szukam kryjacego podkladu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-14, 20:33   #1
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598

szukam kryjacego podkladu


hejka mam do was dziewczyny prosbe szukam podkladu kryjacego zebym mogla go uzywac na codzien ,mam najlepszy podklad jak dla mnie Estee lauder double wear ale nie stosuje go codziennie bo jest mi go szkoda ,cena wysoka wiec oszczedzam,uzywam na wieksze wyjascia ,mialam juz revlon colorstay (klasyczny) ale mnie zapycal i uwazam ze slabo kryl ,natomiast Max Factor lasting performance kryl dobrze,ale szybko znikal z twarzy,La roche posay toleriane natomiasto moja buzke wogole nie kryl i mial przebrzydliwe kolory ,mialam juz wiele podkladow i zaden nie dorownal do tej pory E.L nie wiem co robic czy ktoas z was ma porownanie Revlona Colorstay z wersja Softlex ? czy znacie jakis podklad do 70 zl dobrze kryjacy?nie zalezy mi na matownieniu poniewaz mimo ze mam cere mieszana nie swiece sie ,mam drobne przebarwienia po pryszczach i chcialabym je zatuszowac wiec prosze o pomoc w wyborze podkladu "na codzień"
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.