Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-20, 14:01   #781
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Duzybiust ja też nie wiem jaki bedę mieć kolor, obstawiam, że będzie biały. Niekoniecznie lubię biały kolor stanika, no ale najwyżej na zmianę dokupię sobie czarny, a do spania może kolorowy?

Ja obstawiam kolor beżowy też za białymi nie przepadam
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:12   #782
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja też mam zamówiony stanik u dr Michalskiej, a nastepne to już bliżej operacji albo tuż po sobie zamówię. Tu dziewczyny gdzieś wcześniej podawały namiary na tańsze modele pooperacyjne, ale gdzieś mi to przepadło. Jak znajde to podlinkuję.

No i już się nie moge doczekać kiedy bede mogła kupić sobie mniejszy rozmiar (d/e) z serii panache cleo http://https://www.panache-lingerie.com/pl/brands/cleo. Od jakiegoś czasu już mieszczę się tylko w panach jasmine (też cudne maja kolory i wzory), ale tęskni mi się za serią cleo w malutkim, tyciunim rozmiarze.
No nie moge się doczekać

Edytowane przez reniutka75k
Czas edycji: 2018-07-20 o 14:20
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:47   #783
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja też nie mogę się doczekać 😍😎 już siebie widzę jak wpadam do sklepu 👀👙👁️

Sama przyjemność w tym, że będzie wybór a nie to co dają 🙄😍🤩🤣😂
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:51   #784
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
Ja też nie mogę się doczekać 😍😎 już siebie widzę jak wpadam do sklepu 👀👙👁️

Sama przyjemność w tym, że będzie wybór a nie to co dają 🙄😍🤩🤣😂

I pogrymasić sobie tylko dlatego, że wzór na staniku jest zbyt pastelowy albo za mało kolorowy albo za coś tam
I będzie można wybrać sobie strój kąpielowy..o dowolnym kolorze, wzorze...no szał będzie..szał ciał
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 15:15   #785
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

I bluzki nie będą się opinały na cycach jakby za chwilę miały się popruć pod napięciem

Reniutka ale z Panache Cleo jeszcze chwilkę będziesz musiała się wstrzymać, bo przez jakiś czas nie można z fiszbinami. A przypomnij kiedy Ty masz termin?

Mi Pani dr powiedziała że C lub D, chyba będę ją błagać na kolanach o duże C, to lepsze niż małe D.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 15:34   #786
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
I bluzki nie będą się opinały na cycach jakby za chwilę miały się popruć pod napięciem

Reniutka ale z Panache Cleo jeszcze chwilkę będziesz musiała się wstrzymać, bo przez jakiś czas nie można z fiszbinami. A przypomnij kiedy Ty masz termin?

Mi Pani dr powiedziała że C lub D, chyba będę ją błagać na kolanach o duże C, to lepsze niż małe D.



Biegać będzie można bez trzymania się za cyce.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 15:53   #787
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Duzybiust Ty to już będziesz biegała niczym sarenka jak ja jeszcze będę miała swoje wielkie cyce.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-20, 16:13   #788
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Duzybiust Ty to już będziesz biegała niczym sarenka jak ja jeszcze będę miała swoje wielkie cyce.



Na to wygląda .... Już sama za siebie trzymam kciuki
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 16:58   #789
ChceB
Przyczajenie
 
Avatar ChceB
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Mi Pani dr powiedziała że C lub D, chyba będę ją błagać na kolanach o duże C, to lepsze niż małe D.
Jeśli mnie w ogóle będzie chciała przyjąć to ja na kolanach będę błagać o A/B. Marzy mi się życie bez stanika. Ale i tak mam nadal złe przeczucia. Wcześniej mówiłam, że 3 raz z rzędu coś złego mi się nie przytrafi, ale jednak dostałam się na studia, więc wszystko możliwe. :/

Poza mną tylko jedna osoba na ten poniedziałek? Bo fajnie byłoby szybko wyjść (z akceptacją oczywiście), żeby mi autokar powrotny nie uciekł. :p
ChceB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 17:24   #790
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

ChceB będzie dobrze. Musisz być optymistycznie nastawiona do tego. Wejdziesz tam i wyjdziesz zadowolona, zobaczysz.

Masz termin na ten poniedziałek?
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 20:31   #791
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny czy ktoś z Was ma jeszcze termin konsultacji na 30 lipca u dr Michalskiej z tego co już wiem to oprócz mnie będzie jeszcze Yogurtowa więc zapewne się spotkamy , dziś odebrałam wyniki rtg kręgosłupa a za tydzień przez PZU udało mi się umówić na usg piersi (nawet prywatnie nie było szans na USG w tym miesiącu) więc coś już będę miała i na pusto nie pojadę, mam nadzieje, że mnie zakwalifikują
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-20, 21:40   #792
ChceB
Przyczajenie
 
Avatar ChceB
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
ChceB będzie dobrze. Musisz być optymistycznie nastawiona do tego. Wejdziesz tam i wyjdziesz zadowolona, zobaczysz.

