Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 15:02   #61
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny zaraziłyście mnie tym wątkiem.
Chce zamówić zestaw próbek i nie potrafie, dodaje do koszyka, potem wybieram 3 podklady, róz i korektor a on mi to normalnie liczy po 2,5 i pisze, że zestaw próbek jest niekompletny :.
Help me
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:15   #62
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaraziłyście mnie tym wątkiem.
Chce zamówić zestaw próbek i nie potrafie, dodaje do koszyka, potem wybieram 3 podklady, róz i korektor a on mi to normalnie liczy po 2,5 i pisze, że zestaw próbek jest niekompletny :.
Help me
Musisz przeciagac wybrane produkty do koszyka po prawej stronie i wtedy beda sie dorzucac do listy
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:28   #63
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziękuję Marea Otworzyłam w innej przeglądarce i już się wyśiwtlaja podpowiedzi
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:07   #64
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Witam,

I ja dolaczam do grona Mineralomaniaczek
Zlozylam zamowienie w zeszly Wtorek w EDM i Meow
meow samples wlasnie dzis dotarly, jeszcze nie testowane, ale z przerazeniem stwierdzam ze 3/4 kolorow z probek jest strasznie jasne
Po testach dorzce cos wiecej od siebie jak wrazenie w noszeniu, no i jak doleca EDM tez zdam relacje, tu zamowilam Mini i ich pedzle i kolorki wzielam ciut
ciemniejsze

Btw Brazer z meow najjasniejszy jest pomaranczowy buu

Pozdr
Ja również mam zestaw chyba 15 (lub więcej) próbek z Meow. Przyszły jakoś krótko po moich pierwszych próbkach EDM. Meow użyłam na razie tylko dwa razy, bo po pierwsze mam wrażenie tynku na twarzy, a po drugie wybrałam najjaśniejsze kolory i... są za jasne. Szokujące to jest dla mnie, bo jestem bardzo blada i zwykle najjaśniejsze podkłady są za ciemne. Właściwie to szkoda mi tych próbek, zwłaszcza że mam ich aż tyle, ale jakoś te minerały w ogóle mi nie pasują. No i pod ręką mam EDM, więc wybór jest dla mnie prosty.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:11   #65
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wklejam moje najnowsze zamówienie i przy okazji całość.

Na drugim zdjęciu zebrane są wszystkie róże i cienie (nie pytajcie o trwałość czy intensywność, bardzo rzadko maluję oczy). Trzecie i czwarte zdjęcie - podkłady, korektory i pudry czyli moje wszystkie chomicze zapasy . Te, które się powtarzają najbardziej mi pasują. Obecnie używam Olive Fair (w dużym opakowaniu) i Fawn (mini) i tylko te dwa są otwarte. Ze względów higienicznych mam dodatkowe opakowania, do których przesypuję w miarę zużywania podkłady. Tak, mam lekkiego świra na punkcie dbania o czystość, ale służy to mojej skórze .

Na zdjęciach są opakowania typu big, mini (fioletowe zakrętki) i sample, mam nadzieję, że zdjęcia są w miarę przejrzyste i komuś się przydadzą.

Większe zdjęcia podkładów:
http://img108.imageshack.us/my.php?i...dm2duzetd8.jpg
http://img392.imageshack.us/my.php?i...dm3duzewg6.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nanomi_edm1.jpg (116,1 KB, 532 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nanomi_edm_roze.jpg (115,8 KB, 447 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nanomi_edm2.jpg (125,7 KB, 812 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nanomi_edm3.jpg (118,9 KB, 849 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:37   #66
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ladny zestawik!
Ja narazie mam mnostwo sample i mini.
U Ciebie light na zdjeciu wyglada na jasniejszy kolor niz winged butter, a kurcze solo na buzi jest na mnie ciemniejszy niz w.b. A fawn z kolei duzo za jasny. Nadaje sie dla mnie jako korektor pod oczy, albo jako mieszanka z light. Ale wciaz nie wiem czy wb jest najlepszy. W sumie tylko nim narazie sie maziam i jest super. Nie chce mi sie probowac narazie innych. Zreszta tyle mam probek, ze do konca roku spokojnie mam czym sie malowac. Wiec chyba do nowego roku zdaze sie zdecydowac.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 20:24   #67
yolita
Przyczajenie
 
