MLM -multi level marketing - opinie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-07, 14:41   #121
martakaszlikowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Oczywiście warto spróbować.
MLM to ciekawy model biznesowy, jednak dopóki nie spróbujesz, nie dowiesz się, czy jest on odpowiedni dla Ciebie.
Tak jak w każdym biznesie, na większe pieniądze można liczyć dopiero po pewnym czasie. Poza tym trzeba pracować, jak wszędzie, ale zarobki mogą być z tego ponad przeciętne.
martakaszlikowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 14:52   #122
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Cytat:
Napisane przez Ebabcia Pokaż wiadomość
Wybierając firmę kieruję się paroma zasadami:
1) firma ma być polska lub posiadać swoje przedstawicielstwo i magazyny
w Polsce
2)produkty codziennego użytku dla wszystkich,zużywalne,bard zo dobrej jakości
3) produkty,które ja kupiła bym od konsultanta.
4) plan marketingowy korzystny dla partnerów
5)rabaty 30% dla konsumenta,promocje...
Trzymając się tych zasad, spokojnie ,bez pośpiechu buduję struktury handlowe i mamy głównie konsumentów.sami sobie kupują to co chcą,kiedy chcą mając 30%rabatu i żadnych zobowiązań,czasem coś sprzedają czyli robią obrót a że produkty są bardzo dobre,a perfumy robione we Francji specjalnie dla tej firmy są "boskie"to i obrót jest.
Z tej grupy nagle konsument doznaje"olśnienia" i zmienia status na partnera , zaczyna budować strukturę handlową oczywiście przy mojej pomocy,i tak pracuję od prawie trzydziestu lat."wychowałam"kilku liderów bardzo dobrze zarabiających.Nikogo nie namawiam ,nie molestuję,nie przekonuję,nie mam na to czasu ale jeśli ktoś sam mówi "ja chcę"zawsze może na mnie liczyć"Tak wygląda MLM w moim wydaniu.
pozdrawiam
Ciekawe i "ludzkie" podejście, bez oszołomstwa.
Nie wiem czemu ale skojarzyło mi się z Avon.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 13:47   #123
Oleksaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Słyszałyście że największy w Polsce portal o MLM zmienił nazwę na AlterBusiness ? Już nie ma Rankingu MLM. Dostałam maila i aż się wystraszyłam, że to koniec Ale w razie czego uspokajam wszystko działa. Szczerze polecam
Oleksaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 14:34   #124
Ebabcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Cytat:
Napisane przez Oleksaq Pokaż wiadomość
Słyszałyście że największy w Polsce portal o MLM zmienił nazwę na AlterBusiness ? Już nie ma Rankingu MLM. Dostałam maila i aż się wystraszyłam, że to koniec Ale w razie czego uspokajam wszystko działa. Szczerze polecam
Myślę że nowa nazwa jest bardziej adekwatna do działalności ,którą się zajmujemy.Podoba mi się, zawiera określone informacje ,takie że mamy wybór i że jest to biznes.Mam gorący okres,rejestruję konsumentów,nie sprzedaję niczego ,Uświadamiam tylko ,że ja mam cenę z katalogu a wystarczy zarejestrować się za darmo,bez zobowiązań,bez kosztów i już można wysprzątać na błysk dom 30% taniej i obdarować bliskich niesamowitymi perfumami,to piękny prezent i też 30% taniej.
zarejestrowałam córkę jako pełnoprawnego partnera,będzie opiekować się
partnerami-odbiorcami i tak buduje się następna "noga"i następny dochód.Do tej nogi przyłożę się szczególnie,wiadomo biznes córy.
"TakaSobie93 napisz proszę gdzie tu jest manipulacja,gdzie tu jest nieuczciwość.Mam dla ciebie propozycję.Zarejestruj się właśnie ty,najbardziej negatywnie nastawiona do mlm.Ty zrobisz dokładnie to co ci powiem,wszystko uczciwie ,bez manipulacji a ja pomogę ci w ciągu powiedzmy pół roku osiągnąć dochód w granicach 2000 miesięcznie.
Będziemy opisywać tu na forum wszystko co się wydarzy,poddamy ocenie każde działanie.każde polecenie,omówimy każdy problem a cała grupa będzie bezstronnie oceniać
Będzie to dla mnie wyzwanie i gra jak poker na wysokie stawki.Co ty na to?Co myślą inni? Gramy???
Ebabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 14:10   #125
grissini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 221
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Cytat:
Napisane przez Ebabcia Pokaż wiadomość

