Dermacol- proszę o drobną radę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-28, 00:52   #1
VeryValentino
Przyczajenie
 
Avatar VeryValentino
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13

Dermacol- proszę o drobną radę :)


Witam!
Zbieram się do zakupu Dermacolu, a że u mnie na mieście jest on niedostępny, zostają mi jedynie sklepy online lub aukcje. Czy te kolory są aby dobrze odzwierciedlone? Bo wyglądają dość ciemno, a podobno pierwsze z lewej są porcelanowo białe... Mam raczej ciemniejszą, oliwkową karnację, z odcieniem żółtym, nie brzoskwiniowym. Jesli któraś z Was zna z życia prawdziwe odcienie fluidu, proszę o jakąś radę które numerki będą najlepsze. Z góry dziękuję!
Wklejam fotkę

Edytowane przez VeryValentino
Czas edycji: 2006-12-25 o 00:32
VeryValentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 07:19   #2
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Dermacol- proszę o drobną radę :)

Cytat:
Napisane przez VeryValentino Pokaż wiadomość
Witam!
Zbieram się do zakupu Dermacolu, a że u mnie na mieście jest on niedostępny, zostają mi jedynie sklepy online lub aukcje. Czy te kolory są aby dobrze odzwierciedlone? Bo wyglądają dość ciemno, a podobno pierwsze z lewej są porcelanowo białe... Mam raczej ciemniejszą, oliwkową karnację, z odcieniem żółtym, nie brzoskwiniowym. Jesli któraś z Was zna z życia prawdziwe odcienie fluidu, proszę o jakąś radę które numerki będą najlepsze. Z góry dziękuję!
Wklejam fotkę
Te odcienie są dobrze odzwierciedlone, dermacol jest bardzo gęsty i bierze się go minimalne ilości, wiekszość z nas używa go jako korektora, takiego na większe powierzchnie. Polecam Ci go bardzo, bo oswojony dokonuje cudów.
Na Twoim miejscu zaryzykowałabym chyba odcień 215
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 07:28   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Dermacol- proszę o drobną radę :)

wątek na Wizażystkę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 08:44   #4
VeryValentino
Przyczajenie
 
Avatar VeryValentino
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Dermacol- proszę o drobną radę :)

Bardzo dziękuję!
VeryValentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 09:39   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Dermacol- proszę o drobną radę :)

na zdjęciu wyszły trochę ciemniej niż w rzeczywistosci. Posiadam 212 i 213 i są na pewno jaśniejsze.
Tak jak Aga polecam 215. Twoja karnacja jest oliwkowa... a jakim typem kolorystycznym jesteś? Bo ja też mam żółtawą cerę i jest ona chłodna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 10:11   #6
VeryValentino
Przyczajenie
 
Avatar VeryValentino
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Dermacol- proszę o drobną radę :)

Dziękuję za odp. I przepraszam, jeśli zaczęłam wątek w nieodpowiednim miejscu, poprawię się
Fluidów raczej nie używam, wolę samoopalacz i matujący puder, ale zimą to u mnie konieczność Mam koszmarny problem z naczynkami. To chyba genetyczne Wystarczy, że wyjdę na 10 min. na mróz i wyglądam jak "ruska" lalka czy flaga, jeśli ktoś woli wersję patriotyczną... :P Robię się blada, za to policzki mam krwisto czerwone, dla kontrastu.
Tyle sie naczytałam o Dermacolu i o tym jak dobrze kryje, że muszę go wypróbować. Wiem już jak stosować, że można mieszać z fluidem i rozrabiać odrobinką wody, tylko te odcienie wydały mi się dość ciemne, w porównaniu z opisami. Cena nie jest wysoka, szczególnie jak na wydajność, ale z natury jestem niecierpliwa i jak pomyślę, że miałabym kupić zły odcień, później inny i znów czekać na paczkę, później znów inny i znów czekać.. Za nerwowa jestem na to Dlatego wolałam zapytać. Przepraszam, jeśli zawracam głowę głupotami, ale naprawdę dużo bym dała, żeby któryś z wystawiających na aukcjach zrobił zdjęcie fluidów w świetle dziennym, bez przekłamania kolorów. Cerę latem mam oliwkową, zimą nieco jaśniejszą, ale lepiej wyglądam w odcieniach żółto-brązowych, niż różowo-brzoskwiniowych. Chyba też raczej w chłodnych. Typ kolorystyczny- chyba zima... Bardzo ciemne włosy, dodatkowo przyciemniam na granatową czerń, brązowe oczy. Oglądałam chyba wszystkie Twoje makijaże Coś niesamowitego. Mogłabyś być makijażystką przy sesjach foto dla Elle czy Twojego Stylu! Nie musieliby już poprawiać fotek w Photoshopie, jak to mają w zwyczaju Perfekcyjne.
Jak tylko znajdę chwilkę, wkleję kilka zdjęć moich makijaży, może dostanę jakieś wskazówki...
Pozdrawiam
B.
VeryValentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 17:28   #7
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Dermacol- proszę o drobną radę :)

ja jestem posiadaczką dermacolu 215 i z tego co wyczytałam o Tobie to będzie dla Ciebie zdecydowanie za jasny...moim zdaniem te karteczki nie odzwierciedlają prawdziwych odcieni... nie wiem który mogłabym Ci poradzić dla Ciebie, ale na pewno nie 215, bo jak pisałam jest naprawdę jasny, a po drugie wpada zdecydowanie w różowy, a Ty masz chyba oliwkową cerę...
mam nadzieję, że pomogłam
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 17:44   #8
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Dermacol- proszę o drobną radę :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Bo ja też mam żółtawą cerę i jest ona chłodna
Aguś, jak to???
Zawsze myślałam, że chłodna może być tylko ta z odcieniem różu

Oświeć proszę ignorantkę w paru słowach
Bo z tego wniosek, że mimo żółtawej cery jednak można być latem.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 00:24   #9
VeryValentino
Przyczajenie
 
Avatar VeryValentino
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Dermacol- proszę o drobną radę :)

Dzięki za pomoc No i najlepiej chyba będzie jeśli zamówię 2-3 odcienie z tych ciemniejszych i któryś z nich musi być dobry Albo zacznę w końcu "modelować" twarz wszystkimi jednocześnie Do tej pory za leniwa byłam na to... Fajne efekty znalazłam na stronie http://eurocosmetic.ru/light/info4.html

Chociaż jasne, że na te efekty złożyły się też nowe fryzury, stylizacje do zdjęć itd
VeryValentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.