Puder NIEbrazujacy z drobinkami =) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-17, 18:49   #1
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia

Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)


Zaczne od tego, ze skorzystalam z wyszukiwarki, jednak nic nie udalo mi sie znalezc

szukam pudru w kamieniu, ktory mialby duzo blyszczacych drobinek. Chcialabym, zeby nie byl to puder brazujacy, tylko dostosowany kolorem do roznych typow cery (tzn conajmniej kilka opcji kolorystycznych w naturalnych kolorach)

widzialam taki u kolezanki, ktory z kolei kupila go w tamtym roku w avon w swiatecznej edycji, jednak w tegorocznym katalogu swiatecznym niestety go nie ma podobno byla to jakas seria little black dress

nie wiecie, czy takie cudo, jakie sobie wynalazlam w ogole istnieje? bede wdzieczna za wszystkie propozycje
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 18:59   #2
ZielonookaJ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

Coś takiego ma w swojej ofercie Inglot - pudry prasowane w różnych odcieniach z fajnymi rozświetlającymi drobinkami. Osobiście mam dwa różne odcienie - jeden opalony a drugi zupełnie jaśniutki, polecam
ZielonookaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:18   #3
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

Ja mam z Vipery puder upiekszający z drobinkami. Z tym że jest on sypki. Na opakowaniu jest napisane że jest delikatnie brązujący ale ja takiego efekt nie widze, ma za to ładne błyszczące drobinki. Wiem że jest też wersja prasowana tego cuda.
Z Joko sa też pudry (ale znowu sypkie) z serii Winter Glamour. Tu masz linka jakby Cie to zainteresowało http://www.joko.pl/pl/?f=1bcac889ce9...4a7b95098ad356
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 20:09   #4
ewelina_k
Rozeznanie
 
Avatar ewelina_k
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 502
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

Witam ja mam http://www.bell.com.pl/index.php?opt...=73&Itemid=245 numerek 4 Nie brazuje, zmatawia i zostawia ślizcne drobinki
ewelina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 20:15   #5
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

Dziekuje, jestescie kochane bardzo zainteresowal mnie ten inglot chyba bedzie moim typem
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 20:52   #6
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

dodam od siebie ze mam inglota i zatyak mi pory, ale poza tym jest super (wiadomo każdy ma inaczej, jednemu zatyka innym nie) a co do Vipery to kumpela ma i puderki są boskie
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 21:30   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

Puder rozświetlający sephory - bardzo go lubię, ma mase drobinek, ale nie wiem czy o taki właśnie efekt Co chodzi. Ten puder, jakiego szukasz, ma też matować? Czy chodzi tylko o te rozświetlające drobinki?
Jeśli ma matować i być z drobinkami, to Oriflame ma taki sypki puder (a Ty szukasz w kamieniu - drobinki sa maleńkie i bardzo delikatne, jest baardzo wydajny.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-18, 11:53   #8
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

No, ja tez od razu pomyslalam o Inglocie, spory wybor mają...
No i poza tym oczywiscie APC! Kulki nr 0, albo dla mocniejszego efektu puder sypki rozswietlajacy...Albo z 14 katalogu Ori - puder sypki. No tak, ale ty szukasz prasowanca...Hmmm
Aha, Joko widzialam, slicznie wyglada na pierwszy rzut oka!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 12:48   #9
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

Mam wlasnie ten joko winter costam lekko brazujacy i nie jest zbyt fajny drobinki sa za duze, choociaz lubie sie mocno blyszczec to ten efekt jest nawet jak na mnie zbyt mocny ale to nie jest najgorsze... znacznie bardziej przeszkadza mi jego konsystencja. Jest zdecydowanie za miekki, tak ze nie nadaje sie do nakladanie pedzlem, bo na jego powierzchni momentalnie robia sie takie "farfocle" jak czasem robia sie na cieniach od pedzelkach a przy nastepnym nalozeniu nabiera sie po prostu za duzo na pedzel. Przy nakladaniu pacynka jest jeszcze gorzej, bo nie dosc, ze robi farfocle, to na dodatek na twarzy wychodza wybitnie nieestetyczbe, brazowe plamy jest niby fajny, ale bardzo trudny o obsludze
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 14:36   #10
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

Bardzo wiele marek na sezon jesienny wypuściło takie cuda, np. ColorStone Estee Lauder, 'łatki' YSL, co prawda nie prasowane ale rozświetlające Meteorites Guerlain.
Jednokolorowe prasowane pudry rozświetlajace ma też Sephora - w odcieniu neutralnym (bardzo jasny beżyk) i różowym.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 16:20   #11
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

Slyszalam dzisiaj ze douglas wypuscil cos takiego na zime ale nie wiem czy to prawda, informacja niestety jeszcze przeze mnie nie sprawdzona wiecie cos moze o tym nowym cudenku

Moglybyscie podac orientacyjne ceny tych puderkow sephora, inglot i bell?

Z gory dzieki
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 17:03   #12
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

kupiłam ostatnio na próbę Clinique Gentle Light 02 Glow. Poszukując alternatywe do Meteorytow ktore strasznie się błyszczą. Clinique jest delikatny,nie polyskuje złotem,dorbinki sa malutkie Przepięknie rozświetla twarz. Można się wypudrować nim na codzień,jest to zdecydowanie rozświetlacz na codzień.. w większych ilościach i na wieczór. Promocyjne opakowanie na próbe kupisz na allegro za ok 35 zł , tam właśnie to moje dorwałam... i cóż... ubiegam się o pełnowymiarowe Meteoryty siostrzyczce sprezentuję... Mimo 8 gram w promocyjnym, jest dośc wydajny..

Glow-giving makeup turns skin luminous. Manipulates light to chase away flaws, perfect skin. Sheer powder for all skin types. Wear alone, or with Gentle Light Makeup.

http://www.clinique.ca/templates/pro...UCT_ID=PROD605

A wlasnie, musze dodać Moja siostra ma jeszcze ten puder z Avonu LBD w czarnym pudeleczku. Ten Clinique jest wlasnie podobny.Rózni się tym, że drobinki sa ciut delikatniejsze i mniejsze wydaje mi się od tych w LBD. I mniej "złota"...

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2005-11-22 o 17:59
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 17:58   #13
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Puder NIEbrazujacy z drobinkami =)

Cytat:
Napisane przez lalesia
Slyszalam dzisiaj ze douglas wypuscil cos takiego na zime ale nie wiem czy to prawda, informacja niestety jeszcze przeze mnie nie sprawdzona wiecie cos moze o tym nowym cudenku

Moglybyscie podac orientacyjne ceny tych puderkow sephora, inglot i bell?

Z gory dzieki
aaaa wlasnie wracam z Douglasa, ale jakos kurka nie kojarzę tych puderkow. Za to widzialam takie w Sephorze z nowej kolekcji na zimę. Są tam dwa odcienie, jeden bardziej bezowy, drugi jakby brzoskwinka, ale na skorze nie wychodzą az tak mocno... Ale nie pytajcie o szzegoly bo normalnie tylko na nie zerknęlam...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.