Bioxet - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 08:43   #61
paranda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bioxet

[QUOTE=jaga_jaga;14275556]A niech sprawdza. Czytając tu niektóre osoby nie rozumiem po co tu siedzą... Człowiek chce się podzielić problemem, radą lub doświadczeniem ale jednak często spotyka się z osobami typu "paranda" i sam nie wie czy dobrze zrobił, że napisał. Zastanawia się czy nie lepiej było dalej spokojnie tu sobie czytać nie udzielając się. Po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że jeśli choć jednej osobie pomogłam to warto było narazić się na oszczerstwa.


OOOOO jak Matka Teresa z Kalkuty - nie chcę Cie stresować, ale ten tytuł juz jest zarezerwowany.
Forum to nie mejsce na altrulizm czy szczucie (od tego są koncerty hip-hopowe). Jak boisz się konfrontacji, to faktycznie milcz. A moderator tym bardziej powinien Ci sprawdzić - zazwyczaj ten co jest najbardziej oburzony zawinił.....
Jak jest ok. to co Cię tak zestresowało.... Wyluzuj troche! Chyba że.....

"choć jednej osobie pomogłam to warto było narazić się na oszczerstwa" - no nie mogę - co za tekst. Normalnie jakbyś o niepodległośc walczyła. Po co się tak napinasz?! To nie wypracowanie z romantyzmu
paranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 09:35   #62
xlzaiastm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez G12acka Pokaż wiadomość
okolice tzn. pachwiny czy na bikini calosc ? i czym depilujesz wosk czy maszynka ? przy maszynce podobno dluzej trzeba czekac na rezultaty ale brazylijskiego w mej okolicy profesjonalnie nie robia;x

Bioxet stosuję na pachwiny codziennie wieczorem. Depilowałam wszystkim, i jak pisałam już o swoich przejściach na Hirsutyzm, nadmierne owłosienie, to teraz wyrywam pensetą i uwierzcie, teraz mam tych włosków mniej i są cieńsze, więc nie muszę ich nareszcie wyrywać codziennie. A co do reszty bikini...to jade maszynką i nie używam tam kremu.
xlzaiastm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 01:12   #63
zaraz26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez paranda Pokaż wiadomość
Jak jest ok. to co Cię tak zestresowało.... Wyluzuj troche! Chyba że.....
[ciach]
Po co się tak napinasz?! To nie wypracowanie z romantyzmu
Administratorem jestes? Moderatorem jestes?
Nie, wiec zostaw takie sprawy odpowiednim ludziom, a nie idziesz i glosisz prawde (swoja prawde..).
Przez takich jak Ty, wielu mniej odwaznym osobnikom odechciewa sie pisac na forum, bo zamiast pomocy i rozmowy, zostaje ubrudzony blotem.
Kazdy ma swoj rozum i decyzje podejmuje za siebie. Wiec oszczedz sobie tych docinkow, bo do tematu nic nie wnosza, a swoje podejrzenia zostaw dla siebie, badz slij na pm do moderatorow, bo to jest temat o kremie a nie o teoriach spiskowych.

Offtopic mi sie machnal, ale coz, napisze w koncu to co chcialem.
Wiec, witam wszystkich!
Kremu tego uzywam juz dwa miesiace i efekty oszalamiajace nie sa, ale dodam ze nie woskuje/depiluje/pensetuje (inne formy eksterminacji tez sa mi obce), wiec pewnie to tez ma jakis wplyw na dzialanie.
Mniej ich nie jest, ale staly sie troche slabsze i jakby mniej widoczne.
To w sumie tyle, za jakis czas dodam moze jeszcze 3 grosze, jak nie zapomne, ze tu pisalem.
zaraz26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 11:33   #64
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez zaraz26
Kremu tego uzywam juz dwa miesiace i efekty oszalamiajace nie sa, ale dodam ze nie woskuje/depiluje/pensetuje (inne formy eksterminacji tez sa mi obce), wiec pewnie to tez ma jakis wplyw na dzialanie.
Mniej ich nie jest, ale staly sie troche slabsze i jakby mniej widoczne.
To w sumie tyle, za jakis czas dodam moze jeszcze 3 grosze, jak nie zapomne, ze tu pisalem.
Skoro nie woskujesz/depilujesz/pensetujesz to jak usuwasz włosy wraz z cebulakami ? Bo czynność ta jest chyba wymagana przed nałożeniem kremu na skórę ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:00   #65
zaraz26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Skoro nie woskujesz/depilujesz/pensetujesz to jak usuwasz włosy wraz z cebulakami ? Bo czynność ta jest chyba wymagana przed nałożeniem kremu na skórę ?
"
Czy bioxet moze byc uzywany w miejscach, w ktorych nie przeprowadzono depilacji?

