore utkwiły mi w pamięci, jedna dziewczyna byla przebrana za sprzątaczke, fartuszek wydaje mi się, ze pożyczyła od szkolnych sprzataczek i zasuwała z mopem (czy inną miotłą) po szkole na rolkach Albo kilkoro osób zbudowało z kartonu konstrukcję autobusu z wielkim napisem "gimbus", wlazło do środka i tak chodzili po szkole

Kiepsko z tą sukienką, ja właśnie specjalnie juz teraz zamowilam torebkę, bo wolę miec wszystko wcześniej skompletowane... Mam nadzieję, ze przyjdzie na czas i wszystko będzie perfekcyjnie.
Ja po dzisiejszej próbie poloneza się załamałam.

Tak to jest jak się nie myśli i odkłada wszystko na ostatnią chwilę :P ale mam nadzieję, że przyjdzie jutro wieczorem. W sumie zmotywowało mnie to i wymyśliłam do każdej sukienki jakiś element biżuterii, który będzie z tym grał, więc jak mi przyjdą to jedyne co zostanie to stwierdzenie, która lepsza i kwestia stanika, za którym chyba jutro muszę się przejść

A dlaczego się załamałaś na polonezie?
My dzisiaj mieliśmy próbę i oczywiście dwa dni przed studniówką, a oni zmienili nam cześć, tak więc brawo, nie wiem jak niektóre osoby to opanują :p

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
A alkohol... Wiadomo, oficjalnie zakaz. ale rozmawialam z osobami ,które były na zeszlorocznej 100 naszej szkoły i mówili, ze alkohol stał pod stołem, po ludziach widać bylo ewidentnie, ze sa pijani, ale nikt nic nie mówił.
Jezeli o mnie chodzi, to chce zapamiętać ten dzien, takze owszem, pozwolę sobie na odrobinę alkoholu, ale w rozsądnej ilości
U nas jest to samo, wszyscy udają, że nic nie widzą :P ale mam takie samo podejście jak ty. Troszeczkę ale bez przesady. Nie chciałabym chyba chodzić nie wiadomo jak pijana przy nauczycielach ;P
Raii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-08 19:01:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.