Kosmetyki MINERAL FLOWERS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-23, 09:12   #1
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116

Kosmetyki MINERAL FLOWERS


Będąc ostatnio w Sephorze zauważyłam nową markę kosmetyków naturalnych o nazwie Mineral Flowers. W jej skład wchodzą trzy linie przeznaczone do pielęgnacji twarzy i ciała, dostosowane do konkretnych typów skóry.
Załączam linki do strony producenta oraz opis na stronie Sephory:
http://www.mineralflowers.com/
http://www.sephora.pl/pl/cid9891/mineral-flowers.html
Na moje laickie oko składy wyglądają (chyba) ciekawie
Czy któraś z Was stosowała? Jakie są Wasze wrażenia?
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 18:32   #2
Dagmara1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Dostałam próbke kremu do twarzy na dzien do cery mieszanej i musze przyznać ze całkiem mi się spodobał ten kremik. Poczekam aż jakieś fachowe oko zanalizuje sklad tych specyfików i wtedy może zakupie, bo wydają się być takie akurat na lato
Dagmara1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 19:36   #3
jej_torebka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

ja na razie jestem w fazie wdrożenia.
mam ten do cery mieszanej.
pierwsze wrażenie to cudny zapach.
konsystencja jest ok. krem dość szybko się wchłania, ale zostawia u mnie taką delikatną powłoczkę.
nie zapycha.
z tego co widzę, to skład też jest fajny,ale nie znam się na tym na tyle żeby wydawać ostateczne sądy. jestem ciekawa opinii jakiejś obytej w temacie wizażanki
jej_torebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:58   #4
maja_xyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Szukałam takiego wątku już od dawna i wreszcie jest Ja używam od poltora miesiaca calego zestawu rumiankowego - kremu na dzien, na noc i zelu. Na początku nie wiedzialam, czy bedzie pasowal mi ten zapach, ale szybko go polubilam, a teraz tak sie przyzwyczailam, ze juz go prawie nie czuję. Kremiki są super, fajnie nawilżają, nie zapychają. No i mam nadzieje, ze znajdzie sie jakis ekspert, ktory oceni sklad, bo jestem baaardzo ciekawa
maja_xyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 20:54   #5
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Tak chodziłam, chodziłam, chodziłam wokół tych kosmetyków i w końcu wychodziłam
Kupiłam sobie krem na noc do cery normalnej i mieszanej, z różą i geranium, zapłaciłam 75 zł za aż 100 ml kremu, więc nie uważam, by cena była wygórowana. A jaka jakość!
Ja jestem zachwycona, to chyba najlepszy krem na noc, jakiego używałam Stosuję go prawie 2 tygodnie, buzię mam cudownie gładką i nawilżoną jak nigdy. Od kilku lat walczyłam z pękająca skórą na brodzie, nie pomagały maści, kremy, żele, oleje, a ten krem załatwił sprawę w kilka dni. Jest dokładnie tym czego szukałam - lekkim, dobrze wchłaniającym się, mega nawilżającym kremikiem na noc.
Do tego baaardzo przyjemny w stosowaniu, świetna konsystencja i cudny, relaksujący zapach - żadne tam sztuczne chemiczne aromaciki, tylko najprawdziwsza, delikatna, kwiatowa woń. Kto lubi Nuxe'a wie o czym mówię
Krótko mówiąc polecam, polecam, polecam! A ja już ostrzę sobie pazury na kolejne kosmetyki z serii...
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 19:18   #6
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Obecnie używam zestawu czerwonego, do cery normalnej i mieszanej - jestem zachwycona jakością tych kosmetyków i tym co robią z moją cerą - krostki znikają, nie pojawiają się nowe, cera jest promienna, wygładzona, nawilżona i wygląda po prostu zdrowo.

