Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-05-20, 13:50   #31
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja mam ten: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10570

Jest super, nie zapycha, daje ladny kolor i nie robi zaciekow.

Do cia³a ten: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2521
To znaczy raczej to ten - bo nazwa dokladnie taka sama, ale ma ciemniejsze opakowanie. Po prostu chyba opakowanko przeszlo lifting.

Ten tez jest super, nózki maja ladnu kolor, ostatnio posmarowalam sobie tez brzuch, bo tak nieladnie na bialo "swiecil" przy ciut krótszej bluzce. Trzyma sie dlugo i daje ladny kolorek.
Tylko ja jestem ciapa i na rekach i przy stopach zrobilam sobie zacieki.

Dlatego tez ostatnio kupilam sobie HS do twarzy i cia³a.
Do twarzy uzylam ten do buzki i poki co podoba mi sie. Nie mam zadnych niespodzianek, skora jest gladka. Efekt br±zowienia jak po dwoch razach prawie niewidoczny
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 13:54   #32
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ash - ja ten w ¿elu testowa³am na nogach - kolor ³adny, ale smród!!!
Spaæ nie mog³am.

I s³owo o J&J HS do twarzy, po kilku godzinach twarz nabra³a ³adnego kolorku i jest przyjemnie nawil¿ona i g³adka.
Póki co jest przyjemnie.

Ash - a jakie s± twoje wra¿enia dotycz±cy HS do twarzy?
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 14:06   #33
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ash - ja ten w ¿elu testowa³am na nogach - kolor ³adny, ale smród!!!
Spaæ nie mog³am.
eeee, troszke zalatuje, ale jak dla mnie to nie jest cos strasznego. zaraz po nalozeniu nic nie czuje

Cytat:
Napisane przez Kate30
I s³owo o J&J HS do twarzy, po kilku godzinach twarz nabra³a ³adnego kolorku i jest przyjemnie nawil¿ona i g³adka.
Póki co jest przyjemnie.

Ash - a jakie s± twoje wra¿enia dotycz±cy HS do twarzy?
Tak sie zastanawiam czy nie bedzie wysuszal (mam wersje do cery mieszanej), bo zawsze rano jestem okropnie tlusta i swiec±ca po swoim kremie, a po tym dzi¶ skóra prawie bez swiecenia.
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 14:15   #34
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Opalamy siê!!!!

¶wietny w±tek.. pó¼niej go przestudiuje bo teraz pisze prace do szko³y o starzeniu siê spo³eczeñstwa europejskiego
Dolly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 14:20   #35
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dolly zapraszamy!

Link do w±tku porównawczego balsamów br±zuj±cych na kosmetyczce:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=115799&page=2
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 14:27   #36
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 3 911
Dot.: Opalamy siê!!!!

