Znowu krem pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-21, 19:36   #1
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Unhappy

Znowu krem pod oczy


Cześć!
Dziewczyny, przeszukałam KWC, przeczytałam najróżniejsze wypowiedzi Wizażanek, ale nie znalazłam tego czego szukam albo po prostu w tym gaszczu nie zauważyłam. Bardzo proszę o podpowiedź: szukam kremu pod oczy z filtrem do cery wrażliwej, naczynkowej najlepiej z którymś z wymienionych składników (miłorząb japoński, kasztanowiec, bluszcz kofeina kolagen, ceramidy)
Bardzo proszę, może którejś z Was udało się zdobyć taki krem.
Czekam niecierpliwie. Obecnie używam kremu AA Oceanic z koenzymami Q10,R i wit.C, ale brak filtrów i chyba składników roślinnych też,nie wiem dokładnie.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 19:43   #2
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Znowu krem pod oczy

Raczej nie ma kremu, który odpowiadałby Twoim wymaganiom, a to dlatego, że filtry są rzadko dodawane do kremów pod oczy, a jeżeli juz, to są to takie filtry, którymi nie warto sobie zawracać głowy (nie chronią przed UVA i mają niskie faktory). Istnieje produkt Biodermy z filtrem 30

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10569

Ja radzę sobie tak, że używam wysokich filtrów również pod oczy. Może postaw na pielęgnację na noc, a na ochronę na dzień?
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 20:15   #3
aggi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 33
Dot.: Znowu krem pod oczy

Polecam Bioderme-na bazie wody termalnej,dla wrażliwców,ma filtr 30,konsystencja kremowa,używam od 3 miesięcy i bardzo jestem zadowolona,

polecam też krem do twarzy Biodermy-Photoderm Flush-SPF 50/uva+uvab/,na naczyńka,do cery wrażliwej-świetny,no i ceny bardzo przystępne
aggi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 20:30   #4
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Smile Dot.: Znowu krem pod oczy

Dziekuje Wam dziewczyny. Skorzystam z Waszych rad i zaopatrze się w krem Biodermy, myślałam o nim, jak przeglądałam KWC, tym bardziej,że właśnie Bioderma photoderm flush spf 50 używam już od jakiego oś czasu i też jestem zadowolona, mimo,że recenzje ma różne, głównie ze względu na wałkowanie się, ale ja nie narzekam i uważam,że jest OK.
Te wszystkie składniki (wiadomo,że nie łącznie)wraz z filtrem których poszukuje w kremie pod oczy, zostały wymienione w książce "Cena urody" i stad moje pytanie na forum. Myślałam,że jest lub komuś udało się znaleźć krem, który spełniałby takie wymagania,
Dzieki za szybką odpowiedź
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.