Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 20:36   #1
myszka217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 66

Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)


W październiku wychodzę za mąż i potrzebuje jakiegoś dobrego podkładu.Jestem raczej blada i nie chce za dużego kontrastu między buzią a reszta ciała szczególnie szyją.Jakich używacie podkładów.Proszę o nazwę i numerek lub kolor.
myszka217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 21:07   #2
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Hmmm,podkładow jest pelno i zawsze ciezki wybor.Ja uzywalam roznych,od tanszych do drozszych.Obecnie mam z Cliniquea Clarifying Powder i jestem bardzo zadowolona bo to pierwszy taki puderek(niby prasowany ale jednak inny).Mam mieszana wrazliwa cere,a ten puderek ladnie zakrywa i matuje bez efektu maski.
Uzywalam tez Lancomea-Teint Idole Ultra ale jednak troszke wysusza choc niewidoczny i ladnie kryje.Teraz probuje Kanebo(probka) Cream Finish i naprawde ejst super!!!
Z tanszych fajny jest Max Factor -Lasting Performance,ale jednak wychodze z zalozenia ze podklad musi byc porzadny.Mozna taniej dostac na Allegro.Jak masz w poblizu Sephore to polecam wyprobowac kilka bo Slub to powazna sprawa Gratulacje a propospozdrawiam
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:48   #3
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Cytat:
Napisane przez myszka217 Pokaż wiadomość
W październiku wychodzę za mąż i potrzebuje jakiegoś dobrego podkładu.Jestem raczej blada i nie chce za dużego kontrastu między buzią a reszta ciała szczególnie szyją.Jakich używacie podkładów.Proszę o nazwę i numerek lub kolor.
Jest dużo wątków poświęconych podkładom.
Jest także dotyczący jasnych cer i sposobu ich podkreślenia. Tam na pewno znajdziesz nr i firmy takich pudrów.
Poza tym na Twoim miejscu poszłabym do większej drogerii i poprosiła o próbki mazideł, które Cie interesują.
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 17:10   #4
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

poszukaj też recenzji na KWC. tam na pewno znajdziesz to, czego szukasz
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 20:01   #5
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

MOja koleżanka będąc modelką na pokazie sukien makijażu i fryzur ślubnych malowana była Revlonem Colorstay. Sama też go używam i uważam że to dobry wybór bo jest bardzo trwały więc przetrwa na buzi do rana
jusii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:57   #6
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

popieram jusii. dla mnie Colorstay Revlonu jest najlepszy:
1.w sloiczku do cery mieszanej i tlustej, kolory 01Ivory(nie wpada w roz), 02Buff, ale dodam, ze jest trudny w aplikacji,ale umiejetnie nalozony daje rewelacyjne efektym jest bardzo trwaly,ale nie mozna po nim robic poprawek.
2.opakowanie z pomka, do cery suchej i normalnej, ale mozna tez do mieszanej, bo jest beztluszczowy, jak narazie kolor 02Buff,ale na zime zaopatrze sie w jedynke, ladnie sie rozprowadza, jest trwaly, mozna robic poprawki (szczgolnie jak sie noskiem zaczepi o nosek drugiej osoby ;p ), efekt jest bardzo naturalny.. zreszta co ja bede tak recenzowac ;D zajrzyj na KWC ale polecam oba, wybierz który Ci bedzie lepiej odpowiadal..
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 22:35   #7
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