Avatar yolita
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny a czy w rzeczywistości kolory różnią sie od tych ukazanych na str. EDM? Bo z tego co porównywałam podkłady Nanomi na zdjęciach i w necie to w gruncie rzeczy są zdecydowanie jaśniejsze. Czy tylko tak wyglądają? A poza tym róż mini ile ma g? I chyba nie ma możliwości płacenia przy odbiorze?
yolita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 20:53   #68
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nanomi ja tez tak chce
Dzieki tym zdjeciom upewnilam sie, ze dobrze wybralam zamawiajac kolory Fair Neutral i Golden Fair Juz sie nie moge doczekac. Chce je szybko przetestowac, zachwycic sie (koniecznie) i zamowic zestaw z pedzlami i duzym podkladem
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:07   #69
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Korektory tak jak i podkłady możesz upłynnić, możesz też nakładać na sucho. Sama przetestujesz, co Ci bardziej odpowiada. A możliwości jest wiele, bo oprócz mieszania np. z wodą, lub nakładania zwilżonym pędzlem, możesz np. zmieszać odrobinę podkładu ze swoim ulubionym kremem nawilżającym i wtedy dopiero nałożyć na twarz. W jednym z filmów na YouTube dziewczyna miesza swój korektor z kremem nivea i to kładzie pod oczy - ciekawy pomysł.

Daj znać koniecznie jak otrzymasz przesyłkę, a najlepiej pochwal się fotkami.
Ja wczoraj złożyłam moje trzecie zamówienie, znowu wybrałam opcję Personal Custom Kit - Full za 34 $ z 8% zniżki. Wzięłam między innymi pędzel do różu i kilka innych depereli. Zamówienie z samymi różami jeszcze przede mną.
Dzięki frantic za odpowiedź Popróbuję z tymi korektorami, jak tylko przyjdzie przesylka. Wkleję zdjęcia - zamowiłam bardzo dużo blushów i cieni, czyli dwie moje miłości Będdziecie mogly wtedy te kolorki zobaczyć bardziej "na żywo". Na tej stronie wszystko sie wydaje takie piękne i idealne, że najchętniej kupiłabym pół sklepu Mam nadzieję, ze w rzeczywistości kolory też są takie cudowne.


Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Wklejam moje najnowsze zamówienie i przy okazji całość.

Na drugim zdjęciu zebrane są wszystkie róże i cienie (nie pytajcie o trwałość czy intensywność, bardzo rzadko maluję oczy). Trzecie i czwarte zdjęcie - podkłady, korektory i pudry czyli moje wszystkie chomicze zapasy . Te, które się powtarzają najbardziej mi pasują. Obecnie używam Olive Fair (w dużym opakowaniu) i Fawn (mini) i tylko te dwa są otwarte. Ze względów higienicznych mam dodatkowe opakowania, do których przesypuję w miarę zużywania podkłady. Tak, mam lekkiego świra na punkcie dbania o czystość, ale służy to mojej skórze .

Na zdjęciach są opakowania typu big, mini (fioletowe zakrętki) i sample, mam nadzieję, że zdjęcia są w miarę przejrzyste i komuś się przydadzą.

Większe zdjęcia podkładów:
http://img108.imageshack.us/my.php?i...dm2duzetd8.jpg
http://img392.imageshack.us/my.php?i...dm3duzewg6.jpg
Nanomi, dzięki za zdjęcia! Dzięki nim przekonałam się, ze dobrze wybrałam podkłady, tzn. nie wzięłam tych super jasnych, a to już jest sukces Wszystkie, które ty masz są dla mnie stanowczo za jasne, no może poza olive fair. Chociaż pewnie to tylko jakieś złudzenie i ten kolor też jest dla mnie za jasny. Uff, cieszę się, ze postanowiłam wziąć ciemniejsze. Może trafię na jakiś pasujący do mnie
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:27   #70
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi ja tez tak chce
Dzieki tym zdjeciom upewnilam sie, ze dobrze wybralam zamawiajac kolory Fair Neutral i Golden Fair Juz sie nie moge doczekac. Chce je szybko przetestowac, zachwycic sie (koniecznie) i zamowic zestaw z pedzlami i duzym podkladem


Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ladny zestawik!
Ja narazie mam mnostwo sample i mini.
U Ciebie light na zdjeciu wyglada na jasniejszy kolor niz winged butter, a kurcze solo na buzi jest na mnie ciemniejszy niz w.b. A fawn z kolei duzo za jasny. Nadaje sie dla mnie jako korektor pod oczy, albo jako mieszanka z light. Ale wciaz nie wiem czy wb jest najlepszy. W sumie tylko nim narazie sie maziam i jest super. Nie chce mi sie probowac narazie innych. Zreszta tyle mam probek, ze do konca roku spokojnie mam czym sie malowac. Wiec chyba do nowego roku zdaze sie zdecydowac.
Uwielbiam sample i mini

Cytat:
Napisane przez yolita Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy w rzeczywistości kolory różnią sie od tych ukazanych na str. EDM? Bo z tego co porównywałam podkłady Nanomi na zdjęciach i w necie to w gruncie rzeczy są zdecydowanie jaśniejsze. Czy tylko tak wyglądają? A poza tym róż mini ile ma g? I chyba nie ma możliwości płacenia przy odbiorze?
Różnią się niestety, dlatego warto najpierw zamówić próbki.
4g a formy płatności tylko takie jak w pierwszym poście.

