Problemy z paznokciami - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-11, 23:23   #31
kattunge
Raczkowanie
 
Avatar kattunge
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: koło Lublina
Wiadomości: 41
Dot.: Problem z paznokciami.

Wytłumacz jakie skórki ty próbujesz pogłębiać, może ktoś lepiej zrozumie, co masz na myśli, ale ja naprawdę nie wiem jakiego efektu oczekujesz. Jedyne czego wg mnie można oczekiwać to większego przyrostu, żeby płytka była dłuższa, bardziej taka jak na małym palcu. A o tym to już jest osobny wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=687679
kattunge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 13:47   #32
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Problem z paznokciami.

Witam, mam na myśli coś takiego : http://4.bp.blogspot.com/-56OgXKgvAk...88497229_n.jpg Mam nadzieję,że pani z którego bloga to brałam nie obrazi się.

Ona ma bardzo ładne paznokcie, ma taką strasznie ładną, nie wiem jak to ująć poprawie głęboką płytkę. Ja sie staram już o to od ponad roku i nic z tego. Poza tym mam okropnie poodsuwane skórki z którymi nic nie potrafię zrobić.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 14:23   #33
kattunge
Raczkowanie
 
Avatar kattunge
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: koło Lublina
Wiadomości: 41
Dot.: Problem z paznokciami.

Tobie chodzi pewnie o przyrost czyli, że chcesz meć dłuższą tą część różową paznokcia. Jeśli tak, to poczytaj ten wątek o olejowaniu. Uwierz mi naprawdę oleje pomagają wydłużyć płytkę a podstawą jest przede wszytkim nie grzebanie pod paznokciem niczym. Stopniowo płytka będzie ci się wydłużała, będzie paznokieć przyrastał do palca.

Na razie nie myśl o jakimś wyszukanym kształcie, dbaj o powiększenie przyrostu, piłuj na okrągło albo na taki zaokrąglony kwadrat i nie za długie.

A jeśli chodzi ci o to, że na tym zdjęciu paznokieć jest taki łukowaty w przekroju, czyli że się tak trochę jakby zawija to myślę, że to jest sprawa indywidualna, albo taki kształt się ma albo nie. Ale o tym to trzeba myśleć dopiero jak przyrost będzie odpowiedni, czyli jak dojdzie do końca opuszka.

Mam nadzieję że ci pomogłam.
kattunge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 05:43   #34
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Problem z paznokciami.

mi się wydaje że tu nie chodzi tyle o kształt płytki paznokcia co o to, że paznokcie na tym podglądowym zdjęciu są tak głęboko w ciele osadzone - nie nachodzą na nie skórki itd, przy macierzy jest taki ładny gładki wałek. Sama bym chciała mieć takie paznokcie, jak na razie zakupiłam ICR od Sally Hansen, może regularne stosowanie pomoże
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 16:06   #35
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Problem z paznokciami.

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
mi się wydaje że tu nie chodzi tyle o kształt płytki paznokcia co o to, że paznokcie na tym podglądowym zdjęciu są tak głęboko w ciele osadzone - nie nachodzą na nie skórki itd, przy macierzy jest taki ładny gładki wałek. Sama bym chciała mieć takie paznokcie, jak na razie zakupiłam ICR od Sally Hansen, może regularne stosowanie pomoże
O tak! idealnie oddałaś o co mi chodzi, nie umiałam się wysłowić.Ta pani ma bardzo ładnie podsuwane skórki i tak równo. Moje skórki nachodzą na paznokcie, gdyby nie były takie krzywe to bym nie narzekała, nie potrafię tego uregulować. W lewej ręce nie wygląda to aż tak źle, ale prawa to już masakra. Piszę prawą reką, przez co skórki sie z jednej strony same odsunęły i nie potrafię nic z tym zrobić.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 18:23   #36
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Problem z paznokciami.

