porada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-14, 16:27   #1
Ilona_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1

porada


jakich cieni powinnam uzywac tak aby moje oczy niebyly okragle i malo wyraziste. jak powinnam sie czesac? jak nakladac najlepiej puder w kulkach?jaki powinnam miec ksztalt brwi? dziekuje!!! pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ilonka.JPG (24,3 KB, 1 załadowań)
Ilona_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-14, 17:50   #2
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118
Re: porada

fryzurke masz fajną, jednak uważam że powinnaś czesać się z przedziałkiem po boku tak aby włoski troszke opadały Ci na oko (tak zalotnie hehe) o nakładaniu pudru w kulkach nie mam zielonego pojęcia więc Ci nie pomogę jeśli chodzi o brwi, to możliwe że są ciut za cieńkie (ale ja jestem fanatyczką dużych i ciemnych brwi więc możliwe że moja opinia jest mało znacząca ...) i fajnie byłoby jakbyś bardziej przyciemniła je ciemną brązową kredką.
Dlaczego nie chcesz aby Twoje oczy były okrągłe? Masz je przede wszystkim ładne duże i takie niebieskie ;P mi się podobają. Ale jesli chcesz zmniejszyć trochę kształt oka, to poszukam dla Ciebie makijazu lecę ale zaniedługo wracam
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-14, 18:14   #3
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118
Re: porada

niom znalazłam, makijaż na codzień może podobny na tej pierwszej fotce aczkolwiek bardziej delikatny, może w odcieniach jasnego brązu, grafitu, szarości, chociaż możesz przecież poeksperymentować z kolorkami . Ta dziewczyna na drugim zdjęciu również ma okragłe oczy więc na wieczór może makijaż w jej wukonaniu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (79,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image10.jpg (26,6 KB, 0 załadowań)
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 18:40   #4
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Re: porada

Myślę że jesteś podobna do Cameron Diaz. Załączam kilka fotek, może coś znajdziesz dla siebie + fotka Charlize Theron.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cameron_diaz_0074.jpg (28,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cameron_diaz_0132.jpg (26,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cameron_diaz_0139.jpg (36,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize_theron_0052.jpg (25,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_cameron_diaz_0061.jpg (8,2 KB, 1 załadowań)
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-16, 09:19   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: porada

Witaj Ilono
Masz bardzo ładne włoski, mają śliczny kolor. Moim zdnaiem powinnaś je jedynie dokładniej podcieniować, tak żeby zlikwidować całkowicie podniszczone końcówki. Super szklanka też bardzo dobrze Ci radziła z tym przedziałkiem z boku. Takie upinanie grzywki nie wygląda zbyt korzystnie

Co do makijażu. To masz bardzo ładne oczy i wcale nie są bardzo okrągłe. Musisz je po prostu ciemniejszym cieniem cieniować ukośnie w górę w kierunku skroni i ciemniejszy cień wyciągaj aż spod dolnej powieki. NIe chodzi o to, żeby ten cień był bardzo ciemny, bo masz delikatną urodę i łatwo ją przerysować. Chodzi o to, żeby jednak delikatnie zaakcentować zewnętrzny kącik oka. Nie wiem czy lubisz przykładowo kreseczki zrobine eyelinerem, bo to też jest prosty sposób, musisz jedynie przy zew. kąciku oka kreseczkę prowadzić odrobinę wyżej niż przebiega naturalna linia rzęs.

Ładnie wydłużaj rzęski, zwłaszcza przy zew. kąciku. Brwi delikatnie podkreśl szarą lub jasno brązową kredką lub cieniem.

Puder w kulkach nakłada się na całą buzię pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane do koloru karnacji. Inaczej możesz zrobić plamy. Jeśli puder jest za ciemny to użyj go do wycieniowania buzi, bądź jako różu do policzków - jeśli ma różowy odcień.

Te zdjęcia makijaży zwłaszcza to pierwsze są dla Ciebie za mocne, ale obrazują mniej więcej sposób w jaki powinnaś się malować.
Jeśli mogę Ci coś doradzić, to zerknij sobie na cienie Chanel Les 4 Ombres 77 Influences. Będą dla Ciebie bardzo dobre

Pozdrowionka

AgaZ

PS. częściej się uśmiechaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (142,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image0.jpg (15,9 KB, 1 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.