Świąteczne cienie Isa Dory-duże rozczarowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-15, 10:41   #1
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170

Świąteczne cienie Isa Dory-duże rozczarowanie


Oj bardzo duże.Chodzi mi oczywiście o nowo lansowane "golden plum".Po pierwsze nie ma tego golden.Pierwsze trzy odcienie;biały,wanilia i beż właściwie niczym się nie różnią,mają tak dużo perły,że na powiece trudno odróżnić kolor.Gdyby ta wanilia była bardziej złota dużo by to zmieniło na plus.Jedynie czwarty kolor śliwka jest o.k.Nakładając pacynką ,palcem lub pędzelkiem,na mokro lub sucho można uzyskać różne ciekawe natężenie koloru.No ale ja kupiłam zestaw a nie jeden cień.DUUUZe ROZCZAROWANIE.ZAstanówcie się przed kupnem trzy razy
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 11:19   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Świąteczne cienie Isa Dory-duże rozczarowanie

misio napisał(a):
> Oj bardzo duże.Chodzi mi oczywiście o nowo lansowane "golden plum".Po pierwsze nie ma tego golden.Pierwsze trzy odcienie;biały,wanilia i beż właściwie niczym się nie różnią,mają tak dużo perły,że na powiece trudno odróżnić kolor.Gdyby ta wanilia była bardziej złota dużo by to zmieniło na plus.Jedynie czwarty kolor śliwka jest o.k.Nakładając pacynką ,palcem lub pędzelkiem,na mokro lub sucho można uzyskać różne ciekawe natężenie koloru.No ale ja kupiłam zestaw a nie jeden cień.DUUUZe ROZCZAROWANIE.ZAstanówcie się przed kupnem trzy razy


oj - to niefajnie.. ja kiedyś kupiłam taką 'mapkę' z Inglota - 3 róże i też są tak perłowe, że niczym się miedzy sobą nie różnią.. no, ale 1. nikt mi nie obiecywał reklamowym makijażem, że będa wyglądały inaczej 2. koszt trochę niższy.. tia.. Isa Dora mu śliczne i dobre jakościowo cienie, ale trzeba bardzo uważać na te zestawy reklamowane.. swego czasy był taki zestawik z granatem a w makijażu były raczej brązy.. moja koleżanka się o tym przekonała na włąsnej skórze, że makijaż ze zdęcia fabrykowany był innymi cieniami..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 12:31   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Świąteczne cienie Isa Dory-duże rozczarowanie

Czesc Misiek
Zasada numer jeden !!! - nie wierz reklamom
na reklamowych zdjeciach kolory mogą zupełnie nie odpowiadać rzeczywistości - jest to wynikiem ustawienia światła, komputerowego retuszu,... . Nie wierz w cuda, że beżowy cień zmieni Ci się w złoto (bo taka własnie barwę dojrzałas na powiece modelki).
Najlepszym sposobem sprawdzenia kolorków jest przetestowanie ich w sklepie. Nie kupuj w ciemno. Stosuj zasade 'ograniczonego zaufania' w stosunku do reklam Nie musisz także za wszelka cene być wierna jednej marce.

Najlepszym przykładem 'podkolorowywania rzeczywistości' jest np. nowy tusz do rzęs Diora: DiorShow, na którym modelka ma niesamowicie długie rzęsy - ............ sztuczne.
Każda reklama ma być ładna, ma wabić swoją estetyka, ma sprawić bys czuła się dzieki danemu kosmetykowi piękna.
To własnie o to chodzi i stąd rozczarowanie: "czemu nie wygladam jak modelka w reklamie???"
Reklama Diora jest kusząca, ale nie jest to do końca taki przypadek jak u Isa Dora (bo tu istnieje przekłamanie). Wreklamie tuszu Dior sztuczne rzęsy są tak widoczne i dłuuuuuuugie że nie mamy wątpliwości że nie nalezą do modelki - dlatego nie czuje się oszukana - wiem, że po prostu ma byc po prostu pięknie i magicznie, a że rzesy takie bede miała jak je sobie dokleje.
W niektórych reklamach tuszów stopsuje sie doklejanie rzęs - ale wizazysci staraja sie je za wszelkacene ukryc (udajac efekt naturalny) - i w takich przypadkach mamy prawo czuc się oszukane.

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 13:04   #4
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: Świąteczne cienie Isa Dory-duże rozczarowanie

Zgadzam się z Tobą .Kupiłam je,bo podobał mi się makijaż,ale też paleta na "żywo" też jest zachęcająca.Złotych drobinek spodziewalam się raczej w tej wanilii.W drogerii testowałam głównie śliwkę,dlatego takim rozczarowaniem są dla mnie pozostałe kolory,które własciwie kolorami nie są-sam połysk.Napisalam o tym bo zauwazylam że dużo wizażanek szykuje sie do kupna tych cieni.Niech przynajmniej one zwróca uwagę na to o czym napisalam.Szkoda sobie psuc humor przed świętami
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.