Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 14:25   #2821
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Nic dodać, nic ująć. Szkoda, że nic się nie da z tym zrobić. Takie posty zawsze będą się pojawiać i zaśmiecać różne wątki niestety :/
niestety masz rację, post zawsze można zgłosić, ale nigdy nie da się na 100% sprawdzić, czy to faktycznie spam, czy może jednak ktoś w taki infantylny sposób poleca coś...
choć z drugiej strony kto skorzysta z takiego... polecenia?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 14:29   #2822
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Daga123 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu określasz mój post jako spam?!
Proszę poczytać regulamin ogólny jak i działu Dobry fryzjer.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:44   #2823
Daga123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
Twój post został oceniony jako spam, ponieważ jedyny post na wizażu, jaki napisałaś dotyczył właśnie tej fryzjerki. jak myslisz, jak to wyglada?
na wizażu za reklamę płaci się.
a ten wątek służy to polecania fryzjerów i zauważ, że większość stałych wizażanek OPISUJE swoje wizyty w danym salonie, bo faktycznie tam był i korzystały z danej usługi, a nie tam pracują.
a Ty napisałaś, że jest super, polecam.
tak właśnie wygląda reklama.

i nie, to nie jest forum dla wtajemniczonych do korzystania z drogich usług. dziewczyny polecają sobie także tańsze salony. POLECAJĄ, nie reklamują.
polecają te dobre, a nie te drogie.
ok, rozumiem że może źle zaczęłam, ale nie wiem skąd pomysł że ja mogę tam pracować???
no cóż, chyba źle ktoś mnie zrozumiał....
czytałam wiele na temat fryzjerów w necie i sama nie raz się sparzyłam. Tak bywa, pewnie nie jedna z nas to przeszła...
ponieważ zależy mi jak i pewnie większości kobiet, aby włosy były zadbane i nie zniszczone to jak już wreszcie trafiłam na kogoś dbającego o zdrowie włosów pomyślałam aby tą informację się podzielić.
Przykro mi że zostało to odebrane jako jakaś reklama, ale wydawało mi się że większość z tutaj obecnych forumowiczek właśnie poprzez polecenie częściowo reklamuje swoich fryzjerów.
działa to podobnie jak z komentarzami na allegro i chyba właśnie o to chodzi... no cóż, widocznie się myliłam
moderator usunął moje posty i ok, niech tak będzie....
pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
niestety masz rację, post zawsze można zgłosić, ale nigdy nie da się na 100% sprawdzić, czy to faktycznie spam, czy może jednak ktoś w taki infantylny sposób poleca coś...
choć z drugiej strony kto skorzysta z takiego... polecenia?
no właśnie, dziękuję za choć odrobinę wiary....
infantylnie bo dopiero zaczynam zabawę z forum (jakimkolwiek),
ale chyba niepotrzebnie

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Klara 123 Pokaż wiadomość
Gorąco polecam KOK&LOK na Gocławiu (Bora Komorowskiego 8a, 428 49 25).
Chodzę tam od roku i nigdy się nie zawiodłam, a najważniejsze - atmosfera jest niepowtarzalna. Świetne miejsce nawet na najgorszego "doła".
i czytając wszystkie wypowiedzi oznaczałoby że to też jest reklama a nie polecenie.....
ciekawe że tego nie zgłosił nikt jako spam....
Daga123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:06   #2824
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Daga123 Pokaż wiadomość
ok, rozumiem że może źle zaczęłam, ale nie wiem skąd pomysł że ja mogę tam pracować???
no cóż, chyba źle ktoś mnie zrozumiał....
czytałam wiele na temat fryzjerów w necie i sama nie raz się sparzyłam. Tak bywa, pewnie nie jedna z nas to przeszła...
ponieważ zależy mi jak i pewnie większości kobiet, aby włosy były zadbane i nie zniszczone to jak już wreszcie trafiłam na kogoś dbającego o zdrowie włosów pomyślałam aby tą informację się podzielić.
Przykro mi że zostało to odebrane jako jakaś reklama, ale wydawało mi się że większość z tutaj obecnych forumowiczek właśnie poprzez polecenie częściowo reklamuje swoich fryzjerów.
działa to podobnie jak z komentarzami na allegro i chyba właśnie o to chodzi... no cóż, widocznie się myliłam
moderator usunął moje posty i ok, niech tak będzie....
pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------


no właśnie, dziękuję za choć odrobinę wiary....
infantylnie bo dopiero zaczynam zabawę z forum (jakimkolwiek),
ale chyba niepotrzebnie