Zastanawiam się nad zakupem innej serii, tylko pojawia się pytanie - jakiej. W KWC jest skład tylko jednego kremu - wersja zielona, Almond Blossom.
Czy któraś z Was dysponuje może składem innych kosmetyków do twarzy Mineral Flowers?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 19:32   #7
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

zgłasza się kolejna wielbicielka MF
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Obecnie używam zestawu czerwonego, do cery normalnej i mieszanej - jestem zachwycona jakością tych kosmetyków i tym co robią z moją cerą - krostki znikają, nie pojawiają się nowe, cera jest promienna, wygładzona, nawilżona i wygląda po prostu zdrowo.

Zastanawiam się nad zakupem innej serii, tylko pojawia się pytanie - jakiej. W KWC jest skład tylko jednego kremu - wersja zielona, Almond Blossom.
Czy któraś z Was dysponuje może składem innych kosmetyków do twarzy Mineral Flowers?
na jesień/zimę żółty będzie idealny moim zdaniem
wczoraj zgłosiłam krem do KWC, jeszcze go nie dodano, ale skład mam
proszę:
Aqua (Spring Water), Mineral FlowersTM water of Chamomila Recutita (Chamomile) Flowers, Octyl Palmitate, Apis Mellifera (Beeswax), Glycerine, Algae Extracts (Dunaliella Salina, Rhodella SPP), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Punica Granatum (Pomegranate) Juice, Capric/Caprylic Triglyceride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Parfum (Fragrance),Maris Limus (Silt – Dead Sea Mud), Aqua Maris (Dead Sea Water), Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Sorbitan Tristearate, Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Allantoin, Cucurbita Maxima (Pumpkin) Seeds Oil, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil, Aleurites Moluccana (Kukui) Nut Oil, Brassica Oleracea (Broccoli) Leaf Extract, Gingko Biloba Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Peel Extract, Olea Europaea (Olive Tree) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, D-alpha Tocopherol (Vitamin E), Rubus Idaeus (Red Rasberry) Oil, Dehydroacetic Acid, Sorbic Acid.
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 19:50   #8
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Organzzo, dziękuję.
Jeszcze pomyślę, bo widzę tu capric/caprylic triglyceride, a staram się go unikać. W wersji Almond Blossom też jest, chyba będę zmuszona pozostać przy wersji dla cery normalnej/mieszanej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:13   #9
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Organzzo, dziękuję.
Jeszcze pomyślę, bo widzę tu capric/caprylic triglyceride, a staram się go unikać. W wersji Almond Blossom też jest, chyba będę zmuszona pozostać przy wersji dla cery normalnej/mieszanej.
rozumiem, może warto poprosić o próbkę i okaże się niezły? mnie też często kremy zapychają (bo ten składnik to może czynić, tak?), ale tu nic takiego się nie dzieje..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:23   #10
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
rozumiem, może warto poprosić o próbkę i okaże się niezły? mnie też często kremy zapychają (bo ten składnik to może czynić, tak?), ale tu nic takiego się nie dzieje..
Tak, jest dość komodogenny.
Chyba poproszę o próbki jak będę następnym razem w Sephorze, potestuję i zdecyduję się na coś.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:35   #11
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Organzzo, dziękuję.
Jeszcze pomyślę, bo widzę tu capric/caprylic triglyceride, a staram się go unikać. W wersji Almond Blossom też jest, chyba będę zmuszona pozostać przy wersji dla cery normalnej/mieszanej.
Fuksjo czy ten krem czerwony na dzień nadaje sie pod makijaż?? Mam cere mieszaną, strefę T bardzo tłustą...
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 20:53   #12
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Fuksjo czy ten krem czerwony na dzień nadaje sie pod makijaż?? Mam cere mieszaną, strefę T bardzo tłustą...
Na mojej twarzy (cera mieszana, ale nie jest jakoś bardzo tłusta) spisuje się bardzo dobrze, makijaż nie spływa w ciągu dnia - ale też nie maluję się mocno.