Kiedy¶ zrazi³am siê do balsamów brazuj±cych po Sopocie Ziaji brrrr... ca³a ³aciata by³am (pomijaj±c ohydny smród spalonej skóry) i co najgorsze to cholerstwo zmyæ siê nie chcia³o Samoopalacza u¿y³am raz na nogi, dzieñ przed ¶lubem kole¿anki. To co mia³am na nogach nastêpnego dnia opisaæ siê nie da Najgorsze by³y kolana i kostki Trzy godziny siedzenia w wannie i ostre tarcie na niewiele siê zda³y
Po tych traumatycznych przezyciach stroni³am od wszelakich mazide³ br±zuj±cych a tymbardziej samoopalaj±cych
A¿ do teraz.... kupi³am balsam Holiday Skin do normalnej i ciemnej karnacji (oczywi¶cie pod wp³ywem opinii Wiza¿anek ) i jestem zachwycona Opalenizna równomierna, zero zacieków i plam, po dwóch razach jeste³ ³adnie przybr±zowiona Zapach cytusowy bardzo mi odpowiada i nie czujê DHA
Polecam te¿ balsam Soraya z wyci±giem z orzecha w³oskiego Daje równie¿ bardzo ³adn±,br±zow± opaleniznê bez smug schodzi równomiernie (opinia siostry)
Do twarzy bardzo polecam krem br±zuj±cy Chanel Soleil Identite ¦wietny Nie ma mo¿liwo¶ci zrobienia sobie plam czy zacieków Nak³adam wieczorem jak normalny krem i rano budzê siê z ¶ródziemnomorsk± opalenizn± Wystarczy u¿yæ co 3 dni ¿eby utrzymac efekt. Zapach jaki¶ taki kwiatowy szczerze polecam
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 14:29   #37
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Aga - a jaka cena i pojemno¶æ Chanela?
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 14:48   #38
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Teraz moja kolej
U¿ywa³am Karmelu Daxa - na mojej skórze nie pojawi³ siê jakikolwiek efekt, nic. Zapach fatalny, przesi±knê³a mi nim ca³a pi¿ama i po¶ciel
Holiday skin do cia³a, wersja do jasnej karnacji- ca³kiem fajny, efekt wyra¼ny, nie wysuszy³, mo¿e dlatego ¿e nie smarowa³am siê nim codziennie. Plam, smug nie by³o, bo z wielk± precyzj± rozsmarowywa³am. Tylko mia³am bia³e d³onie i stopy, jako¶ nie przysz³o mi do g³owy, ¿eby je te¿ smarowaæ Ale ju¿ wszystko pod kontrol±.

Niedawno kupi³am sobie Garniera - skóra mu¶niêta s³oñcem, stoi od dwóch tygodni nie tkniêty, bo mi siê nie chce smarowaæ. Dzisiaj u¿yjê i Wam zdam relacjê.
Jak dot±d nak³ada³am go tylko na twarz. Nie powiem Wam, czy zapycha, bo mnie nic nie zapycha Kolor delikatny, bardzo delikatny, ³adny odcieñ nadaje. W porównaniu z HS (który te¿ na twarz k³ad³am) odcieñ cieplejszy, bardziej przypominaj±cy moj± naturaln±, s³oneczn± opaleniznê.

Na pó³ce stoi te¿ HS do twarzy, wersja do skóry suchej. Te¿ z nim wszystko w porz±dku, opalenizna delikatna, smug niet.

Obecnie jestem o wiele, wiele bledsza ni¿ zim± Po prostu nie chce mi siê tym wszystkim smarowaæ, z lenistwa Wiêc ¶wiecê bia³ym, przyskrobiowanym licem
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 14:51   #39
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomo¶ci: 1 276
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Alchemiczko - wypróbuj dove, na dekolcie i szyi równie¿ piêknie wygl±da, no i problemu z zaciekami brak.
Kate czy chodzi Ci o ten balsam Dove? http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13437
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 15:00   #40
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

O ten . U nas wystêpuje pod nazw± Summer Glow.

beoneself - niez³± masz kolekcjê!
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 15:00   #41
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Opalamy siê!!!!

u¿ywa³y¶cie mo¿e tego balsamiku?

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13243
Dolly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 15:15   #42
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomo¶ci: 1 276
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Kate czy chodzi Ci o ten balsam Dove? http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13437
On wystêpuje w dwóch wersjach, do jasnej i ciemnej karnacji. I teraz moje pytanie: czy ten do jasnej karnacji "opala" s³abiej? Ja mam jasn± karnacjê i nie wiem, który by³by dla mnie dobry...
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 15:20   #43
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

My¶lê, ¿e rozró¿nienie ma jednak znaczenie i z pewno¶ci± ten dla jasnej karnacji daje delikatniejszy efekt, je¶li masz jasn± skórê to po niego najpierw powinna¶ siêgn±æ.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 15:33   #44
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomo¶ci: 1 276
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
My¶lê, ¿e rozró¿nienie ma jednak znaczenie i z pewno¶ci± ten dla jasnej karnacji daje delikatniejszy efekt, je¶li masz jasn± skórê to po niego najpierw powinna¶ siêgn±æ.
Dziêki za odpowied¼. Jak zgromadzê fundusze to chetnie go zakupiê A tymczasem maziam sie dalej Ziaj±, nie jest to cud-miód, ale da siê ¿yæ
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 16:14   #45
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Dolly
u¿ywa³y¶cie mo¿e tego balsamiku?

