Jak malować takie oczy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-04, 08:47   #1
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779

Jak malować takie oczy??


Jak w temacie- interesują mnie wszystkie porady dotyczące zarówno techniki malowania jak i kolorystyki. Załączam zdjęcia oczu całkowicie bez jakiegokolwiek makijażu (spokojnie na codzień używam korektora pod oczy;-) Przepraszam również za "nieuczesane" brwi. Pozdrawiam Lampa błyskowa nieco "wybieliła cienie" niestety na codzień są trochę bardziej widoczne i to bynajmniej nie z niewyspania Wydaje mi się, że oczy mam głęboko osadzone?? Interesują mnie makijaże zarówno dzienne jak i batdziej wieczorowe

P.S. Dodam tylko, że moje umiejętności w makijażu oczu są raczej kiepskie, zazwyczaj ograniczałam się do jasnych cieni, z cieniowaniem bardzo kiepsko u mnie, chciałabym się w końcu nauczyć robić makijaż podkreślający oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy4.JPG (21,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy3.JPG (14,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy2.JPG (21,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy1.JPG (10,9 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez *Pinacolada*
Czas edycji: 2007-06-04 o 09:23
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 09:09   #2
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Jak malować takie oczy??

Wiesz, ja jestem za mało kompetentna, żeby dawać Ci takie porady, ale jak zobaczyłam Twoje oczy, tood razu do głowy mi przyszło, że kształt górnej powieki i łuku brwiowego masz podobny do naszej kochanej moderator chodzi mi o Agabil1. Ona zamieściła wiele makijażu step by step - myślę, że tam możesz coś ciekawego dla siebie podejrzeć...

a pod oczy może dermacol?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 09:46   #3
jolusienka
Raczkowanie
 
Avatar jolusienka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 106
Dot.: Jak malować takie oczy??

sliczne masz oczka ja tez proponuje zajrzec na MM step by step
__________________
As soon as you're born they make you feel small
By giving you no time instead of it all
Till the pain is so big you feel nothing at all
A working class hero is something to be
A working class hero is something to be

jolusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 09:49   #4
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Jak malować takie oczy??

piękne masz oczka, niesety mie znam się na makijażu, ale nie mogłam się powstrzymać żeby ci tego nie powiedzieć
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 10:36   #5
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Jak malować takie oczy??

Dziewczyny dziekuje naprawde Na MM makijaże są dość trudne jak dla mnie (makijaże AgiBil1 są przepiękne, ale niestety dla mnie praktycznie niewykonalne Jak myślicie można wykonać dobry makijaż oczu załóżmy używajac tylko 2 kolorów cieni, kredki i tuszu? Bo mieszanie wielobarwnych cieni i modelowanie oka za pomocą cieniowania raczej mi się nie udaje. Jaki ogolnie jest kształt moich oczu? Zawsze wydawalo mi sie ze powinnam malowac oczy tzw. technika bananowa, to prawda? A kolorystyka?
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 11:07   #6
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Jak malować takie oczy??

tak, mnie się wydaje, że 'banan' będzie pasował. I można wykonać moim zdaniem zupełnie niezły makijaż używając dwóch kolorów cieni. Najprotszy - mój pierwszy z dwóch - jeden beżowy, drugi brudny róż robiłam palcem i całkiem niezły był. Najpierw od wewnętrznego kącika do 3/4 ruchomej powieki, a potem różem od połowy powieki, do trochę za nią (tak, żeby na siebie zachodziły).

Ale podkreslanie rzęs i tzw 'przydymione' też będą u Ciebie świetnie wyglądać. Kolorystyka taka, żeby odbijała wyraznie od koloru Twoich oczu. Wszelkie brązy, fiolety. Niektóre róże. Natomiast z błękitów, szarości i zielonych -tylko niektore odcienie - mało zbliżone do koloru oczu.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 11:33   #7
k@sienk@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: Jak malować takie oczy??

Rzeczywiscie masz sliczne oczka takie wyraziste tylko zastanawia mnie ich kolor bardziej zielone czy niebieskie, bo ja mam chyba podobne i nie wiem jaki mam kolor jak sie pomaluje na niebiesko i jestem mocno opalona wydaja mi sie bardziej niebieskie a jak mam inny makijaz to zielone lub zielono-niebiskie jestem nijaka , a oczy sa podobno obrazem duszy heh pozdrawiam
k@sienk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 16:34   #8
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Jak malować takie oczy??

no cóż - żeby nabrać wprawy w malowaniu oka cieniami, cieniowaniu, stopniowaniu koloru itd trzeba się po prostu pobawić.
kiedyś był taki fajny cień manhattanu - niebieskosrebrzysty. pamiętam, że malowałam się nim w skrzyżowaniu z zimnym różem (powieka różem, w zgięciu i kąciuku srebrzysty) plus czarna/szara kredka. właśnie w czymś takim cię widzę
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.