Pomadka matowa Les Chocolats Loreal - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-04, 22:44   #1
Miyashima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2

Pomadka matowa Les Chocolats Loreal - problem


Cześć
Otóż problem polega na tym, że pomadka trzyma się doskonale, oprócz wewnętrznej strony ust, co wygląda karykaturalnie. Maluję dokładnie całe usta, czekam aż wyschnie, a za chwilę wyglądam jakbym zbliżała usta od wewnątrz, nawet wtedy gdy się pilnuję 8 nic nie jem w tym czasie. Mam dwa odcienie i oba tak wyglądają. Szukałam na forum czegoś na ten temat ale nie znalazłam satysfakcjonującej odpowiedzi.
Trochę szkoda mi tych pomadek, bo tanie nie są, a na pozostałej części ust trzymają się naprawdę dobrze, ciężko je nawet zmyć
Nakładać jakąś bazę, podkład? Tylko jak, tak wewnątrz ust? Naprawdę nie wiem, pomocy!
Miyashima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 11:31   #2
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Pomadka matowa Les Chocolats Loreal - problem

Chodzi Ci o wyraźne odcięcie od wewnętrznej strony ust (granicę na której kończy się kolor a zaczyna śluzówka jamy ustnej) ? Jeśli tak, to może pomóc Ci trik, który stosuję w pomadkach Maybelline Inc. Obrysowuję kontur ust konturówką, a samą pomadkę nakładam cieniusieńką warstwą za pomocą syntetycznego pędzelka i wklepuję opuszką palca. Pilnuję, by warstwa bliżej wewnętrznej strony ust była możliwie cieniutka. Pomadkę można nakładać aplikatorem, ale trzeba pilnować by nie było na nim za dużo produktu. I jeszcze jedno - nie zaciskaj ust po nałożeniu pomadki, bo produkt rozkłada się nierównomiernie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 12:10   #3
Miyashima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pomadka matowa Les Chocolats Loreal - problem

Tak, dokładnie o to mi chodzi. Dziękuję za radę, wypróbuję
Miyashima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 07:53   #4
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pomadka matowa Les Chocolats Loreal - problem

Cytat:
Napisane przez Miyashima Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie o to mi chodzi. Dziękuję za radę, wypróbuję
tu masz też filmik pokazujący ten trik
https://www.youtube.com/watch?v=xk2XpUSIf7k
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 16:08   #5
aga_green
Przyczajenie
 
Avatar aga_green
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 26
Dot.: Pomadka matowa Les Chocolats Loreal - problem

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o wyraźne odcięcie od wewnętrznej strony ust (granicę na której kończy się kolor a zaczyna śluzówka jamy ustnej) ? Jeśli tak, to może pomóc Ci trik, który stosuję w pomadkach Maybelline Inc. Obrysowuję kontur ust konturówką, a samą pomadkę nakładam cieniusieńką warstwą za pomocą syntetycznego pędzelka i wklepuję opuszką palca. Pilnuję, by warstwa bliżej wewnętrznej strony ust była możliwie cieniutka. Pomadkę można nakładać aplikatorem, ale trzeba pilnować by nie było na nim za dużo produktu. I jeszcze jedno - nie zaciskaj ust po nałożeniu pomadki, bo produkt rozkłada się nierównomiernie.
Dziękuję za tę poradę, teraz i ja wiem jak zakończyć mój pomadkowy problem! Wypróbowałam to u siebie i działa, jestem bardzo wdzięczna A Maybelline Superstay Matte to naprawdę fajna pomadka, dziewczyna z filmiku też ją poleca. W końcu mogę ją stosować bez obaw
aga_green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-24 16:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.