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------


i czytając wszystkie wypowiedzi oznaczałoby że to też jest reklama a nie polecenie.....
ciekawe że tego nie zgłosił nikt jako spam....
dlatego, że Ty złamałaś regulamin przeczytaj go po prostu, to będziesz wiedziała o co chodzi.
moderator nie usunął Twoich postów, tylko link, który zamieściłaś, bo... jest to niezgodne z regulaminem i dlatego też to, co napisałaś zostało potraktowane jako spam. taki regulamin. właśnie dlatego, by uniknąć reklamowania swoich własnych salonów.

a do komentarzy na allegro bym tego nie porównywała, tam pisze się tylko polecam, super sprzedawca, a tu pisze się konkretne opinie.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:15   #2825
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Daga123

Nie ma co komentować i wałkować ten temat, jeśli nie wiedziałaś to tak jak dziewczyny radzą zapoznaj się z regulaminem i będzie git
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 09:21   #2826
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej Dziewczyny

Chciałam Was poprosić o opinię, bo wizażankom ufam

Czy możecie coś powiedzieć o Studio Urody Prestige na Zegadłowicza 1?
Już któryś raz mają ofertę na gruponie. Zainwestować 35zł, żeby sprawdzić, to nie są żadne pieniądze, ale zainwestować moje zapuszczane i pielęgnowane włosy, się już boję

Problem jest taki, że jeżdżę do swojej fryzjerki do rodzinnego miasta (uwielbiam ją, pierwsza, do której wracam, od roku), ale w tym miesiącu nie będę mogła. Mam półokrągłą grzywkę ścinaną z trójkąta i resztę włosów prostą. Nie chcę za bardzo nic zmieniać, może odsłonić więcej twarzy na wiosnę jakimś cieniowaniem delikatnym.
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:47   #2827
soczewka
Raczkowanie
 
Avatar soczewka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

tez sie wlasnie zastanawiam nad tym prestige, ale poki co zadzwonilam do salonu na Boguslawskiego, ale wiem, ze Pani Beata, ktora byla tak na tym forum wychwalana - juz tam nie pracuje. Czy ktos moze mi powiedziec o fryzjerkach obecnie tam pracujacych? Bede wdzieczna
soczewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 13:52   #2828
Diomene
Raczkowanie
 
Avatar Diomene
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Też kupiłam ten kupon do Prestige na Zegadłowicza. Czy ktoś może polecić jakiegoś fryzjera, który tam pracuje? Boję się iść w ciemno
__________________
Ouch I have lost myself again
Lost myself and I am nowhere to be found,
Yeah I think that I might break
I've lost myself again and I feel unsafe.
Diomene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 15:19   #2829
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Też zastanawiam się nad tym bonem z Groupona, więc dołączam się do pytania
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 09:28   #2830
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez soczewka Pokaż wiadomość
tez sie wlasnie zastanawiam nad tym prestige, ale poki co zadzwonilam do salonu na Boguslawskiego, ale wiem, ze Pani Beata, ktora byla tak na tym forum wychwalana - juz tam nie pracuje. Czy ktos moze mi powiedziec o fryzjerkach obecnie tam pracujacych? Bede wdzieczna
A gdzie pracuje Beata teraz???? Kurcze, chciałam do niej wrócić a tu zonk.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 18:51   #2831
soczewka
Raczkowanie
 