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13243
Dolly o sopotach dziewczyny pisa³y wy¿ej (nie wiem o którym dok³adnie), niezbyt pochlebne opinie.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 17:23   #46
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 3 911
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Aga - a jaka cena i pojemno¶æ Chanela?
Kate pojemno¶æ 50 ml, ceny dok³adnie nie pamiêtam ale co¶ ponad 150 z³ S± dwa: jasny i ciemny ( ja mam ciemny, ale na twarzy taki ciemny nie jest)
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 17:30   #47
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Opalamy siê!!!!

Kate , tak jak prosi³a¶ opiszê swoje wra¿enia po kremie br±zuj±cym do twarzy Johnson's Holiday Skin do cery normalnej i suchej
Po pierwsze nadaje naturalny kolorek, nie za ciemny, nie za ¿ólty, tylko takiej delikatnej zdrowej opalenizny Nie wysusza, ma ¶liczny zapach, po jakim¶ czasie wychodzi zapach samoopalacza, ale nie jest on bardzo intensywny.
Niestety musia³am odstawiæ ze wzglêdu na moje naczynka (dziêki radzie Sandiji ) Tak¿e jakby by³ kto¶ zainteresowany, zapraszam do mojego kramiku
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 17:31   #48
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomo¶ci: 6 338
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ladyefa
Ja polecam lekko br±zuj±cy balsam do cia³a Kolastyny ze z³otymi drobinkami. Ten balsam daje fajny i delikatny efekt. ¯adnych zacieków czy plam do tego jest najlepszy na wieczór bo daje delikatny efekt po³yskuj±cych drobinek. Je¶li chcemy mieæ mocniejszy efekt po prostu mo¿na go u¿ywaæ czê¶ciej. Jedyny mankament jego jest taki ¿e jest zbyt rzadki, ale to ma³y minus.
Hmmm mi zapach strasznie nie odpowiada³, a z tego co pamiêtam to na opakowaniu nie by³o mowy o "samoopaaniu"lecz o utrwaleniu opalenizny. Ale zapach mia³ specyficzny (taki troszke ³w±nsie zapoopalaczowy). Ale drobinki mia³ piêkne :
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkê z³o¶liwa




Kachulec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 18:11   #49
minikado
Raczkowanie
 
Avatar minikado
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 261
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cze dziewczyny to teraz ja .Zaczne od numeru jeden na mojej li¶cie czyli NIVEA SUN samoopalaj±cy sprey w areozolu jest kapitalny nie robie zacieków skóra nie jest wysuszona a wrêcz odwrotnie nawil¿ona.
Numerem dwa jest ciesz±cy sie dobr± opini± JJ Holiday skin jest super tylko jak dlamnie niewydajny .OStatnio zakupi³am polecany przez niektóre dziewczyny samoopalacz w ¿elu kolastyny z drobinkami roz¶wietlaj±cymi jest fajny je¿eli kto¶ niemusi czêsto goliæ nóg ja niestety jestem brunetk± i musze co drugi dzieñ goliæ i w tety robi± sie zacieki ale tak ogólnie jest oki daje mu 4+.U¿ywa³am równie¿ samoopalacz z kolastyny ekstrakt z kakaowca tropikalnego ¶mierdzi i robi zacieki.Nivea sun touch spray samoopalaj±cy ¶mierdzi strasznie nie polecam ble.
minikado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 18:19   #50
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdañsk/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 927
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja zdecydowa³am siê wreszcie wyj¶æ z "cienia" - do tej pory intensywnie Was czyta³am, teraz postaram siê te¿ odzywaæ Co do balsamów br±zuj±cych, to Eveline SPA! br±zuj±cy wrêcz uwielbiam A ¿e widzia³am, i¿ wiele dziewczyn ma problemy z jego dostêpno¶ci±, podpowiem - oprócz czê¶ci supermarketów, mo¿na go dostaæ w prawie ka¿dym sklepie BOMI.
I jeszcze mam ma³e pytanie do dziewczyn, które u¿ywaj± / u¿ywa³y balsamu br±zuj±cego Dove - jaki jest dok³adnie jego zapach? Nie chodzi mi o ewentualny "smrodek" samoopalacza, tylko o to, czy czuæ ten specyficzny dla kosmetyków Dove zapach... hmm dla mnie jest to mydlany koszmar nie do zniesienia, od którego boli mnie g³owa Tak¿e by³abym wdziêczna za jakie¶ info na ten temat
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 18:35   #51
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomo¶ci: 12 990
Dot.: Opalamy siê!!!!

