francuski makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-24, 11:39   #1
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597

francuski makijaż


Chcialam sie zapytac czy podoba wam sie francuski makijaz?? Co o nim sadzicie? Ja uwazam ze jest naprawde fajny i delikatny . Tylko ja bym do zestawu puder+ róż+ różowy błyszczyk dodala odrobinke tuszu lub/i delikatnie podkreslila brwi gdy sa jasne. A zamiast pudru odrobine podkladu i korektora.Wyobrazacie sobie makijaz bez uzycia tuszu do rzes?? Czy ktoras z dziewczynek i kobietek sie tak maluje ?? Jesli macie na kompie jakies zdjecia french make-up to bardzo bym prosila o wklejenie .
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:08   #2
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: francuski makijaż

ja prawie wcale nie używam tuszu (bo często jestem rozmazana od niego ) -wole eyeliner i cienie
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 14:34   #3
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: francuski makijaż

Mnie się francuski makijaż bardzo podoba, sama się podobnie maluje tylko, że bez różu bo nie potrafię go używac niestety... nie umiałabym natomiast zrezygnować z brązowego tuszu do rzęś i szarej kredki...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 15:01   #4
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: francuski makijaż

JA się tak maluję na treningi, czyli minimum z minimum, ale żeby oczy były podkreślone (tusz), jak wiem, że trening będzie ostry to z różu i pudry rezygnuje - zostaje tylko tusz bo reszta i tak spłynie Ogólnie lubię taki delikatny makijaż, ale nie bronię się przed mocniejszym
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:21   #5
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: francuski makijaż

Chyba jednak nie potrafie zrezygnowac z tuszu do rzes. Tylko zastanawiam sie jaki kolor. Przewaznie kupuje czarny. Ale zawsze mysle sobie tak:
1. czarny bedzie odpowiedni dla mnie bo jestem typowym latem, a czarny to zimny kolor
2. brazowy choc jest cieply bedzie odpowiedni dla blondynki bo nie jest tak ciemny jak czarny

No i ktory wybrac??
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:48   #6
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: francuski makijaż

Oj Asiulka to masz zawsze problem taki sam jak ja ale ja zawsze wybieram czarny bo jakoś sobie i ubzdurałam że czarny dodaje "głębszej głębi" hehehehe no a brązowy to taki bardzo delikatny a ja wolę mieć wyrazistę te moje oczęta więc czarny podkład, puder brązujący i może zamiast błyszczyku pomadka ochronna i starczy
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:23   #7
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: francuski makijaż

Ja cierpię na to samo tzn wieczny problem Który tusz kupić czarny czy brązowy. Teraz mam dwa i używam na zmianę. Jak chcę wyglądać naturalnie to używam brązowego a jak idę na randkę lub gdzieś wieczorem to maluje się czarnym. Dla mnie tusz to podstawa makijażu Więc do tegofrancuskiego koniecznie dodałabym tusz a wcale nie mam jasnych rzęs. Różu też nie umiem używać bo zawsze wychodzi mi makijaż trumienny. Oczy są najważniejsze.
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.