pytanko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-31, 19:46   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

pytanko


witam [img]icons/icon7.gif[/img]
jak uzyskac taki efekt? chodzi mi o oczy i usta - malowac usta i szminka i blyszczykiem? uzyc dwoch kolorow? a co z cieniami? czy pasowalby mi taki makijaz jesli mam oczy zielone - ale tylko z bliska, wiekszosc osob mowi ze na piewszy rzut oka moje oczy sa brazowe [img]icons/icon7.gif[/img]( jesli chodzi o kolorki na ustach to lubie rozowe blyszczyki i kolor ze zdjecia tez mi sie podoba )
(wlosy mam brazowe)
z gory dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaz1.jpg (7,3 KB, 5 załadowań)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-01, 20:56   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pytanko

Hmmm...nie wiadomo na ile to są rzeczywiste kolory a ile w tym gry tła i światła w studio.
Wydaje mi się ,że ona (modelka Maybelline)ma usta pomalowane pomadką w odcieniu chlodnego ,lekko zlamanego beżem fioletu (ten kolor nazywa się chyba róża parmeńska) a na środek dolnej wargi ma nałozony jasnobeżowy ( prawie kość słoniowa) lub srebrzysty błszczyk.Dodatkowo przed nałożeniem szminki zastosowano trick pt.światło na usta:delikatnie obwiedziono ich koktur rozświetlaczem.
Oczy = klasyczny makijaż jasny(prawie bialy) lila + błękit.
A na koniec dość chłodny różowy róż( hi,hi)
Wydaje mi się, że ten makijaż będzie Ci pasował ( ale raczej na wieczór, na dzień jest zbyt...oczywisty), modelka ma podobną kolorystykę i wygląda bajkowo (królowa sniegu?)
życzę dobrej zabawy
Noa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-01, 21:21   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pytanko - do pani Agnieszki

dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img] moze pani Agnieszka jeszcze cos dopowie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-02, 11:59   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: pytanko - do pani Agnieszki

Witaj Bogini [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa pieknie rozlozyla tem makijaz na czynniki pierwsze [img]icons/icon35.gif[/img]
Ja tam jeszcze widze tylko kreska eyelinerem od wew.kacika oka. I ta biel musialabys chyba jeszcze wzmocnic jakas perlowa biela.

Natomiast, czy bedzie Ci do twarzy w takim makijazu? Hmmmm...Na wieczor mysle, ze tak. Pod warunkiem , ze Twoj ubior bedzie zdecydowanie ciemny - najlepiej czarny. Wtedy taki makijaz na pewno bedzie pieknym, przyciagajacym wzrok elementem. Zwroc uwage, ze tutaj celowo zrezygnowano na tym zdjeciu z ubrania, fryzura jest gladziutka. A dominujacym elementem sa oczy. I przy takim makijazu to jest bardzo wazne. Jest on bardzo wyrazisty i zeby nie przerysowac calej postaci Ty rowniez powinnas sie dostosowac do tych minimalistycznych ragul w ubiorze i fryzurze.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-02, 16:32   #5
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: pytanko - do pani Agnieszki

dziekuje za odpowiedz [img]icons/icon7.gif[/img]
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.