Wspaniały duet, który mi pomógł, brevoxyl i ziele bratka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-19, 15:44   #1
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20

Wspaniały duet, który mi pomógł, brevoxyl i ziele bratka


Niespodziewanie w wieku 20 lat "dorwał" mnie tradzik.Zupelnie ni z tego ni z owego.W prawdzie zawsze mialam tłusta cere i od czasu do czasu jakies wieksze krastki ale ogolnie poza blyszczeniem nic mi nie dolegalo.Az tu nagle w przeciagu jakis kilku tygodni pojawil sie ON -tradzik!!!.Nawet sobie nie zawracalam glowy kosmetykami do cery tradzikowej, odrazu poszlam do lekarza.Dermatolog polecil mi do kupienia BREVOXYL i ku mojemu zaskoczeniu kupic w aptece czy sklepie zielarskim BRATEK (ja mam akurat Herbapolu, ale to bez znaczenia jakiej firmy) i pic 3 razy dziennie po posilku. Zdziwiona odrazu sprawdzilam w internecie dzialanie tego ziola i okazalo sie ze faktycznie leczy sie nim zmiany tradzikowe (a dokladnie tradzik mlodzienczy wystepujacy w roznych formach) i chyba jeszcze jakies zapalenie przewodu moczowego ale to juz mnie nie dotyczylo. Nie mialam kasy wiec poczatkowo kupilam same ziola, ktore kosztowaly mnie ok.3 zl. i pilam sobie kilka tygodniu i stan cery znacznie sie poprawil, nie tylko na twarzy, ale takze dekolcie i plecach.Pozniej kupilam sobie brevoxyl, ktory tworzyl doskonaly duet z ziolkami.Naprawde szczerze POLECAM .Mnie pomoglo, mam nadzieje ze Wam rowniez, napewno sprobowac nie zaszkodzi.POWODZENIA
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 15:53   #2
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: Wspaniały duet, który mi pomógł

Rybko tez stosuje taki duet tylko jeszcze do bratka dorzucam skrzyp, a do brevoxylu davercin. to wlasciwie kwartet
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 15:55   #3
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Wspaniały duet, który mi pomógł

Mimo że nie mam większych problemów z cerą zbieram się do kupienia herbatki z bratka. Mam tylko pytanie czy picie ziółek pomaga zmniejszyć zaskórniki i krostki już będące na skórze czy tylko zapobiega powstawaniu nowych? Czy ogranicza wydzielanie sebum i błyszczenie się skóry? Z góry dzięki za odpowiedź
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 15:55   #4
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20
Dot.: Wspaniały duet, który mi pomógł

Ja tez biore skrzyp juz od dawna, pamietam ze zaczelam go brac na wlosy, ale faktycznie on tez dziala na skore
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 15:59   #5
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20
Dot.: Wspaniały duet, który mi pomógł

Cytat:
Napisane przez Karolynka
Mimo że nie mam większych problemów z cerą zbieram się do kupienia herbatki z bratka. Mam tylko pytanie czy picie ziółek pomaga zmniejszyć zaskórniki i krostki już będące na skórze czy tylko zapobiega powstawaniu nowych? Czy ogranicza wydzielanie sebum i błyszczenie się skóry? Z góry dzięki za odpowiedź
Mnie zlikwidowalo okropne zaskorniaki juz istniejace, oczywiscie nie wszytskie naraz,z czasem bylo ich poprostu coraz mniej.Jesli chodzi o blyszczenie sie skory to zauwazylam zmiane na lepsze jak zaczelam jeszcze uzywac brevoxylu.Czy zapobiega powstawaniu nowych hhmmm trudno powiedziec, wydaje mi sie ze trzeba raz na jakis czas pic bratak, bo jakis czas pity, a potem odlozony na polke nie zapobiegnie nawroceniu.Ja robie tak, pilam 3 razy dziennie przez 4 tygodnie, a potem raz dzienne co 2, czy 3 dzien.
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.