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Nanomi, dzięki za zdjęcia! Dzięki nim przekonałam się, ze dobrze wybrałam podkłady, tzn. nie wzięłam tych super jasnych, a to już jest sukces Wszystkie, które ty masz są dla mnie stanowczo za jasne, no może poza olive fair. Chociaż pewnie to tylko jakieś złudzenie i ten kolor też jest dla mnie za jasny. Uff, cieszę się, ze postanowiłam wziąć ciemniejsze. Może trafię na jakiś pasujący do mnie
Olive Fair jest podobne do Golden Fair, tylko na zdjęciu tak wyszło. Wszystkie Fair są bardzo jasne, potem jest Light i Medium chyba. Przejrzyj sobie wątek ze swatchami na forum edm (link jest w pierwszym poście), tam dziewczyny wklejają linki i zdjęcia jak kolory wyglądają w rzeczywistości.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:29   #71
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Przepraszam, że tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale: może mi ktos podac linka do wątku mineralnego? Nie moge znaleźć
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 23:47   #72
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale: może mi ktos podac linka do wątku mineralnego? Nie moge znaleźć
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99827
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 07:56   #73
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi ja tez tak chce
Dzieki tym zdjeciom upewnilam sie, ze dobrze wybralam zamawiajac kolory Fair Neutral i Golden Fair Juz sie nie moge doczekac. Chce je szybko przetestowac, zachwycic sie (koniecznie) i zamowic zestaw z pedzlami i duzym podkladem
Vril przemówiłaś i za mnie
Nanomi gapię się na Twoje zestawy i marzę, że mam już takie u siebie
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:31   #74
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Wklejam moje najnowsze zamówienie i przy okazji całość.

Na drugim zdjęciu zebrane są wszystkie róże i cienie (nie pytajcie o trwałość czy intensywność, bardzo rzadko maluję oczy). Trzecie i czwarte zdjęcie - podkłady, korektory i pudry czyli moje wszystkie chomicze zapasy . Te, które się powtarzają najbardziej mi pasują. Obecnie używam Olive Fair (w dużym opakowaniu) i Fawn (mini) i tylko te dwa są otwarte. Ze względów higienicznych mam dodatkowe opakowania, do których przesypuję w miarę zużywania podkłady. Tak, mam lekkiego świra na punkcie dbania o czystość, ale służy to mojej skórze .

Na zdjęciach są opakowania typu big, mini (fioletowe zakrętki) i sample, mam nadzieję, że zdjęcia są w miarę przejrzyste i komuś się przydadzą.

Większe zdjęcia podkładów:
http://img108.imageshack.us/my.php?i...dm2duzetd8.jpg
http://img392.imageshack.us/my.php?i...dm3duzewg6.jpg
Nanomi piękny zbiór, będziesz go zużuwać pewnie kilka lat. BTW podkład Soft Butter Peach nie jest dla Ciebie za ciemny? Ja się raz nim wysmarowałam i wyglądałam, jakbym przesadziła z solarium.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:52   #75
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nanomi piękny zbiór, będziesz go zużuwać pewnie kilka lat. BTW podkład Soft Butter Peach nie jest dla Ciebie za ciemny? Ja się raz nim wysmarowałam i wyglądałam, jakbym przesadziła z solarium.
Jest za ciemny i za różowy, ale może go zużyje jako róż czy brązer. Zamówiłam dwa mini, bo na stronie był jasny.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:01   #76
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Jest za ciemny i za różowy, ale może go zużyje jako róż czy brązer. Zamówiłam dwa mini, bo na stronie był jasny.
No właśnie, na stronie ten kolor wygląda pięknie a w rzeczywistości - zonk. U mnie na szczęście skończyło się na jednym samplu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:29   #77
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A jak to jest z tymi formulamami, bo zapomnialam. Kolory robia sie ciemniejsze w strone intensive? Jak narazie mam same intensive, ale chcialabym wyprobowac moj ulubiony kolor w original glow i semi-matte.
Ma ktos porownanie roznych pudrow wykonczeniowych?
Bo ja jak narazie mam Lumiere i jestem baardzo zadowolona. Ale jak bede robila pelne zamowienie w EM, to chcialabym jakis puder wyprobowac.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 15:19   #78
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
A jak to jest z tymi formulamami, bo zapomnialam. Kolory robia sie ciemniejsze w strone intensive? Jak narazie mam same intensive, ale chcialabym wyprobowac moj ulubiony kolor w original glow i semi-matte.
Zdaje się, że intensive są ciemniejsze, ale sama nie mam porównania.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:00   #79
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja mam problem z zamówieniem...
Zamówiłam, wybrałam, wszystko git, ale jak przychodzi do wyboru sposobu płatności to mam big problem. Z racji braku karty kredytowej chciałam tą inną opcję ale nic nie rozumiem z tego co jest poniżej płatności kartą...
Może mi to ktoś wytłumaczyć? Muszę używać PayPal czy co?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 17:19   #80
yolita
Przyczajenie
 
