Makijaż w okularach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-19, 20:29   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Makijaż w okularach


Jeszcze raz ponawiam pytanko: co mi doradzicie żeby oczy w okularach (jestem krótkowidzem więc moje oczka są mocno pomniejszone) wyglądały na większe i bardziej wyraziste? Może jakieś sztuczki makijażowe?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 20:29   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Makijaż w okularach

Jeszcze raz ponawiam pytanko: co mi doradzicie żeby oczy w okularach (jestem krótkowidzem więc moje oczka są mocno pomniejszone) wyglądały na większe i bardziej wyraziste? Może jakieś sztuczki makijażowe?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 07:15   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Makijaż w okularach

Hej Mimi [img]icons/icon7.gif[/img]
Sorry , wiem, ze juz chyba raz pytalas o to ale mi jakos umkna Twoj post.
Panie krótkowzroczne, powinny używać kolorów ciemniejszych w makijazu oka. Dokładnie powinny podkreślac górną i dolną powiekę cieniami lub roztartą kreską. Wazne aby to ne byly ostre linie ale lagodne przejscia miedzy kolorami. Duzo tez daje ladne wycieniowanie oka, tzn. uzycie kilku kolorow -od bardzo jasnego ktory naklada sie przy nasadzie noska i przy brwiach a skonczywszy na ciemnym akcencie np. stalowym, brazowym czy czarnym przy zew. kaciku oka. Unikac powinno sie kresek zwlaszcza tych rysowanych wew. oka -jeszcze wiekszy efekt zmniejszenia! Co do trickow, to prosze juz po pomalowaniu oka na samym srodku gornej powieki namalowac taka niewielka kropeczke ok. 1,5 - 2 mm, ale nie moze byc bardzo wyrazna, w zaleznosci od cieni, ktorymi sie pomalowalas moze byc granatowa, grafitowa czarna. To taka mala sztuczka , ktora czesto pomaga powiekszyc oko, zwlaszcza w makijazu wieczorowym. Sprobuj prosze moze efekt Ci sie spodoba [img]icons/icon7.gif[/img]
Możesz używać tuszu nie tylko wydłużającego, ale również pogrubiającego.

Pozdrowionka
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 07:15   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Makijaż w okularach

Hej Mimi [img]icons/icon7.gif[/img]
Sorry , wiem, ze juz chyba raz pytalas o to ale mi jakos umkna Twoj post.
Panie krótkowzroczne, powinny używać kolorów ciemniejszych w makijazu oka. Dokładnie powinny podkreślac górną i dolną powiekę cieniami lub roztartą kreską. Wazne aby to ne byly ostre linie ale lagodne przejscia miedzy kolorami. Duzo tez daje ladne wycieniowanie oka, tzn. uzycie kilku kolorow -od bardzo jasnego ktory naklada sie przy nasadzie noska i przy brwiach a skonczywszy na ciemnym akcencie np. stalowym, brazowym czy czarnym przy zew. kaciku oka. Unikac powinno sie kresek zwlaszcza tych rysowanych wew. oka -jeszcze wiekszy efekt zmniejszenia! Co do trickow, to prosze juz po pomalowaniu oka na samym srodku gornej powieki namalowac taka niewielka kropeczke ok. 1,5 - 2 mm, ale nie moze byc bardzo wyrazna, w zaleznosci od cieni, ktorymi sie pomalowalas moze byc granatowa, grafitowa czarna. To taka mala sztuczka , ktora czesto pomaga powiekszyc oko, zwlaszcza w makijazu wieczorowym. Sprobuj prosze moze efekt Ci sie spodoba [img]icons/icon7.gif[/img]
Możesz używać tuszu nie tylko wydłużającego, ale również pogrubiającego.

Pozdrowionka
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 09:57   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż w okularach

Dziękuje Agnieszko za odpowiedź, będę próbować. Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 09:57   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaż w okularach

Dziękuje Agnieszko za odpowiedź, będę próbować. Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.