Myślę że nowa nazwa jest bardziej adekwatna do działalności ,którą się zajmujemy.Podoba mi się, zawiera określone informacje ,takie że mamy wybór i że jest to biznes.Mam gorący okres,rejestruję konsumentów,nie sprzedaję niczego ,Uświadamiam tylko ,że ja mam cenę z katalogu a wystarczy zarejestrować się za darmo,bez zobowiązań,bez kosztów i już można wysprzątać na błysk dom 30% taniej i obdarować bliskich niesamowitymi perfumami,to piękny prezent i też 30% taniej.
zarejestrowałam córkę jako pełnoprawnego partnera,będzie opiekować się
partnerami-odbiorcami i tak buduje się następna "noga"i następny dochód.Do tej nogi przyłożę się szczególnie,wiadomo biznes córy.
"TakaSobie93 napisz proszę gdzie tu jest manipulacja,gdzie tu jest nieuczciwość.Mam dla ciebie propozycję.Zarejestruj się właśnie ty,najbardziej negatywnie nastawiona do mlm.Ty zrobisz dokładnie to co ci powiem,wszystko uczciwie ,bez manipulacji a ja pomogę ci w ciągu powiedzmy pół roku osiągnąć dochód w granicach 2000 miesięcznie.
Będziemy opisywać tu na forum wszystko co się wydarzy,poddamy ocenie każde działanie.każde polecenie,omówimy każdy problem a cała grupa będzie bezstronnie oceniać
Będzie to dla mnie wyzwanie i gra jak poker na wysokie stawki.Co ty na to?Co myślą inni? Gramy???
up up podbijam. Jestem.ciekawa co tego wyjdzie!!
Ogolnie jestem.neutralna w tym.temacie. Ale rowniez bardzo mnie on ciekawi. Niestety jakos.zawsze gore bierze.obawa i niepewnosc oraz (chyba typowe dla Polaka myslenie) a co inni.powiedza. A co bedzie jak.mi sie nie uda, kasa wtopiona zero korzysci. Na ppczatku jest euforia, super, extra. Bedzie fajnie, a potem wszystko opada.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
grissini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 09:51   #126
xplus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Ja jestem zafascynowany systemem wielopoziomowej sprzedaży w niektórych sytuacjach jedyna możliwa szansa na stworzenie sobie dochodu pasywnego. Oczywiście Marketing Referencyjny ma kilka odmian jeżeli bedą zapytania postaram sie wyjaśnić
__________________
<ciach_reklama>
xplus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:01   #127
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Cytat:
Napisane przez Ebabcia Pokaż wiadomość
Wybierając firmę kieruję się paroma zasadami:
...
2)produkty codziennego użytku dla wszystkich,zużywalne,bard zo dobrej jakości

....
Z całością wypowiedzi Ebabci zgadzam się całkowicie - bardzo mądra, rzeczowa odpowiedź na temat tego czym się kierowac wybierając firmę, poza tym punktem 2.
W zasadzie nie rozumiem skąd to wariactwo na "produkt zużywalny"?
Kiedyś to jasne było COŚ, ale dzisiaj są firmy, które nie mają produktu zużywalnego, tylko abonamentowy - to wg mnie dopiero jest "COŚ".

Zamiast co miesiąc sprzedawać np kosmetyki, jak w Avon, Oriflame czy Fm group, masz produkt opłacany przez klienta abonamentowy i tzw. niezużywalny, czyli sprzedajesz coś raz, a potem przez lata masz prowizję do co miesiąc opłacanego przez klienta abonamentu.