Cytat:
Napisane przez Meefistofeles Pokaż wiadomość
O tak! idealnie oddałaś o co mi chodzi, nie umiałam się wysłowić.Ta pani ma bardzo ładnie podsuwane skórki i tak równo. Moje skórki nachodzą na paznokcie, gdyby nie były takie krzywe to bym nie narzekała, nie potrafię tego uregulować. W lewej ręce nie wygląda to aż tak źle, ale prawa to już masakra. Piszę prawą reką, przez co skórki sie z jednej strony same odsunęły i nie potrafię nic z tym zrobić.

ja z moimi skórkami walcze w ten sposób że:

1) zakupiłam to cudo od Sally Hansen i mam zamiar odsuwać nim skórki raz, max dwa razy w tygodniu.

2) co drugi trzeci dzień będę je "oliwkować" żeby były ładne i gładkie.

Już i tak mam lepsze skórki niż miałam ale dalej to nie to samo co na tym zdjęciu. Koleżanka, której dziś robiłam paznokietki ma właśnie takie skórki tyle że ona takie zawsze miała czego jej strasznie zazdroszczę. Wydaje mi się że systematycznością i ogromną cierpliwością w końcu dojde do takiego wyglądu jak na zdjęciu
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 19:01   #37
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Problem z paznokciami.

Ja postaram się raz, dwa razy dziennie wcierać babydream fur mama w paznokcie wraz z olejkiem rycynowym, a może raz w tygdniu kąpiel 10minutowa w ciepłych olejkach, mam nadzieję,że chociaż to pomoże.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 19:54   #38
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Problem z paznokciami.

Cytat:
Napisane przez Meefistofeles Pokaż wiadomość
Ja postaram się raz, dwa razy dziennie wcierać babydream fur mama w paznokcie wraz z olejkiem rycynowym, a może raz w tygdniu kąpiel 10minutowa w ciepłych olejkach, mam nadzieję,że chociaż to pomoże.

kup jeszcze jakiś dobry żel do usuwania skórek i raz w tygodniu je w ten sposób pogłębiaj zdaj relacje jak będzie poprawa, jak zobacze jak moje będą wyglądać przy robieniu następnego mani w ciągu ostatnich kilku tygodni dużo lepiej zaczęły się prezentować
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:12   #39
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Problem z paznokciami.

Jak uda mi się coś zdziałać, to pewnie się pochwalę w wątku z olejowaniem paznokci Mam wielką nadzieję, bo strasznie lubię malować paznokcie :P
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 19:17   #40
wiktoria90kowalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Dot.: Problem z paznokciami.

co zrobić z białymi plamkami na paznokciach?
wiktoria90kowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 20:19   #41
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Problem z paznokciami.

Cytat:
Napisane przez wiktoria90kowalska Pokaż wiadomość
co zrobić z białymi plamkami na paznokciach?

białe plamki powstają od braku jakiejś witaminy w organizmie, ale w tej chwili ni pamiętam o którą witamine chodzi. Proponuje uzupełnić niedobory kiedyś raz na jakiś czas robiły mi się takie plamki, ale od roku biore regularnie vitapil i choć jest na włosy to problem plamek zniknął
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 22:36   #42
ninde_
Przyczajenie
 
Avatar ninde_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Problem z paznokciami.

Cytat:
Napisane przez Meefistofeles Pokaż wiadomość
Jak uda mi się coś zdziałać, to pewnie się pochwalę w wątku z olejowaniem paznokci Mam wielką nadzieję, bo strasznie lubię malować paznokcie :P

Powodzenia! )
__________________
ninde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 20:22   #43
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Problem z paznokciami.

Używam Nagelhaut Creme , to krem do skórek okołopaznokciowych z naturalnym woskiem owczej wełny, ma ekstrakt Nagietka lekarskiego, Tymianku radze spróbować
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 07:49   #44
ReJune1559
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z paznokciami.

