Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013 cz.4 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 części naszego wątku ??
W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.5 5 11,11%
Zima leci, Święta przed nami; a na wiosnę będziemy z maluszkami. Mamy V-VI 2013 cz.5 7 15,56%
Święta idą, my gadamy; na wiosnę i porody czekamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Święta się zbliżają, a mamusie wciąż o ciąży rozmawiają. Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.V 5 11,11%
Szalone mamuśki plotkują, a maluszki płeć prezentują. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.5 7 15,56%
Zimę już mamy, na wizyty biegamy i dzieciątka podziwiamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy, Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 8 17,78%
Niektóre mamy ruchy dzieci już czują, inne pilnie ich wyczekują - Mamy V-VI 2013 cz.5 0 0%
Powoli rosną nam brzuchy, zaczynamy czuć już ruchy - Mamy V-VI 2013 cz.V 4 8,89%
My tu sobie gadu, gadu, a Maleństwa dają czadu - Mamy V-VI 2013 cz.V 3 6,67%
Kolejne wizyty za nami, powoli snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.V 0 0%
O płci się dowiadujemy, kopniaczków wyczekujemy - Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Swą płeć dzieci objawiają i brykanie zaczynają. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 14:24   #2221
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
tak ,tak.. teraz mają trochę utrudnione zadanie bo już są płatne...


muszą się przerzucić na auchan biedaki
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:26   #2222
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Jeszcze mój TŻ (ale to już żartem) powiedział, że jak będzie chłopak to nazwiemy go Bolesław Bogumił (mamy nazwisko na K) i będzie miał inicjały jak bluesowiec B.B. King

z kolei Tatuś jak się zapoznawał z twórczością Tadeusza Kantora, to wpadł po uszy, zakochał się w tym imieniu i nazwisku i nic tylko On nazwie syna Tadeusz Kantor

mi się imię Tadeusz źle kojarzy i nie spełnię Jego marzenia za żadne skarby.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
na dzień nie próbowałam więc nie wiem, ale tez mi się wydaje za ciężki pod podkład, za to na noc
to może od razu polecisz coś na dzień

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
no właśnie też tak sobie pomyślałam co do tej ramki z podstawką i metalową buteleczką - to jednak zbyt duży bibelot, mogący być później zbędnym..
ale te buciki mi się podobają.. fajna pamiątka na lata- i są słodziutkie..
muszę tylko zadzwonić i zapytać jak długo trwa realizacja... Doświąt musiałabym je mieć żeby przekazać mamie

ej a ja głupia myślałam, że to jest tylko butelka i smoczek, jakoś nie zauważyłam, że to komplet z ramką z ramką jakieś takie kiczowate mi się teraz zdaje.
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:29   #2223
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Humpback, a z tym patrzeniem to do końca nie wiem, bo jak się zapytałam o co chodzi to ona mi na to, że kiedyś jak leżała w szpitalu ze swoim trzecim synem to do dziewczyny w ciąży obok przyszedł lekarz i zapytał się czy ma jakieś zwierzęta, a ona odpowiedziała, że jak to na gospodarstwie i psy i koty i lekarz tylko pokiwał głową i nic nie powiedział...no i babcia wysnuła, że to coś złego było i najlepiej to mam nawet na te koty nie patrzeć za bardzo
pewnie lekarzowi słów zabrakło, że jak to w ciązy kontakt ze zwierzętami

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii
piszcie mi więcej takich przykładów
proszę cię bardzo kot moich rodziców jest dość towarzyski - nie na tyle by łasić się do każdego, ale jak przychodza goście to siedzi w kącie i obserwuje towarzystwo. wystarczyło że pojawiło się dziecko (jakiś czas temu jak kuzyn miał 2 latka), kot znikał i zaszywał się gdzieś w jakiejś dziurze żeby dziecko go nie męczyło.
nie wiem co prawda jak będzie reagować na niemowlaka, bo jak w dawnych czasach prowadziłyśmy wojny z siostrą i krzyczałyśmy, to kot zawsze przychodził i zaczynał miauczeć. nawet teraz jak zacznie się piszczeć, to przychodzi miauczeć
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:32   #2224
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
z kolei Tatuś jak się zapoznawał z twórczością Tadeusza Kantora, to wpadł po uszy, zakochał się w tym imieniu i nazwisku i nic tylko On nazwie syna Tadeusz Kantor

mi się imię Tadeusz źle kojarzy i nie spełnię Jego marzenia za żadne skarby.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------
mi się Tadeusz też nie podoba..

