Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 172 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-05-28, 15:14   #5131
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja już wolę Agnieszkę, która mówi wprost, że będzie współpracować, reklamować i wykorzystywać swoje 5 minut, niż Anetę i Roberta, którzy w swoim live tydzień po emisji, zarzekali się, że nie będą niczego reklamować, że dążenie do sławy jest im obce i zostaną zwykłymi, szarymi ludźmi, a dosłownie od razu po tym live wjechały reklamy. Tyle co do żadnej rodzinki ŚOPW nie przystali, to trzeba im oddać.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

[QUOTE=Timon i Pumba;89236809]Tak, te jego podsumowania są świetne, mógłby konkurować z lektorem z HP

A jak piszesz o mamie Izy... to dobrze mi się wydaje, że to już któryś ślubny zlot bez Izy? Albo się nie dogadali z Kamilem jak się podzielić towarzystwem, albo dostała bana za strzyżenie Adama i jego nowej partnerki no ewentualnie nie miała czasu

O Kamilu - tym Agnieszkowym - Asia się źle nie wypowie, bo ona wypowiada się zgodnie z dyscypliną partyjną klubu ślubnych ludków Czy to czasem nie ona broniła prawa do posiadania własnego zdania po tym, jak Jacek w odcinku specjalnym snuł swoje teorie o Laurze i Karolu? No i można nie być zainteresowanym w różny sposób - Kamilowi można zarzucić, że zwodził Agnieszkę, ale od Adama było czuć jakieś takie prostackie klimaty. No i z jednej strony Adam nie był zainteresowany, a z drugiej dał się wmanewrować w przedłużenie o miesiąc z ławeczkową dramą na koniec. Tam eksperci też sprawiali wrażenie, że są przeciwko niemu - od samego doboru niezgodnie z oczekiwaniami, co podpuszczanie do danych zachowań, a odpalał się na takie prowokacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

Tak Piotr Bober jest świetny. To tylko świadczy o Fitach, że się obrażali za jego śmieszne komentarze. Nawet Piotr z tej edycji uznał, że facet pisze zabawnie i żadnego hejtu nie robi, jest po prostu krytyczny. A oni całą ekipę ślubną nabuntowali - przedszkole normalnie. Dziwię się, że ktokolwiek tu ich jeszcze broni. Przecież oni mieszają z błotem każdego kto im nie pasuje, hejtują, blokują, straszą policją, ludzie, jakby nie to, że ich znamy z programu, to mielibyśmy ich za totalne chamstwo, taka prawda.

Skoro ta ekipa broniła Łukasza, to co tam Kamil, pliz. Za chwilę jeszcze Grzesixa odkurzą i do nich dołączą - nie zdziwię się
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-28, 15:37   #5132
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Może Agnieszka spiknela się z Adamem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-28, 17:16   #5133
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Może Agnieszka spiknela się z Adamem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej wątpliwe. Ale skoro Agnieszka spotkała się z Adamem, to może Patrycja przystała do Fitów Pasowałaby tam.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-28, 17:22   #5134
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Raczej wątpliwe. Ale skoro Agnieszka spotkała się z Adamem, to może Patrycja przystała do Fitów Pasowałaby tam.
Oni to akurat oboje w wawie bo ida razem do tvnu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-28, 17:39   #5135
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dajcie proszę jakieś screeny tych zabawnych komentarzy pana Bobra (jak to brzmi ).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-28, 18:44   #5136
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dajcie proszę jakieś screeny tych zabawnych komentarzy pana Bobra (jak to brzmi ).
Nie sądzę, żeby ci się spodobały. To taki humor dla Grażyn, brakuje tylko memów "smacznej kawusi". Dziwne, że się to wizażankom podoba, bo nawet na Fb niektórzy już mu piszą, żeby dał sobie spokój, bo ani to śmieszne, ani błyskotliwe. Do lektora z HP się nie umywa.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-28, 18:50   #5137
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Nie sądzę, żeby ci się spodobały. To taki humor dla Grażyn, brakuje tylko memów "smacznej kawusi". Dziwne, że się to wizażankom podoba, bo nawet na Fb niektórzy już mu piszą, żeby dał sobie spokój, bo ani to śmieszne, ani błyskotliwe. Do lektora z HP się nie umywa.
Ach. Myślałam, że jakiś inteligentny humor z punktowaniem absurdów, które influencerzy fundują swoim fanom.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-28, 19:49   #5138
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Skopiowałam podsumowanie sezonu stworzone przez wyzej wymienionego pana
PODSUMOWANIE SEZONU 7.
Witam wszystkich Państwa na rozdaniu nagród 7. sezonu programu Ślub Od Pierwszego Wejrzenia. Jako, że Akademia Filmowa nie pozwoliła mi wręczyc Oscarów, dlatego nasi ukochani bohaterowie zostaną nagrodzeni Mosakami widocznymi na zdjeciu poniżej.