tylko Colorstay zapycha, ja miałam wiecznie krostki:-(
tez jestem bladolica i uzywam Lasting Performance max Factor
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 23:13   #8
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Ja tez polecam colorstay - mnie nei zapycha, a nawet jesli zapychalby autorke watku, to przeciez to jedna noc, a reszte fluidu mozna zuzyc na wyjatkowe okazje.
Colorstay jets rewelacyjny - mam jasna karnacje uzywam sand beige, jelsi jetes prawdziwie bladolica to polecam odcien buff.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 07:30   #9
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Ja tez polecam colorstay - mnie nei zapycha, a nawet jesli zapychalby autorke watku, to przeciez to jedna noc, a reszte fluidu mozna zuzyc na wyjatkowe okazje.
Colorstay jets rewelacyjny - mam jasna karnacje uzywam sand beige, jelsi jetes prawdziwie bladolica to polecam odcien buff.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia
mnie na poczatku tez zapychal, ten w sloiczku(bardziej niz ten z pomka), ale to wina cery, odkad zaczelam kuracje kwasami, pory sie zmniejszyly, chodze caly dzien umalowana(Colorstay w sloiczku,bo wyglada bardzoej naturalnie) i nie ma zadnego zapychania. zgadzam sie, ze na te jedna noc warto, bo efekt jest super. a zapychanie to indywidualna sprawa, bo jednego moze zapychac, innego nie.. uzywalam kiedys Max Factor LP, ale odcien mi nie pasowal, byl za ciemny i tworzyl maske na twarzy (wygladal nienaturalnie),z Revlonem nie mam tego problemu, ale przetestuj, moze jakas znajoma ma i Ci uzyczy na probe..
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 08:54   #10
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Ja osobiscie bardzo polecam podklad z AA jak dla mnie jest swietnynie robi tzw maski fajnie sie wchlania ma delikatna konsystencje i fajne kolorki nie jest sie zoltym ani pomaranczowym i co wazne nie jest drogi kosztuje 12 zl!!Jak dla mnie narazie najlepszy na jaki trafilam
Ja osobiscie uzywam koloru piasek i jest fajny bo nie ma odcieniu zoltego jak np kosc sloniowa poelcam!!!
http://www.kosmetykionline.pl/produc...oducts_id=2333
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oceanic AA Make up fotka.jpg (5,5 KB, 11 załadowań)
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 09:26   #11
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Ja długo szukałam czegoś dla siebie aż w końcu również trafiłam na AA Oceanic. Używam tego podkładu już od ok. 2 lat. Wczoraj kupiłam nowe opakowanie owego Nie są one ani ciemne, ani jasne. Ja mam numerek "3-miód". Pozostałe mają odcień podobny do czerwonego -nie odpowiadał mi :/ Ale myślę, że dla osób o bardzo ( ! ) jasnej karnacji nie będą one dobre.
Natomiast polecam jakiś balsamik brązujący a później na buźkę troche podkladu AA w odpowiedniej tonacji. Wtedy powinno być ładnie Myślę, że musisz spróbować "pobawić" się już trochę wcześniej żeby nie było różnorakich niespodzianek. W drogeriach są różne podkłady - jaśniejsze od AA. Niestety nie znam większości nazw, zawsze przeglądam sobie wszystkie a później wybieram A i Ty też nie powinnaś mieć problemu Powodzenia w poszukiwaniach.
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 09:47   #12
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

co do podkladow AA, moja mama miala rozswietlajacy, niby najjasniejszy odcien, z ciekawosci postanowilam sprobowac (dodam, ze bylam juz lekko opalona) i sie rozczarowalam. Byl za ciemny! nie wiem jak jasna masz karnacje, ale napisalas,ze raczej blada, wiec odradzam AA. Ślub jest jeden i warto wydac wiecej, ale na podklad odpowiedniego koloru i wysokiej jakosci. mozesz isc po porade do wizazystki lub kosmetyczki, one czesto maja podklady w roznych odcieniach i dobrej jakosci, wiec moze dobiora Ci odpowiedni odcien, bo czasu juz zbyt wiele nie masz, a jak kupisz wczesniej to zdazysz przetestowac i w razie czego znalezc inny. zeby buzka wygladala swierzo, poszukaj jakiegos nawilzajacego oil-free i minimalnie jasniejszego od skory, bo na ogol podklady ciemnieja na skorze, no i kompakt z lusterkiem, do matu i poprawek (fajny jest IsaDory matujacy,ale chyba ok.50-60zl, mialam na dwoch studniowkach i sie spisal, podobnie jak podklady:IsaDora Hydrolight i pozniej Revlon Colorstay). Revlonem mozesz maznac tez szyje, bo z reguly nie brudza, a jak nie chcesz, to balsam brazujacy na szyje i bedzie ladnie (z wlasnych doswiadczen plam na skorze nie robi balsam brazujacy Kolastyny i ladnie pachnie).
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 10:19   #13
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Ja też przyłączam się do zachwytów nad Revlonem colorstay, co prawda dotychczas nie pozwoliłam sobie na jego zakup, ale testowałam kiedyć w domowym zaciszu próbkę odlaną w sephorze, efekt był wspaniały Podkład wspaniale trzymał się twarzy, dawał naturalny efekt, cera nie tłuściła się po nim za bardzo, nie ścierał się. Słowem - dla mnie ideał nie wiem niestety jak zachowywałby się przy dłuższym stosowaniu, ale mam zamiar sprawdzić Myślę że na tą jedną noc - nie wyrządziłby wiele szkód efekt zapewne byłby rewelacyjny.
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 10:21   #14
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Wczoraj będąc w drogerii NATURA widzialam jak jakaś babka malowała klientkę. Może była to znajoma i chciala za darmo sie pomalować Albo osoba która szukała odpowiednich kosmetyków dla siebie i kobietka ze sklepu doradzała jej. Hmm za friko ? To dobry pomysł żeby się przekonać i dokonać dobrego wyboru przy zakupie podkladu i innych mazidełek Może popytaj się w swoich drogeriach czy jest taka możliwość, wtedy bedzie Ci łatwiej A jeśli chodzi o balsamik brązujący ... nie wystarczy tylko posmarować się na twarzy i szyji, aby podkład ładnie się komponował, ponieważ jeśli osoba ma jasną cerę to reszta będzie nienaturalnie sie odbijać :/ i może wyglądać to brzydko.
Myślę, że Myszka217 będzie miała sukienkę która odsłoni górną część ciała, więc wtedy należałoby posmarować dodatkowo ręce i plecki. Z plecami może być ciężko, ale może ktoś pomoże
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 13:09   #15
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