Matko, przez 6 godzin zrobiłam 2 slaidy... masakra, nigdy tego nie skonczę w tym tempie i jak będę z Wami gadać..
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:33   #2225
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Unhappy Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
nie przejmuj się, ja tam jestem przeciwniczką 100% różu dla dziewczynek, więc moej córeczce niektórwe rzeczy kupiłam na chłopięcym dziale, bo na dziewczęcym idzie się zerzygać od tego wszechobecnego pinku



do tego samegono i dzieciaczki lubią się do nich przytulac



no jako rodowita krakowianka nie zgadzam sięzapiekanki z kazimierza są takie se



Piękne imięWcale nie musi się odmieniać



sorki, ale są okropne...mam nadzieję, że mojej córeczce nikt takich nie kupi



fajny pomysłzwłaszcza, że można kupić nawet kolczyki z drobnymi brylancikamia z chłopcem faktycznie większy problem, tu akurat jestem przeciwniczką wszelkiej biżuteriijuż lepiej dać kasę i niech ordzice odkładają. My btw odkładamy na córeczkę co miesiąc kasiorkę na fundusz inwestycyjny



Ja się nie znam i tylko chciałam zapytać - a jak kotek sobie myje dupkę to może gdzieś tam liźnie kupki? To mnie zawsze zastanawiałoW każdym razie nie demonizowałabym zwierzaków, bo równie dobrze moja psinka może podczas spaceru wdepnąć w kocią kupę i już pozamiatanehigiena i tyle. Ja akurat kocham psy, kotów nigdy nie miałam i nie przepadam, ale dla mnie zwierze to członek rodziny i nie wyobrażam sobie oddawać do schroniska z powodu jakiś chorych przesądów

Co do polowania na noworodki koleżanki kotka spała w łóżeczku małej, w nogach pod przewijakiem, odkąd mała przyejchała ze szpitala o czym moja koleżanka nawet nie wiedziała, kapnęła się jak zmieniała pościel, że było tam pełno sierści

ja stawiam na popiel grafit, czerń i biel i jeden kolor, jeśli będę kupować ubrania, a nie tylko używać tego co dostanę, czytaj jak będzie mnie stać..

byłam rozczarowana jak pierwszy raz spróbowałam zapiekanek na Kazimierzu


to jakbyś mówiła, w kwestii imienia: Kochanie, podaj mi proszę rajstopki Lea chichi : )

co do funduszu inwestycyjnego też muszę pomyśleć. w tym roku miałam komunię chrześnicy i zamiast prezentu dałam jej właśnie umowę i będę wpłacać najmniejszą kwotę przez kilka lat, w te sposób prezent na osiemnastkę będę mieć z głowy : ) mam nadzieję, bo tyle jest negatywnych opini o tym typie inwestycji.
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:35   #2226
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
fajny pomysłzwłaszcza, że można kupić nawet kolczyki z drobnymi brylancikamia z chłopcem faktycznie większy problem, tu akurat jestem przeciwniczką wszelkiej biżuteriijuż lepiej dać kasę i niech ordzice odkładają. My btw odkładamy na córeczkę co miesiąc kasiorkę na fundusz inwestycyjny



Ja się nie znam i tylko chciałam zapytać - a jak kotek sobie myje dupkę to może gdzieś tam liźnie kupki? To mnie zawsze zastanawiałoW każdym razie nie demonizowałabym zwierzaków, bo równie dobrze moja psinka może podczas spaceru wdepnąć w kocią kupę i już pozamiatanehigiena i tyle. Ja akurat kocham psy, kotów nigdy nie miałam i nie przepadam, ale dla mnie zwierze to członek rodziny i nie wyobrażam sobie oddawać do schroniska z powodu jakiś chorych przesądów

