pytanie o kolory pudru estee lauder double matte - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-16, 18:33   #1
Aanula25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 2
Smile

pytanie o kolory pudru estee lauder double matte


Czytalam recenzje tego produktu i bardzo chcialabym go nabyc do wykonania makijazu slubnego niestety mam problem z wyborem koloru - aktualnie przebywam w Anglii i tu w ogole nie ma tego produktu wiec chcialam zamowic przez interent - i tu wlasnie pojawia sie problem bo nie mam mozliwosci zobaczenia go na zywo, ale sa tylko 3 kolory -01light, 02 light/medium i 03 medium - czy ktoras z Was go uzywala by mi doradzic? Mam dosc ciemna karnacje, bylam pare razy w solarium wiec jestem dosc opalona dlatego mysle by zakupic ten ostatni odcien.
Prosze jesli go uzywalyscie podpowiedzcie co sadzicie czy jest to odcien brazu, czy nie wpada czasem w zolty , czy nie jest za ciemny albo za jasny do opalonej skory? bo juz nie wiem co robic, a w Polsce bede dopiero tuz przed slubem i chcialabym go jeszcze wyprobowac.
Aanula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 20:42   #2
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: pytanie o kolory pudru estee lauder double matte

ja wlasnie zakupilam ten podklad, jest super.Mam jasna karnacje, i posiadam odcien 01 FRESCO. Ja rowniez mieszkam w anglii i ten podklad dostepny jest w kazdej dobrej drogerii. Najlepiej po prostu sie tam udac, i zobaczyc na zywo, bo zamawiac na podstawie opinii na necie jest dla mnie troszke dziwne. W drogerii zawsze jest wizazystka, ktora doradzi odpowiedni odcien. A odcieni tego podkladu jest chyba ponad 10. Sama mialam problem z doborem, ale dzieki Bogu byla tam odpowiednia osoba, ktora swietnie mi doradzila. Pozdrawiam.
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.