Tabletki odchudzające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-28, 17:40   #1
_honey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 1
Exclamation

Tabletki odchudzające


Witam poszukuje informacji o Adipexie czy Meridi są jeszcze stosowane czy produkowane np. w Czechach?

Osobiście sama zażywałam Adipex, niestety teraz tak trochę przez Internet boję się go zdobyć pojawił się Adipex 75, Adipex Retard który wygląda jak żółte przeźroczyste jajko (oryginalne było musztardowego koloru nieprzeźroczystego)

Jeśli zapytacie tak, brałam 2 opakowania Adipexu - skutków ubocznych nie widzę po 8 latach, niestety praca - styl życia - problemy i zaniedbanie - powróciło do wagi.

Może jakiś lekarz który mieszka w Czechach będzie coś na ten temat wiedział.
Tak znam skutki uboczne, nie posiadałam ich - więc wszelkie pisanie iż są szkodliwe - zdaje sobie sprawę, wybór jest mój.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
_honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-08, 08:58   #2
wiktoriol
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriol
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 466
Dot.: Tabletki odchudzające

A nie myślałaś żeby spróbować czegoś bardziej naturalnego? Tutaj możesz znaleźć naturalne suplementy diety, również te pomagające zwiększyć metabolizm. Jeżeli koniecznie zależy ci na tych tabletkach o których wspomniałaś, to musisz zaryzykować przez internet

Edytowane przez wiktoriol
Czas edycji: 2022-01-08 o 09:08
wiktoriol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 10:14   #3
Omin001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki odchudzające

oblicz swoje dziennie zapotrzebowanie kaloryczne, obetnij 500-700 kcal i i schudniesz bez tabletek. nie szkoda zdrowia?
Omin001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-08, 06:53   #4
Izuux3
Przyczajenie
 
Avatar Izuux3
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki odchudzające

Ogólnie sprawa jest tak, że Meridia i Adipex nie bez powodu zostały wycofane. Już na sam fakt tego, że są one dziwnie odsprzedawane z czeskiego rynku na polski jest dla mnie bardzo niepokojący dlatego pytanie: Po co ryzykować swoje zdrowie dla nieznanych tabletek odchudzających?


Na dzień dzisiejszy z takich sprawdzonych rozwiązań to jest chyba Saxenda https://ptbo.edu.pl/saxenda/ ale nie wiem gdzie to kupić. Jest to zastrzyk na odchudzanie. W sieci są dostępne badania po angielsku.
Izuux3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-08, 09:16   #5
driver1983
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 7
Dot.: Tabletki odchudzające

ja stosowałam już wiele suplementów niby które miały sprawić że w miesiąc schudne 10 kg głupio w to wierzyłam przyznam .... sporo kasy wydane i nie pomogło. Jakiś czas temu byłam u nas w Poznaniu w centrum nie opodał św, Marcina na ul Ratajczaka jest sklep konopny konopna farmacja zaszłam tam i kupiłam dwie rzeczy yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea wszystko kosztowało nie całe 40 zł znajdziecie ich w sieci ....Yerbe piłam 6 razy dziennie kapsułkę stosowałam jedna na dzień. w miesiąc może nie schudłam 10 kg ale 3 kilo ze mnie zeszło więc polecam jak ktoś chce pomału natruralnie gubić z wagi
driver1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 20:39   #6
Deszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: Tabletki odchudzające

Ja słyszałam o niemieckich tabletkach na odchudzanie Tenuate Retard, sama jeszcze nie próbowałam ( kiedyś tylko Adipex i Xenical ). Tenuate Retard jest dla osób o BMI równym i wyższym 30. Dostępny jest w opakowaniach po 30 i 60 tabl., za opakowanie 60 tabl. zapłacisz w niemieckiej aptece 60 Euro. Oczywiście na czarnym rynku są kilka razy droższe. Oczywiście trzeba mieć receptę ale w dobie e-recepty transgranicznej zdobycie tego leku jest prostsze. Jednak radziłabym się pośpieszyć bo słyszałam, że Tenuate również mają wycofywać.

Edytowane przez Deszcz
Czas edycji: 2023-01-01 o 14:45
Deszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 07:15   #7
nazdrowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 10
Dot.: Tabletki odchudzające

Na odchudzanie zdecydowanie lepszą alternatywą zamiast tabletek będzie obcięcie kcal oraz dołożenie aktywności fizycznej.. Jak tabletki to tylko w formie suplementów wspomagających proces ..
nazdrowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-24 08:15:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.