dobry krem z filtrem do twarzy na opalanie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-16, 17:17   #1
soo_shy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65

dobry krem z filtrem do twarzy na opalanie ?


witam, planuje na wyjezdzie się opalac, bo jestem bardzo blada. poszukuję zatem kremu z filtrem ktory pozwoli mi opalic twarz ale rowniez ją ochronic, w przystępnej cenie. dodam ze mam na twarzy bliznę pod okiem, boję się efektu po opalaniu ale jednak nie chcę byc zawsze taka blada. czy ktos moze mi polecic jakis filtr do twarzy aby bezpiecznie sie opalac? ewentualnie rowniez do calego ciała. pozdrawiam
soo_shy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 13:29   #2
elwiiiira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: dobry krem z filtrem do twarzy na opalanie ?

Blade dziewczyny często mają cerę wrażliwą i są skłonne do powstawania naczynek. Od siebie mogę powiedzieć że bladzioszki powinny się opalać do godziny jedenastej i po godzinie szesnastej. Polecam Ci krem z filtrem 50 na pierwsze dni opalania lirene (taka pomarańczowa tubka) napisane jest emulsja do opalania dla skóry wrażliwej. Może jeszcze krem ochronny iwostin? Przynajmniej ja te produkty miałam )
elwiiiira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 16:18   #3
soo_shy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: dobry krem z filtrem do twarzy na opalanie ?

Cytat:
Napisane przez elwiiiira Pokaż wiadomość
Blade dziewczyny często mają cerę wrażliwą i są skłonne do powstawania naczynek. Od siebie mogę powiedzieć że bladzioszki powinny się opalać do godziny jedenastej i po godzinie szesnastej. Polecam Ci krem z filtrem 50 na pierwsze dni opalania lirene (taka pomarańczowa tubka) napisane jest emulsja do opalania dla skóry wrażliwej. Może jeszcze krem ochronny iwostin? Przynajmniej ja te produkty miałam )
wyczytałam na KWC że po tej emulsji z lirene jakas dziewczyna nie opaliła się nic a nic bo na tym jej zależalo, jednak ja chcialabym sie opalić ale bezpiecznie bez poparzen i z ochroną twarzy żeby moja półroczna blizna nie odznaczała się bardzo (narazie jej lekko różowa), czy ta emulsja mi pomoże się opalić czy nie opalić ?
soo_shy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 11:09   #4
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 87
Dot.: dobry krem z filtrem do twarzy na opalanie ?

Cytat:
Napisane przez soo_shy Pokaż wiadomość
wyczytałam na KWC że po tej emulsji z lirene jakas dziewczyna nie opaliła się nic a nic bo na tym jej zależalo, jednak ja chcialabym sie opalić ale bezpiecznie bez poparzen i z ochroną twarzy żeby moja półroczna blizna nie odznaczała się bardzo (narazie jej lekko różowa), czy ta emulsja mi pomoże się opalić czy nie opalić ?
Uważam że niestety nie da się chronić twarzy i jednocześnie się opalać. Kremy z filtrem powinny być uzupełnieniem pielęgnacji, w tym prewencji przed starzeniem a nie jedyną ochroną przed słońcem. Należy pamiętać ze żaden filtr całkowicie nie ochroni przed szkodliwym promieniowaniem. Myślę, że jeśli naprawdę bardzo zależy Ci na zmienieniu odcienia skóry, proponuje użyć bronzera a na ciało samoopalacza. Szkoda skóry na opalanie

Edytowane przez ribermona
Czas edycji: 2014-07-18 o 11:11
ribermona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-18 12:09:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.