Krem mozna stosowac bezposrednio na obszary, na ktorych nie mozna przeprowadzic depilacji (np. plecy, kark, piersi, podbrzusze).
Nalezy jednak pamietac, ze w takim przypadku efekty dzialania produktu beda wolniejsze.
"
Wniosek?
Usuwasz = szybszy efekt, nie usuwasz = powolny.
Mi sie nigdzie nie spieszy.
zaraz26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 12:01   #66
paranda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bioxet

[QUOTE=zaraz26;14320766]Administratorem jestes? Moderatorem jestes?
Nie, wiec zostaw takie sprawy odpowiednim ludziom, a nie idziesz i glosisz prawde (swoja prawde..).
Przez takich jak Ty, wielu mniej odwaznym osobnikom odechciewa sie pisac na forum, bo zamiast pomocy i rozmowy, zostaje ubrudzony blotem.
Kazdy ma swoj rozum i decyzje podejmuje za siebie. Wiec oszczedz sobie tych docinkow, bo do tematu nic nie wnosza, a swoje podejrzenia zostaw dla siebie, badz slij na pm do moderatorow, bo to jest temat o kremie a nie o teoriach spiskowych.


po pierwsze - nie podniecaj się , bo to forum wymiany informacji a nie kabina w sexhopie
i drugie - nie bedziesz mi tu wytyczał co ja mam pisać a co nie. Chyba się trochę zapędziłeś i przeszacowałeś swoje prawa do wytyczania innym co mają robić.
paranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 17:34   #67
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Bioxet

paranda widać sama lubi rzucać oszczerstwa, ale jej uwagi się nie da zwrócić

również używam i potwierdzam, że działa. Może nie tak szybko jak większość by chciała, ale poczucia, że kasę w błoto wyrzuciłam nie mam.

Mam krem do skóry suchej i normalnej. Nie śmierdzi, nie podrażnia, ale niedostatecznie (mnie) nawilża
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 11:45   #68
danlaz69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Angry Dot.: Bioxet

używam bioxet do nog 2 miesiace zadnei poprawy nie widze ,chcialam sprobowac 3 miesiace ale ostatni dostalam na udach talich wodnistych pryszczy.odstawilam bioxet na 3 dni i zniknely ale po ponownym uzyciu znowu to samo czy to mozliwe ze po dwoch miesiacach uzytkowania uczulilam sie na ten krem
danlaz69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 21:10   #69
magda2211
Raczkowanie
 
Avatar magda2211
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: Bioxet

przestańcie się w końcu żreć ;]

a co do bioxetu to miałam zamiar kupić, ale dostać go nie mogę nigdzie...
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidzialne dla oczu. -Saint- Exupery

Jeżeli mnie oswoisz, możemy stać się sobie potrzebni...- Saint- Exupery
magda2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 07:12   #70
danlaz69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Bioxet

możeesz kupić przez internet ja tak kupiłam pierwsze opakowanie, a drugie już w aptece firma sprzedaje je w dużych pakietach i dlatego nie wszystkie apteki mają bo apteka nie może kupić jednego opakowania na próbę tylko od razu cały pakiet wiem co mówię bo pracuję w aptece i sama zamawiałam przez internet
danlaz69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:38   #71
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Bioxet