Avatar soczewka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

nie wiem, nie pytałam się, z góry założyłam, że nie udzielą mi takiej informacji..
soczewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 18:17   #2832
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
A gdzie pracuje Beata teraz???? Kurcze, chciałam do niej wrócić a tu zonk.
p. Beata ciągle pracuje, tam gdzie pracowała od ponad roku - Salon Cherry na Chomiczówce, chyba Conrada 15, w blaszaku z PKO i Biedronkę tam chyba otworzyli niedawno... włąściwie - niedaleko od saloniku na Bogusławskiego, którego nie polecam - dziewczyny w ogóle nie słuchają co się do nich mówi, z włosów zrobiła mi siano, i jeszcze była opryskliwa - może teraz się zmieniło, bo byłam dawno ale wiem, że lepiej poczekać na swojego fryzjera nawet miesiąc niż pójść do innego... człowiek uczy się przez całe życie...
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 23:09   #2833
reddiamond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,
Jestem tu nowa, przeczytałam mnóstwo postów i szczerze mówiąc mam mętlik w głowie. Może któraś z Wizażystek mi pomoże. Zdecydowałam się na radykalną zmianę fryzury, ale boje się żeby mi ktoś tego nie skopał. Mam włosy kręcone za ramiona ale byłabym gotowa nawet na krótką fryzurę na proste. Obawiam się tylko, że fryzura nie będzie do mnie pasować i potrzebuję kogoś kto mi dobrze doradzi i dobierze ją do kształtu twarzy. Mam kwadratową twarz i często właśnie problem z dobraniem odpowiedniej fryzury. zazwyczaj chodzę do "osiedlowych salonów" ale różnie się to kończy. Fryzury Zazwyczaj są ładne ale często do mnie nie pasują. Zdarzyło się nawet, że mi jakaś fryzjerka ciachnęła grzywkę jak od linijki i potem wyglądałam jak w garnku :| Stąd moje obawy bo jak się zetnę na krótko a fryzura mi nie będzie pasować, to już nie będzie czego ratować. A nigdy nie miałam włosów krótszych niż przed ramiona. Znacie kogoś w czyje ręce mogłabym się oddać i być w miarę spokojna. Jeżeli chodzi o koloryzację to sprawa drugorzędna chociaż zmianę koloru też rozważam. Ale przede wszystkim chodzi jednak o dobór fryzury.
reddiamond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 08:24   #2834
agat666
Raczkowanie
 
Avatar agat666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 72
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
p. Beata ciągle pracuje, tam gdzie pracowała od ponad roku - Salon Cherry na Chomiczówce, chyba Conrada 15, w blaszaku z PKO i Biedronkę tam chyba otworzyli niedawno... włąściwie - niedaleko od saloniku na Bogusławskiego, którego nie polecam - dziewczyny w ogóle nie słuchają co się do nich mówi, z włosów zrobiła mi siano, i jeszcze była opryskliwa - może teraz się zmieniło, bo byłam dawno ale wiem, że lepiej poczekać na swojego fryzjera nawet miesiąc niż pójść do innego... człowiek uczy się przez całe życie...

A czy wiesz może ile teraz kosztuje ścięcie u p.Beaty. Ja byłam ostatnio chyba w lipcu i p.Beata poinformowała mnie, że od września będzie podwyżka, ale nie była w stanie mi jeszcze powiedzieć jakie będą nowe ceny. Wtedy płaciłam 50zł.
__________________
Gusia
agat666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 19:47   #2835
pannanikt3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Zwracam się z prośbą o polecenie fryzjera w stolicy. Od 3 miesięcy zmagam się z niepohamowanym wypadaniem włosów. Badania wykazały niski poziom żelaza. Oczywiście suplementacja, zmiana diety, ale widzę niewielką poprawę. Po myciu mogę bez końca wyciągać włosy...Chociaż teraz są to pojedyncze włosy, jeszcze miesiąc temu wyciągałam kołtuny. Boję się czesać, widzę, że przedziałek zaczyna być widoczny, grzywka bardzo cieniutka.
Nie mam bardzo długich włosów, ale myślałam, że podcięcie ich chociaż parę cm troszeczkę pomoże przy rozczesywaniu, wpłynie na estetykę i ogólne samopoczucie Problem w tym, że wstydzę się iść do fryzjera, który będzie musiał wyciągać tyle włosów. I trochę przeraża mnie myśl o suszeniu, szarpaniu, zwłaszcza, że dla mnie męczarnią jest czesanie...
Z góry dziękuję za radę.
pannanikt3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 20:56   #2836
day
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja po doświadczeniu wizyty u pana Pawla w cece - nie polecam....
Poszłam do niego pod wpływem przeczytanych na Wizażu pozytywnych opini, ale już następnego dnia był płacz.
To była porażka... i odrastała mi ta porażka ponad pół roku.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

I wciąż szukam swojego fryzjera....

