CLARINS - pielegnacja i kolorowka - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 21:37   #121
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

naprawde warto polecam
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 19:09   #122
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Zgłasza się kolejna fanka kosmetyków Clarins
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 07:44   #123
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna fanka kosmetyków Clarins
A widzisz. Zapomniałam że jest taki wątek ja Clarinsowo polecam podklady i maseczki. Są niezawodne i nieco tańsze niż reszta douglasowych wynalazków
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 19:47   #124
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Ja z Clarins kocham kolorówkę Przyznam szczerze z pielęgnacji jeszcze nic nie miałam Jest to jedna z trzech firm (Pupa, Ardceo i Clarins) którą wielbię za kolorówkę od kilku ładnych lat.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 21:08   #125
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja z Clarins kocham kolorówkę Przyznam szczerze z pielęgnacji jeszcze nic nie miałam Jest to jedna z trzech firm (Pupa, Ardceo i Clarins) którą wielbię za kolorówkę od kilku ładnych lat.
A wiesz źe z Pupa nigdy nic nie miałam... Może pora nadrobić zaległości. U mnie faworytem kolorówkowym jest Guerlain ALE kosmetyk który stał mi się ostatnio ukochanym jest fixer z Clarins. Poleciły mi go dziewczyny z wizażowej " profesjonalnej ekipy" i jestem zachwycona.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 14:56   #126
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A wiesz źe z Pupa nigdy nic nie miałam... Może pora nadrobić zaległości. U mnie faworytem kolorówkowym jest Guerlain ALE kosmetyk który stał mi się ostatnio ukochanym jest fixer z Clarins. Poleciły mi go dziewczyny z wizażowej " profesjonalnej ekipy" i jestem zachwycona.
Nigdy nie stosowałam utrwalacza do makijażu. Chyba moja cera by go nie polubiła bo się niemiłosiernie świeci, a z tego co słyszałam ten Clarins delikatnie rozświetla.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 15:54   #127
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Nigdy nie stosowałam utrwalacza do makijażu. Chyba moja cera by go nie polubiła bo się niemiłosiernie świeci, a z tego co słyszałam ten Clarins delikatnie rozświetla.
On utrwala w takim stanie w jakim spryskałyśmy makijaż. Nie wiem czy rozświetla ... Chyba po prostu bardzo nie matuje sam z siebie ale sprawia że makijaż trzyma się dłużej a skóra sama z siebie się nie świeci i nie przetłuszcza. Fajny jest bo nie ma po nim takiego pudrowego suchego efektu. Nie jest tak hardcorowy jak Kryolan ale można używać go na codzień.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 11:44   #128
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Użytkowniczki balsamu do ust Clarins - czy faktycznie jest wart swojej ceny i dobrze nawilża usta?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 13:33   #129
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Użytkowniczki balsamu do ust Clarins - czy faktycznie jest wart swojej ceny i dobrze nawilża usta?
Absolutnie tak! Te błyszczyki są wspaniałe, mam 4 pełnowymiarowe i miniaturę, wspaniale nawilżają usta (mam dość suche), efekt utrzymuje się bardzo długo. Słodko pachną i smakują, są trwałe i wydajne. Nie zauważyłam żadnych minusów

Ups... Chyba chodziło Ci o ten balsam w niebieskim opakowaniu
Przepraszam za mój elaborat nie na temat

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-08-19 o 13:40
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 14:32   #130
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Absolutnie tak! Te błyszczyki są wspaniałe, mam 4 pełnowymiarowe i miniaturę, wspaniale nawilżają usta (mam dość suche), efekt utrzymuje się bardzo długo. Słodko pachną i smakują, są trwałe i wydajne. Nie zauważyłam żadnych minusów

Ups... Chyba chodziło Ci o ten balsam w niebieskim opakowaniu
Przepraszam za mój elaborat nie na temat
Dokładnie, chodzi mi o balsam w niebieskim opakowaniu
Ale dzięki za recenzję błyszczyków, bo akurat są w promocji w D. i akurat wahałam się też nad nimi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clarins-Nawilzanie-Baume_Levres_Reparateur.jpg (60,4 KB, 3 załadowań)
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 12:43   #131
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Kobitki, który z tuszy mogłybyście mi polecić? Clarinsa warte są swojej ceny?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 20:13   #132
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Kobitki, który z tuszy mogłybyście mi polecić? Clarinsa warte są swojej ceny?
Mialam dwa rozne i nie bylam zadowolona. Konsystencja i szczoteczka nie wspolgraly ze soba, choc produkt moze i dobry. Nasycenie koloru tez takie niezdecydowane: ani nasycona czern, ani wyrazny ciemny braz.
Z Clarinsa najbardziej lubie ich balsamy do ciala, kupuje je zawsze promocyjnie za 60-80 zl za 400 ml. Cienie tez sa przyzwoite. Krem nawilzajacy z tej niebieskiej serii, jak dla mnie, tepy strasznie i jakis taki zapychacz. Pomadka z nowszej wersji tej w kwadratowej oprawie - niby normalna, nie matujaca, ale twarda i tepa, no i suszy usta. Co komu . Blyszczyki sa za to super

Wracajac do tuszu, wole jednak Clinique - Lash Power (cienka szczoteczka, rzesy wydluzone, podkrecone i rozdzielone, raczej brak efektu pogrubiajacego). Pogrubiajacy i nasycony efekt da Chanel, taki w kanciastej oprawie. Tych okraglych nie probowalam.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 21:24   #133
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Ja kupowalam od kilku lat wonder perfect mascara, efekt dawal rewelacyjny, mocno czarny, efekt sztucznych rzes bez owadzich nózek, jednak cos sie w nim zepsulo, bo ostatnio nabyty egzemplarz rozmazuje mi sie pod oczami. Dwie godziny i juz cos mi sie odbije pod oczami, dla mnie to dyskwalifikuje ten tusz, chociaz moze byc tak, ze trafil mi sie jakis felerny egzemplarz. Nie wiem, mialam go z zestawu z kosmetyczka.jeden tusz wystarczyl mi na wiele miesiecy, mimo ze maluje sie bardzo duzo, jest go po prostu duzo w opakowaniu i nie wysycha.
z clarinsa mialam tylko pielegnacje, hydraquench bardzo lubilam, multi nie za bardzo, maski pod oczy nie lubilam, wielbie peeling do ciala, ktory uzywalam do twarzy, bo nie podraznia, a jest mega gesty i drobno zmielony, to moj hit. Balsam do ciala najlepszy byl z biotherm, ten cytrusowy. Reszta pielegnacji twarzy wlacznie z kremami pod oczy nie zrobila na mnie wrazenia.
Zaluje, ze tusz sie zepsul, byl naprawde najlepszy w porownaniu do diorshow,el, lancome, wszystkich pogrubiajacych. Podobny efekt do ysl faux cils.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 17:46   #134
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Nowa wiosenna kolekcja Clarinsa, dostepna od stycznia:
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-10 18:46:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.