Błyszczyk z brokatem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-17, 18:02   #1
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214

Błyszczyk z brokatem


Chciałabym kupić sobie brązowy błyszczyk z brokatem, ale taki, który mogłabym używać na co dzień i od święta. Jaki możecie mi polecić? W sklepie oglądałam z Inglota, ale nie wiem czy jest trwały. Proszę o propozycje niedrogich i trwałych na ustach.
Pozdrawiam
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 22:36   #2
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Błyszczyk z brokatem

podciągam wątek
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 07:28   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Błyszczyk z brokatem

Cześć
Jeżeli chciałabyś używać tego błyszczyku nie polecam brokatu - możesz w zamian kupić taki z malutkimi mieniącymi się drobinkami. Doskonały będzie za równo na wieczorowe wyjścia jak i w czasie dnia. Jeżeli podczas wieczorowego wieczoru chcesz błyszczeć nałóż błyszczyk na usta, a następnie dodatkowo nanieś na usta odrobine sypkiego brokatu.
Błyszczyki z brokatem mają to do siebie, że błyszczyk jak to błyszczyk szybko znika z ust, a zostają jedynie pojedyńcze ziarenka brokatu co w czasie dnia nie jest raczej wskazane i nie wygląda ładnie
Co do trwałości błyszczyków to jak sama wiesz błyskawicznie znikają z ust. Niestety nie przetestowałam Inglot więc w tym temacie nie moge Ci radzic. Przetestowałam natomiast Isa Dora, Art Deco, Bourjois, Este Lauder, Shiseido, Dior, Lancome i wszystkie trzymały się podobny okres czasu.

Pozdrawiam i udanych poszukiwań
Samanta
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.