Jakby tak np operatorzy komórkowi wprowadzili MLM na którym można byłoby zarabiać na tej zasadzie, bo weszłabym w ciemno. Raz sprzedajesz - prowizja cały czas, zero zamawiania produktu co miesiąc, klient płaci i już. Easy.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 16:39   #128
Ebabcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Cytat:
Napisane przez Aniast1 Pokaż wiadomość
Widzę, że od Twojego postu minęło kilkanaście tygodni ale może Ci to zainteresuje http://alterbusinessblog.com/wstydli...iarza-czesc-1/ poznasz jego opinię i nie będziesz potrzebowała potwierdzeń obcych osób
"
ZA PIENIĄDZE KRÓL SIĘ PODLI,ZA PIENIĄDZE KSIĄDZ SIĘ MODLI"
Mało optymistyczne,niestety prawdziwe.
pracuję,nie mam czasu na szukanie sensacji.Dzięki MLM stać mnie na utrzymanie domu,ogrzanie (w górach to średnio 6000 zł rocznie)
Nadal uważam ,że mlm jest szansą prawie dla każdego i nadal powtarzam ,to jest zawód,którego trzeba się nauczyć.
Zgadzam się z przedmówczynią Drydą abonament na świetny produkt lub usługę byłby doskonałym towarem,tyle że słowo" abonament" jakoś łączy się ze słowem "zobowiązanie",ostroż nie pochodzimy do zobowiązań a przysłowiowe "mydło"używają wszyscy bo po prostu muszą,jeśli tylko potrafimy wskazać korzyści wyboru kupienia mydła w firmie którą promujemy to mamy obrót.Mój pierwszy podopieczny zarabia już 700 zł miesięcznie i uczy innych jak zarobić 700zł bo to umie .I tak to się kręci..czy chce ktoś spróbować...pozdrawiam z zimowych jeszcze gór
Ebabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 17:18   #129
xplus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Nikt nie napisał, że w MLM najważniejszy jest człowiek i tylko wtedy ma to sens jeżeli robimy dla sprzedaży produktów to jest sprzedaż bezpośrednia
__________________
<ciach_reklama>
xplus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 07:43   #130
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Cytat:
Napisane przez Ebabcia Pokaż wiadomość
"
Mój pierwszy podopieczny zarabia już 700 zł miesięcznie i uczy innych jak zarobić 700zł bo to umie .I tak to się kręci..czy chce ktoś spróbować...pozdrawiam z zimowych jeszcze gór
I to jest uczciwe podejście, fajnie.
Wolę tak, niż jak ktoś truje, że nauczy Cię zarobić milion, a sama zarabia 700 zł. To sorry
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 06:47   #131
xplus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Dokładnie, pokażmy co My osiągneliśmy I wtedy będzie to uczciwe.
__________________
<ciach_reklama>
xplus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-29, 21:58   #132
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
MLM - praca.

Szukam kogoś, kto zajmował się MLM, ale nie pracował jako konsultant, tylko "wyżej". Chciałabym poznać trochę od środka, jak to działa. W pw mogę napisać, o jaką dokładnie firmę mi chodzi.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 16:26   #133
aliori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: MLM - praca.

hej napisz do mnie na pw chociaż chyba się domyslam o jaką chodzi ja w tym pracuję.
aliori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 11:27   #134
barry871
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 21
Dot.: MLM - praca.

słyszałem wiele różncyh opinii o MLM, chętnie też się czegoś dowiem.
barry871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 12:59   #135
Opra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 10
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Nie znam takich firm.

Edytowane przez Opra
Czas edycji: 2017-03-24 o 13:02
Opra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 17:21   #136
Afojack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 35
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

wow jestem w szoku
__________________
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić

Edytowane przez Afojack
Czas edycji: 2017-04-10 o 17:00
Afojack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 21:20   #137
Ebabcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

Trzeba rozgraniczyć dwa elementy
Biznes mlm i wspołpraca z firmą sprzedającą swoje produkty w systemie mlm
Firm,lepszych czy gorszych są dziesiątki,mają lepsze lub gorsze produkty,ceny,plany marketingowe itd
wszystkie wpisy dotyczą właśnie tego elementu,ale to nie jest biznes
Biznes mlm to jest system,wiedza ,umiejętność wyboru produktu,firmy.i nie ma znaczenia czy to firma x czy y.Taki biznes wymaga pracy,stałego uczenia się.
Ja w tej chwili po kilka godzin dziennie uczę się mlm internetowego,chwilami mam dość,czasem wydaje mi się że nie dam rady ale wiem że jest to jedyna możliwość więc walczę bo wiem o co.Ja wiem ,że każda godzina nauki wróci do mnie w postaci pieniędzy.Piszecie państwo o swoich negatywnych doświadczeniach z firmami ,nikt nie pisze o biznesie mlm bo go po prostu nie zna.To trudny zawód ale bardzo dobrze opłacany,tyle że płaci za konkretną pracę
Ebabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 07:16   #138
Diesel89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to Diesel89
Dot.: Praca oparta o marketing wielopoziomowy? polecacie?