Kategoria Uczestnik Sezonu: Agnieszka - za prawdę, dobro i cnotę.

Kategoria Aktor Pierwszoplanowy Sezonu - Bulion... (przepraszam właśnie dostałem na słuchawkę informacje o zmianie tytułu szlacheckiego) Hrabia Kamil - za calokształt.

Kategoria Aktor Drugoplanowy Sezonu - Siostrzeniec Kamila (Szymon) robiący biznesy finansowe.

Kategoria Liczba Sezonu - 3 - tyle gości weselnych miał Adam, tyle zwierząt ma Dorotka, tyle dzieci chce mieć Piotr.

Kategoria Siostra Sezonu - Dagmara (siostra Patrycji) & Katarzyna (siostra Kamila). Nie umiem wybrać. Mosaka muszą przepiłować sobie na pół.

Kategoria Świadek Sezonu - Świadek Adama, który o swojej roli dowiedział się na samym ślubie.

Kategoria Podróż Poślubna Sezonu - depresyjna Krynica Morska poza sezonem w wykonaniu Agi i Kamila.

Kategoria Samochód Sezonu - i tu proszę Państwa sensacja. Wygrywa nie samochód z Włocławka tylko wypożyczony przez Age i Kamila dostawczak warzywny z Pomorza.

Kategoria Piosenka Sezonu - Bułat Okudżawa w utworze "Modlitwa" - komenatrz chyba zbedny.

Kategoria Słowo Sezonu - "Jakby" & "Mąż". Prosze Age i Dorotkę o ponowne użycie piły na mosakowej nagrodzie.

Kategoria Zagadka Sezonu - "Zawód Dorotki". Pragnę przypomnieć, przy wręczaniu tej nagrody, że ten zawód to CÓRKA.

Kategoria Zupa Sezonu - Rosół.

Kategoria Skarpetki Sezonu - Adamowe skarpetki z wzorem w awokado

Kategoria Owoc Sezonu - Awokado na adamowych skarpetkach.

Kategoria Najlepsze Kostiumy Sezonu - Garderoba siostry Kamila.

Kategoria Potrawa Sezonu - Znów mamy ogromną konkurencje. I znów dwie nagrody. Strogonow (brawa dla mamy Agi!) oraz sushi w asyscie whisky (brawo Piotr!)

Kategoria Outfit Sezonu - Kamizelka Patrycji.

Kategoria Mebel Sezonu - Wersalskie wersalki w domu Dorotki.

Kategoria Pomieszczenie Sezonu - Minimalistyczna sypialnia Kamila.

Kategoria Paragon Sezonu - Paragon pod spodniami Agnieszki, by Kamil ją wreszcie dotknął po udzie.

Charakteryzacja sezonu - Siostra Kamila (każde mozliwe jej ujęcie).

Kategoria Problem Społeczny Sezonu - Handel w niedzielę.

Kategoria Przedmiot Sezonu - Rolka do ubrań.

Kategoria Biuro Sezonu - Włocławek SA.

Kategoria Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz - Zduńska Wola mieszkanie Piotra.

