Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-04, 08:28   #151
Suzanah99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Z taka ilością punktów w pierwszej rekrutacji zalapalabys sie nawet do I LO czy II LO! Ale w twojej sytuacji, myślę ze najlepiej by było, gdybyś zaniosla papiery do XX LO, żeby się nie okazało, ze w rekrutacji uzupełniającej nigdzie cie nie przyjmą i zostaniesz bez liceum. A potem (ale w miarę możliwości jak najszybciej- wystarczy poniedziałek) idziesz szybciutko do jakiejś ,,lepszej" szkoły, najlepieej nie jednej, ale przynajmniej trzech na różnych poziomach (możesz próbować np I, II, IV, VII, X, XIII...) i tam rozmawiasz z dyrekcją, możesz przedstawić swoją sytuację, bo jest faktycznie dramatyczna, i błagać o przyjęcie, bo tak naprawdę wygląda druga rekrutacja. Możesz wydrukować ładnie napisane (przez siebie ) podanie. Jak ktoś wczesniej napisał, druga rekrutacja to wolna amerykanka, nie ma ŻADNYCH procedur, każda szkoła ma swój system, jedni biorą tych co mają więcej pkt, inni tych co przyszli pierwsi! (tak jest np w jedynce). Tak więc ważne zeby zrobic dobre wrażenie i zostać zapamietanym- zupełnie jak rozmowa o pracę.
Życzę powodzenia

Edytowane przez Suzanah99
Czas edycji: 2015-07-04 o 08:33
Suzanah99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:34   #152
itsinsanitystuffx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 19
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

dziękuję bardzo za radę,zaniosłam papiery do XX i poszłam do V,IV i VII.powiedziano mi,że co prawda jeszcze nie mogą mi powiedzieć z całą pewnością czy będą organizować dodatkową rekrutację czy nie,ale prawdopodobnie tak.dowiedziałam się też,że istnieją duże szanse żeby przyjęli mnie do V,bo próg był o o,2 pkt wyższy od mojego wyniku.z jednej strony wiadomo,że ta szkoła jest jedną z najlepszych,więc chyba powinnam skorzystać skoro mam szansę uczenia się tam,ale z drugiej trochę się boję,że sobie nie poradzę...musiałabym pogodzić wolontariat,siłownię i naukę 3 języków obcych z nauką do liceum,a nie wiem czy to możliwe.geniuszką nie jestem,a z matematyką i fizyką nie najlepiej sobie radzę.wiem,że idę na humana,ale jednak.więc myślicie,że uda się pogodzić naukę z zajęciami dodatkowymi i jeszcze jakimś życiem towarzyskim? czy lepiej wybrać w takim przypadku też dobre,ale chyba mniej wymagające LO IV lub VII?
itsinsanitystuffx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 16:54   #153
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

To jak ustawisz sobie priorytety, to już Twoja sprawa.
Dla mnie te plany brzmią trochę jak łapanie wielu srok za ogon, ja wolę robić mniej rzeczy, ale mieć pewność, że robię je dobrze, więc wybrałabym lepszą szkołę, pewnie w trakcie roku rezygnując z czegoś dodatkowego. Ale to Twoje życie i Twoja siłownia, wolontariat i cala reszta
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 16:59   #154
sunseadream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Nowa szkoła

Witajcie! Czy możecie powiedzieć mi coś o liceum nr XXVI w Krakowie? To to na Krupniczej, połączone z technikum chemicznym. Jestem z rocznika 2000, więc przede mną wybór nowej szkoły, a co się z tym wiąże? Nowi znajomi, nauczyciele, sale... Osobiście jestem osobą wrażliwą na nowe doświadczenia, więc chciałabym poznać opinie tych, którzy tam już chodzili. A może znajdę tutaj dziewczynę/chłopaka która/który do tego LO się wybiera? Byłoby mi trochę raźniej.