Ja miałam duży problem z paznokciami, łamały się , rozdwajały i nie rosły, odkąd zaczęłam je moczyć codziennie w ciepłej oliwie z kroplami cytryny mój problem z paznokciami już nie istnieje, są mocne twarde i szybko rosną
ReJune1559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 09:04   #45
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Problem z paznokciami.

Od cytryny żółknie płytka. Nie zżółkły Ci paznokcie? Moja klientka tak miała.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:45   #46
AnonimowaZolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Problem z paznokciami !!!

Witam
Mam problem z łamliwością paznokci ... Często maluje pazurki , różnymi lakierami , utwardzaczami itp Dawno nie stosowałam odżywek , bo w sumie nie wiem jaką powinnam kupić. Może polecicie mi jakieś ?

Mam jeszcze jedno pytanie , mianowicie lakieru i kolorów... Czy kolor lakieru ma wpływ na paznokcie .. Ja zazwyczaj używam czarnych , ciemnych mocnych barw ...
AnonimowaZolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 19:30   #47
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Problem z paznokciami !!!

Tak, ciemne lakiery przebarwiają płytkę paznokcia dlatego wcześniej powinno stosować się bazę lub chociaż lakier bezbarwny.

Ja żadnych odżywkę nie stosuje a mam twarde paznokcie i nie rozdwajają się mimo że wcześniej obgryzałam. Polecam szklany pilniczek i po raz kolejny olejowanie. Do miseczki wlej zwykły olej dodaj sok z cytryny i podgrzej w mikrofalówce. Mocz paznokcie co jakiś czas. Miksturkę możesz włożyć do lodówki i stosować kilka razy
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 20:26   #48
AnonimowaZolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z paznokciami !!!

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Tak, ciemne lakiery przebarwiają płytkę paznokcia dlatego wcześniej powinno stosować się bazę lub chociaż lakier bezbarwny.

Ja żadnych odżywkę nie stosuje a mam twarde paznokcie i nie rozdwajają się mimo że wcześniej obgryzałam. Polecam szklany pilniczek i po raz kolejny olejowanie. Do miseczki wlej zwykły olej dodaj sok z cytryny i podgrzej w mikrofalówce. Mocz paznokcie co jakiś czas. Miksturkę możesz włożyć do lodówki i stosować kilka razy
Tak właśnie myślałam o lakierach , bo stosując np bezbarwny dość długo , nie miałam tak zniszczonych pazurków jak po tygodniu używania czarnego
AnonimowaZolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 14:22   #49
Meeg07
Przyczajenie
 
Avatar Meeg07
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 16
Dot.: Problem z paznokciami !!!

Ja osobiście polecam odżywki z Eveline, mi bardzo pomogły.
Przez miesiąc stosowałam zgodnie z opisem na opakowaniu a później tylko jako baza pod lakier.
Meeg07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 20:25   #50
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Problem z paznokciami !!!

Z Eveline trzeba uważać. W necie jest sporo opisów skutków ubocznych tych odżywek.
U mnie działały dopóki ich używałam. Paznokcie były twardsze. Ale już miesiąc po odstawieniu paznokcie zaczęły się potwór nie rozwarstwiać. Ja ich nie polecam
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 11:03   #51
elmobang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
paznokcie problem!!

Witma. Na zdjęciu zaznaczyłem problem który mnie martwi. Czy ktoś wie co to może być ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazury.jpg (64,5 KB, 72 załadowań)
elmobang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 10:42   #52
XxJoeyxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 36
Dot.: paznokcie problem!!

Cytat:
Napisane przez elmobang Pokaż wiadomość
Witma. Na zdjęciu zaznaczyłem problem który mnie martwi. Czy ktoś wie co to może być ?
z tego co widze to oderwał ci sie paznokieć od palca musisz chwile poczekać a on za kilka dni sie zrosnie i to wszystko
__________________
' nie straciłam żadnej miłości, żadnej też nie znalazłam '
XxJoeyxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 15:24   #53
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: paznokcie problem!!