Kategoria Efekty Specjalne Sezonu - Ujęcie na swiatła samochodu Piotra, które na końcu łączą sie w jedność. (Odcinek 13.)

Kategoria Muzyka Sezonu - Muzyka niczym z Gwiezdnych Wojen we fragmencie powyzej.

Kategoria Cytat Sezonu - "Porozmawiajmy o żywieniu Helenki". - Piotr

Kategoria Mój Tekst Sezonu - "Pyśka nie chce porzucic dynamicznej kariery w sprzedazy detalicznej bulek i chlebów, a w Warszawie nie ma po prostu pracy dla kamieniarzy". Wybraliście go sami.

Kategoria "Grupowicz" Sezonu - Kamil Łosiewicz, co kolega tu umiał wzniecić pożar to jego. Choć chyba skończyło się banem, więc to Mosak mocno symboliczny.

Kategoria Porażka Sezonu - Montaż. Firmo EarlGrey, jesli to czytacie to wstydźcie się po wsze czasy za te dłużyzny i fragmenty o niczym!

Kategoria Honorowy Mosak - Dla naszej Adminki! Brawo Anna dla Ciebie za ciężką pracę, bo ogarnąć te ponad 50tys ludzi nie jest łatwo!

Kategoria Całokształt Twórczości - Nasza Grupka! Zawsze coś się działo, zawsze można bylo coś poczytać, pośmiać się, wymienić poglądy. I fajnie, że uczestnicy wchodzili z nami w interakcje. Brawo My!

I jeszcze słowo do uczestników, bo wiem, że to czytacie. W żadnym moim tekście nie chciałem Was nigdy obrazić i dotknąć, ale wiem, że czasami mogliście sie tak poczuć. Jeśli tak było to przepraszam i pamiętajcie, że to taka forma literacka po prostu jest. Mam do Was ogromy szacunek za sam udział i odwagę zgloszenia sie do eksperymentu. Życzę Wam dużo luzu i dystansu w dalszym życiu i braku zaproszenia od "ślubnych ludków"!

Do zobaczenia w 8. sezonie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-28, 20:17   #5139
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-28, 22:35   #5140
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Skopiowałam podsumowanie sezonu stworzone przez wyzej wymienionego pana
<ciach>

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Że się komuś tak chce... Ale Bober ma poklask wśród mamusiek na Fb oraz słodzą sobie namiętnie z Agnieszką, która tam się mocno udziela.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-28, 22:41   #5141
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Teraz rozumiem. To pewnie może bawić kogoś, kto jest zanurzony w tamtą grupę i śledzi na bieżąco.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-29, 09:12   #5142
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ktoś oglądał dziś DD TVN? Ja przegapiłam, bo TV praktycznie nie odpalam, ale to mnie rozwaliło IMG_3377.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 09:26   #5143
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ktoś oglądał dziś DD TVN? Ja przegapiłam, bo TV praktycznie nie odpalam, ale to mnie rozwaliło Załącznik 7772903


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale alkuska

Ja oglądałam. Była Agnieszka, Adam (wystylizowany na francuskiego lorda) i Piotr. Pytali się co wynieśli z programu. Agnieszka się zarzekała, że ona przyszła po męża i wszystko było idealnie do czasu, aż wyjechały kamery, bo wtedy Kamil nagle ogłosił rozstanie. Czyli do niej nie dotarło, że Kamil nawet jak nie mówił wprost to całym ciałem przez 3/4 programu pokazywał, że najchętniej by uciekł z dala od jej amorów i głaskania po udzie. Adam walił jakieś banały, że program mu pozwolił spojrzeć na siebie z boku i dlatego może być lepszym człowiekiem, a w ogóle to on też po żonę przyszedł. Piotr wyseplenił, że program mu uświadomił, że nie wystarczy uprzedzać drugiej osoby, że jest się ma trudny charakter (już nie pamiętam co tam konkretnie wymienił), tylko jeszcze trzeba coś zrobić, żeby to zmienić.