Pozdrawiam
sunseadream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 21:02   #155
xizkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa szkoła

Cytat:
Napisane przez sunseadream Pokaż wiadomość
Witajcie! Czy możecie powiedzieć mi coś o liceum nr XXVI w Krakowie? To to na Krupniczej, połączone z technikum chemicznym. Jestem z rocznika 2000, więc przede mną wybór nowej szkoły, a co się z tym wiąże? Nowi znajomi, nauczyciele, sale... Osobiście jestem osobą wrażliwą na nowe doświadczenia, więc chciałabym poznać opinie tych, którzy tam już chodzili. A może znajdę tutaj dziewczynę/chłopaka która/który do tego LO się wybiera? Byłoby mi trochę raźniej.

Pozdrawiam
ja o tym lo myślę
xizkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 18:46   #156
sunseadream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Hej 😃 Fajnie ze mi odpisalas. Ja zmieniłam zdanie i wybieram sie do 28 na Czackiego, a Ty na pewno idziesz do 26?
sunseadream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 23:13   #157
Synthesis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Jeśli chodzi o II LO, to koniecznie obejrzyjcie to:
https://youtu.be/Lj3An0IEca4

Trochę z przymrużeniem oka, ale jednak szczera prawda o dwójeczce Gdybyście jednak chcieli uzyskać jakąś bardziej rzetelną i konkretną opinię na temat poszczególnych nauczycieli, atmosfery, wydarzeń w szkole czy stosunku szkoły do ucznia, to piszcie na analysis.official@gmail.c om

Pozdrowienia!
Synthesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 15:24   #158
Klaudiaaa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Ja jestem w XIII lo i mogę śmiało każdemu polecić. Jeśli chcecie coś o tej szkole wiedzieć to piszcie - służę pomocą
Klaudiaaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 16:04   #159
kias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Hej. Mógłby mi ktoś coś powiedzieć na temat Liceum VIII, Nowodworka? Głównie chodzi mi o informację o atmosferze w szkole, o innych uczniach.
Myślę nad mat-fiz. Będe mieć ok 156-164 punktów.
Wyjasni też ktoś o co chodzi z dyrektorem w VIII? Słyszałam o różnych akcjach. Gdzieś coś było, że teraz jest dyrektorka ale na stronie szkoły nadal widnieje dyrektor.
kias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 19:18   #160
Suzanah99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Strona internetowa ósemki jest że tak to ujmę trochę ,,zacofana"
Podobno nowa dyrektorka jest całkiem ok, stary dyrektor dalej tam uczy matematyki
Suzanah99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 19:39   #161
sa_turnus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Witam
Kończę właśnie 3 klasę gimnazjum i chciałam złożyć podanie do jednego z krakowskich liceów, a dokładnie do I LO.
Zanim jednak to zrobię mam kilka pytań
1. Jaki jest próg punktowy? Będę miała około 140/150 pkt (mimo że liczyłam na więcej ) i zastanawiam się czy w ogóle mam szansę
2. Czy ktoś z tu obecnych też planuje się tam wybrać? Na profil hist-wos-ang z łaciną dokładnie
sa_turnus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 06:38   #162
Lina6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cześć, zastanawiam się nad liceum w Krakowie. Klasa zdecydowanie bio-chem (studia o charakterze medycznym). VIII chyba jest ok, ale nie wiem, ile będę miała pkt, więc wolę mieć kilka liceów na oku.

Zastanawiam się w takim razie nad:
VIII, VII, VI, X, IV, III

Szukam miłej atmosfery, ludzkich nauczycieli, bio-chemu, na którym natrafię na nauczycieli z pasją, którzy faktycznie uczą, a nie powodują, że wszyscy mają korki.

Gdyby ktoś miał rzetelne, świeże informacje o którymkolwiek z tych liceów, to bardzo proszę.
Lina6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 20:35   #163
sa_turnus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lina6 Pokaż wiadomość
Cześć, zastanawiam się nad liceum w Krakowie. Klasa zdecydowanie bio-chem (studia o charakterze medycznym). VIII chyba jest ok, ale nie wiem, ile będę miała pkt, więc wolę mieć kilka liceów na oku.

Zastanawiam się w takim razie nad:
VIII, VII, VI, X, IV, III

Szukam miłej atmosfery, ludzkich nauczycieli, bio-chemu, na którym natrafię na nauczycieli z pasją, którzy faktycznie uczą, a nie powodują, że wszyscy mają korki.

