makijaż dla zielonookiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-25, 15:22   #1
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71

makijaż dla zielonookiej


Kochana Pani Agnieszko!
Zwracam się do Pani,jako ostatniej przysłowiowej deski ratunku.Otóż jestem blondynką (farbowaną-kolor ciepły naturalny blond przeplatany platynowymi refleksami) a oczęta mam zielone,bez żadnych domieszek niebieskości,czy brązu,po prostu czysto zielone!!! Nie mogę sie dopasować,jeżeli chodzi o makijaż,do żadnej kategorii (typu "cztery pory roku" ,zimna czy chłodna tonacja,ani też do żadnego standardu,no bo jak blondynka,to oczy powinna mieć niebieskie,itd.).Kocham kosmetyki,szczególnie te kolorowe i lubię eksperymentować,ale mam wrażenie,że nie mogę trafić w te właściwe.Proszę mi coś doradzić - bardzo liczę się z Pani zdaniem.
Dodam,ze mam 26 lat,dość jasną cerę,liczne brązowe pieprzyki,popekane naczynka krwionośne wokół nosa,regularny kształt brwi,twarz pociągłą,oczy i usta średniej wielkości.Chętnie zaopatrzę się w zaproponowane przez Panią kosmetyki,nawet te z wyższych półek,tylko proszę o dokładne nazwy i numery.
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Iwa
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 07:50   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: makijaż dla zielonookiej

Droga Kumari [img]icons/icon7.gif[/img]
Obawiam sie, ze teraz nie bede mogla Ci pomoc w sposob jaki ode mnie oczekujesz. Ja malujac kogos, bardzo czesto opieram sie na kosmetykach profesjonalnych (czesto niedostepnych w Polsce), poza tym bardzo czesto sa to rozne palety, albo jakies moje ukochane cuda kosmetyczne, ktorych niestety na rynku juz nie ma [img]icons/icon9.gif[/img]

Takze niestety nie mam, az tak bogatej wiedzy na temat nowinek kosmetycznych, zebym mogla zasypac Cie gotowymi nazwami i mumerkami kosmetykow.
Ale po tej dluzszej przerwie majowej bede miala wiecej czasu dla siebie i jak chcesz to moge polazic troszke po sklepach i spisac interesujace wg mnie propozycje cieni dla zielonych oczat. [img]icons/icon12.gif[/img]

Pozdrowionka
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-27, 13:00   #3
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: makijaż dla zielonookiej

Kochana Pani Agnieszko!!!
Bardzo ale to bardzo dziękuję!!! [img]icons/icon7.gif[/img]
Napisałam się co nie miara i może zabrzmialo to wszystko tak trochę dziwnie...i w ogóle,ja będę bardzo wdzięczna za najmniejsze nawet wskazóweczki z Pani strony a co do znajomości przez Panią kosmetyków...mhm...polemi zowałabym z tym co Pani napisała - nie znam drugiej osoby,która tak na nich się zna! I to wcale nie jest wazeliniarstwo z mojej strony.
Nie mogę się już doczekać maja,kiedy otrzymam jakieś newsy od Pani w mojej sprawie - będę bardzo wdzięczna.
Tymczasem pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wypoczynku.
Iwa
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.