Masz termin na ten poniedziałek?
Tak, ten. Niestety przez sytuację finansową nie mam żadnych badań. Fajnie byłoby je mieć, ale po prostu mnie nie stać. Ostatnie pieniądze wydaję na dojazd i chirurga. Rozważam przełożenie wizyty, ale u mnie głównym problemem jest depresja wywołana przez wygląd piersi w której niestety tabletki nie pomagają.
ChceB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 11:48   #793
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

ChceB ja bym nie przekładała wizyty. Jeśli przełożysz to termin operacji jeszcze bardziej Ci się wydłuży. Spróbuj pogadać z Panią dr Michalską. Myślę, że ciepło podejdzie do Ciebie i Cię wysłucha. Może coś doradzi. A może da termin operacji a badania w między czasie będzie kazała porobić. Powiedz jej prawdę jak się czujesz i w ogóle. Myślę, że się uda. A jeśli nie to będziesz miała świadomość że próbowałaś. Walcz o swoje. Od siedzenia i nicnierobienia problem się nie rozwiąże.
I uwierz mi, że wiem co czujesz i jak się krępujesz z tym. Wczoraj byłam na zajęciach fitness. Było nas 5 dziewczyn i tylko ja miałam cyce jak donice. Trener kazał robić pajacyki. Na odpierdziel machałam ręcami a nogami wcale nie robiłam podskokow. Z wiadomych przyczyn. Po pierwsze cycki by mi latały na wszystkie strony co mnie zawstydza a po drugie to boli. I takie sytuacje są każdego dnia......
Także trzymam za Ciebie kciuki!
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 12:44   #794
ChceB
Przyczajenie
 
Avatar ChceB
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
ChceB ja bym nie przekładała wizyty. Jeśli przełożysz to termin operacji jeszcze bardziej Ci się wydłuży. Spróbuj pogadać z Panią dr Michalską. Myślę, że ciepło podejdzie do Ciebie i Cię wysłucha. Może coś doradzi. A może da termin operacji a badania w między czasie będzie kazała porobić. Powiedz jej prawdę jak się czujesz i w ogóle. Myślę, że się uda. A jeśli nie to będziesz miała świadomość że próbowałaś. Walcz o swoje. Od siedzenia i nicnierobienia problem się nie rozwiąże.
I uwierz mi, że wiem co czujesz i jak się krępujesz z tym. Wczoraj byłam na zajęciach fitness. Było nas 5 dziewczyn i tylko ja miałam cyce jak donice. Trener kazał robić pajacyki. Na odpierdziel machałam ręcami a nogami wcale nie robiłam podskokow. Z wiadomych przyczyn. Po pierwsze cycki by mi latały na wszystkie strony co mnie zawstydza a po drugie to boli. I takie sytuacje są każdego dnia......
Także trzymam za Ciebie kciuki!
Nie ma mowy by teraz odpuścić. Moje życie nigdy nie będzie na akceptowalnym poziomie, dopóki nie doznam poczucia bezpieczeństwa we własnym ciele. Po nocy bez stanika mam odległość od sutka 27-28cm, więc po prostu jadę bez stanika. Po kilku godzinach w autokarze pewnie będzie 30cm. Nie wiem czy tylko ja mam tak, że mi się biust po godzinie bez stanika rozłazi. Ale może to dobrze, większe prawdopodobieństwo, że się zakwalifikuję. A jakby jeszcze mnie przyjęła i zrobiła mi A/B to będę w niebie.
ChceB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 15:33   #795
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez ChceB Pokaż wiadomość
Nie ma mowy by teraz odpuścić. Moje życie nigdy nie będzie na akceptowalnym poziomie, dopóki nie doznam poczucia bezpieczeństwa we własnym ciele. Po nocy bez stanika mam odległość od sutka 27-28cm, więc po prostu jadę bez stanika. Po kilku godzinach w autokarze pewnie będzie 30cm. Nie wiem czy tylko ja mam tak, że mi się biust po godzinie bez stanika rozłazi. Ale może to dobrze, większe prawdopodobieństwo, że się zakwalifikuję. A jakby jeszcze mnie przyjęła i zrobiła mi A/B to będę w niebie.
Też tak mam zawsze warto próbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 19:51   #796
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Z tymi skierowania to czytam was i myślę że to jakoś różnie i nie wiem, od czego zależy.
Ja musiałam dostarczyć:
rtg kregosłupa wraz z opisem
diagnoze od ortopedy ze wskazaniem że zmniejszenie polepszy sytuację z kręgosłupem
jakieś w miarę aktualne USG
Nie musiałam nic od neurologa,psychiatry ani np. mammografi.
Warto nie odwlekać i iść nawet się zapytać bez tych wszystkich świstków - ja tak zrobiłam i może to mi przedłużyło termin ale miałam wyraźnie napisane na kartce co mam dostarczyć
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 14:08   #797
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia89 - no wiem, zena Panache Cleo będzie trzeba poczekać, ale ślinka już cieknie. Ja mam termin na 5 listopada. Ponieważ jest jeszcze trochę czasu to teraz przechodze na dietkę, mam rozpisaną na moją tarczycę, tak żeby na spokojnie zrzucić parę kilogramów Niezły ruch się zrobił w Katowicach. PRzydałoby się jeszcze kilka takich miejsc to rozładowałoby kolejki