wiesz co z tym smarowaniem to zalezy.. ja mam najbardziej blada szyje, na rekach mi sie opalenizna trzyma, ale na szyji nic a nic, ale ja nie o tym.. zgadzam sie ze na slub trzeba sie lekko przybrazowic raczej na wiekszej partii skory i zdecydowanie lepiej balsamem niz solarium. ale trzeba tez zaczac wczesniej, zeby uzyskac ladny efekt, nauczyc sie go dobrze nakladac, bo tak w ostatniej chwili to moze wyjsc katastrofa ciemnych plam, czego nikomu nie zycze. ja odkrylam ze najlepiej balsam brazujacy nakladac na juz nawilzona skore, jest ladniejszy efekt i mniejsze ryzyko plam
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 13:13   #16
Kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 273
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

duży wybór jasnych kolorków ma Chanel, polecam też Color Stay.

Nie przesadzaj z brązowieniem - bo przy białej sykni od razu będzie widać!

Pannom Młodym zawsze polecam rozświetlanie.
Kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 15:09   #17
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Można też umówić się na próbną wizytę zrobienia makijażu do kosmetyczki. Może akurat tak dopasuje podkład do Twojej karnacji i Ci się spodoba, że wtedy nie będziesz musiała szukać sama ?
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:45   #18
apsik9
Raczkowanie
 
Avatar apsik9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 380
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Myszko: jeśli masz jasną karnację, sprawdź sobie podkłady Age Defying Giordani Gold z Oriflame (nie sugeruj się "gold" w nazwie. Konsultantka powinna wiedzieć, jaki odcień będzie do Ciebie pasował. Sama używam najciemniejszego - ale zimą, bo i tak jest jasny ładnie stapiasię ze skórą, efekt jest b. naturalny. Nie brudzi! i długo trzyma się na buźce, a to chyba dla Ciebie ważne
apsik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 18:34   #19
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Cytat:
Napisane przez Kajtek Pokaż wiadomość
duży wybór jasnych kolorków ma Chanel, polecam też Color Stay.

Nie przesadzaj z brązowieniem - bo przy białej sykni od razu będzie widać!

Pannom Młodym zawsze polecam rozświetlanie.

dokladnie, jesli ma byc jasny to ja tez polecam Chanela - oni maja naprawde mega jasne jakosciowo tez nie mam nic do zarzucenia
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 01:05   #20
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Powinnaś skorzystać z porady fachowca (kosmetyczka lub wizażystka). Makijaż ślubny też zalecałabym zrobić u w/w . Pozdrawiam i wszystkiego naj z okazji zbliżającego się ślubu.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 11:56   #21
myszka217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 66
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Dziekuje dziewczyny za wszystkie rady i za gratulacje.Jeszcze 3 tygodnie.Kupiłam za namową kosmetyczki podkład Astor - Anti Stress & Lift kolorek 201 i już wypróbowałam na buzi wydaje się być ok.Teraz myśle że jak posmaruje się balsamem brązującym to buzia będzie blada i znów efekt nie bardzo będzie.Chyba że przyciemnić buzię pudrem sypkim albo prasowanym co myślicie?
myszka217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 15:25   #22
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

Do dziewczyn polecajacych Revlon Colorstay:
Czy moze ktoras z Was jest brunetka z oliwkowa karnacja? Mam klopoty z wybraniem koloru, a nie mam mozliwosci przetestowania, wiec bardzo prosilabym o zasugerowanie numerka.
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 18:15   #23
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Pytanie o podkład-tylko nie krzyczcie :)

ja niestety mam bardzo jasna karnacje, teraz uzywam 02buff, a na zime 01Ivory.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.