Obecnie moim faworytem jest J&J balsam do cia³a do normalnej i ciemnej karnacji. ¦wietnie opala, br±z jest ³adny naturalny, bez pomarañczy Do¶æ mocno br±zuje wiêc trzeba uwa¿aæ i dobrze rozsmarowaæ. Radzê odczekaæ kilka minut z ubraniem aby siê dobrze wch³on±³, gdy¿ mo¿e siê wa³kowaæ od razu po na³o¿eniu. Zapach jest bardzo zno¶ny, wieczorem siê balsamujê a rano nic nie czujê

Do twarzy równie¿ J&J do cery normalnej i mieszanej. Nadaje skórze delikatny opalony odcieñ, oz³aca cerê Co wa¿ne, nie zapycha mnie hurra Oba Johnsony mnie nie wysuszaj±.

Kiedy¶ u¿ywa³am balsamu Miraculum z drobinkami i pamiêtam ¿e równie¿ by³am bardzo zadowolona. Do¶æ ¿adka konsystencja, b³yskawiczne wch³anianie i wogóle nie czuæ smrodku

Kolastyna z drobinkami równie¿ stoi na pó³ce ale jako¶ nie chce mi siê jej u¿ywaæ, br±zuje bardzo delikatnie ale za to troszkê nawil¿a.

Chusteczka Vichy jest niez³a, ja u¿ywa³am tylko do twarzy (pociêt± na dwa kawa³ki). Daje ³adny br±zowy kolorek, wystarczy przetrzeæ i gotowe.
MoniaK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 19:03   #52
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 002
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Mania - za to ¶mierdz± na mnie Clarinsy wszelakie, ci±glê je testujê, dziêki Wiza¿ankom mi³ym oraz paniom z Sephory - równie mi³ym, i jako¶ nie potrafiê siê przemóc, a szkoda bo efekt rzeczywi¶cie ³adny
Wiesz dla mnie ten zapach jest w miarê zno¶ny, i jako¶ siê ulatnia po paru godzinach. Ja i tak cia³o myje od razu po tym, jak mi opalenizna wyjdzie, bo nie lubiê zapachu spalenizny, a na sam± my¶l, ¿e mój t¿ móg³by siê przytuliæ do mnie o takim "uroczym" zapachu dostaje gêsiej skórki

Edytowane przez mania19
Czas edycji: 2006-05-20 o 19:41
mania19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 19:14   #53
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja polecam jeszcze blasam br±zuj±co-ujêdrniaj±cy Lirene
Nadaje bardzo ³adny naturalny kolorek, nie tworzy zacieków, nie ma intensywnego samoopalaczowego smrodku, nie wysusza skóry i do¶æ d³ugo siê utrzymuje.