Co do polowania na noworodki koleżanki kotka spała w łóżeczku małej, w nogach pod przewijakiem, odkąd mała przyejchała ze szpitala o czym moja koleżanka nawet nie wiedziała, kapnęła się jak zmieniała pościel, że było tam pełno sierści
Te są z angielskim zapięciem i malutkimi cyrkoniami bo na brylanty nas niestety nie stać

a pewnie, że liźnie tak jak niektóre psy lubią podjadać kupy ale koty są naprawdę czyste

Ja też kocham psy ale teraz, po ponad dwóch latach z kotem tak mi śmierdzą że nie mogę wytrzymać czasem. Mimo, że psy czyste, zadbane, kąpane. Koty jednak nie mają zapachu, pachną nami płynem do płukania tkanin, perfumami

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość


http://kocia_stronka.republika.pl/trzy.html

A co Wy na to? Hardcore, ale uwielbiam zaglądać
Tak apropo dyskusji kot i niemowlę..
łoł, masakra trochę ale myślę, że pod czujnym okiem rodzica można pozwolić się kotu zbliżać do dziecka... poczytam sobie to

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
muszą się przerzucić na auchan biedaki
kuuurdeee to moja jest bez szans, u nas w mieście nie ma Auchana
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:36   #2227
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
to może od razu polecisz coś na dzień


Ja lubię ten, bo jest lekki i ma filtr uv

http://www.amway.pl/product/104128,a...-lotion-spf-15
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 14:39   #2228
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

[QUOTE=XxXJuSstiii;3808122 3]
a pewnie, że liźnie tak jak niektóre psy lubią podjadać kupy

/QUOTE]


chyba się oddalę, chichichi
umyć naczynia

która z Was tak w ogóle mówiła, że jesteście uzależniające? nic od rana nie zrobiłam, poza podgrzaniem jedzenia :/

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Ja lubię ten, bo jest lekki i ma filtr uv

http://www.amway.pl/product/104128,a...-lotion-spf-15
nie wiedziałam, że Amway produkuje kosmetyki zaraz przejrzę, filtr muszę mieć wysoki a tu 15
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:39   #2229
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez happy blue
mi się imię Tadeusz źle kojarzy i nie spełnię Jego marzenia za żadne skarby.

a mi się Tadzik kojarzy z kanałami i miodowymi latami
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:42   #2230
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
a mi się Tadzik kojarzy z kanałami i miodowymi latami

to jest właśnie to co mówiłam, osoba z innego kręgu kulturowego może się zakochać w imionach i rzeczach, które dla nas są najbardziej blleeeeee. I vice versa, moje propozycje greckich imion spotykały się cały czas z dezaprobatą- to za popularne, to za wiejskie, to za tradycyjne, to za nowoczesne
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:42   #2231
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Mowa o toxo-koleżanka poroniła przez to pod koniec 3 miesiąca...

ja nie uznaje psów ani kotów leżących na kanapie-nie wpuszczam swojego psiaka do pokoi. Ma swoje legowisko w suterenach więc nie mrożę go papu dostaje... ale każdy ma inne stanowisko
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 14:42   #2232
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
która z Was tak w ogóle mówiła, że jesteście uzależniające? nic od rana nie zrobiłam, poza podgrzaniem jedzenia :/
dobrze że miałaś co podgrzać

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii
kuuurdeee to moja jest bez szans, u nas w mieście nie ma Auchana
poradzi sobie, najwyżej trochę pobrudzi sobie łapki
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:43   #2233
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ale wiecie jak mnie wku... denerwuje jak każdy mi mówi, że oszalałam?! kota w domu trzymam w ciąży?! powinnam go wywalić, przecież on roznosi choroby!!! a sami tak naprawdę nic nie wiedzą o toxo, przeczytają jeden artykuł w gazecie, obok na zdjęciu straszny kot a nie straszna marchewka albo tatar

Skąd domowy kot złapać toxo? W dodatku jeśli mu się nie daje surowego mięsa?


Jedyne czego się obawiam to to, że kot może chcieć polować na Małego... bo przy niej nikt nie może palcem kiwnąć, zaraz atakuje... Ale może dziecka będzie się bała Starszym dzieciakom nie daje się dotknąć.