Ostatnio, również pod wpływem opini z Wizażu, bylam we Freehair, u Emilii.
Ogólne wrażenie - pozytywne.
Choć mogłoby być lepiej.
Postanowiłam jednak dać im jeszcze jedną szansę i wkrótce idę znów.
Także do Emilii.
Albo się przekonam i zaowocuje to kolejną wizytą za jakiś czas, albo będę szukać dalej innego fryzjera i salonu. Zobaczymy.
day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 20:57   #2837
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez day Pokaż wiadomość
Ja po doświadczeniu wizyty u pana Pawla w cece - nie polecam....
Poszłam do niego pod wpływem przeczytanych na Wizażu pozytywnych opini, ale już następnego dnia był płacz.
To była porażka... i odrastała mi ta porażka ponad pół roku.
To że się nie dogadaliście - nie świadczy że to zły fryzjer....
napisz coś więcej , dlaczego, czy krzywo itd...

....a Perfect Hair na Swiętokrzyskiej?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-01 o 20:58
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:09   #2838
Oczko160
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny a jakiś naprawdę dobry fryzjer w centrum (okolice rotundy) albo na ochocie?

Mam problem bo nie mam fryzjera, strasznie długie cienkie włosy i zero pomysłu na cięcie!!

Help me!
Oczko160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:14   #2839
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Oczko160 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakiś naprawdę dobry fryzjer w centrum (okolice rotundy) albo na ochocie?

Mam problem bo nie mam fryzjera, strasznie długie cienkie włosy i zero pomysłu na cięcie!!

Help me!
Perfect Hair ,,Maryla,,, Paweł z Ce-Ce, Galas
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-01 o 21:15
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 21:22   #2840
day
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A oto szczegóły wizyty:

Pani Emilia - dobre wrażenie, kontaktowa i miła, choć mogłaby być jeszcze bardziej miła i bardziej dająca do zrozumienia, że to ona jest dla mnie, a nie ja dla niej

Obsługa salonu - miła i pomocna - pomoc z kurtkami, torbami, herbata, przyjemne mycie głowy

Salon - bardzo lubię taki wystrój, minimalistyczny, relaksujący, minus-zimą jest zimno od drzwi, przydałaby się jakaś gruba kotara izolująca od powiewów chłodnego powietrza

Odnośnie cięcia pani Emilii - było ok, ale chciałam tylko końcówki (nie ufam już nowym fryzjerom...) więc trudno to zepsuć, ale i trudno też wykazać się polotem.
Na plus jest fakt, że wszystko robiła pani Emilia - cięcie, suszenie, układanie. To robi na mnie dobre wrażenie.
Chętnie też i wyczerpująco odpowiadała na pytania odnośnie włosów.
Bardzo dbała, żeby dokładnie je wysuszyć. Miło.

Na plus salonu są również:
- dobra herbata
- próbki Kerastese
- stała cena cięcia wynosząca równo 100 zl, bez względu na wszystko

Stała cena to uczciwy i czysty układ - to wzbudza zaufanie do salonu.
Choć uwazam, że jest wysoka i to już jest górna granica kwoty jaką jestem sklonna placić za cięcie.
Ceny powyżej 100 zl uważam za przesadę.
day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:26   #2841
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez day Pokaż wiadomość
A oto szczegóły wizyty:

Pani Emilia - dobre wrażenie, kontaktowa i miła, choć mogłaby być jeszcze bardziej miła i bardziej dająca do zrozumienia, że to ona jest dla mnie, a nie ja dla niej

Obsługa salonu - miła i pomocna - pomoc z kurtkami, torbami, herbata, przyjemne mycie głowy

Salon - bardzo lubię taki wystrój, minimalistyczny, relaksujący, minus-zimą jest zimno od drzwi, przydałaby się jakaś gruba kotara izolująca od powiewów chłodnego powietrza

Odnośnie cięcia pani Emilii - było ok, ale chciałam tylko końcówki (nie ufam już nowym fryzjerom...) więc trudno to zepsuć, ale i trudno też wykazać się polotem.
Na plus jest fakt, że wszystko robiła pani Emilia - cięcie, suszenie, układanie. To robi na mnie dobre wrażenie.
Chętnie też i wyczerpująco odpowiadała na pytania odnośnie włosów.
Bardzo dbała, żeby dokładnie je wysuszyć. Miło.