Także chyba zaskakująco to Piotr najwięcej wyniósł. Pytanie tylko czy faktycznie coś z tym ma zamiar zrobić czy gada tak tylko dla ocieplenia wizerunku.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 09:36   #5144
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89237879]Ale alkuska

Ja oglądałam. Była Agnieszka, Adam (wystylizowany na francuskiego lorda) i Piotr. Pytali się co wynieśli z programu. Agnieszka się zarzekała, że ona przyszła po męża i wszystko było idealnie do czasu, aż wyjechały kamery, bo wtedy Kamil nagle ogłosił rozstanie. Czyli do niej nie dotarło, że Kamil nawet jak nie mówił wprost to całym ciałem przez 3/4 programu pokazywał, że najchętniej by uciekł z dala od jej amorów i głaskania po udzie. Adam walił jakieś banały, że program mu pozwolił spojrzeć na siebie z boku i dlatego może być lepszym człowiekiem, a w ogóle to on też po żonę przyszedł. Piotr wyseplenił, że program mu uświadomił, że nie wystarczy uprzedzać drugiej osoby, że jest się ma trudny charakter (już nie pamiętam co tam konkretnie wymienił), tylko jeszcze trzeba coś zrobić, żeby to zmienić.

Także chyba zaskakująco to Piotr najwięcej wyniósł. Pytanie tylko czy faktycznie coś z tym ma zamiar zrobić czy gada tak tylko dla ocieplenia wizerunku.[/QUOTE]


Czyli do Agi faktycznie dalej nic nie dociera…

Czyli były tylko te 3 osoby? Ciekawe czy reszta później tez będzie, myślałam ze oni mają obowiązek się tam później pojawić, a tu się okaże, ze to tylko dla chętnych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 09:38   #5145
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Czyli do Agi faktycznie dalej nic nie dociera…

Czyli były tylko te 3 osoby? Ciekawe czy reszta później tez będzie, myślałam ze oni mają obowiązek się tam później pojawić, a tu się okaże, ze to tylko dla chętnych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tylko te trzy, po jednej z każdej pary. W ogóle rozmowa była dość krótka. Ci na poważnie o pragnieniu znalezienia miłości, a Prokop sobie cisnął bekę udając księdza.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 09:39   #5146
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 09:45   #5147
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

W ogóle takie chwalenie się piciem alkoholu, robieniem po nim głupot albo kacem to mi się kojarzy z nastolatkami, które się wyrwały spod kurateli rodziców. Mega niedojrzałe. Na miejscu Agnieszki bym się zastanowiła, co promuje swoją osobą i czy taki wizerunek faktycznie pozwoli jej znaleźć porządnego faceta (skoro tak jej na mężu zależy).

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cyc na wierzchu był. Czyli ze skrajności w skrajność.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 09:54   #5148
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 09:58   #5149
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-29, 10:46   #5150
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Teraz rozumiem. To pewnie może bawić kogoś, kto jest zanurzony w tamtą grupę i śledzi na bieżąco.
To sprawozdanie to akurat było gorszy post. Śmieszniejsze były komentarze na bieżąco, zresztą np. Karolina Grabiec również komentowała i też bardzo zabawnie. Aga była nazywana Pani Mąż, albo Bulionetka, Kamil Bulioner (wiadomo). Agnieszka lajkowała posty Piotra i odpowiadała w dowcipny i ironiczny sposób. Potem on jej zadawał dodatkowe pytania w komentarzach. Przez pewien czas pisał też z Piotrem z programu w komentarzach. Cała konwencja była dowcipna. No ale właśnie tuż po emisji odcinka, a nie teraz po czasie, to już nie śmieszyłoby.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Może zawsze taki ideał miała, stąd problemy, skąd to wiadomo
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 10:47   #5151
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Możliwe. Powiedziałabym, że współczuję, ale w sumie każdy ma to co se wybiera.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 11:06   #5152
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89237989]Możliwe. Powiedziałabym, że współczuję, ale w sumie każdy ma to co se wybiera. [/QUOTE]