HEJ! złość piekności szkodzi a to nie jest forum do kłótni, tylko po to aby rostrzygnać czy warto kupić BIOXET! Ja sie nad tym zastanawiam juz od kiedy widziałam reklame, czyli mniej wiecej od wakacji. Szukałam opini, ale wtedy nic nie znalazłam. Od kwietnia tego roku systematycznie chodze na wosk i zauważyłam że włoski ( bikini) są słabsze, wolniej odrastaja. Więc uważam że to jest prawda że od samego wyrywania przez 8 misięcy one sie osłabia bez używania tego specyfiku.
zaczekam na wiecej opini ale cos czuje że i tak go kupie bo ciekawośc Mnie zażre
Jeżeli wrastają wam włoski polecam żel po depilacji z srebnej seri CLARENY! Jest rewelacyjny, poleciła mi go kosmetyczka, kupiłam i nie żałuje... Bo to co sie działo na moim ciele po 3 woskowaniu to była tragedia. Wygladałam jak biedrona
Pozdrawiam i czekam na dalsze informacje o BIOXET
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 12:51   #72
jagarusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Bioxet

DO JAGA_JAGA
cześć, nigdy nie pisałam wcześniej, ponieważ także zarejestrowałam się specjalnie, by napisac do Ciebie.. stosujesz nadal Biotex? Pozbyłaś się chociaż 80% włosków? ja już powoli wpadam w depresję i nie wiem co mam robić ;(
pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez alicjalit Pokaż wiadomość
HEJ! złość piekności szkodzi a to nie jest forum do kłótni, tylko po to aby rostrzygnać czy warto kupić BIOXET! Ja sie nad tym zastanawiam juz od kiedy widziałam reklame, czyli mniej wiecej od wakacji. Szukałam opini, ale wtedy nic nie znalazłam. Od kwietnia tego roku systematycznie chodze na wosk i zauważyłam że włoski ( bikini) są słabsze, wolniej odrastaja. Więc uważam że to jest prawda że od samego wyrywania przez 8 misięcy one sie osłabia bez używania tego specyfiku.
zaczekam na wiecej opini ale cos czuje że i tak go kupie bo ciekawośc Mnie zażre
Jeżeli wrastają wam włoski polecam żel po depilacji z srebnej seri CLARENY! Jest rewelacyjny, poleciła mi go kosmetyczka, kupiłam i nie żałuje... Bo to co sie działo na moim ciele po 3 woskowaniu to była tragedia. Wygladałam jak biedrona
Pozdrawiam i czekam na dalsze informacje o BIOXET
Cześć, i jak tam? kupiłas ten krem?? działa?

Edytowane przez jagarusia
Czas edycji: 2009-10-26 o 12:49
jagarusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 21:30   #73
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez jagarusia Pokaż wiadomość
DO JAGA_JAGA
cześć, nigdy nie pisałam wcześniej, ponieważ także zarejestrowałam się specjalnie, by napisac do Ciebie.. stosujesz nadal Biotex? Pozbyłaś się chociaż 80% włosków? ja już powoli wpadam w depresję i nie wiem co mam robić ;(
pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------



Cześć, i jak tam? kupiłas ten krem?? działa?
no hej! nie kupiłam jeszcze zaczekam, narazie zainwesowałam w wosk !
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 19:41   #74
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Bioxet

Ja właśnie kupiłam na All, krem do nóg za 70zł z wysyłką, zobaczymy jakie będą efekty
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 08:24   #75
jagarusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Bioxet

we sumie to ja nabyłam na Allegro RioLaser,... narazie użyłam go 3 albo 4 razy.. ból jest taki, że trzeba się "zapuścić" na 1-3 mm do zabiegu.. wydaje mi się, że jakieś łyse placki mi się porobiły i nic na nich nie odrasta... ale zobaczę później czy to nie są złudzenia.. narazie jestem dobrej myśli ale i tak interesuje mnie krem, bo przecież na twarzy się nie zapuszcze żeby wyglądać jak wybryk natury -ciężka sprawa.. ale jak na bikini pomoże, to chyba zaryzykuję tego wstydu.. pozdrawiam wszystkich!
jagarusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 18:28   #76
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Bioxet

ejj dziewczyny, ale jak stosujecie ten kremik na twarz, to chyba jej nie depilujecie calej, nie? jak to u Was wyglada?

