Serial "Na dobre i na złe" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-10, 20:54   #1
marcia0024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 119

Serial "Na dobre i na złe"


Zapraszam fanki serialu do udzielania się na jego temat

Edytowane przez marcia0024
Czas edycji: 2012-02-10 o 20:56
marcia0024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 21:28   #2
joasiaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 280
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Melduję się pierwsza
Oglądam ten serial od początku, bardzo mi się podoba A ostatnio ciągle coś się dzieje, jest na co popatrzeć. Ci nowi lekarze są świetni, zwłaszcza Wiktoria, choć starą ekipę czyli Kubę, Bruna, Zosię też bardzo lubiłam, fajnie, że chociaż Ona gra nadal
joasiaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 21:38   #3
marcia0024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 119
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Witaj
Ja rowniez uwielbiam ten serial, zawsze z niecierpliwoscia czekam na piatek
Racja ta nowa ekipa jest swietna!
A ten nowy, ordynator Falkowicz jest mega przystojny ale strasznie dziala mi na nerwy to jego wyniosle zachowanie. Ciekawa jestem tego watku z Falkowiczem i z jedna z rezydentek, jaka to miedzy nimi znajomosc byla.
marcia0024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 21:54   #4
joasiaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 280
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Zgadzam się, Falkowicz przystojniak na maksa ale zachowuje się okropnie coś go kiedyś łączyło z tą młodą chyba, przynajmniej na to wygląda.
Kuba z Zosią niby chcą posklejać zwiazek, ale Żmijewski przecież zrezygnował z serialu, więc nie wiem jak to będzie...
Agaty mi szkoda, taka fajna dziewczyna, a wszystko jej się schrzaniło
joasiaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 23:15   #5
ashika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 232
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez marcia0024 Pokaż wiadomość
Witaj
Ja rowniez uwielbiam ten serial, zawsze z niecierpliwoscia czekam na piatek
Racja ta nowa ekipa jest swietna!
A ten nowy, ordynator Falkowicz jest mega przystojny ale strasznie dziala mi na nerwy to jego wyniosle zachowanie. Ciekawa jestem tego watku z Falkowiczem i z jedna z rezydentek, jaka to miedzy nimi znajomosc byla.
Ta rezydentka dorabiała sobie kiedyś jako luksusowa prostytutka ( razem zresztą z Ludmiłą za którą latał Przemek tzn były chłopak Wiktorii) i on tzn. Falkowicz był jednym z jej klientów.
ashika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 07:15   #6
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

http://www.smaczny.wizaz.pl/forum/sh...php?p=31336878
jest juz wątek o NDINZ :P
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 09:37   #7
joasiaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 280
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez ashika Pokaż wiadomość
Ta rezydentka dorabiała sobie kiedyś jako luksusowa prostytutka ( razem zresztą z Ludmiłą za którą latał Przemek tzn były chłopak Wiktorii) i on tzn. Falkowicz był jednym z jej klientów.
A rzeczywiście
joasiaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 10:28   #8
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Ja też lubię ndinz ostatnio jestem na etapie oglądania powtórek a co do aktualnych odcinków,to też uważam ze Falkowicz -
ciekawa jestem jak się potoczy wątek Agaty - od początku mi się ten Paweł nie podobał,on kojarzy mi się tylko z psychopatą ,takim zresztą się okazał mam nadzieję że zniknie z serialu
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 12:32   #9
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Dzień dobry.
Widzę, że pojawił się wątek serialu, który oglądam od samego początku. Żadnego odcinka nie przegapiłam. Wątki poruszane są dla mnie bardzo życiowe i naturalne, zdarzające sie w codziennym życiu. Nie koloryzują sytuacji.
Paweł od samego początku nie pasował mi taki. Strasznie zarozumiały, nie akceptował przyjaciół Agaty i to mnie cholernie wkurzało. Mam nadzieję, ze jednak Agata nie będzie z nim w ciąży. Nie oglądałam jeszcze wczorajszego odcinka i nie wiem jak sie ta sytuacja rozwiązała.
Falkowicz jest przystojny, ale momentami mnie drażni, w szczególności jak do każdej operacji zabiegu bierze Przemka. Wkurzył mnie bardzo jak potraktował pacjenta Wiki, to ona go przyjęła pomimo, że on protestował, a do zabiegu nie mogła mu asystować tylko Przemek. Zrobiło mi się żal Wiki.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 16:09   #10
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