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
no mam nadzieję, bo mimo, że czasem tego kota nienawidzę to go kocham i chyba by mi serce pękło jakbym musiała go oddać a niestety, jakby zrobił krzywdę dziecku nie miałabym wyjścia plan jest póki co taki, że na noc będziemy zamykać sypialnię aby przypadkiem Milka nie wskoczyła do łóżeczka.. no i żeby też ograniczyć ilość sierści w tym pokoju...

ja za to kotów nigdy nie lubiłam, uwielbiam psy ale coś mnie tknęło i zapragnęłam mieć kota, czasem żałuję ale skoro się zdecydowałam to co zrobić, trzeba z nim żyć

chyba masz rację z tą chorobą genetyczną.... ale to jest przykre bo ile kotów traci dom, traci życie mimo, że są zdrowe? bo ludzie nie są do końca uświadomieni niestety a i nawet lekarze bo moja koleżanka nie miała badanej toxo bo lekarz stwierdził, że skoro nie ma kota to nie musi
Justi zajrzyj do linka który podałam wcześniej EDIT - zajrzałaś No masakra i nawet może troche pokoloryzowane, ale uspokaja

I pociągnę temat toxo, bo mnie też to wkurza.

Ach i wiecie co? Jak dwa lata temu przygarnęliśmy dwe kotki (wcześniej baardzo długo mieliśmy jednego kota który odszedł) usłyszałam od wykształconego, kulturalnego powiedzmy znajomego irytujący komentarz "dwa koty? heheh to wy już na pewno nie będziecie dzieci mieć"

Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2012-12-11 o 14:45
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:45   #2234
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
dobrze że miałaś co podgrzać
ale na jutro już nie mam, ufam, że mnie nakarmicie nawet po mandarynki nie idę, poproszę Tatu, żeby kupił
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:48   #2235
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Yola
Ach i wiecie co? Jak dwa lata temu przygarnęliśmy dwe kotki (wcześniej baardzo długo mieliśmy jednego kota który odszedł) usłyszałam od wykształconego, kulturalnego powiedzmy znajomego irytujący komentarz "dwa koty? heheh to wy już na pewno nie będziecie dzieci mieć"
taaa bo koty powodują bezpłodność

Cytat:
Napisane przez happy blue
ale na jutro już nie mam, ufam, że mnie nakarmicie
ja na dzisiaj nie mam jeszcze nic do jedzenia, gdzie tam myślec o jutrze
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:49   #2236
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Ach i wiecie co? Jak dwa lata temu przygarnęliśmy dwe kotki (wcześniej baardzo długo mieliśmy jednego kota który odszedł) usłyszałam od wykształconego, kulturalnego powiedzmy znajomego irytujący komentarz "dwa koty? heheh to wy już na pewno nie będziecie dzieci mieć"
O....a ja też takie coś usłyszałam jak moje dwa wzieliśmy. Też mi ktoś sieknął, że skoro najpierw mam koty to już pewnie dziecka nie będzie...

Mam trochę znnej beczki pytanie, a od którego tygodnia dzidzia nas słyszy?
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ




Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2012-12-11 o 14:50
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:51   #2237
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

tekst mojego męża nt imion. bo cały czas chcemy alę a z drugim jest problem. mi podoba się maja (tylko strasznie ich duzo teraz ) a mąż mówi: "nieee... bo wyjdzie taki zlepek alamaja. tak jakoś aztecko mi to brzmi"
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:52   #2238
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
taaa bo koty powodują bezpłodność

ja na dzisiaj nie mam jeszcze nic do jedzenia, gdzie tam myślec o jutrze
Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
O....a ja też takie coś usłyszałam jak moje dwa wzieliśmy. Też mi ktoś sieknął, że skoro najpierw mam koty to już pewnie dziecka nie będzie...
:0 My po prostu jesteśmy już po 30tce i ludzie chyba zaczynali mysleć, że jestem jakas nienormalna... nie wiem może, że tym kotom śpiewam kołysanki, będę je wozić w wózku itp
Do tego jeszcze komenty żebym nie skończyła jak Violetta Villas
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:53   #2239
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
http://kocia_stronka.republika.pl/trzy.html

A co Wy na to? Hardcore, ale uwielbiam zaglądać
Tak apropo dyskusji kot i niemowlę..
słodkie
ja bym się chyba nie odważyła, właśnie ze strachu że mi poddusi maleństwo niechcący, ale jak trochę podrośnie to nie widzę problemu we spólnym spaniu nawet jak bakterie, to domowe, oswojone

