Himalaya Herbals - znacie tą firme? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 10:58   #151
bossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Po kilku próbach skreślam tę firmę całkowicie - mają w składzie swoich produktów najbardziej agresywną chemię, a cały trik marketingowy polega na podawaniu prawdziwego składu drobnym drukiem w dziale "other ingredients". Reklama poszczególnych produktów podkreśla rzekomo naturalne ekstrakty (zmyłkowo nazwane "main ingredients"), które są w rzeczywistości w ilościach śladowych i nie mają w ogóle znaczenia.
Zatem firmie HH mówię stanowczo NIE.
bossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:19   #152
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Jestem bardzo rozczarowna ta firmą... po prostu poczułam się oszukana, kiedy przeczytałam na opakowaniu 100% naturalne... składniki aktywne.
A co z resztą? Te wszystkie szkodliwe substancje jakoś nie sa reklamowane
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 08:22   #153
treska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Moja przygoda z HH szybko się skończyła. Zachęcona opinią, że to kosmetyki naturalne kupiłam krem do stóp. A w składzie w większości ropa naftowa okraszona konserwantami. To była okropna tłusta, niewchłanialna maź. Ohyda!

I znowu hasło "kosmetyki naturalne" okazało się puste, a przekonałam sie o tym zaślepiona niską ceną.
treska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 07:38   #154
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Niestety, nie ma się co czarować, cena robi swoje. Nie znam kosmetyków naturalnych w niskich cenach, jednak produkcja takowych i składniki są pewnie skutecznym hamulcem w ustalaniu małych cen. Maseczki HH wg mnie ok, ta z miodlą i owocowa, choć ta druga niemal wyżera mi twarz, tak piecze - "delikatne uczucie chłodu" - to chyba odczuje ktoś o skórze słonia . Generalnie kolejny chwyt reklamowy i oszustwo z tą naturalnością.
patrag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 23:04   #155
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Wypróbowałam maseczki, moim zdaniem nie są wiele warte... efekt oczyszczenia znika po 15 minutach.
Zdecydowanie lepsza jest zwykła glinka czerwona lub zielona lub błoto z morza martwego - czysty skład i działanie skuteczniejsze.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:01   #156
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

kurcze dziewczyny, teraz czytam te Wasze komentarze, a właśnie dziś zakupiłam ich pastę, ma kilka opinii na KWC ale za to same świetne, otwieram pastę chcąc umyć zęby, a tutaj jakaś brązowa mazia <fuuj> ogólnie śmierdzi mi to pochodną ropy ;/ a kilka komentów wyżej ktoś pisał o tym. Ja rozumiem, że pasta szara, bo zioło, ale to brązowe coś ? i ten smród.... boję się to używać, miał ktoś tą pastę i też takie coś było w jego tubce? bo nie wiem czy mi się coś nie stanie, nie zatruje się (choć jeść tego nie będę, ale zawsze jama ustna)...
błagam o odpowiedź
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:02   #157
bossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Anka, ja mam tę pastę. Kupiłam bez sensu wielki zapas w internecie pod wpływem jakichś przeczytanych opinii (ludzie chyba składów nie czytają...), a kiedy na opakowaniu przeczytałam skład, to mi się natychmiast odechciało użytkowania - masa najgorszej chemii.
Jestem w ciąży i bałabym się w ogóle zbliżać do czegoś takiego - męczy się z tym teraz mój mąż.
A co do kolorów -te nasze są po prostu szare jak cement.
bossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 15:21   #158
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Cytat:
Napisane przez bossa Pokaż wiadomość
Anka, ja mam tę pastę. Kupiłam bez sensu wielki zapas w internecie pod wpływem jakichś przeczytanych opinii (ludzie chyba składów nie czytają...), a kiedy na opakowaniu przeczytałam skład, to mi się natychmiast odechciało użytkowania - masa najgorszej chemii.
Jestem w ciąży i bałabym się w ogóle zbliżać do czegoś takiego - męczy się z tym teraz mój mąż.
A co do kolorów -te nasze są po prostu szare jak cement.
czyli nie ma wokół szarej masy jakiejś brązowej mazi? czyli tylko ja mam taką wadliwą kurcze, a tak się ucieszyłam jak zobaczyłam, że dostałam do 100ml(albo gramów) dodatkowe 50! kurde no, ja tego nie zużyje, ale też nikomu nie oddam bo się boję... dziadostwo!
a tak w ogóle to dziękuje bardzo za odpowiedź
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 12:24   #159
mikjo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Thumbs up Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Witam wszystkich, miałam okazje wypróbować jeden z kosmetyków firmy Himalaya Herbals, a mianowicie Hair Loss Carem. Bardzo wypadały mi włosy, były wszędzie, w lodówce nawet, robiłam badania krwi, hormonów i tarczycy, wszystko było w normie. Nic nie skutkowało np. Neril pogorszył tylko stan moich włosów. Zaczęłam się zastanawiać czy to nie przez stres i zmianę klimatu, bo od 4 lat mieszkam w Anglii i od tego momentu zauważyłam właśnie nadmierne wypadanie włosów, tutaj woda jest straszna, chlorowana, a że mieszkam jeszcze nad samym morzem to pewnie i słona. W końcu kupiłam ten krem, po jakiś 10 dniach zobaczyłam różnicę, kiedy w wannie miałam sporo włosów, teraz są pojedyncze ilości, max 13 …czasem 3-4. Generalnie cały ten krem przetłuszcza mi włosy, ale w końcu przestały mi one wypadać, a głowę i tak muszę myć codziennie. Krem używam ok. 6 tyg, na razie jakiś wielkich odrostów nie mam, ale wydaje mi się, że trzeba poczekać ze trzy miesiące. Pozdrawiam
mikjo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 11:05   #160
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

