do Agi Z - Extract de Vie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-13, 18:09   #1
malgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 20

do Agi Z - Extract de Vie


Witaj Agnieszko,
znowu potrzebuje porady experta. Tym razem chce kupic cos dla siebie. Extract de vie - Lancome, ale nie wiem czy warto. Nie trafilam na tester, bo to zimowa kolekcja. Mam lekko sniada, oliwkowa cere. Ale jestem wiecznie blada i pomyslalam sobie, ze to moze bys cos dla mnie. Bede wdzieczna za rade.
A moze ktoras z dziewczyn uzywala i cosik wie?
Cieplutko pozdrawiam !!!
malgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-13, 18:09   #2
malgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 20
do Agi Z - Extract de Vie

Witaj Agnieszko,
znowu potrzebuje porady experta. Tym razem chce kupic cos dla siebie. Extract de vie - Lancome, ale nie wiem czy warto. Nie trafilam na tester, bo to zimowa kolekcja. Mam lekko sniada, oliwkowa cere. Ale jestem wiecznie blada i pomyslalam sobie, ze to moze bys cos dla mnie. Bede wdzieczna za rade.
A moze ktoras z dziewczyn uzywala i cosik wie?
Cieplutko pozdrawiam !!!
malgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-01, 09:10   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Agi Z - Extract de Vie

Przypomnialo mi sie o tym rozu. Agnieszko czy stosowalas roz w plynie? Pomyslalam sobie, ze latem moglabym podkolorowac sobie buzke wlasnie takim rozem. Ale nie mam zielonego pojecia, czy warto to kupic. Pls pls pls
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-02, 11:54   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z - Extract de Vie

Witaj Malgo [img]icons/icon7.gif[/img]
Niestety nie znam tego podkladu [img]icons/icon9.gif[/img] Wiec nie moge go w zaden sposob okreslic.
Natomiast odnosnie rozu w plynie to jest on bardzo dobry do wykonania swezego, sportowego makijazu. Czyli bardzo delikatny podklad albo jedynie krem koloryzujacy ( idealna cera moze sie obyc bez tego). Zaakcentowane rozem policzki ( trzeba odrobiny wprawy, zeby nie porobic plam tylko ladnie wtopic w skore) rowniez mozna tym rozem podkreslic wargi i na to na przyklad polozyc jedynie bezbarwny blyszczyk. Jakis delikatny cien do powiek, tusz do rzes. I to jest max. co powinno znalezc sie na buzi.
Nie wiem czy lubisz taki delikatny makijaz, jezeli tak to polecam. Jezeli natomiast lepiej sie czujesz w bardziej dopracowanych szczegolach to raczej odradzam, wykorzystasz go w stopniu minimalnym. Wtedy troszke chyba szkoda pieniedzy [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-03, 16:44   #5
malgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 20
Re: do Agi Z - Extract de Vie

[img]icons/icon35.gif[/img]Dzieki Agnieszko za odpowiedz! Lubie leciutki makijaz, szczegolnie latem, wiec chyba sobie kupie to cudo. Extract de vie- to wlasnie nazwa tego rozu. Przepraszam, ze od razu tego nie napisalam [img]icons/icon41.gif[/img]
wpatrzylam go w sklepie wolnoclowym, juz chyba nigdzie wiecej tego nie ma. Ciekawa jestem dlaczego Lancome wprowadzil to tylko w jednej kolekcji.To chyba przydatny kosmetyk. Zwlekam juz z tym zakupem tyle czasu, ale na lato bedzie jak znalazl!
Pozdrowionka!!!
malgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.