Magiusa kiedyś czytałam że od 17stego, akurat jak byłam na tym etapie, ale potem czytałam w innych miejscach, że możliwe że troszku później - czyli jak na moją logikę, to głośne dźwięki może słyszeć już od 17 tc, a potem już coraz lepiej słyszy.
ja właśnie puściłam Mozarta z kolekcji Muzyka dla Smyka
__________________
09.04.13 Przemuś



Edytowane przez vil84
Czas edycji: 2012-12-11 o 14:55
vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 14:54   #2240
Lublana
Zadomowienie
 
Avatar Lublana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 005
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
ja stawiam na popiel grafit, czerń i biel i jeden kolor, jeśli będę kupować ubrania, a nie tylko używać tego co dostanę, czytaj jak będzie mnie stać..
a myślałaś o tych używanych z allegro? Dziewczyny kupują

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
byłam rozczarowana jak pierwszy raz spróbowałam zapiekanek na Kazimierzu
ja jestem rozczarowana ilekroć zjem taką zapiekankę, ale co poradzę jak człowiek szybko zapomina złekiedyś w Nowej Hucie były przepyszne zapiekanki z budzie na os. Albertyńskim i na placu w Bieńczycach, ale te z placu mimo, że nadal istnieją to sie zepsuły nie ma rzucających na kolana zapiekanek w Krk

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
to jakbyś mówiła, w kwestii imienia: Kochanie, podaj mi proszę rajstopki Lea chichi : )
a to bym powiedziała Lei, bo chyba tak można odmieniać? Albo jak mąż obcokrajowiec to w zdaniach, w których Lea brzmiałaby nizeręcznie po polsku mówiłabym po obcemu


Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
co do funduszu inwestycyjnego też muszę pomyśleć. w tym roku miałam komunię chrześnicy i zamiast prezentu dałam jej właśnie umowę i będę wpłacać najmniejszą kwotę przez kilka lat, w te sposób prezent na osiemnastkę będę mieć z głowy : ) mam nadzieję, bo tyle jest negatywnych opini o tym typie inwestycji.
mój mąż jest doradcą finansowym, więc ja tu dylematów nie mamale my właśnie tak robimyw razie czego zawsze możesz konto oszczędnościowe założyć i wpłacać, pewnie w bankach są takie produkty bez dużego progu wejścia i bez konieczności stąłych opłat, trzeba by pogooglać. My mamy typowe fundusze, ale właśnie można też trzymać na mały procent na jakimś bankowym rachunku.

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Te są z angielskim zapięciem i malutkimi cyrkoniami bo na brylanty nas niestety nie stać
ale malusie z bralncikami nie są drogie, to nie pare tysięcy tylko parę stówek więc moze nie wiesz a Was staćw każdym razie bizu jest super tylko jak najdelikatniejsza

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a pewnie, że liźnie tak jak niektóre psy lubią podjadać kupy ale koty są naprawdę czyste
ja wiem, ze kotki nie chodzą obsranea psy to jako szczeniaki tylko kradną kupalka, nie spotkałam dorosłego psa trudniącego sie takim niechlubnym procederemjedynie psie mamy na początku wylizują dupki szczeniętom, ale kotki pewnie też, żeby ni zasłać gniazda

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ja też kocham psy ale teraz, po ponad dwóch latach z kotem tak mi śmierdzą że nie mogę wytrzymać czasem. Mimo, że psy czyste, zadbane, kąpane. Koty jednak nie mają zapachu, pachną nami płynem do płukania tkanin, perfumami
a to ja kocham zapach mojego pieskate jej łapkiale to tylko z bliska czuć. Z resztą zależy, bo jak się trzyma pieska na małej przestrzeni to tak jak ludzia by trzymać, będzie smrodek, ale w dużym domu piesio nie powonieje ale wszystko zalezy od higieny. Z reszta niewykastrowane koty chyba szczają wszędzie i śmierdzi, moja ciotka ma cały dom pełen zwierząt i tak u nich wali, że mnie autentycznie cofa jak tam wchodzęale te psy i koty leją gdzie chca to co się dziwićfuj.
Lublana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:54   #2241
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa
O....a ja też takie coś usłyszałam jak moje dwa wzieliśmy. Też mi ktoś sieknął, że skoro najpierw mam koty to już pewnie dziecka nie będzie...