Na plus salonu są również:
- dobra herbata
- próbki Kerastese
- stała cena cięcia wynosząca równo 100 zl, bez względu na wszystko

Stała cena to uczciwy i czysty układ - to wzbudza zaufanie do salonu.
Choć uwazam, że jest wysoka i to już jest górna granica kwoty jaką jestem sklonna placić za cięcie.
Ceny powyżej 100 zl uważam za przesadę.
Ok, ale miałam bardziej na myśli Pawła?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:41   #2842
day
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
To że się nie dogadaliście - nie świadczy że to zły fryzjer....
napisz coś więcej , dlaczego, czy krzywo itd...
Nie chodzę do fryzjera po to żeby się "dogadywać".
Idę po to, żeby mieć ładnie i fachowo obcięte włosy.
To nie są żadne negocjacje.
Jest to usluga, za którą zapłaciłam niemałe pieniądze, a nie loteria na chybił trafił.
A pan Paweł po prostu nie słuchał.
Informowałam, że nie chcę cieniewania, a po umyciu głowy w domu okazało się że mam na glowie koszmarną mozaikę schodów, stopni, nie równych, bez sensu, na czubku głowy kosmyki 5 cm, a włosy pod spodem długości za łopatki.
Bez techniki, cięcia bez brania pod uwagę rodzaju włosa, efekt był naprawdę brzydki i bez żadnej logiki.
A farbowanie niedokładne...
Opisywalam już na Wizażu tą wizytę.
Długie miesiące chodziłam tylko w kucyku.
I po prostu uczciwie - po swoich doświadczeniach nie mogę polecić wizyty u tego pana.
day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:54   #2843
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez day Pokaż wiadomość
Nie chodzę do fryzjera po to żeby się "dogadywać".
Idę po to, żeby mieć ładnie i fachowo obcięte włosy.
To nie są żadne negocjacje.
Jest to usluga, za którą zapłaciłam niemałe pieniądze, a nie loteria na chybił trafił.
A pan Paweł po prostu nie słuchał.
Informowałam, że nie chcę cieniewania, a po umyciu głowy w domu okazało się że mam na glowie koszmarną mozaikę schodów, stopni, nie równych, bez sensu, na czubku głowy kosmyki 5 cm, a włosy pod spodem długości za łopatki.
Bez techniki, cięcia bez brania pod uwagę rodzaju włosa, efekt był naprawdę brzydki i bez żadnej logiki.
A farbowanie niedokładne...
Opisywalam już na Wizażu tą wizytę.
Długie miesiące chodziłam tylko w kucyku.
I po prostu uczciwie - po swoich doświadczeniach nie mogę polecić wizyty u tego pana.
...no to rzeczywiście nie trafiłaś na jego doby dzień, niestety często tak bywa że fryzjerzy mają już jakąś ,,opcję,, w głowie i nie słuchają klientów, też tego nie trawię - zdarzyło mi się parę razy uciec z fotela...a mistrz fryzjestwa zrbił ze mnie ,,szkoda mówic,,
Ostatnio chodzę do fryzjerki, która idealnie potrafi zając się moimi kręconymi włosami, ciastkiem nie częstuje, płaszcza nie odwiesza
i płacę aż 25 zł.Dodam że na własne życzenie sama sobie suszę włosy na dyfuzor
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-01 o 21:56
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 23:08   #2844
jamlasicaaa
Raczkowanie
 
Avatar jamlasicaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,
Zauważyłam, że bardzo polecacie Freehair. Jednak zastanawiam się ile wyniosłoby mnie podcięcie końcówek oraz obcięcie grzywki, podkreślając, iż mam bardzo długie włosy (do tyłka ). Nie chciałabym zapłacić 200 zł, a w sumie raczej głupio się wypytywać szczegółowo o cenę, więc wolę się upewnić czy 100 zł płaci się niezależnie od długości, gęstości itp. czy cena jest ustalana indywidualnie. A jeśli chodzi o mycie czy prostowanie włosów - również ponoszę dodatkowe koszty?
jamlasicaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 23:59   #2845
day
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No właśnie....
Dlaczego ma nam być głupio pytać i znać wcześniej cenę oraz szeczegółowe usługi jakie ona zawiera ???
Dziewczyny, nie dajmy się zwariować...
Przecież to powinno być oczywiste....
Przecież to nie są małe kwoty....

Może dlatego tak trudno o dobrego i solidnego fryzjera, że kobiety aby wyglądać pięknie godzą się na wygórowane ceny i nieracjonalne warunki sprzedaży usług fryzjerskich? Hm.