mozna po prostu posmarowac obszar twarzy bez wczesniejszej depilacji?
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:21   #77
polskieKwiaty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Bioxet

witam wszystkie Kobietki z takim samym problemem co mój ;/ zdążyłam zauważyc że niektóre wypowiedzi na tym forum są bardzo podejrzanie zachęcające do kupna tego kremu-Bioxet.
Ja stosuję go już od czterech miesięcy o powiem że jakiś satysfakcjinujących efektów nie widac,zdążyłam przez ten czas zauważyc tylko że faktycznie włoski tak mocno nie wrastają i skóra jest fajnie nawilżona,,ale to tylko tyle z tych pozytywnych rzeczy.
Osobiście to poczekam z rzuceniem stosowania tego kremu i wyrzucania pieniędzy w błoto( ok 95zł) do stycznia. Jeśli nadal nic się nie zmieni pozostaje tylko LASER na który obecnie mnie nie stac.
A jeśli jesteście ciekawe gdzie go stosuję to oczywiście twarz;/

*PS aby stosowac ten krem-tak pisze na ulotce-to trzeba miejsce na które chcemy nałożyc krem po prostu wydepilowac z cebulkami-gdzie rzekomo to będzie efektywniejsze lub ogolic,co będzie wymagało dłuższego czasu oczekiwania na pożądane efekty.
Osobiście to ja depiluję,boli jak cholera ale cóż... czego nie robi kobieta zdeterminowana
Podsumowując jak na razie Bioxet nie spełnił moich oczekiwań, ale może jeszcze nic straconego.
polskieKwiaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 00:20   #78
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez polskieKwiaty Pokaż wiadomość
witam wszystkie Kobietki z takim samym problemem co mój ;/ zdążyłam zauważyc że niektóre wypowiedzi na tym forum są bardzo podejrzanie zachęcające do kupna tego kremu-Bioxet.
Ja stosuję go już od czterech miesięcy o powiem że jakiś satysfakcjinujących efektów nie widac,zdążyłam przez ten czas zauważyc tylko że faktycznie włoski tak mocno nie wrastają i skóra jest fajnie nawilżona,,ale to tylko tyle z tych pozytywnych rzeczy.
Osobiście to poczekam z rzuceniem stosowania tego kremu i wyrzucania pieniędzy w błoto( ok 95zł) do stycznia. Jeśli nadal nic się nie zmieni pozostaje tylko LASER na który obecnie mnie nie stac.
A jeśli jesteście ciekawe gdzie go stosuję to oczywiście twarz;/
.
Ja byłam na 3 zabiegach laserem na wąsik- nic nie dały! Kompletnie...co prawda mój "wąsik" jest jasny, mam króciutkie włoski, ale cholernie gęste- jak nałożę niecący za dużo fluidu- wygląda koszmarnie
Na nogi robiłam laser tylko 2 razy, bo miałam wspaniałe efekty, na bikini- 3 razy i pachy- 4razy...niestety na początku, tzn. pierwsze 3miesiące, moze pół roku było ok, gładkość aksamitna wręcz...a teraz- na nogach mam placki, część włosów odrosła, co prawda, moze są słabsze, ale rosną, a jakieś pół roku nie rosły! Pachy- koszmar, muszę golić codziennie, bikini-bez zmian (tzn. wszystko wróciło do stanu wyjściowego), kupę kasy wydałam, a włosy dalej rosną
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 00:02   #79
senioritte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez jagarusia Pokaż wiadomość
we sumie to ja nabyłam na Allegro RioLaser,... narazie użyłam go 3 albo 4 razy.. ból jest taki, że trzeba się "zapuścić" na 1-3 mm do zabiegu.. wydaje mi się, że jakieś łyse placki mi się porobiły i nic na nich nie odrasta... ale zobaczę później czy to nie są złudzenia.. narazie jestem dobrej myśli ale i tak interesuje mnie krem, bo przecież na twarzy się nie zapuszcze żeby wyglądać jak wybryk natury -ciężka sprawa.. ale jak na bikini pomoże, to chyba zaryzykuję tego wstydu.. pozdrawiam wszystkich!

