makijaż na studniówke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-13, 21:11   #1
tojka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1

makijaż na studniówke


Hej! Potrzebuje pomocy, w styczniu mam studniówkę i nie mam pojęcia jaki zrobić sobie makijaż, ani jaką fryzurę. Mam długą bordową sukienkę bez pleców i dosyć głębokim dekoltem. Mam zielone oczy i jasną cerę. Czy powinnam coś zmienić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (24,3 KB, 5 załadowań)
tojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 14:06   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: makijaż na studniówke

Witaj
Do koloru bordo ładnie wyglada złoto - możesz musnąc nim powieki, a kształt oczy podkreslic nieco ciemniejszym kolorkiem np. ciemnym brązem, czy bardzo ciemną zielenią. Nie powinnaś obrysowywać całych oczu kredką - bo to nadaje Ci surowego wyglądu i wygladasz na koło 27 lat. Chyba nie warto się tak postarzać...
Nadaj rysom nieco delikatności - musnij kości rózem - rozjaśnij nieco powiekę iskrzącym złotem, a ciemny cień nanieś w zewnętrznych kącikach.
Usta powiększ za pomocą błyszczacej pomadki lub błyszczyka. Polecam Ci mieniace się jasne kolorki, a takze te jaskrawsze (jednak nie moga byc ciemne - gdyż to dodatkowo pomniejszy Ci usta).
Niestety na tym zdjęciu nie mogę'odczytac' koloru Twoich włosów. Co do fryzurki to moze zostaw je rozpuszczone, wyciagnij na szczotkę, tak by było widać strzępienie. Z jednej strony możesz upiąć je jakimś błyszczącym gadzetem (np. kwiatem).

pozdrawiam i miłej zabawy
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.