też się melduję NDiNZ oglądam z przerwami od dawna i muszę przyznać, że nowa odsłona i nowi lekarze są o wiele lepsi, może dlatego, że są młodsi i bardziej się z nimi identyfikuję Zwłaszcza Wiktoria jest super, lubiłam Katarzynę Dąbrowską jeszcze zanim wystąpiła w serialu, bo śpiewała w konkursie 'Pamiętajmy o Osieckiej' I jeszcze dr Latoszek jest super
wątki są nawet ciekawe, choć czasem trochę niedociągnięć pod względem medyczno- merytorycznym (pamiętam odcinek, gdy Borys wyciągnął nóż z rany, przecież żadnemu lekarzowi by taki durny pomysł nie przyszedł do głowy )
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 09:06   #11
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

to i ja się zgłaszam... fanka od początku (może z maleńkimi przerwami) - oglądając ten serial mam jakieś zboczenie zawodowe- sama jestem przedstawicielem służby medycznej .. wiec czasem patrzę jak na politowanie.. ale akcja i wprowadzeni nowi młodzi lekarza fajne!

co do Zosi i Kuby- gdzieś wyczytałam że odeszli z serialu, i będę sie pokazywać tylko od czasu do czasu.. szkoda.. bo myslałam że Zosia będzie z pIOTREM
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 10:01   #12
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
to i ja się zgłaszam... fanka od początku (może z maleńkimi przerwami) - oglądając ten serial mam jakieś zboczenie zawodowe- sama jestem przedstawicielem służby medycznej .. wiec czasem patrzę jak na politowanie.. ale akcja i wprowadzeni nowi młodzi lekarza fajne!

co do Zosi i Kuby- gdzieś wyczytałam że odeszli z serialu, i będę sie pokazywać tylko od czasu do czasu.. szkoda.. bo myslałam że Zosia będzie z pIOTREM
Też czytałam o tym, na pudelku.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 10:30   #13
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

mnie ogólnie denerwuje Latoszek.. nie wiem czemu? taki wg. mnie buc!

a uwielbiam młodą kadrę! myslałam w pewnym momencie jak syn Burskich skończy szkołę to wyląduje w Lesnej.. szkoda że go nie ma.. mógłby teraz zastąpić Burskiego- ale on w serialu chyba wybrał inną drogą medycyny ? chyba jest chirurgiem plastycznym

a bardzo mnie śmieszą e wspólne pokoje lekarskie wszystkich lekarzy ile razy ja to widzę to sie uśmiecham. i te pielęgniarki ktore są do wszystkiego, takie uniwersalne.. zarówno pracują na chirurgii, jak i u Latoszka, albo z Burską!

a moment zwalniania Bożenki przez Falkowicza.. jak bliski i realny.. przecież nie od dzis wiadomo że dyrektorzy placówek mają za przeproszeniem gówno do gadania.. i tak to pokazali w serialu!
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 10:50   #14
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

ja tez uwielbiam ten film, kiedyś nr 1 było m jak miłość ale NDINZ jest lepsze

lubię tu chyba wszystkich, oprócz Falkowicza, nadęty buc, myśle że długo nie pobędzie w filmie, a przynamniej mam nadzieję

Lubię Piotra (ciasteczko ) , b. lubię holendra i jego Bożenkę (szkoda że ostatnio żadko ją pokazywali i przedewszystkim ich sprawy, doceranie się, to było najlepsze), uwielbiam Latoszka, kibicuję bardzo (nie pamiętam jak się nazywa) lekarzowi co zabrali prawo do opieki nad synkiem, kibicuję jemu i tej młodej lekarce, bo cos dlugo i ciężko im to idzie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 11:51   #15
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Mnie Falkowicz zaczyna strasznie denerwować. Zapałę tak faworyzuje, że już nie mogę na to patrzeć. Wiki jest też dobrym chirurgiem i mógłby też ją wziąć w asystę. Przegiął jak dla mnie z tym pacjentem Wiki, to ona go zdiagnozowała, badania zleciła, a do operacji już jej nie chciał wziąć. Chamskie to było.
Sambora też lubię, szkoda, ze tak pod górkę ma z odzyskaniem syna. Jak dla mnie jest rzeczywistością, bo tak to wygląda w naszym kraju. Tworzy świetny duet z Niną, pasują do siebie. Kibicuje im, moze zostaną rodziną i będą razem wychowywać Krzysia.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 13:53   #16
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość

a bardzo mnie śmieszą e wspólne pokoje lekarskie wszystkich lekarzy ile razy ja to widzę to sie uśmiecham. i te pielęgniarki ktore są do wszystkiego, takie uniwersalne.. zarówno pracują na chirurgii, jak i u Latoszka, albo z Burską!
przecież tam jest tylko jedna pielęgniarka taka brunetka w kucyku, innych nie widziałam.
Boję się tylko, zeby scenarzyści się nie zaczeli wzorować na Grey's Anatomy i żeby nie było miłosnych wątków na zasadzie"każdy z każdym"
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:56   #17
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
przecież tam jest tylko jedna pielęgniarka taka brunetka w kucyku, innych nie widziałam.
Boję się tylko, zeby scenarzyści się nie zaczeli wzorować na Grey's Anatomy i żeby nie było miłosnych wątków na zasadzie"każdy z każdym"
ano rzeczywiście
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 15:47   #18
joasiaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 280
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
to i ja się zgłaszam... fanka od początku (może z maleńkimi przerwami) - oglądając ten serial mam jakieś zboczenie zawodowe- sama jestem przedstawicielem służby medycznej .. wiec czasem patrzę jak na politowanie.. ale akcja i wprowadzeni nowi młodzi lekarza fajne!

co do Zosi i Kuby- gdzieś wyczytałam że odeszli z serialu, i będę sie pokazywać tylko od czasu do czasu.. szkoda.. bo myslałam że Zosia będzie z pIOTREM
No szkoda, nie wiedziałam, że Małgorzata Foremniak też odchodzi z serialu, bardzo ją lubię.
A świetna jest też ta nowa ginekolog, taka sympatyczna i bardzo ładna
joasiaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:21   #19
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

O fajny wątek
Cytat:
Napisane przez joasiaa25 Pokaż wiadomość
No szkoda, nie wiedziałam, że Małgorzata Foremniak też odchodzi z serialu, bardzo ją lubię.
A świetna jest też ta nowa ginekolog, taka sympatyczna i bardzo ładna
Szkoda że Zosia odchodzi...
Ja w ogóle to powróciłam do oglądania serialu nie tak dawno, miałam kilkuletnią przerwę, ale teraz znowu mnie wciągnął, szczególnie wątek Agaty.
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 20:47   #20
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

oo ktoś założył
To zapytam specjalistek - dokąd wyjechała córka Wiki? Bo przegapiłam. Gdzieś za granicę, ale gdzie
A Agata jest prześliczna . Generalnie nie lubię blondynek (bez urazy oczywiście), wolę bardziej egzotyczny typ urody, ale ona jest piękna
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:09   #21
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

to i ja się dołączę do wątku
Na dobre i na złe oglądam od początku. A z bohaterów serialu aktualnie najbardziej lubię Latoszka, Wiki, Agatę, Gawryło (tego aktora pamiętam jeszcze z serialu "Dom" i już wtedy mi się spodobał )
Ciekawi mnie jak potoczy się dalej wątek Agaty.

Stace - jak czegoś nie pokręciłam, to Blanka, córka Wiki wyjechała do szkoły do USA
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:16   #22
marcia0024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 119
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
oo ktoś założył
To zapytam specjalistek - dokąd wyjechała córka Wiki? Bo przegapiłam. Gdzieś za granicę, ale gdzie
A Agata jest prześliczna . Generalnie nie lubię blondynek (bez urazy oczywiście), wolę bardziej egzotyczny typ urody, ale ona jest piękna

Jej córka wyjechała do Nowego Jorku.
Agata fakt jest sliczna, bardzo podoba mi sie jej barwa glosu
Jak dla mnie ta nowa ginekolog- Hana jest mega pozytywną osobą, ta jej otwartość, sposób bycia mam nadzieje, że bedzie się wkrótce częściej pojawiała w serialu.
Ehh widzę, że powoli wykrusza się starsza obsada, szkoda bo mam do tych postaci ogromny sentyment.
W ostatnim czasie przegapiłam kilka odcinków, więc powiedzcie mi czy Lena już urodziła?