Kochana zarejestrowalam sie tu specjalnie dla ciebie zeby uzyskac info o rio.. czy to rzeczywiscie dziala?? czy nie jest to pic na wode?? jak mam wydac kilka tysi na laser w salonie to wole kupic za tysiaka ale chce wiedziec czy rzeczywiscie warto. ile sie naswietla jeden obszar - minute, dwie? jak oceniasz ta inwestycje?? prosze odpowiedz.

jeszcze jedno, kolezanka z ostatniego postu napisala ze robila laser na twarz i nie bylo rezultatow.... ktoras z pan kosmetyczek powinna cie poinformowac ze jasnych wloskow laser nie chwyta niestety, w tym przypadku wyrzucilas kaske w bloto moja droga.
senioritte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 13:01   #80
mabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Bioxet

[QUOTE=paranda;14339593]
Cytat:
Napisane przez zaraz26 Pokaż wiadomość
...Przez takich jak Ty, wielu mniej odwaznym osobnikom odechciewa sie pisac na forum, bo zamiast pomocy i rozmowy, zostaje ubrudzony blotem.
Kazdy ma swoj rozum i decyzje podejmuje za siebie. Wiec oszczedz sobie tych docinkow, bo do tematu nic nie wnosza, a swoje podejrzenia zostaw dla siebie, badz slij na pm do moderatorow, bo to jest temat o kremie a nie o teoriach spiskowych.
klask i:kla ski:k laski:: oklaski:klaski :klas ki:kl aski: klaski: klask i:kla ski:k laski:: oklaski:klaski :
napisane przez Paranda:
po pierwsze - nie podniecaj się , bo to forum wymiany informacji a nie kabina w sexhopie
i drugie - nie bedziesz mi tu wytyczał co ja mam pisać a co nie. Chyba się trochę zapędziłeś i przeszacowałeś swoje prawa do wytyczania innym co mają robić.
:conf used: ciekawe - myślisz, że jesteś tu "bogiem" i wszystko Ci wolno? No cóż, to co piszesz świadczy to tylko o Twojej osobowości, a sex by Ci się przydał (myślę, że została Ci tylko kabina)!!! Naprawdę na tym forum można nabrać pogardy dla drugiego człowieka... No cóż.. teraz ja czekam na krytykę... tylko na tyle Cie stać przecież...
P.S. sam kupiłem ...napiszę po zastosowaniu.
------------------------------------------------------------------
„ ... Człowiek człowiekowi wilkiem”. Czasy w których obecnie żyjemy to dość dziwny, trudny i specyficzny okres - no coż dalej zostaje aktualne motto: „Ludzie ludziom zgotowali ten los.”
mabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 12:51   #81
jagarusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez senioritte Pokaż wiadomość
Kochana zarejestrowalam sie tu specjalnie dla ciebie zeby uzyskac info o rio.. czy to rzeczywiscie dziala?? czy nie jest to pic na wode?? jak mam wydac kilka tysi na laser w salonie to wole kupic za tysiaka ale chce wiedziec czy rzeczywiscie warto. ile sie naswietla jeden obszar - minute, dwie? jak oceniasz ta inwestycje?? prosze odpowiedz.

jeszcze jedno, kolezanka z ostatniego postu napisala ze robila laser na twarz i nie bylo rezultatow.... ktoras z pan kosmetyczek powinna cie poinformowac ze jasnych wloskow laser nie chwyta niestety, w tym przypadku wyrzucilas kaske w bloto moja droga.
hey! stosuję go niereguralnie i rzadko- brak prywatności w domu.. ale w okolicach bikini widzę chyba jakieś łyse placki.. lub obszary z bardzo opóżnionym odrostem.. w jedno miejsce 20 sekund przykładam laser.. można go stosować co 24 godz- no ale ja takich mozliwości nie mam, więc stosuję kiedy mogę, więc narazie trudno mi powiedzięc o jakichs konkretnych efektach.. jak tylko dojdę do jakiegos wniosku, to się nim napewno pochwale
jagarusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 12:37   #82
senioritte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: Bioxet

dziekuje za info )
senioritte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 19:20   #83
bomis13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: katowice-sosnowiec
Wiadomości: 2
Dot.: Bioxet