Ale wracając do pytania - we Freehair powiedziano mi, że za strzyżenie z modelowaniem płaci się niezależnie od wszystkiego - rodzaju włosów i długości - równe 100 zł. To cena u Emilii i Magdy.

U Filipa za to samo jest równo 200 zł.
Dużo. Ponadto do Filipa są nieprofesjonalnie dlugie terminy.
day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 08:58   #2846
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez day Pokaż wiadomość
No właśnie....
Dlaczego ma nam być głupio pytać i znać wcześniej cenę oraz szeczegółowe usługi jakie ona zawiera ???
Dziewczyny, nie dajmy się zwariować...
Przecież to powinno być oczywiste....
Przecież to nie są małe kwoty....

Może dlatego tak trudno o dobrego i solidnego fryzjera, że kobiety aby wyglądać pięknie godzą się na wygórowane ceny i nieracjonalne warunki sprzedaży usług fryzjerskich? Hm.

Ale wracając do pytania - we Freehair powiedziano mi, że za strzyżenie z modelowaniem płaci się niezależnie od wszystkiego - rodzaju włosów i długości - równe 100 zł. To cena u Emilii i Magdy.

U Filipa za to samo jest równo 200 zł.
Dużo. Ponadto do Filipa są nieprofesjonalnie dlugie terminy.
Zgadza się, ja zawsze się pytam o cenę, dlaczego nie? przecież może nam nie odpowiadaćnie każdy przeciez ma ochotę płacic xxx zł za podcięcie grzywkia uwierzcie że i są tacy specjaliści.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:16   #2847
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ostatnio chodzę do fryzjerki, która idealnie potrafi zając się moimi kręconymi włosami, ciastkiem nie częstuje, płaszcza nie odwiesza
i płacę aż 25 zł.Dodam że na własne życzenie sama sobie suszę włosy na dyfuzor
Zdradź namiary . Mało, który fryzjer potrafi idealnie zająć się kręconymi włosami
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:47   #2848
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
Zdradź namiary . Mało, który fryzjer potrafi idealnie zająć się kręconymi włosami
Niestety nie mieści się w Warszawie - niedaleko.
Jak jesteś zainteresowana to pisz na PW
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 07:45   #2849
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
p. Beata ciągle pracuje, tam gdzie pracowała od ponad roku - Salon Cherry na Chomiczówce, chyba Conrada 15, w blaszaku z PKO i Biedronkę tam chyba otworzyli niedawno... włąściwie - niedaleko od saloniku na Bogusławskiego, którego nie polecam - dziewczyny w ogóle nie słuchają co się do nich mówi, z włosów zrobiła mi siano, i jeszcze była opryskliwa - może teraz się zmieniło, bo byłam dawno ale wiem, że lepiej poczekać na swojego fryzjera nawet miesiąc niż pójść do innego... człowiek uczy się przez całe życie...
Czyli Cherry Pomerdało mi się Cherry z Bogusławskiego
Ale plany już zmieniłam i się nei wybieram
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:27   #2850
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

szukalam opinii na temat akademii wizerunku loreal na rambielinskiej ale temat zostal zamkniety a przeszukiwanie tego watku graniczy z cudem wiec chcialabym opisac moje doswiadczenie

Ogolnie- pozytywnie. Mam dlugie wlosy co wiaze sie rowniez z dokladnym ich obcieciem. Fryzjerka ktora obcinala wlosy- bardzo cierpliwa i bardzo dokladna. Jestem bardzo zadowolona. Zaplacilam 79zl za dlugie wlosy co jest niewielka cena za moja fryzurke i czas jaki spedzono przy niej
W Akademii Perfect Hair placilam 120zl.
Na rembielinska na pewno wroce

Nie wiem jak z dobraniem fryzury bo wiedzialam czego chce. Na dobranie bylam ok 4 lata temu w Akademii Perfect Hair. Zapisano mnie do pani Oli ale, niestety cos jej wypadlo i wlosy obcinala mi pani Aneta(chyba dobrze pamietam imie wiem, ze teraz tam juz nie pracuje- podobno przyjezdza tylko do swoich stalych klientek).

Mialam tez robiona fryzure slubna w Akademii Perfect Hair u pana Tomka. Fajna zrobil tylko, niestety moje wlosy sa mega niesforne i fryzura po 2 godzinach mi sie rozpadla a byla sliczna
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.