Cytat:
Napisane przez Aaś
tekst mojego męża nt imion. bo cały czas chcemy alę a z drugim jest problem. mi podoba się maja (tylko strasznie ich duzo teraz ) a mąż mówi: "nieee... bo wyjdzie taki zlepek alamaja. tak jakoś aztecko mi to brzmi"
ale alamaja brzmi rewelacyjnie w sumie z 'alą' na początku to spora część imion będzie tworzyć takie zlepki
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:57   #2242
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez magiusa Pokaż wiadomość
o....a ja też takie coś usłyszałam jak moje dwa wzieliśmy. Też mi ktoś sieknął, że skoro najpierw mam koty to już pewnie dziecka nie będzie...

Mam trochę znnej beczki pytanie, a od którego tygodnia dzidzia nas słyszy?
17
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:58   #2243
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
taaa bo koty powodują bezpłodność

ja na dzisiaj nie mam jeszcze nic do jedzenia, gdzie tam myślec o jutrze

ale coś tam podjadasz od rana conie? ja jestem tak skonstruowana, że chociaż śniadanie jem o 11, to obiad muszę już między 13- 14 a potem do 20-21 nic.
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 14:59   #2244
Lublana
Zadomowienie
 
Avatar Lublana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 005
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Jeszcze a propos toxo - nie wiem co tak demonizuje się biedne zwierzątka domowe ja można się tym zarazić jedząc chociażby niedomyte warzywa. Dlatego ja się staram wyparzać np. marchewkę na sok czy rzodkiewkę, ale przyznam nie robie tego w 100% przypadków tylko jak sobie przypomnęwięc powiedzmy minimalizuję ryzyko a nie eliminuję. Lenistwo, ale nie można dać się zwariować
Lublana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 15:00   #2245
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
mam na myśli, że nie mogę sobie wyobrazić takiej sytuacji...że zwierzę skrzywdzi małe, a Ty to jeszcze tak opisałaś, że mi ciarki przeszły
oj to mając jakie kolwiek zwierze w domu czy psa czy kota to trzeba koniecznie się zastanowić co bedzie po porodzie, bo żadko kótre zwierze (myśle teraz głównie o psach) bez probemowa przymuje maleństwao i na porządku dziennym się do tego szybko przyzywaczaja!!!

ja mam owczarka niemieckiego, wytresowanego, posłusznego (moi rodzice też mieli owczarka, sam tata go wyszkolił, bo to tresował psy policyjne i pracował kiedyś z nimi) , dlugo zajeło mi wytresowanie go by był posłuszny, ale z moim dzieckiem niegdy niezostanie sam nawet na chwile, bo wiem że o dziecko bedzie zazrosny, i moze nawet niechcący zrobić maleństwu krzywde!! a najbardziej denerwuje mnie fakt, iż np. szczeniaki czy kącieta są traktowane jak zabawki i kupowane dla dziecki, które niechodzą jeszcze do szkoły, wystarczy wejśc na neta i pooglądać filmiki jak dziecki znęcają sie np. nad kotem!! a ciekawe gdzie są wtedy rodzice?? kot lub pies nawet niechcący może wyrządzić dziecku krzywde, z samej ciekawości zadrapać, ugryźć......