Edytowane przez reniutka75k
Czas edycji: 2018-07-22 o 14:10
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 19:46   #798
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Reniutka75k czyli ja będę następna po Tobie. Ja od poniedziałku do piątku chodzę na zajęcia fitness. Ważę 75kg, chciałabym zrzucić 5kg do zabiegu. Ale dupa blada z tego. Jak nie ograniczę się z jedzeniem to mogę sobie ćwiczyć po 5 godzin dziennie i nie schudnę. Może nie jem w jakichś mega dużych ilościach ale uwielbiam wszystko to co niezdrowe - chipsy, fast foody, słodkie napoje, białe pieczywo, teraz jak ciepło to lody.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 08:01   #799
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Reniutka75k czyli ja będę następna po Tobie. Ja od poniedziałku do piątku chodzę na zajęcia fitness. Ważę 75kg, chciałabym zrzucić 5kg do zabiegu. Ale dupa blada z tego. Jak nie ograniczę się z jedzeniem to mogę sobie ćwiczyć po 5 godzin dziennie i nie schudnę. Może nie jem w jakichś mega dużych ilościach ale uwielbiam wszystko to co niezdrowe - chipsy, fast foody, słodkie napoje, białe pieczywo, teraz jak ciepło to lody.

GONCIA89 - doskonale Ciebie rozumiem.... ciężko zgubić te kilogramy mimo takiej motywacji. Staram się jak mogę i nic.
Może te nasze cyce tyle ważą?
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-23, 08:15   #800
mbeatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: lubelske
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Z tymi dietami i chudnięciem to też mam ogromny problem od lat. Mam sporą nadwagę i ciągle próbuję się odchudzać ale efekt jojo dopada mnie bardzo szybko......bo lubię jeść, wszystko co niezdrowe. Przymierzam się znów do diety dr E. Dąbrowkiej bo w zeszłym roku na tej diecie zgubiłam 10 kg. Mój mąż 22kg i on przytył 5 i waga stoi. No ale jak po każdej diecie niestety trzeba na stałe zmienić nawyki żywieniowe bo inaczej jojo murowane. Motywację mam i marchewki kupiłam ale te LODY.......mniam. Ale jak pomyślę o nowych cycuszkach to już prawie soki zaczynam wyciskać no ale pod koniec dnia znów grzeszek jakiś się pojawia Po operacji pewnie odpadnie nam co najmniej 2 kg tego z cycuchów no i na to też liczę
mbeatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 08:23   #801
Alaku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 51
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja tam nawet nie mam co zmniejszać Mam miseczkę A
Alaku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 08:26   #802
ChceB
Przyczajenie
 
Avatar ChceB
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Odrzucono mnie. Mam duży nadmiar skóry, ale na to NFZ nie refunduje. Na NFZ musicie mieć ginekomastię i minimum 1,5kg do usunięcia z każdej piersi. Ten warunek 30cm nie jest istotny powiedziała mi dr. Michalska.



No cóż, powrót do depresji i czucia się jak śmieć...
ChceB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 08:32   #803
mbeatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: lubelske
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

ChceB bardzo mi przykro z Twojego powodu. Szkoda że się nie udało. Pozdrawiam Cię ciepło.
mbeatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 08:55   #804
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez ChceB Pokaż wiadomość
Odrzucono mnie. Mam duży nadmiar skóry, ale na to NFZ nie refunduje. Na NFZ musicie mieć ginekomastię i minimum 1,5kg do usunięcia z każdej piersi. Ten warunek 30cm nie jest istotny powiedziała mi dr. Michalska.



No cóż, powrót do depresji i czucia się jak śmieć...

