Jaki makijaż dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 20:41   #1
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208

Jaki makijaż dla mnie?


Już brak mi pomysłów. Młoda jestem to powinnam delikatnie ale jednak chcę, a twarz mam taką że hmm... wolałabym nadać jej charakter. Mam straszną cerę z przebarwieniami, malutkie usta, ogólnie wszystko jest "nie do pary"... Chciałabym to zmienić i odciągnąć uwagę od minusów. Proszę o pomoc :)

Na pierwszym zdjęciu trochę widać koloryt cery, na drugim aktualna fryzura, na trzecim kształt twarzy - koniecznie do wymodelowania...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 136.jpg (40,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 144.jpg (38,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080727.jpg (45,0 KB, 58 załadowań)
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 07:16   #2
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: Jaki makijaż dla mnie?

Czy to znaczy, że już nic mi nie pomoże? :D
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 15:57   #3
moniczkaaSnk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 973
GG do moniczkaaSnk
Dot.: Jaki makijaż dla mnie?

Masz piękne oczy! i jakie duże..
Ja Cię widzę w zieleniach, beżach i jasnych koniecznie błyszczących brązach! Matowe strasznie obciążą Twoje powieki.
Proponuje podkład/bazę na to rozświetlający puder w kulkach, połyskliwy brąz i kredkę na górę To tak na początek.. Mam nadzieję, że zamieścisz jakieś zdjęcie i przeglądam bacznie..
__________________
My Sweet November..
Can you breathe what I breathe?
moniczkaaSnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 23:18   #4
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Jaki makijaż dla mnie?

Witaj!
masz śliczne oczka i widze że jest dużo miejsca żeby poszaleć z kolorkami!
na początek widziałabym Cię w zieleniach, fiolecikach, może jakieś delikatne beże połączone z brazami, i koniecznie wytuszowane rzęski - już same w sobie są śliczne i długie, a jak wytuszujesz to będą do nieba!

Po zdjęciach widzę, że nie masz specjalnie problemów z kolorytem skóry, ale jeśli faktycznie tak jest to potrzebny byłby jakiś dobrze kryjący podkład, od siebie polecam Revlon ColorStay - jest fantastyczny, chyba że chciałabyś się pokusić na mineralne kosmetyki - przejżyj sobie wątek o minerałach koniecznie, zobaczysz jak magiczne efekty są po nich i co najważniejsze sa w 100% naturalne i nie zpaychają - sama będę się teraz na nie przerzucać

ps. Twój kształt oczu przypomina mi nieco oczka naszej Cay'i na Wątku Moje Makijaże, może podejżyj sobie jej makijaże

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Zapomniałam o ustach, optycznie można powiększyć je nakładając na środek nieco błyszczyku, to przyciągnie uwagę
co do modelowania, niestety sama za bardzo się na tym nie znam i wciąż próbuje, na pewno trzeba by podkreślić kości policzkowe i tu nałożyć troszkę brązera albo odrobine rozu, to wysmukli twarz i nada ładnych kształtów - choć i tak są ładne według mnie
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 06:49   #5
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: Jaki makijaż dla mnie?

Dziękuję Dziewczyny :) Na co dzień używam tuszu pogrubiającego i białego cienia w kąciki oczu, pobawię się dziś kolorami i postaram się zamieścić zdjęcia (jeśli cokolwiek mi wyjdzie, bo średnia ze mnie makijażystka).
Bardzo mnie kusi podkład mineralny, przymierzałam się do kupienia już kilkakrotnie ale nie ma u mnie w czym przebierać więc muszę znaleźć trochę czasu i pojechać na zakupy gdzie indziej - jaką firmę polecacie?

Sprzed chwili. Bedzie? Proszę o porady :*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1120835.jpg (27,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120859.jpg (20,8 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez malawinka
Czas edycji: 2009-03-12 o 07:26
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 11:07   #6
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Jaki makijaż dla mnie?

Ja będę teraz zamawiać minerały - na początek darmowe próbki - tylko płaci się za dostawę - z www.everydayminerals.com
a tutaj link do naszego forum o minerałach - ale tych prawdziwych, nie naładowanych emulgatorami, konserwantami itp mnóstwo ciekawych rzeczy można poczytać :
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113

Co do makijażyku:
- myślę, że nieco po macoszemu potraktowałaś rzęski, przyjrzyj się zdjęciom to zobaczysz że są tak jakby na bok wyciągnięte a powinny ładnie dookoła 'oplatać' oczko

- jeśli chcesz robić kreseczke, to myślę że bardziej zdecydowanym ruchem i dokładnie pociągnąć ją do zewnątrz, bo teraz taka troche baldziutka na zdjęciach wygląda, a przy otwartym oczku na górze grubsza, a koniec prawie niewidoczny jest

- cien w kącikach podoba mi się, ładnie rozświetla Ci oczka, spróbuj go połączyć z innymi kolorami wtedy będzie jeszcze ciekawiej, ogólnie to nie bój się szaleć i kombinować - ćwiczenia czynią mistrza

czekam z niecierpliwością na próbki kolorków
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.