Witam!
W zeszłym tygodniu, dokładnie we wtorek wieczorem(27.X) użyłam bioxetu po raz pierwszy.
Mam problem z owłosieniem na twarzy- broda, szyja (masssakra!), baczki, wąsik. Chodziłam na laser (5 zabiegów!) i epilację (4 zabiegi) i poprawiły się tylko baczki, ale szyja nadal jest ogromnym problemem.
Niestety laser pogorszył stan mojej cery, stąd rezygnacja, a epilacja kosztowała zbyt dużo; włoski odrastają zbyt szybko i zwyczajnie nie miałabym pieniędzy na tak częste wizyty i usuwanie włosów z tylu miejsc.

Usuwam włoski mechanicznie- pęsetą, a następnie smaruję bioxetem, powtarzam tę czynność dwa razy dziennie.
Jestem zdeterminowana, a poza tym- i tak usuwałam włoski mechanicznie, więc to czy nałożę potem na twarz jakiś krem, czy nie, nie robi żadnej różnicy.

Co do samego kremu, który już jest dostępny w większości aptek:
wydajny, średnio przyjemny zapach, nieźle nawilża, szybko się wchłania, po wchłonięciu nakładam podkład i nie ma żadnego problemu.
Co, do samego działanie nie mogę dać jeszcze żadnych opinii poza taką, że wyjadę mi się, iż włoski się łatwiej wyrywa. Może skóra jest zmiękczona i dobrze nawilżona, co ułatwia usuwanie?

Będę informować o postępach kuracji.

pozdrawiam
bomis13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 17:45   #84
jagarusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez bomis13 Pokaż wiadomość
Witam!
W zeszłym tygodniu, dokładnie we wtorek wieczorem(27.X) użyłam bioxetu po raz pierwszy.
Mam problem z owłosieniem na twarzy- broda, szyja (masssakra!), baczki, wąsik. Chodziłam na laser (5 zabiegów!) i epilację (4 zabiegi) i poprawiły się tylko baczki, ale szyja nadal jest ogromnym problemem.
Niestety laser pogorszył stan mojej cery, stąd rezygnacja, a epilacja kosztowała zbyt dużo; włoski odrastają zbyt szybko i zwyczajnie nie miałabym pieniędzy na tak częste wizyty i usuwanie włosów z tylu miejsc.

Usuwam włoski mechanicznie- pęsetą, a następnie smaruję bioxetem, powtarzam tę czynność dwa razy dziennie.
Jestem zdeterminowana, a poza tym- i tak usuwałam włoski mechanicznie, więc to czy nałożę potem na twarz jakiś krem, czy nie, nie robi żadnej różnicy.

Co do samego kremu, który już jest dostępny w większości aptek:
wydajny, średnio przyjemny zapach, nieźle nawilża, szybko się wchłania, po wchłonięciu nakładam podkład i nie ma żadnego problemu.
Co, do samego działanie nie mogę dać jeszcze żadnych opinii poza taką, że wyjadę mi się, iż włoski się łatwiej wyrywa. Może skóra jest zmiękczona i dobrze nawilżona, co ułatwia usuwanie?

Będę informować o postępach kuracji.

pozdrawiam


hey! ja mam ten sam problem..! dlatego szarpnełam się na laser.. tak jakby działa.. cos mi juz poubywało tych włosków, ale jeszcze za rzadko używałam zeby coś stwierdzić.. ale właśnie na krem musiałabym wyrywać włoski, a na laser nie mozna wyrywać z cebulkami, dlatego narazie laser, jak nie pomoze to pomysle o kremie.. pozdrawiam
jagarusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:04   #85
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Bioxet

Prosze wrocic do tematu watku bo inaczej pojawia sie kolejne ostrzezenia oraz punkty karne a wszelkie OT beda wycinane bo nie wnosza NIC do dyskusji.