Krem sam w sobie jest leciutki, szybko się wchłania, ale zostawia taką delikatną powłoczkę ochronną - ale się nie świeci i nie lepi, jeżeli wiesz co mam na myśli.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:41   #13
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Obecnie używam zestawu czerwonego, do cery normalnej i mieszanej - jestem zachwycona jakością tych kosmetyków i tym co robią z moją cerą - krostki znikają, nie pojawiają się nowe, cera jest promienna, wygładzona, nawilżona i wygląda po prostu zdrowo.

Zastanawiam się nad zakupem innej serii, tylko pojawia się pytanie - jakiej. W KWC jest skład tylko jednego kremu - wersja zielona, Almond Blossom.
Czy któraś z Was dysponuje może składem innych kosmetyków do twarzy Mineral Flowers?
Strasznie sie ciesze ze Cie namówiłam na kwiatuszki i tak ci sie spodbały
Ja tez myślę jeszcze nad jakims zestawem, za te cene naprawde warto i myslalam o żółtym właśnie.. Póki co czerwone kremidełka bardzo mi pasują
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 09:22   #14
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Strasznie sie ciesze ze Cie namówiłam na kwiatuszki i tak ci sie spodbały
Ja tez myślę jeszcze nad jakims zestawem, za te cene naprawde warto i myslalam o żółtym właśnie.. Póki co czerwone kremidełka bardzo mi pasują
A ja jestem Ci baaaardzo wdzięczna, bo pewnie bym nawet nie spojrzała na nie, a tak teraz cieszę się piękną cerą - wreszcie nic mnie nie zapycha!
exfoliator Sephory też jest świetny.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:14   #15
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A ja jestem Ci baaaardzo wdzięczna, bo pewnie bym nawet nie spojrzała na nie, a tak teraz cieszę się piękną cerą - wreszcie nic mnie nie zapycha!
exfoliator Sephory też jest świetny.
Cieszę się ze moje kuszenie się przydało

A exfoliatora w Rybniku nie przecenili z tego co widziałam, bo chciałam namówić też Vibeske
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:47   #16
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Na mojej twarzy (cera mieszana, ale nie jest jakoś bardzo tłusta) spisuje się bardzo dobrze, makijaż nie spływa w ciągu dnia - ale też nie maluję się mocno.

Krem sam w sobie jest leciutki, szybko się wchłania, ale zostawia taką delikatną powłoczkę ochronną - ale się nie świeci i nie lepi, jeżeli wiesz co mam na myśli.
Rozumiem chyba się skusze na ten zestaw...
dziękuje za odpowiedź
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 15:38   #17
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Wakacjowałam się właśnie w Hiszpanii i nie omieszkałam odwiedzić tamtejszej Sephory. Byłam w głębokim szoku, kiedy zobaczyłam, że tam kremy MF kosztują niecałe 10 euro... a u nas taka drożyzna
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 12:21   #18
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Czy któraś z Was orientuje się może ile kosztują zestawy TravelKit? Byłam wczoraj w Sephorze i zapomniałam sprawdzić. Używam kremów róża-geranium na dzień i na noc i jestem zachwycona. Chciałabym kupić komuś na prezent taki mini-zestaw, ale nie wiem jaka jest jego cena. Z góry dziękuję za odpowiedź
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:53   #19
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez Jenna__ Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was orientuje się może ile kosztują zestawy TravelKit? Byłam wczoraj w Sephorze i zapomniałam sprawdzić. Używam kremów róża-geranium na dzień i na noc i jestem zachwycona. Chciałabym kupić komuś na prezent taki mini-zestaw, ale nie wiem jaka jest jego cena. Z góry dziękuję za odpowiedź
nie dam sobie glowy uciac,ale wydaje mi sie,ze travelkity widzialam ostatnio w sephorzez za 39zl...