Avatar yolita
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Chciałabym szybko zamówić podkład. Powiedz mi Nanomi, która z formuł najbardziej jest zbliżona do koloru w rzeczywistości i w necie. I czy oprócz karty, można płacić przy odbiorze czy raczej nie?
yolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 18:13   #81
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Już się sama dowiedziałam
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 18:16   #82
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A ja mam problem z zamówieniem...
Zamówiłam, wybrałam, wszystko git, ale jak przychodzi do wyboru sposobu płatności to mam big problem. Z racji braku karty kredytowej chciałam tą inną opcję ale nic nie rozumiem z tego co jest poniżej płatności kartą...
Może mi to ktoś wytłumaczyć? Muszę używać PayPal czy co?
Z tego co wiem, to do PayPal i tak trzeba mieć kartę kredytową.

Cytat:
Napisane przez yolita Pokaż wiadomość
Chciałabym szybko zamówić podkład. Powiedz mi Nanomi, która z formuł najbardziej jest zbliżona do koloru w rzeczywistości i w necie. I czy oprócz karty, można płacić przy odbiorze czy raczej nie?
Nie znam odpowiedzi na pierwsze pytanie a na drugie już Ci wcześniej odpisałam.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 18:35   #83
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Do Paypal nie trzeba miec karty kredytowej.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 23:05   #84
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Do Paypal nie trzeba miec karty kredytowej.
Hm.. jak zakładałam sobie jakiś tydzień temu to chciało numer karty.. co innego można podać?
Sorry za OT.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 23:38   #85
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja musialam miec tylko konto normalnie w banku. A karty kredytowej nie mam wcale. Moze jest roznica miedzy Polska a Niemcami, bo ja zakladalam w Niemczech. :/
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 11:11   #86
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
A jak to jest z tymi formulamami, bo zapomnialam. Kolory robia sie ciemniejsze w strone intensive? Jak narazie mam same intensive, ale chcialabym wyprobowac moj ulubiony kolor w original glow i semi-matte.
Ma ktos porownanie roznych pudrow wykonczeniowych?
Bo ja jak narazie mam Lumiere i jestem baardzo zadowolona. Ale jak bede robila pelne zamowienie w EM, to chcialabym jakis puder wyprobowac.
Dokładnie tak jak piszesz - od oryginal glow w stronę intensive odcienie ciemnieją.
Mam dwa pudry wykończeniowe: Natural Reflection Light oraz Silk Dust. Tego pierwszego za bardzo nie lubię, bo nadaje kolor, a wolę pudry transparentne, no i praktycznie wcale nie matowi. Przypomina mi on bardziej podkład w formule oryginal glow. Z kolei Silk Dust nieźle matowi i jest w 100% transparentny i dlatego bardzo go lubię.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Hm.. jak zakładałam sobie jakiś tydzień temu to chciało numer karty.. co innego można podać?
Sorry za OT.
Typowej karty kredytowej nie potrzeba, ale musisz mieć np. kartę taką do bankomatu (bo z tego co mi się wydaje, to nie jest to samo, mam nadzieję że nie gadam głupot). W każdym razie ja mam konto w Inteligo i do tego zwykłą kartę bankomatową i bez problemu założyłam na nią konto PayPal.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 12:25   #87
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziekuje za odpowiedz. Ma ktos finishing dust i moze cos na jego temat napisac?
Ja narazie uzywam z Lumiere, i tam mi sie podoba, ze ladnie lezy na buzi, na porach i drobnych zmarszczkach. Tak ciupenke wygladzaja buzke. Ciekawa jestem czy tak tez maja pudry EM.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:21   #88
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Typowej karty kredytowej nie potrzeba, ale musisz mieć np. kartę taką do bankomatu (bo z tego co mi się wydaje, to nie jest to samo, mam nadzieję że nie gadam głupot). W każdym razie ja mam konto w Inteligo i do tego zwykłą kartę bankomatową i bez problemu założyłam na nią konto PayPal.
A.. bo pewnie ja to źle nazywam, mam taką jak Ty
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:48   #89
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mi bylo potrzebne tylko konto w banku, po prostu same dane, zeby paypal mogl sciagac.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:59   #90
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Mi bylo potrzebne tylko konto w banku, po prostu same dane, zeby paypal mogl sciagac.
To ciekawe, z tego co pamiętam to trzeba skojarzyć kartę z kontem PayPal i w tym celu należy podać numer karty. To jak Ty to zrobiłaś nie mając karty? Zresztą nieważne, ważne że wszystko działa.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.