sweety - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 08:33   #31
Martyna83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 536
Dot.: sweety

Rei twoje makijaże są piękne. jestem tu od niedawna, więc niewiele ich jeszcze widziałam, ale wszystkie te, które zobaczyłam są po prostu piekne. widac, że jestes stworzona do malowania.Każdy twój makijaż jest staranny, precyzyjny i ma to "coś" co trudno opisac słowami jakąś taka magie w sobie. Uwielbiam oglądac twoje prace, bo po prostu cieszą oko
Martyna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:58   #32
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: sweety

W ogóle nie moje kolory, szczególnie usta

Nie nazwałabym tego makijazu słodkim tylko plastikowym - na moim monitorze te kolory wyglądają na takie zimne, sztuczne - szczególnie za fotkach całej twarzy bo na zbliżeniach oczu jest lepiej, słodziej

Co nie zmienia faktu że bardzo piękne cieniowanie i róż na powiekach dodaje Ci blasku, ożywia Twoją cerę. Usta zdecydowanie do przełknięcia tylko w wersji jaśniejszej. Mocniej bym wymodelowała buzię, ale wtedy w sumie straciłaby swoją lalkowatość. Masz niesamowitą urodę, kolory makijazu bardzo Cię zmieniają - raz jesteś zimna, raz gorąca, raz wroga, raz sympatyczna - fajna sprawa
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:09   #33
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: sweety

Tak, jak w temacie - słodko, słodko Rei, udała Ci się realizacja tego pomysłu
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:28   #34
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: sweety

Oj, słodko jest
Pięknie wyglądasz w takim słodkim wydaniu, bardzo do Ciebie pasuje.
Ciemniejsze usta są rewelacyjne i uważam, że powinnaś częściej takie nosić;D
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 14:12   #35
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Smile Dot.: sweety

Martyna83 Ciepłe dla serca są twoje słowa Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

coldold serdecznie dziękuję

pakosta dla każdego co innego.. ja sama długo dojrzewłam do innych ust niż blade..połyskujace czy nawet okazyjnie machnięte czerwinią. To forum o makijażach i nudno by było gdybym cały czas pokazywała to samo.. zmiena koloru cieni.. tu mocniejsze, a tu jasniejsze modelowania - a usta nijakie. Kombinuje ile wlezie i umieszczam makijaże po to by zasięgnąć opinii, co wg. Was jest dobre, a co złe dla mnie, nie koniecznie to są wersje uniwersalne dla wszystkich typów urody czy stylu - bo tak się nie da Ja np. uwielbiam brązy i zielenie... ale nie będe zawalać Was swoimi codziennymi mazaniami bo choc bym zmieniła technike (co robie bo sie "bawię") to zdjęcia tego w 100% nie oddadza (niestety )
Co do plastiku to masz racje.. ale tylko usta, oczy są dość mocno zaakcentowane ale (jasny) róż jest słodki taki prawie pudrowy. Brudny róż jest ciepły, podobnie jak fiolet
Dziękuję za opinię i bardzo mi miło że napisałaś
Pozdrawiam serdecznie

Wiwianna Dziękuję bardzo

maja55 tez je uwielbiam raczej na jakies okazje - robie sobie makijaz a'la lata 60 - kreski na powiekach , tusz i szminka na usta mocniejsza

__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 19:38   #36
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: sweety

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość

pakosta dla każdego co innego.. ja sama długo dojrzewłam do innych ust niż blade..połyskujace czy nawet okazyjnie machnięte czerwinią. To forum o makijażach i nudno by było gdybym cały czas pokazywała to samo.. zmiena koloru cieni.. tu mocniejsze, a tu jasniejsze modelowania - a usta nijakie. Kombinuje ile wlezie i umieszczam makijaże po to by zasięgnąć opinii, co wg. Was jest dobre, a co złe dla mnie, nie koniecznie to są wersje uniwersalne dla wszystkich typów urody czy stylu - bo tak się nie da Ja np. uwielbiam brązy i zielenie... ale nie będe zawalać Was swoimi codziennymi mazaniami bo choc bym zmieniła technike (co robie bo sie "bawię") to zdjęcia tego w 100% nie oddadza (niestety )
Co do plastiku to masz racje.. ale tylko usta, oczy są dość mocno zaakcentowane ale (jasny) róż jest słodki taki prawie pudrowy. Brudny róż jest ciepły, podobnie jak fiolet
Dziękuję za opinię i bardzo mi miło że napisałaś
Pozdrawiam serdecznie

Ja już na kilku swoich makijażach zostałam zganiona za brak koloru na ustach, więc właściwie powinnam wzięć z Ciebie przykład i poeksperymentować A Ty się dobrze czujesz w tym makijażu? Bo talentu i uroku trudno Ci odmówić, ciekawi mnie tylko czy sama dla siebie taki makijaż byś wybrała Cieplutko pozdrawiam
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 19:55   #37
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: sweety

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ja już na kilku swoich makijażach zostałam zganiona za brak koloru na ustach, więc właściwie powinnam wzięć z Ciebie przykład i poeksperymentować A Ty się dobrze czujesz w tym makijażu? Bo talentu i uroku trudno Ci odmówić, ciekawi mnie tylko czy sama dla siebie taki makijaż byś wybrała Cieplutko pozdrawiam
makijaż robiłam na potrzeby MM , ponieważ jestem opalona to raczej postawiłabym na inne kolory (oczki np. kreseczka i jakies złotko z brązem ...itp delikatnie z połyskiem + usta mocne ale w innym odcieniu - jezeli mowimy o imprezie itp..)
Gdybym jednak była bledsza.. twarz byłaby jasna to jeszcze bym ją rozświtliła podkładem i jak najbardziej wyszła w takim make-up'ie
Lubić różowe usteczka hehe Mój TŻ też je lubić
Dziękuję za komplemant

__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 20:04   #38
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: sweety

mm pewnie nie jeden pan ci sie nie moze oprzec no no łądna kompozycja sweet pink pozdrawiam
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.