A ja sobie bardzo chwalę ten krem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ny.html&next=1

inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 19:39   #161
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Dziewczyny, kosmetyki Himalayi można kupić w aptekach DOZ, a właściwie zamówić na ich stronie, i odebrać w wybranej przez was aptece. Bez płacenia za przesyłkę. Ja właśnie zamówiłam olejek do włosów, a co do innych kosmetyków - faktycznie, mają kilka kiepskich składników, ohydnych parabenów na przykład
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 21:23   #162
koralina90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

czy któraś z was używała hair loss cream przeciw wypadaniu tej firmy? bo ja używam 2 tygodnie i tak naprawdę włosy zaczęły mi bardziej wychodzić, niż wcześniej i nie wiem, czy to taki efekt (najpierw musza wypaść słabsze itd), czy może to jakiś szit...
koralina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 16:08   #163
yd79
Rozeznanie
 
Avatar yd79
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 921
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Wypróbowałam maseczki, moim zdaniem nie są wiele warte... efekt oczyszczenia znika po 15 minutach.
Zdecydowanie lepsza jest zwykła glinka czerwona lub zielona lub błoto z morza martwego - czysty skład i działanie skuteczniejsze.

caffeine a moglabys mi powiedziec gdzie sie zaopatrujesz w te glinki?
yd79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:51   #164
mikjo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Do Karoliny90, crem przeciw wypadaniu bardzo mi pomógł, a było kiepsko z moimi włosami, poza tym mam kłopot od bardzo dawna z jakimś uczuleniem na skórze głowy. Ja uważam, że trzeba iść do lekarza, dermatologa i zrobić badania krwi, hormony,ect. Polecam również badanie trychologiczne skóry głowy i włosów. Wtedy łatwiej będzie postawić diagnozę dlaczego włosy wylatują. Ja niebawem wybieram się i mam nadzieje, że dowiem się skąd uczulenie na głowie. Niestety mieszkam w Anglii i bardzo ciężko dostać się do dermatologa, a wizyta prywatnie kosztuje 200f, czyli 900zł.
mikjo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 11:11   #165
Ania8000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Lubię hinduskie, ajurwedyjskie kosmetyki. Dlatego kilka lat temu napaliłam się na Himalayę. Jednak teraz wiem, że to tani chwyt marketingowy i b. daleko im do filozofii Ajurwedy. Składy są podobne do przeciętnych marketowych kosmetyków, no plus te zioła indyjskie. Ale mają parę udanych kosmetyków (ale nie naturalnych!): Maseczka Neem, pasta do zębów i balsam do ust, to są te które aktualnie używam. Po paście wreszcie nie mam aft i nadżerek na dziąsłach, które co miesiąc przed okresem atakowały mi jamę ustną. Maska rozjaśnia i pięknie wygładza mi cerę, ale lepiej jej za długo nie trzymać, wystarczy 10 min! (ma SLES, niby na końcu, ale jak się długo trzyma, to podrażnia i może przenikać przez barierę naskórkową). Z tej firmy najleprze mieli leki: tabletki na nerki, żołądek, nerwy itd. Niestety wycofali je z polskiego rynku
Właśnie weszłam na ich stronę i w zakładce Nowości, jest seria z certyfikatami EccoCert. Bez SLS, SLES, parabenów i ftalanów.
Bez sztucznych barwników i substancji zapachowych.