Może mylnie ją odbieramy przez te sztywne stylizacje i pracę w banku. Może naprawdę to imprezowa dziewczyna, dlatego po drodze jej było z Kamilem i świetnie odnalazła się w jego gronie.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 11:11   #5153
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
To sprawozdanie to akurat było gorszy post. Śmieszniejsze były komentarze na bieżąco, zresztą np. Karolina Grabiec również komentowała i też bardzo zabawnie. Aga była nazywana Pani Mąż, albo Bulionetka, Kamil Bulioner (wiadomo). Agnieszka lajkowała posty Piotra i odpowiadała w dowcipny i ironiczny sposób. Potem on jej zadawał dodatkowe pytania w komentarzach. Przez pewien czas pisał też z Piotrem z programu w komentarzach. Cała konwencja była dowcipna. No ale właśnie tuż po emisji odcinka, a nie teraz po czasie, to już nie śmieszyłoby.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------



Może zawsze taki ideał miała, stąd problemy, skąd to wiadomo
Bober "smacznej kawusi" zżynał ksywki z wykopu i na Fb uzupełniaj je tylko nieśmiesznymi sprawozdaniami, co widzi na ekranie. On serio pisał "i potem ona się zdziwiła, a on wyszedł z pokoju do przedpokoju, gdzie czekała jego matka" - streszczał odcinki dla osób, które nie oglądały. No kupa śmiechu, czasem na Fb takie gównowpisy mają miliony lajków i serduszek, że naprawdę można się zadumać nad kondycją intelektualną narodu.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 11:34   #5154
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Od razu to samo pomyslalam nie mowili nic ciekawego, totalna nuda

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Czy ktoś mialby chec zadac sobie troche trudu i wytłumaczyć mi te grupy slubnych ludkow? Nie wiem kto jest w jakiej i czemu slubna rodzinka sie rozpadla

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 11:53   #5155
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Bober "smacznej kawusi" zżynał ksywki z wykopu i na Fb uzupełniaj je tylko nieśmiesznymi sprawozdaniami, co widzi na ekranie. On serio pisał "i potem ona się zdziwiła, a on wyszedł z pokoju do przedpokoju, gdzie czekała jego matka" - streszczał odcinki dla osób, które nie oglądały. No kupa śmiechu, czasem na Fb takie gównowpisy mają miliony lajków i serduszek, że naprawdę można się zadumać nad kondycją intelektualną narodu.

Ja lubiłam czytać jego podsumowania w poprzednim sezonie, uważam ze wtedy faktycznie było to całkiem zabawne w tym sezonie zaliczył ewidentny spadek formy, ale może to tez kwestia tego, ze w tym sezonie za wiele się nie działo :P muszę jednak przyznać, ze podobało mi się to, że w tych opisach nikogo nie obrażał wyolbrzymiał pewne rzeczy, ale wciąż było to ze smakiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 12:03   #5156
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja lubiłam czytać jego podsumowania w poprzednim sezonie, uważam ze wtedy faktycznie było to całkiem zabawne w tym sezonie zaliczył ewidentny spadek formy, ale może to tez kwestia tego, ze w tym sezonie za wiele się nie działo :P muszę jednak przyznać, ze podobało mi się to, że w tych opisach nikogo nie obrażał wyolbrzymiał pewne rzeczy, ale wciąż było to ze smakiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie znam typka, ale z ciekawości sprawdzę jak to wygląda u niego z tymi opisami odcinków. Chyyyba już wiem mniej więcej czego oczekiwać
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 12:32   #5157
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Tak te podsumowania były niezłe, ale nie mogłam ich znaleźć żeby wkleić. Jak ktoś z Was jest na grupie ślubnej na FB to może znajdzie i tutaj wklei przykładowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 13:33   #5158
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 13:54   #5159
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Agata z nimi jest jeszcze w ogóle?

Jest jeszcze trzecia para "mogąca rywalizować o bycie twarzami programu (i przy okazji głównymi słupami reklamowymi)": Aneta i Robert. Oni w tandemie, jak na razie.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-29, 13:58   #5160
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.