Ojej szkoda

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mbeatka Pokaż wiadomość
Z tymi dietami i chudnięciem to też mam ogromny problem od lat. Mam sporą nadwagę i ciągle próbuję się odchudzać ale efekt jojo dopada mnie bardzo szybko......bo lubię jeść, wszystko co niezdrowe. Przymierzam się znów do diety dr E. Dąbrowkiej bo w zeszłym roku na tej diecie zgubiłam 10 kg. Mój mąż 22kg i on przytył 5 i waga stoi. No ale jak po każdej diecie niestety trzeba na stałe zmienić nawyki żywieniowe bo inaczej jojo murowane. Motywację mam i marchewki kupiłam ale te LODY.......mniam. Ale jak pomyślę o nowych cycuszkach to już prawie soki zaczynam wyciskać no ale pod koniec dnia znów grzeszek jakiś się pojawia Po operacji pewnie odpadnie nam co najmniej 2 kg tego z cycuchów no i na to też liczę

Mam nadzieję, że jak nam pozmniejszają już te CYCE ujmując parę kilogramów .... to organizm sam w części się przestawi - będzie nam też łatwiej chudnąć - w końcu będzie można biegać, ćwiczyć - kręgosłup będzie odciążony. Same pozytywy ....
A tymczasem ja przynajmniej staram się zdrowo odżywiać
Nic mi więcej nie pozostało
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 09:04   #805
mbeatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: lubelske
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
Ojej szkoda

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------




Mam nadzieję, że jak nam pozmniejszają już te CYCE ujmując parę kilogramów .... to organizm sam w części się przestawi - będzie nam też łatwiej chudnąć - w końcu będzie można biegać, ćwiczyć - kręgosłup będzie odciążony. Same pozytywy ....
A tymczasem ja przynajmniej staram się zdrowo odżywiać
Nic mi więcej nie pozostało
Też mam taką nadzieję. U mnie z tym zdrowym odżywianiem to różnie bywa ja to muszę mieć bata nad sobą i mnóstwo zakazów aby były rezultaty. Sama się nie dopilnuję bo zawsze coś złapię co niedozwolone i się wynagradzam jedzeniem np tydzień diety i nagroda LODY. Tym bardziej że coraz trudniej schudnąć i się poddaję.
Zazdroszczę Ci tego terminu, na pewno już nie możesz się doczekać i pakujesz torbę do szpitala
mbeatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 09:12   #806
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez mbeatka Pokaż wiadomość
Też mam taką nadzieję. U mnie z tym zdrowym odżywianiem to różnie bywa ja to muszę mieć bata nad sobą i mnóstwo zakazów aby były rezultaty. Sama się nie dopilnuję bo zawsze coś złapię co niedozwolone i się wynagradzam jedzeniem np tydzień diety i nagroda LODY. Tym bardziej że coraz trudniej schudnąć i się poddaję.
Zazdroszczę Ci tego terminu, na pewno już nie możesz się doczekać i pakujesz torbę do szpitala



Jeszcze nie mam takiej "nerwówki" w sobie .... Jeszcze jest spokój ...
Myślę, że za tydzień jak już wyślę wyniki Pani doktor to dopiero coś się wydarzy oby nie zwariować ze szczęścia
Najlepiej to chyba poddać się czasowi - niech sobie biegnie
Staram się zająć czymś, żeby o tym nie myśleć ale to chyba tak się nie da
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 09:49   #807
mbeatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: lubelske
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Nie da się bo emocje są duże. Ja już przeżywam chociaż do mojej operacji to ponad pół roku zostało. Nie mogę skupić myśli i dlatego tutaj często zaglądam. Dużybiust koniecznie zdawaj nam relacje co i jak tam będzie się działo bo nas tutaj emocje i ciekawość zje. Będziemy niecierpliwie czekać na efekty
mbeatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 10:05   #808
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Do mojej operacji jeszcze 14 długich dni .... trzymajcie kciuki ..... Oczywiście, że dam znać .... Szkoda tylko, że nie ma nikogo przede mną.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 14:52   #809
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Duzybiust przed Tobą jedynie kasia2018 która chyba już tu nie zagląda wcale.
A zdrowe jedzenie nie jest zbyt dobre... już mi tak ślinka nie leci na sałatę czy marchewki, czy gotowaną pierś z kurczaka. A na tłuściutkie udko lub pizze to już co innego.... mmmmm.....

ChceB szkoda, że tak wyszło. Przynajmniej próbowałaś coś z tym zrobić, zadziałać. Może jeszcze kiedyś zmienią kryteria i uda się. Albo życie potoczy się tak, że będzie finansowo Cię stać na zabieg prywatny.

A jak pozostałe dziewczyny które dziś byly?
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 15:22   #810
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

GONCIA89 to nie jest tak, że ja nie jem kurczaka z grilla itp. Jem wszystko tylko w umiarkowanych ilościach. Zamiast śmietany jogurt naturalny. Dużo ogórków, owoców.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.