A co do kosmetykow Mineral Flower to zakupilam kremik na dzien zachecona opinia jednej z wizazanek i juz wiem,ze na pewno go szybko nie zdradze
Wybralam wersje zolta- dla skory delikatnej i mimo,ze moja skora ma tendencje do zapychania to na szczescie nie zauwazylam, zeby kremik sie do tego przyczynial. Po nalozeniu szybciutko sie wchlania pozostawiajac delikatny filtr. Skora po jego uzyciu jest gladka i jakby bardziej sprezysta... Stosuje pod mineralkowy makijaz i u mnie sprawdza sie bardzo dobrze- nic sie nie sciera, nic nie roluje...

Swietna jakosc, super wydajnosc, no i niewysoka cena- 100ml tube kupilam w Spehorze za 37zl!
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 22:56   #20
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
nie dam sobie glowy uciac,ale wydaje mi sie,ze travelkity widzialam ostatnio w sephorzez za 39zl...

A co do kosmetykow Mineral Flower to zakupilam kremik na dzien zachecona opinia jednej z wizazanek i juz wiem,ze na pewno go szybko nie zdradze
Wybralam wersje zolta- dla skory delikatnej i mimo,ze moja skora ma tendencje do zapychania to na szczescie nie zauwazylam, zeby kremik sie do tego przyczynial. Po nalozeniu szybciutko sie wchlania pozostawiajac delikatny filtr. Skora po jego uzyciu jest gladka i jakby bardziej sprezysta... Stosuje pod mineralkowy makijaz i u mnie sprawdza sie bardzo dobrze- nic sie nie sciera, nic nie roluje...

Swietna jakosc, super wydajnosc, no i niewysoka cena- 100ml tube kupilam w Spehorze za 37zl!
Też mam żółtą wersję i też używam pod podkład mineralny . Choć nie do końca,bo czasem używam go rano, przed makijażem (oczywiście z odpowiednim odstępem, musi się wchłonąć), a czasem po prostu smaruję buzię wieczorem i rano jest od razu gotowa do make-up'u . Nawet nie wiem, która wersja lepsza. Tzn. robiłam tak latem, bo ostatnio coś zaniedbałam tę część pielęgnacji ... Ale właśnie wracam do kremów, więc na pewno będę używać właśnie tego.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:23   #21
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Znów jest promocja -50% na całą serię Mineral Flowers, ale w wybranych perfumeriach http://www.sephora.pl/pl/cid14181/mineral-flowers.html
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:19   #22
Kurka_Paulina
Raczkowanie
 
Avatar Kurka_Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Używam żółtego kremu na noc i żelu do mycia twarzy i bardzo mi odpowiadają. Poszłam do Sephory kupić następne i mi powiedzieli, że wycofali Mineral Flowers! Dlatego jeśli wasza Sephora jeszcze ma, to kupujcie... Ja chyba podzwonię po Sephorach w Warszawie i popytam...
Kurka_Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 13:31   #23
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez Kurka_Paulina Pokaż wiadomość
Używam żółtego kremu na noc i żelu do mycia twarzy i bardzo mi odpowiadają. Poszłam do Sephory kupić następne i mi powiedzieli, że wycofali Mineral Flowers! Dlatego jeśli wasza Sephora jeszcze ma, to kupujcie... Ja chyba podzwonię po Sephorach w Warszawie i popytam...
W sobotę kupowałam kremy na dzień i na noc z serii różanej i chciałam też kupić Travel kit, żeby wypróbować żel, ale nie było. Ekspedientka powiedziała, że wyprzedają Mineral Flowers za 50% ceny, ponieważ zmienia się ich szata graficzna. I ona nie wie, co się pojawi po tej zmianie. Ale na pewno nie wycofują tych kosmetyków, bo w Polsce są dostępne tylko w Sephorach. http://www.mineralflowers.com/WHERE_TO_BUY.html
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:41   #24
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez Jenna__ Pokaż wiadomość
W sobotę kupowałam kremy na dzień i na noc z serii różanej i chciałam też kupić Travel kit, żeby wypróbować żel, ale nie było. Ekspedientka powiedziała, że wyprzedają Mineral Flowers za 50% ceny, ponieważ zmienia się ich szata graficzna. I ona nie wie, co się pojawi po tej zmianie. Ale na pewno nie wycofują tych kosmetyków, bo w Polsce są dostępne tylko w Sephorach. http://www.mineralflowers.com/WHERE_TO_BUY.html