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Wg mnie, MLM jest całkiem niezłym sposobem na zarobek. Warunkiem jest jednak tutaj bycie dobrym handlowcem i psychologiem. Nie oszukujmy się. Żeby zarobić dobrą kasę w tym biznesie, trzeba znaleźć odpowiednich ludzi, którym wypierze się mózgi A to nie każdy potrafi.
Tak, zgadzam się z tobą. W MLM można zarobić dużo pieniędzy. Ale w tym celu chcą wybrać właściwą osobę, która może pracować inteligentnie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Diesel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 03:17   #139
markin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 9
Dot.: Praca oparta o marketing wielopoziomowy? polecacie?

Do MLM warto się zapisać nie tylko wtedy, kiedy chce się czymś pohandlować, ale po prostu by taniej kupić. To zwykła promocja produktu, coś co się robi na codzień, tyle że w klasycznej dystrybucji robi się to za darmo, a w MLM za to płacą. Jeżeli się rejestrujesz do jakiejś firmy to otrzymujesz swój ID i od tej pory nie jesteś anonimową klientką. Jeżeli polecasz jakiś produkt i ktoś będzie chciał to kupić po cenie hurtowej to się zarejestruje i już się na tym zarabia (za polecenie). A w klasycznej dystrybucji jak coś kupisz i powiesz o tym koleżankom i ine to kupią to ty nic z tego nie masz. Kto się nie zarejestruje kupuje po cenach detalicznych, jak się zarejestruje kupuje po cenach hurtowych. I jeżeli ktoś jest zarejestrowany npod twóim profilem i coś kupi ty masz prowizję, jak inni, poleceni przez osobę zarejestrowaną pod Twoim profilem coś kupią to też masz prowizję, robi się taka drabinka (jak domino), ludzie sami siebie polecają i kupują, ale jak ta drabinka jest spod osoby, która się zarejestrowała pod Twoim profilem to ty masz prowizję. DLatego czy się nastawia człowiek na handel i sprzedawanie, czy tylko na kupowanie to i tak warto być w mlm
__________________
Mikroreklama
markin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 05:23   #140
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Praca oparta o marketing wielopoziomowy? polecacie?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 08:47   #141
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

30 minut obowiązkowego oglądania, jeśli ktoś uważa, że mlm jest w czymkolwiek "świetne", a tym bardziej jeśli rozważa swój udział.

https://www.youtube.com/watch?v=s6MwGeOm8iI
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 02:19   #142
markin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 9
Dot.: Praca oparta o marketing wielopoziomowy? polecacie?

Drabina to jest w polityce, gdzie zgarnia się gruby hajs od społeczeństwa za opowiadanie bzdur w tv i robienie sobie cichych układów, albo w hipermarketach, czy koncernach, gdzie pracownicy produkcji zasuwają na tych z układami na górze :/
Czym charakteryzuje się piramida i czym się różni od mlm? Piramida zazwyczaj trwa krótko (szybki biznes i jeszcze szybsze jego zwijanie), rejestrując się trzeba coś kupić, albo opłacić członkostwo w grupie, handluje się badziewiem. Więcej na xxx

---------- Dopisano o 02:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:07 ----------

Jak czytam takie bzdury to aż żal. Otóż jeżeli ktoś chce sobie kupować w sklepie to niech sobie kupuje po cenie detalicznej. Jeżeli ja mogę kupić to samo lub zamiennik tego po cenie hurtowej (około 25% taniej) to kupuję po cenie hurtowej. Jedni żyą po to, by pieniądze wydawać, inni po to by je zarabiać. Powodem zapisywania się do mlm jest chęć kupienia czegoś taniej, zaś chęć handlowania jest motywowana rozwinięciem dochodu pasywnego. O i cała filozofia.
__________________
Mikroreklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-09-21 o 09:58 Powód: reklama
markin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 06:27   #143
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Praca oparta o marketing wielopoziomowy? polecacie?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 12:16   #144
markin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 9
Dot.: Praca oparta o marketing wielopoziomowy? polecacie?