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 16:53   #86
BlekitnaChmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bioxet

Ja również używam kremu Bioxet już od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona bo faktycznie widać efekty włoski są zdecydowanie cieńsze jaśniejsze a niektóre tak mi się przynajmniej wydaje zupełnie zanikły, ja nie jestem osobą która systematycznie stosuje preparaty ale w tym przypadku stwierdziłam że skupie się w sobie i będę regularnie stosować i faktycznie widać rezultaty, ja zakupiłam krem do twarzy używam jego 2 miesiące i jeszcze troszke mi zostało na pewno też zakupie kolejną tubke tego kremu.
Jesli chodzi o uczulenia to nie mam żadnych bardzo ładnie też nawilża skórę także ja nie powiem złego słowa na ten produkt.
BlekitnaChmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 11:58   #87
xlzaiastm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bioxet

Witam! Używam bioxetu na okolice bikini już od 3 miesięcy i mogę powiedzieć, że jestem zadowolona, włoski są cieńsze i coraz rzadziej rosną (więc nie muszę codziennie ich wyrywać), zauważyłam też miejsca w których włosa już nie ma z czego się najbardziej cieszę. Dzisiaj zakupiłam bioxet do twarzy. Mam nadzieję, że efekt też będzie zadawalający, ale pewno powolniejszy, bo włosków z tzw. baków goliła nie będę, bo jakoś nie widzę siebie z jedno-dniowym zarostem. Bo przecież jak zaczną włoski odrastać to będą czarne punkty, krórych penseta nie złapie, ani żaden wosk. Mam nadzieję, że jak będę codziennie smarowała to te włoski poprostu same odpadną (pewnie się mylę), bo nie będą odżywione. A jak wy radzicie sobie z twarzą...depilujecie...i co robicie zanim ponownie się dadzą wydepilować?...
xlzaiastm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 18:51   #88
Mbronek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
Dot.: Bioxet

Depiluje bikini już od jakiegoś czasu woskiem. Włoski dużo słabsze i rosną wolniej, ale tragedia w postaci krostek z wrastającymi włoskami i późniejszymi bliznami-czyli nie nowość:/ Czy ktoś kto używa bioxetu i zmaga się z tym problem widzi jakąś poprawę w kwestii wrastania i krostek?
Mbronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 09:08   #89
xlzaiastm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez Mbronek Pokaż wiadomość
Depiluje bikini już od jakiegoś czasu woskiem. Włoski dużo słabsze i rosną wolniej, ale tragedia w postaci krostek z wrastającymi włoskami i późniejszymi bliznami-czyli nie nowość:/ Czy ktoś kto używa bioxetu i zmaga się z tym problem widzi jakąś poprawę w kwestii wrastania i krostek?

Witam! Właśnie miałam ten sam problem..., u mnie było po depilacji aż filoetowo, a wrastające włoski doprowadzały mnie do płaczu. Właśnie m.in. dlatego zdecydowałam się na bioxet. Teraz nie mam tego poroblemu. Włoski nie wrastają, i nie jest fioletowo-kolor skóry jest taki jak wszędzie, nie ma śladów, że włoski były wyrywane.
xlzaiastm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 07:26   #90
jagarusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez xlzaiastm Pokaż wiadomość
Witam! Właśnie miałam ten sam problem..., u mnie było po depilacji aż filoetowo, a wrastające włoski doprowadzały mnie do płaczu. Właśnie m.in. dlatego zdecydowałam się na bioxet. Teraz nie mam tego poroblemu. Włoski nie wrastają, i nie jest fioletowo-kolor skóry jest taki jak wszędzie, nie ma śladów, że włoski były wyrywane.

hey! super, że pomaga!! ksi mnie to coraz bardziej.. ale co z tynmi wypowiedziami negatywnymi.. ehh jednak jest ryzyko wywalenia kasy w błoto.. a nie dałoby się stosowac do twarzy tego kremu co stosowałas do tej pory?? (bez kupowania specjalnie do twarzy...)? nie wiem jaka jest różnica.. jeśli w stężeniu, że do reszty ciała jest bardziej stężony, to chyba jak by się go stosowało do twarzy, to szybciej by dawał efekty.. czyż nie?
jagarusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-19 13:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.