Nietestowane na zwierzętach.
Olejki tłoczone na zimno.
Czyli firma nadążając za potrzebami rynku, zmienia i ulepsza asortyment.
Czy ktoś już używał tych ECO kosmetyków? Ciekawa jestem ich składów.
Ania8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:16   #166
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

ja używałam tylko mydła , które bardzo mi skórę wysuszyło. Składy są dostępne na amerykańskiej stronie
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 01:01   #167
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Wiecie może, czy w Super pharmie w Częstochowie dostanę kosmetyki HH?
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 13:51   #168
niem
Raczkowanie
 
Avatar niem
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

polecam kupić na allegro, tanie są
niem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:16   #169
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

znam (póki co) tylko olejek rewitalizujący. Jest FANTASTYCZNY! Wszelkie inne kosmetyki do włosów się umywają.

Zamówiłam na DOZie, odebrałam w wybranej aptece.

Niewykluczone, że wypróbuję też ich inne specyfiki.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 23:33   #170
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Cytat:
Napisane przez yd79 Pokaż wiadomość
caffeine a moglabys mi powiedziec gdzie sie zaopatrujesz w te glinki?
Czyste glinki bez dodatków (zielona, czerwona, różowa, biała, żółta) kupuję w aptece albo w sklepie zielarskim, także przez internet. Moim zdaniem najlepsze są glinki firm Argiletz i Dermaglin. Szczególnie czerwona Argiletz! Dla początkujących polecam w tubkach (już z dodatkiem wody) i pamiętajcie, żeby glince nie pozwolić wyschnąć na twarzy - ja na maseczkę kładę jeszcze taki niby"kompres".

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2011-09-27 o 23:35
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:57   #171
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Czyste glinki bez dodatków (zielona, czerwona, różowa, biała, żółta) kupuję w aptece albo w sklepie zielarskim, także przez internet. Moim zdaniem najlepsze są glinki firm Argiletz i Dermaglin. Szczególnie czerwona Argiletz! Dla początkujących polecam w tubkach (już z dodatkiem wody) i pamiętajcie, żeby glince nie pozwolić wyschnąć na twarzy - ja na maseczkę kładę jeszcze taki niby"kompres".
jak to?
mam jakieś maseczki z glinką i trzeba trzymać do zaschnięcia więc jak to jest?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 11:59   #172
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
jak to?
mam jakieś maseczki z glinką i trzeba trzymać do zaschnięcia więc jak to jest?

Zaschnięta glinka wyciąga wodę z naskórka. Jesli przykryjesz czymś maseczkę dłużej będzie wilgotna i nie utworzy się nieprzyjemna "skorupa". Ja przynajmniej tak wolę - no i zużywam w ten sposób duuużo mniej glinki.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 12:38   #173
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Himalaya Herbals - znacie tą firme?

Bardzo lubię pasty do zębów Himalaya oraz ostatnio moim faworytem są ziołowe suplementy diety. Niestety innych kosmetyków, produktów nie miałam okazji używać.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 13:38:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.