rzesy przy lysieniu plackowatym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-24, 09:48   #1
polonaise1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Question

rzesy przy lysieniu plackowatym


witam!
Mam powazny problem...
od ponad 2 lat cierpie na lysienie plackowate ( mam teraz 30).
ie bede pisac jaki to dramat dla ladnej ( kiedys) kobiety.
wypadly mi wszystkie wlosy, brwi i rzesy. mam pytanie- jak umalowac oczy aby zakamuflowac brak rzes? ( nosze okulary, w pewnym stopniu sa moim sprzymierzenem).
pytanie drugie- gdzie moge kupic klej duo do rzes( zalaczony w h&m nie spelnia swojej funkcji albo i tez nie umiem przykleic nimi rzes).
dziekuje i pozdrawiam,
polonaise1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:59   #2
Oleczkaa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: rzesy przy lysieniu plackowatym

Najlepszy klej do rzes jest z ArtDecowedług mnie dobrze jest tez lekko obrysowywac powieke ciemna kreska...tzn zalezy jaka masz karnacje:/ u mnie w rodzinie mojej babci powypadały wszystkie włosy.Co prawda to nei ten przedzial wiekowy ale moja babcia zawsze elegancka kobieta,przed pewna ważna uroczystoscia byłam z nia w sklepie po rzęsy...pare razy kupowala takie kepki w cenie koło 15-20zł...niestety nei sprawdziły sie...dołaczony do nich klej wcale nei trzymał.Ten z górnej półki ArtDeco jest rewelacyjny.Kiedys sama na sylwestra kupiłam sobie takie kępki i klej.Niestety jest troche drogi...no i musialam kupic specjalny zmywacz...który swoja droga do tanich równiez nei nalezy,żeby przy ściaganiu nie wyrwac wlasnych rzes.Powtarzam sie ale ten klej jest rewelwcyjny...bardzo mocny...rzesy z tej firmy równiez solidnie wykonane.Moze nie panuje moda na malowanie czarna kreska brwi...?jednak znam równiez kilka osób których dotkneło to łysienie...malujac taka kreske zamiast brwi i przyciemniajac powieki...tzn robiac kreske na granicy rzes znacznie poprawily wyglad.3maj sie mam nadzieje ze chociaz troszeczke pomogłam
Oleczkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.