Gdyby ktoś miał rzetelne, świeże informacje o którymkolwiek z tych liceów, to bardzo proszę.
moja starsza siostra rok temu skończyła VI lo na profilu biol - chem i była bardzo zadowolona
sa_turnus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 17:18   #164
xizkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Klaudiaaa11 Pokaż wiadomość
Ja jestem w XIII lo i mogę śmiało każdemu polecić. Jeśli chcecie coś o tej szkole wiedzieć to piszcie - służę pomocą
czy codziennie są tam lekcje na 7:30?

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez sunseadream Pokaż wiadomość
Hej 😃 Fajnie ze mi odpisalas. Ja zmieniłam zdanie i wybieram sie do 28 na Czackiego, a Ty na pewno idziesz do 26?
myślę, że wybiorę je jako drugie, ze względu na lepszy dojazd. chyba, że jeszcze się rozmyślę, to na 3.


skąd jesteś? z krakowa?
xizkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 17:09   #165
riivija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

cześć, nie jestem z Krakowa, ale zastanawiam się nad tutejszymi liceami. interesuje mnie mat-fiz i informacje (tj. atmosfera, poziom, progi punktowe) o takich szkołach jak: III, IV, VII i X. oczywiście jestem otwarta na inne propozycje.
riivija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 17:52   #166
xizkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY


Edytowane przez xizkax
Czas edycji: 2016-06-12 o 09:14 Powód: chęć poprawy tekstu
xizkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 17:52   #167
emant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sa_turnus Pokaż wiadomość
Witam
Kończę właśnie 3 klasę gimnazjum i chciałam złożyć podanie do jednego z krakowskich liceów, a dokładnie do I LO.
Zanim jednak to zrobię mam kilka pytań
1. Jaki jest próg punktowy? Będę miała około 140/150 pkt (mimo że liczyłam na więcej ) i zastanawiam się czy w ogóle mam szansę
2. Czy ktoś z tu obecnych też planuje się tam wybrać? Na profil hist-wos-ang z łaciną dokładnie
1. w tym roku na klasyka był próg 157.4 pkt, ale w drugiej rekrutacji nawet osoby z ok. 140 się dostawały, więc z tym nie ma problemu
2. ja już jestem obecnym klasykiem, więc w razie pytań, pisz śmiało!
emant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 15:20   #168
biolchem333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Hej czy ktos z Was wybiera się na biol-chem do V LO w Krakowie? Jak myslicie, jaki próg będzie w tym roku? Są aż 3 oddziały, więc prawie 100 miejsc, no i zmiany w punktacji, bo mnie punktów za 5 itd... Jak Wam sie wydaje?
biolchem333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 22:20   #169
c75715c699ded3f5a801f0682c0f1873d7986e64_5de1b101d7d71
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Liceum XVIII w Krakowie

Witam, znacie kogos lub sami chodziliscie do 18tki? Prosze o opinie.
c75715c699ded3f5a801f0682c0f1873d7986e64_5de1b101d7d71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 22:22   #170
sunseadream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Wybieram sie tam w tym roku na profil polski-biologia. W rankingu trzeba przyznać ze nie jest wysoko, ale uplasowało sie o pare miejsc wyżej niż np XX LO (ranking z 2016, małopolska). Słyszałam ze panuje tam naprawde przyjemna atmosfera nie tylko w szkole, ogółem ale i miedzy nauczycielem a uczniem. Dla mnie to bardzo ważne. Ja wybrałam to liceum ze względu na profil, a taki oferuje tylko pare LO w Krakowie. Niestety :/ kilkanaście lat temu chodziła tam moja siostra, tzn miała indywidualne nauczanie wiec nauczycielki przyjeżdżały do niej i jak poszłam tam z Mama to niektóre ja jeszcze kojarzyły. Siostra zdała maturę znakomicie, matematyka poszła jej bardzo dobrze, zdecydowala sie nawet zdawać hiszpański i podobno zrobili dla niej wyjątek bo wtedy to jeszcze nie było jakos możliwe... To tak na marginesie. Wybierasz sie do XXVIII LO?
sunseadream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 23:42   #171
sunseadream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Przepraszam, zle zauważyłam i nie wiedziałam potem jak usunąć. Mój błąd XD
sunseadream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 23:01   #172
Klaudiaaa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xizkax Pokaż wiadomość
czy codziennie są tam lekcje na 7:30?

