rumiana, zdrowa buzia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-19, 21:14   #1
Yvone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 73
GG do Yvone

rumiana, zdrowa buzia


Proszę o pomoc w znalezieniu pudru do twarzy który dawałby efekt rumianej lekko różowej, zdrowej twarzy.
Yvone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 21:57   #2
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: rumiana, zdrowa buzia

Mam wątpliwość, czy sam puder może zmienić koloryt skóry, raczej dobiera się go tak, aby nie był zbyt widzialny, ale może się mylę. Za to na pewno pożądany efekt możesz osiągnąć używając podkładu. Na mojej twarzy tak świeżo i zdrowo wygląda Lasting Performance Max Factora nr 102 pastelle. Ale ostrzegam, że jest dość jasny. Różowawy jest też nr 01 Colourstay Revlonu (wersja w słoiczku), lecz to już dla całkiem bladolicych. Ja mieszam go z nr 05 (naturalny) i jest OK. Poza tym wizażystka z Gueralina powiedziała mi, że wszystkie ich podkłady mają różową nutę. I co w tym jest, bo choć ten, który mam w butelce wydaje się całkiem beżowy, na skórze wygląda zdrowo (ale szkodzi potrfelowi ).
Zaróżowić skórę oczywiście można też różem. Nie tylko na policzkach, ale też pod linią włosów, na bokach żuchwy itd.
A poza tym na nartach, sankach i zimowych spacerach!
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-20, 14:04   #3
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: rumiana, zdrowa buzia

Możesz też spróbować jakimś kremem tonującym, jak nie chcesz używać podkładu, zawsze buźka ładniej wygląda. Na to puderek i róż, jak napisała jona. Albo zamiast różu kulki pudrowe o różowym, rozświetlającym kolorze, na te miejsca, gdzie kładzie się róż. I już!
Yvone napisał(a):
> Proszę o pomoc w znalezieniu pudru do twarzy który dawałby efekt rumianej lekko różowej, zdrowej twarzy.
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.