I tutaj się mylisz, niestety. Ale to nie moja sprawa, bo to nie ja żyję w błędzie.
__________________
Mikroreklama
markin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 19:41   #145
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Praca oparta o marketing wielopoziomowy? polecacie?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 06:28   #146
Ebabcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: Praca oparta o marketing wielopoziomowy? polecacie?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czy polecam?Oczywiście polecam.
Pamiętajmy tylko że nie wszystko jest dla wszystkich.Pisałam kilka razy ,że MLM to jedynie sposób dystrybucji towaru,dorabianie do tego idei jest głupotą
Dlaczego około 60% konsultantów nie osiąga sukcesu w tej branży?
Odpowiedź jest banalnie prosta-bo nie umie tego robić.MLM to naprawdę bardzo dochodowy biznes ale trzeba umieć rozpoznać dobry plan marketingowy od firmy zarabiającej na starterach,która w założeniu nie planuje dłuższego istnienia.Rekruterzy namawiają do współpracy wszystko co" żyje i nie ucieknie na drzewo" nie zastanawiając się że tylko dobrze zbudowana struktura handlowa,gdzie zarabiają wszyscy i wszyscy się uczą jest stabilna i daje duży dochód.Pisałam już o tym że produkt ma być dobry i w korzystnej cenie,taki który ja potrzebuję mieć lub chce mieć.Powazne,wiarygodne firmy np banki tworzą programy partnerskie, MLM to system sprzedaży coraz powszechniejszy.Gdzieś na początku tego wątku pisałam ,że mogę pokazać praktycznie jak to się robi,tu na forum,publicznie,łącznie z błędami z osobami zupełnie "zielonymi bez inwestowania nawet złotówki,od zera"Na 10 osób wykreuje się z trzech liderów,oni do świąt zarobią około 2500 zł miesięcznie,pozostali też zarobią stosownie do zaangażowania i poświęconego czasu na naukę.Tu nikt na nikogo nie pracuje,Firma ma w planie marketingowym zapisane jaki procent od obrotu płaci i tyle.Pracuję i zarabiam w mlm od 1983 roku i nie zamieniła bym tej pracy na żadną inną.Chętnie odpwiem na pytania,pozdrawiam
Ebabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 13:03   #147
mala_gosia89
Przyczajenie
 
Avatar mala_gosia89
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 13
Dot.: MLM -multi level marketing - opinie

próbowałam w tym swoich sił jakiś czas temu ale to nie dal mnie, nie czuje tego i takie nabywanie innych. Ale znajomi są w tym świetni, i z tego żyją. Trochę się za bardzo wciągnęli ale takie są MLMy
mala_gosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 14:31   #148
markin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 9
Dot.: Praca oparta o marketing wielopoziomowy? polecacie?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie jest brak, ale nie każdy sprzedaje jednostkowo po cenie hurtowej.
A poza tym, czy to jest jakiś przymus? Ktoś lubi pić to pije, inny lub bzykać to bzyka, jeszcze inny lubi biegać i jeszcze ktoś inny lubi kupować, a jeszcze ktoś inny lubi sprzedawać. Jeżeli ktoś nie lubi sprzedawać, nie musi się bawić w sprzedawcę, a jeżeli lubi to MLM to jedna z możliwości, z jakich może korzystać. Co w tym złego?
__________________
Mikroreklama
markin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 17:45   #149
markin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 9
Dot.: Praca oparta o marketing wielopoziomowy? polecacie?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A apropos źródeł. Jeżeli MLM jest takie złe to czy jest poza MLM taka hurtownia, która jeżeli zakupisz u nich produkt to ci będzie za to płacić 50% co miesiąc? Bo akurat w MLM jest lider, który dla każdej osoby, która zdecydowała się podpiąć pod niego, otrzymuje 50% z puli podzielonej przez osoby bezpośrednio zarejestrowane pod lidera. Czy coś robisz czy nie robisz. Ja nie robię nic i buduje mi się struktura sama z siebie, a struktura to oznacza dochód pasywny. No i co w tym złego, że co chwilę zyskuję pieniądze? Ot tak po prostu, dla zachęty? Bo ja nie widzę w tym nic złego. Mi się to nawet podoba.
__________________
Mikroreklama
markin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 17:48   #150
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Praca oparta o marketing wielopoziomowy? polecacie?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-25 12:02:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.