poradźcie mi kobietki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-12, 09:05   #1
mexi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 52

poradźcie mi kobietki


Witajcie kochane kobietki-błagam Was o poradę.
Wiem ze kiedyś były już poruszane wątki makijażu ,ale ciężko mi znaleźć to czego potrzebuję.
Otóż chciałabym sama zrobić sobie majijaż w drugi dzień wesela-poprawiny.Mam suknie z tafty w kolorze średniej czerweni i połyskiem czarnego.Włosy będe mieć brązowe rozjaśnione cieniutkim balejazem.Mam podkład revlona nr 2 +róż ,ale nie wiem jakie cienie do powiek kupić i szminkę lub błyszczyk???? Doradźcie mi błagam was ,albo podpowiedzcie gdzie moge poczytać na temat makijażu.
mexi
mexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 09:22   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: poradźcie mi kobietki

Nie powiem nic nowego. [img]icons/icon10.gif[/img] Zdjatko poprosim. [img]icons/icon10.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 09:23   #3
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: poradźcie mi kobietki

Witaj mexi [img]icons/icon7.gif[/img] Widze, ze jedziemy na tym samym temacie [img]icons/icon10.gif[/img] Tez mam takie problemy [img]icons/icon7.gif[/img]
Tu cos jest:
http://www.wizaz.pl/menu_makij.php (slubne i inne). Jak mi sie jeszcze cos nawinie, to Ci podam.

[img]icons/icon40.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 10:03   #4
Ewas1
Rozeznanie
 
Avatar Ewas1
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: G.W.
Wiadomości: 816
GG do Ewas1
Re: poradźcie mi kobietki

Hej.
Rozumiem że chodzi o poprawiny? [img]icons/icon7.gif[/img]
Potrzebny ci jest raczej makijaż który zatuszuje zmęczenie szaleństw z dnia poprzedniego (mi był taki bardzo.... potrzebny) gdzieś czytałam o sztuczkach które pomagają; jak znajdę to się odezwę. Pozdrowionka
Ewas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 10:58   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: poradźcie mi kobietki

Droga Mexi [img]icons/icon7.gif[/img]
W dzień poprawin nie ma co za bardzo szleć pod względem makijażu. Kolory za bardzo mogą wydobyć zmęczenie. Ja proponuje rano buzię koniecznie dobrze nawilżyć maseczką. Potem nałóż podkład, jak trzeba to wcześniej odrobinę korektorka pod oczy. Odrobina pudru dla utrwalenia makijażu. Cienie do powiek wybierz bardzo neutralne - lecitkie brazy i beże, jasny ametyst, czy delikatny róż. Do tego piękne czarne rzęski, jak lubisz to biała kreseczka wew. oka na rzęsami ( oko będzie bardziej jasne).

Jaśniutki róż na policzki, błyszczyk na usta albo delikatna transparentno czerwona szminka.

To na pewno wystarczy. Nie rób zbyt ciężkich, pracochłonnych makijaży. I tak będziesz promieniała szczęściem [img]icons/icon10.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 11:16   #6
mexi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 52
Re: poradźcie mi kobietki

Dzięki za rady
Pewnie w drugi dzień wesela ze zmęczenia nie będe się mogła wygrzebać z łóżeczka, a tu trzeba sie doporowadzić do stanu całkowitej sprawności i świeżości.

Już mam cienie w takich kolorkach pastelowych -szminka w kolorze "arbuza" L'oreala.
Myślę,że będzie dobrze.
Dzięki kobietki Mexi
mexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.