mając psa, trzeba zaczać już w ciaży przyzwyczajac go do przyszłej obecności dziecka, a tymabrdziej jak do tej pory miałą kontakt najczesciej tylko z domownikami, a niebyły to dzieci.....w takich przypadkach (jeśli doradzam komuś jak tresowac psa) kupuje lalke, i pierwsze co to trzymam ją na rekach i zwaracam uwage jak reaguje pies---jak jest zainteresowany to dobrze, ale jak jest podekscytowany to niewróży najlepiej---ważne są spacery na smyczy psa przyszłej mamy, warto pusty wózek i psa na smyczy obok by szedł (zakłądając ze pies umie chodzić na smyczy i nieciagnie, bo jak ciągnie to nic z tego- trzeba uczyć od podstwa chodzenia przy nodze) wyprowadzać na spacer, wtedy pies przywyknie do nowej sytuacji, puszczać trzeba psom płacz dziecka bo naprawde większość z nich reaguje poddenerwowaniem....i warto jeszcze w ciaży przyzyczaić psa które rzeczy sa dziecka np. zabawka, butelka, smoczek i wtedy pies niebedzie konkurował z dzieckiem o ta rzecz, no i ważne jest (tymbardziej jak to pies terytorialny) gdzie mają być jego strefy snu i jedzenia i trezba się trzymać tych wyznaczonych stref, by np. koło posłania niestało łóżeczko bo dla psa płacz dziecka, który nagle zakłóci mu spokój może być potraktowany jak zagrożenie!!! a najczęsciej pierwsze co to doradzam takim ludziom, iż mając psa, który do tej pory wychowywał sie bez dziecka, by po urodzniu dziecka nieszedł on w "odstawke", warto, a wrecz trzeba poświęcić choć godzinke na zabawe sama na sam ze zwierzeciem, by nieczuło sie odtrącone, a niebedzie wówczas tak zazdrosne o dziecko......

mogłabym tak pisać wiele wiecej....ale poprostu chciałam zasugerować ze mając zwierze trzeba pamietac ze dziecko w naszym zyciu to też zmiana w jego zyciu i nieważne czy to owczarek niemiecki czy york, czy pies czy kot.....kożde może być idealnym towarzyszem dla naszych pociech, ale też z drugiej strony ,może traktować dziecko jak intruza, zło konieczne a warto zawczsu o tym pomyśleć i się na taką ewentualność przygotować.....

przed porodem warto tez przebadać pupila czy aby np. niema pasożytów, a to że jest odrobaczony to niezanczy że niema innych pasożytów, do których my możemy być już przyzwyczajenie, niebeda wywoływac np. u nas alergii a dziecko nie.....
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 15:01   #2246
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
17
o kurczę. trzeba będzie pohamować język od przyszłej soboty
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 15:01   #2247
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez happy blue
ale coś tam podjadasz od rana conie? ja jestem tak skonstruowana, że chociaż śniadanie jem o 11, to obiad muszę już między 13- 14 a potem do 20-21 nic
no pewnie bez jedzenia to by mnie wessało do środka, i zamordowałabym pół świata. uwielbiam jeść rano w domu śnaidanie, a w pracy min. 3-4 przekąski przed obiadem, który dopiero w domu po powrocie. ale ja jako coś do jedzenia o tej porze rozumiem coś ciepłego-obiadowego a w tym temacie nie mam nic
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 15:01   #2248
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
tekst mojego męża nt imion. bo cały czas chcemy alę a z drugim jest problem. mi podoba się maja (tylko strasznie ich duzo teraz ) a mąż mówi: "nieee... bo wyjdzie taki zlepek alamaja. tak jakoś aztecko mi to brzmi"
kurcze Wy to macie podwójnie trudniej, bo na raz trzeba dwa wymyślić. A u Ciebie też jest przesąd, że imiona bliźniaków nie mogą być na tą samą literę?
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 15:03   #2249
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
tekst mojego męża nt imion. bo cały czas chcemy alę a z drugim jest problem. mi podoba się maja (tylko strasznie ich duzo teraz ) a mąż mówi: "nieee... bo wyjdzie taki zlepek alamaja. tak jakoś aztecko mi to brzmi"

kurczę, ja się jakoś tak nie przejmuj, że dużo dzieci ma to samo imię, taka kolej rzeczy- ilość imion ograniczona, a dzieciaczki się rodzą. Alicja Maja- ładnie.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
kurcze Wy to macie podwójnie trudniej, bo na raz trzeba dwa wymyślić. A u Ciebie też jest przesąd, że imiona bliźniaków nie mogą być na tą samą literę?

o kurka, nie słyszałam o tym. głupie
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 15:03   #2250
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
kurczę, ja się jakoś tak nie przejmuj, że dużo dzieci ma to samo imię, taka kolej rzeczy- ilość imion ograniczona, a dzieciaczki się rodzą. Alicja Maja- ładnie.
u nas będzie Alicja Wiktoria albo Piotr Jan
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.