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------



myślę, że wybiorę je jako drugie, ze względu na lepszy dojazd. chyba, że jeszcze się rozmyślę, to na 3.


skąd jesteś? z krakowa?

nie codziennie, w tym roku mialam 2 razy, w inne dni natomiast na 9;15/10;10
Klaudiaaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 00:20   #173
sunseadream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Tak, z Krakowa, wybrałam juz 28 mam nadzieje ze Wy tez dostaliście sie do swoich wymarzonych szkół.
sunseadream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 12:21   #174
alis223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez biolchem333 Pokaż wiadomość
Hej czy ktos z Was wybiera się na biol-chem do V LO w Krakowie? Jak myslicie, jaki próg będzie w tym roku? Są aż 3 oddziały, więc prawie 100 miejsc, no i zmiany w punktacji, bo mnie punktów za 5 itd... Jak Wam sie wydaje?
Tak, ja się wybieram a Ty tam idziesz w dalszym ciągu? Może będziemy w tej samej kl. a słyszałaś/eś coś o tej szkole? bo nie jestem z krk i tak szczerze to idę tam tylko po rankingach i opiniach z neta :/ może wiesz coś o nauczycielach, atmosferze, czy jest tak trudno się utrzymać i czy da się obejść bez korków?

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez biolchem333 Pokaż wiadomość
Hej czy ktos z Was wybiera się na biol-chem do V LO w Krakowie? Jak myslicie, jaki próg będzie w tym roku? Są aż 3 oddziały, więc prawie 100 miejsc, no i zmiany w punktacji, bo mnie punktów za 5 itd... Jak Wam sie wydaje?
Hej ja tam idę ale nie jestem z krk i szczerze to kierowałam się tylko rankingami i opiniami z neta :/ wiesz może coś o korkach (czy da się obyć bez nich), atmosferze,czy tak trudno się utrzymać i nauczycielach (jak uczą)
alis223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 22:26   #175
Helo_elo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Zmiana LO w Krakowie

Dziewczyny muszę zmienić 13 lo w Krk (zbyt wysoki poziom ) na inne a czasu zostało niewiele..... profil humanistyczny i języki pasują mi w XV, XX oraz w XXIV i XXVII niestety nie znam tam nikogo, może napiszecie jakieś opinie, szczególnie chodzi mi o poziom, nauczycieli i tak ogólnie....
Please
Helo_elo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 17:22   #176
Estxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Hej! Za niedługo będę musiała wygrać sobie szkole Chciałabym iść do liceum w Krakowie. Interesuje sie wizażem/fotografią. Czy jest liceum o takim profilu? Lub jakieś artystyczne na dobrym poziomie? Proszę o odpowiedzi
Estxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 13:44   #177
wiikaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Które lo kraków?

Hej jestem w 3 gimnazjum i zastanawiam się nad wyborem liceum. Chciałam iść do klasy biol-chem. Zastanawiam się na I LO i VII LO. Był ktoś? Jaki jest poziom? Atmosfera? Albo polecacie jakieś inne lo? Z góry dzięki za odpowiedź
wiikaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 22:48   #178
Tarant
Przyczajenie
 
Avatar Tarant
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Wink Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Ja mam bardzo duo pytan jezeli chodzi o IV - progi, atmosfera, nauczyciele i wymiany Jesli ktos wie cos o wymienionych przeze mnie bede bardzo wdzieczna
Tarant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 19:05   #179
Olic7890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

A na jaki profil sie wybierasz?
Olic7890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 19:20   #180
lavend
Raczkowanie
 
Avatar lavend
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 72
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tarant Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo duo pytan jezeli chodzi o IV - progi, atmosfera, nauczyciele i wymiany Jesli ktos wie cos o wymienionych przeze mnie bede bardzo wdzieczna
Polecam IV z pełnym przekonaniem! Atmosfera jest bardzo przyjemna, nie ma wyścigu szczurów, nauczyciele wiadomo - różni, ale ja nie narzekałam. Liceum to najlepszy czas w moim życiu
__________________
61 -> 58 -> 54
lavend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-15 11:47:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.