ja dziś robiłam zakupy w krakowie i pani poinformowala mnie że wycofują całkiem te kosmetyki z drogerii...!!!! mam nadzieje jednak że to będzie zmiana szaty graficznej opakowania, chociaż prawde mówiąc wątpie


p.s napisałam maila do mineral flowers o informacje a ten temat, dam znac jak odpiszą
__________________


Edytowane przez kaśka k
Czas edycji: 2010-11-16 o 18:15 Powód: dodanie istotnych informacji
kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:58   #25
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez kaśka k Pokaż wiadomość
ja dziś robiłam zakupy w krakowie i pani poinformowala mnie że wycofują całkiem te kosmetyki z drogerii...!!!! mam nadzieje jednak że to będzie zmiana szaty graficznej opakowania, chociaż prawde mówiąc wątpie


p.s napisałam maila do mineral flowers o informacje a ten temat, dam znac jak odpiszą
Nawet mnie nie strasz. To są jedyne kremy, które pasują mojej skórze. Mam zapas na pół roku, ale chyba się załamię, jak je wycofają. Choć może będą dostępne gdzie indziej.
Czekam niecierpliwe, co Ci odpiszą.

Napisałam do Sephory. Oto co mi odpisali:
"Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie Klubem Sephora. W nawiązaniu do Pani korespondencji uprzejmie informuję, iż marka jest w stałej wyprzedaży, co rzeczywiście może skończyć się wycofaniem produktów. Na dzień dzisiejszy nie posiadamy 100% decyzji odnosnie
wycofania marki ze sprzedazy."

Edytowane przez Jenna__
Czas edycji: 2010-11-17 o 10:43
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 15:14   #26
Kurka_Paulina
Raczkowanie
 
Avatar Kurka_Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Okropne Zamierzam kupować wszystko, co znajdę Zresztą, nawet jeśli nie wycofują Mineral Flowers całkiem (bo tylko wyprzedają te w starych opakowaniach) to trzeba robić zapasy, promocja -50% prędko się nie powtórzy!
Kurka_Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:21   #27
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

dostalam takiego samego maila od sephory a z mineral flowers tylko mi napisali gdzie mozna kupic mineral flowers w sieci,wrrrrrrrrr nie ma to jak konkret
__________________

kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:30   #28
Kurka_Paulina
Raczkowanie
 
Avatar Kurka_Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez kaśka k Pokaż wiadomość
dostalam takiego samego maila od sephory a z mineral flowers tylko mi napisali gdzie mozna kupic mineral flowers w sieci,wrrrrrrrrr nie ma to jak konkret

A podzielisz się tą informacją? Bo szukałam jakiegoś sklepu online z tymi kosmetykami i nie znalazłam
Kurka_Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 19:04   #29
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Cytat:
Napisane przez Kurka_Paulina Pokaż wiadomość
A podzielisz się tą informacją? Bo szukałam jakiegoś sklepu online z tymi kosmetykami i nie znalazłam


www.deadsea.cc
__________________

kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 00:55   #30
Kurka_Paulina
Raczkowanie
 
Avatar Kurka_Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki MINERAL FLOWERS

Dziękuję

Kupiłam dziś w Wola Park w Warszawie 5 różnych rzeczy Mineral Flowers i jeszcze więcej mieli Ekspedientka mnie uspokajała, że już raz zrobili taką -50% przecenę na Yes to Carrots, a wcale ich nie wycofywali. Więc może nie będzie źle
Kurka_Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.