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
to i ja się dołączę do wątku
Na dobre i na złe oglądam od początku. A z bohaterów serialu aktualnie najbardziej lubię Latoszka, Wiki, Agatę, Gawryło (tego aktora pamiętam jeszcze z serialu "Dom" i już wtedy mi się spodobał )
Ciekawi mnie jak potoczy się dalej wątek Agaty.

Stace - jak czegoś nie pokręciłam, to Blanka, córka Wiki wyjechała do szkoły do USA

Ooo tak Gawryło jest
marcia0024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:22   #23
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Lena jeszcze nie urodziła

A co do Agaty:
Chciałabym, żeby połączyli ją z Gawryło. Pamiętam, że jak ją zobaczył pierwszy raz w szpitalu to już wtedy wpadła mu w oko. Potem jakoś się to rozeszło.
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:25   #24
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Ja kiedyś bardzo lubiłam Na dobre i na złe (początkowe odcinki), ale potem zaczęły mnie irytować, te wieczne smuty i dramaty bohaterów. Teraz od czasu do czasu oglądam z mamą albo przyszłą teściową i wydaje mi się znów jakiś ciekawszy. Młodzi bohaterowi dużo wnoszą do serialu, a nie tylko ciągle Zosia (której nie znoszę) i Kuba.

Ciekawe co będzie dalej z Agatą i tym jej powalonym mężulkiem, co z Wiki, Zapałą.
Ja mam wrażenie, że nowy dyrektorem to ściemniacz, werbuje sobie takich naiwnych i wpatrzonych w niego gości jak Zapała i potem ich rękami dokonuje swoich medycznych cudów, a sam niewiele umie. A taka Wiki jest dla niego zagrożeniem, bo wydaje się wścibska i przebojowa, więc z góry widać, że materiału na naczelnego lizusa i sługusa z niej nie będzie, dlatego ciągle pod nią dołki kopie.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:34   #25
joasiaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 280
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Macie rację, Agata jest prześliczna
Wiki też mi żal, jest taka zdolna, a ten Falkowicz tak ją poniża
Szkoda, że Bożenka też odeszła z serialu, lubię ją, a jej mąż Ruth jest kapitalny

Edytowane przez joasiaa25
Czas edycji: 2012-02-12 o 21:42
joasiaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:37   #26
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez marcia0024 Pokaż wiadomość
Jej córka wyjechała do Nowego Jorku.
Agata fakt jest sliczna, bardzo podoba mi sie jej barwa glosu
Jak dla mnie ta nowa ginekolog- Hana jest mega pozytywną osobą, ta jej otwartość, sposób bycia mam nadzieje, że bedzie się wkrótce częściej pojawiała w serialu.
Ehh widzę, że powoli wykrusza się starsza obsada, szkoda bo mam do tych postaci ogromny sentyment.
W ostatnim czasie przegapiłam kilka odcinków, więc powiedzcie mi czy Lena już urodziła?

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------




Ooo tak Gawryło jest
a ona chyba coś rysowała.. tak?

Hana jest bardzo fajną postacią, też ją lubię . A słyszałam, że Agata ma być w ciąży
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:39   #27
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez joasiaa25 Pokaż wiadomość
Macie rację, Agata jest prześliczna
Wiki też mi szkoda, jest taka zdolna, a ten Falkowicz tak ją poniża
Szkoda, że Bożenka też odeszła z serialu, lubię ja, a jej mąż jest kapitalny
Falkowicz jak dla mnie przechodzi wszelkie granice, faworyzuje ciągle Zapałę i tylko on mu asystuje. Wiki mu chyba nie na rękę, bo pyskata jest i broni swego zdania.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:40   #28
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Hana jest bardzo fajną postacią, też ją lubię . A słyszałam, że Agata ma być w ciąży
wyjaśniło się w ostatnim odcinku, że nie jest w ciązy. To ze stresu miała objawy przypominające ciąże
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:40   #29
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
a ona chyba coś rysowała.. tak?

Hana jest bardzo fajną postacią, też ją lubię . A słyszałam, że Agata ma być w ciąży
Miała takie podejrzenie, ale na szczęście nie jest.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:41   #30
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Serial "Na dobre i na złe"

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
a ona chyba coś rysowała.. tak?

Hana jest bardzo fajną postacią, też ją lubię . A słyszałam, że Agata ma być w ciąży
A z kim No, bo w ostatnim odcinku już był taki wątek, że myślała, że jest w ciąży, ale zrobiła badania i okazało się że nie jest
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 19:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.