Oto link do KWC:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5424
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 19:42   #54
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez MoniaK
Kolastyna z drobinkami równie¿ stoi na pó³ce ale jako¶ nie chce mi siê jej u¿ywaæ, br±zuje bardzo delikatnie ale za to troszkê nawil¿a.
Tez mam t± kolastynê, juz drugie opakowanko i super nalyszcza, ale jakos br±zuj±cego dzia³ania nigdy nie zauwa¿y³am
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 19:50   #55
charmider
Raczkowanie
 
Avatar charmider
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 101
GG do charmider
Dot.: Opalamy siê!!!!

tak wiê balsamy brazujace stosuje od okolo 2 miesiêcy, ze wzgledu na przezucenie sie na filtry (tu uk³on w strone wiza¿u ), jak narazie przetestowa³am trzy, i oto moje opinie:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7663

zapach:
jak dla mnie paskudny, jakis taki nie¶wie¿y s³odki (ale pod tym wzgledem jestem naprawdê wymagaj±ca)

efekt koloryzuj±cy:
tu równiez niska ocena, kolor br±zowo-¿ó³ty, maj±cy wiêcej wspólnego z toffi niz opalenizn± w dodatku troche sie trzeba nemeczyæ ¿eby sie równomiernie nasmarowaæ bo konsystencja jest do¶æ gêsta

wady:
-farbuje!!!!!!
-pozostawia zacieki
-schodzi plamami

zalety:
-do¶c niska cena

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5487

zapach:
na pcz±tku ca³kiem niez³y, ale pó¿niej czuæ tê nieprzyjemna woñ samoopalacza, punktuj±c 0-10 wystawiam mu 4-

efekt koloryzuj±cy:
no takie dobre 3, musze powiedzieæ ¿e jego zalet± jest to ¿e do¶c szybko brazuje, juz po dwóch trzech u¿yciach mamy opalone cia³ko ale w tym momencie zaczynaj± siê schody, poniewa¿ przy 4 i 5 u¿yciu skóra zamiast wyglac na bardziej opalona robi siê w¶ciekle marchewkowa, zaczynaj± sie robiæ zacieki i plamy

wady:
- bardzo nie³adnie schodzi, fujj
- marcherkowy kolor przy d³u¿szym u¿ywaniu

zalety:
-szybki efek (np przed imprez±)
-umiarkowana cena

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13243

zapach:
po kolastynie my¶la³am ¿e nie spotka mnie nic gorszego, ale zakupi³am ten i to by³o straszne, ja nie weim jak mo¿na co¶ takiego wogule sprzedawaæ

efekt koloryzuj±cy:
jest pomarañczowo-¿ó³ty, zapycha pory, kiepsko sie wch³ania

wady:
w³a¶ciwie wszystko, zapach, konsystencja, jest najgorszy z tej trójki mimo tak niskiej ceny i tak siê nie op³aca, serdecznie odradzam

Teraz mam zamiar zaopatrzyæ siê w ujêdrniaj±co-brazuj±cy Eris, oby wypad³ troche lepiej
__________________
Wszyscy wiedz±, ¿e czego¶ nie da siê zrobiæ, i przychodzi taki jeden, który nie wie, ¿e siê nie da, i on w³a¶nie to robi.
charmider jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 20:09   #56
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

charmider, a moze sprobuj co¶ z tych polecanych w tym w±tku?

p.s. s³odki ten koteczek w Twoim awatarku
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 20:25   #57
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 248
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ash
Tez mam t± kolastynê, juz drugie opakowanko i super nalyszcza, ale jakos br±zuj±cego dzia³ania nigdy nie zauwa¿y³am
Ja mam tak samo - nigdy mnie ta kolastyna nie zbr±zowi³a, a karnacjê mam bardzo jasn± wiêc nawet delikatny kolor by³by na niej widoczny.
!violet! jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 20:43   #58
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomo¶ci: 1 276
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez charmider
tak wiê balsamy brazujace stosuje od okolo 2 miesiêcy, ze wzgledu na przezucenie sie na filtry (tu uk³on w strone wiza¿u ), jak narazie przetestowa³am trzy, i oto moje opinie:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7663