Notorycznie to mam. Nic strasznego, paznokieć podrośnie i się zasklepi. Uważaj tylko, aby nim nie zahaczyć i nie zerwać.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 16:57   #54
elmobang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: paznokcie problem!!

Witam.

Dziekuje wam za szybko odpowiedz :P. Martwi mnie troche to ze to jest na wszystkich paznokciach i już mam to ponad miesiąc.

Pozdrawiam

Edytowane przez elmobang
Czas edycji: 2014-07-07 o 17:06
elmobang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 09:46   #55
tymon2122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Problemy z paznokciami

Witam mam straszny problem z paznokciami u rąk strasznie mi rozdwajaja końcówki. Proszę o jakaś radę w tej sprawie
tymon2122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 11:41   #56
weronia0203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Boziu
Kiedyś miała podobni, tyle, że obgryzałam paznokcie. Małe rady :
NIGDY nie obcinaj paznokci u rąk nożyczkami o paznokci i nie używaj metalowego pilniczka. Tylko papierowego. Nożyczki rozdwajają paznokcie, sama tego doświadczyłam. Nie wiem jak na Ciebie, ale na mnie Regenerum nie działało, ale od dwóch dni używam serum wzmacniającego z wapniem i witaminą C. firmy Lovely. Kpiłam je w Rossmann'ie na stoisku z lakierami. Jest kilka rodzai tego serum, więc możesz wybrać idealne do Twoich paznokci. Szybko wsiąka, a to w różowym odcieniu, które kupiłam, wzmacnia płytkę paznokcia. Polecam też odżywkę firmy Eveline 8w1. Tej odżywki używała moja siostra. Teraz ma idealne paznokcie, długie, ale jeszcze troszkę słabe. Ale naprawdę, serum Lovely jest boskie, polecam
weronia0203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 20:31   #57
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Problemy z paznokciami

Dziewczyny polecały odżywkę Eveline 8 w 1, oprócz tego może spróbuj olejku rycynowego, podobno jest świetny, dobrze wzmacnia pazkoncie
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 23:25   #58
weronia0203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Angry Problem z małym paznokciem

Wczoraj rano smarowałam odżywką paznokcie u nogi. Nagle zobaczyłam, że mały paznokieć mi się rozdwaja a właściwie to tak wyglądało. Jak chciałam zerwać odchodzącą część, ale okazało się, że to paznokieć mi odchodzi! Odżywka jest idealna dla moich paznokci, z żadnym innym tak się nie stało. Przy zmianie opatrunku (babcia mi kazała) bolało jak cholera. Z czego to może wynikać? Mam iść z tym do lekarza? Nie wygląda to najlepiej, boli gorzej niż wtedy jak zahamowałam gołą stopą po piachu. Pomocy!!!
weronia0203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 08:35   #59
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: Problemy z paznokciami

A ja bym chciała kategorycznie odradzić Eveline 8 w 1 mimo, że sama jestem w jej posiadaniu.

Ta odżywka to nic innego jak sam formaldehyd, którego się używa do konserwowania zwłok np. Paznokcie może faktycznie robią się bardziej twarde i mocne, ale to TYLKO I WYŁĄCZNIE odruch obronny, takie same być przestaną jak przestaniesz używać odżywki. O ile wcześniej nie zafundujesz sobie onycholizy...

Pamiętam, jak zdjęłam żele i stwierdziłam że nie zrobię ich więcej, że sobie zapuszczę twarde paznokcie... Posmarowałam tą odżywką i... mało nie wyskoczyłam z tego bólu przez okno. Nigdy więcej...

Polecam za to pić pokrzywę, nie tylko wspomaga paznokcie i włosy, ogólnie robi dobrze na wszystko.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 09:16   #60
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Problem z małym paznokciem

jaką masz odzywke?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 02:43:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.