zapach:
jak dla mnie paskudny, jakis taki nie¶wie¿y s³odki (ale pod tym wzgledem jestem naprawdê wymagaj±ca)

efekt koloryzuj±cy:
tu równiez niska ocena, kolor br±zowo-¿ó³ty, maj±cy wiêcej wspólnego z toffi niz opalenizn± w dodatku troche sie trzeba nemeczyæ ¿eby sie równomiernie nasmarowaæ bo konsystencja jest do¶æ gêsta

wady:
-farbuje!!!!!!
-pozostawia zacieki
-schodzi plamami

zalety:
-do¶c niska cena

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5487

zapach:
na pcz±tku ca³kiem niez³y, ale pó¿niej czuæ tê nieprzyjemna woñ samoopalacza, punktuj±c 0-10 wystawiam mu 4-

efekt koloryzuj±cy:
no takie dobre 3, musze powiedzieæ ¿e jego zalet± jest to ¿e do¶c szybko brazuje, juz po dwóch trzech u¿yciach mamy opalone cia³ko ale w tym momencie zaczynaj± siê schody, poniewa¿ przy 4 i 5 u¿yciu skóra zamiast wyglac na bardziej opalona robi siê w¶ciekle marchewkowa, zaczynaj± sie robiæ zacieki i plamy

wady:
- bardzo nie³adnie schodzi, fujj
- marcherkowy kolor przy d³u¿szym u¿ywaniu

zalety:
-szybki efek (np przed imprez±)
-umiarkowana cena

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13243

zapach:
po kolastynie my¶la³am ¿e nie spotka mnie nic gorszego, ale zakupi³am ten i to by³o straszne, ja nie weim jak mo¿na co¶ takiego wogule sprzedawaæ

efekt koloryzuj±cy:
jest pomarañczowo-¿ó³ty, zapycha pory, kiepsko sie wch³ania

wady:
w³a¶ciwie wszystko, zapach, konsystencja, jest najgorszy z tej trójki mimo tak niskiej ceny i tak siê nie op³aca, serdecznie odradzam

Teraz mam zamiar zaopatrzyæ siê w ujêdrniaj±co-brazuj±cy Eris, oby wypad³ troche lepiej
Witaj Charmider Jak¿e dawno nie czyta³am Twoich postów, mi³o Ciê widzieæ

PS. Zainteresowa³ mnie ten balsam br±zujacy Sarayi z wyciagiem z orzecha w³oskiego. Jest do¶æ tani i chyba zaryzykujê, poniewa¿ aktualnie wykosztowa³am siê na inne rzeczy, wiêc muszê oszczêdzaæ. Zamierzam go stosowaæ na rêce i nogi, mo¿e nie bêdzie ¼le. A potem fundnê sobie Dove
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 20:58   #59
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Rayne - balsam dove nie ma typowego zapachu dove, ale owocowy - bardzo przyjemny.

Fajnie dziewczyny, ¿e wpisujecie swoich faworytów, bêdzie z czego wybieraæ.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-20, 21:09   #60
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Posmarowa³am siê Garnierem - skóra mu¶niêta s³oñcem.
Przez pierwsz± godzinê zapach cudny - ¶wie¿y, cytrusowo-morelowy
Pó¼niej siê pojawia samoopalaczowy smrodek, niestety...
Kolor baardzo delikatny po pierwszej aplikacji. Posmarujê siê mo¿e jeszcze raz na noc i zdam dalsz± relacjê

Widzia³am dzisiaj w 'Realu' Wasze cudeñko z Eveline, ale za 15z³ a kto¶ pisa³, ¿e widzia³ za 9 Kupi³abym mo¿e, ale po kupieniu Dirosealu muszê przystopowaæ
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.