Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 00:16   #271
annika916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Szczerze mówiąc, jak otworzyłam te pierwsze zdjęcia, na których miałaś farbowane włosy, pomyślałam, że jesteś brzydka. Ten rudy i ciemny brązowy strasznie cie przytłaczają, nie widać w ogóle twojej urody. A urodę masz, co się rzuca w oczy na zdjęciach, na których masz naturalny kolor włosów. Aż się zdziwiłam ile robi kolor włosów. Z tych farbowanych jeszcze blond wypada najlepiej, najgorzej rudy. Jeśli koniecznie chcesz coś majstrować z kolorem, na twoim miejscu zrobiłabym takie ledwo zauważalne blond refleksy niewiele jaśniejsze od twojego naturalnego koloru, w chłodnym odcieniu. To by dodało świeżości i uroku. Zdecydowanie intensywne kolory, bardzo różniące się od twojego naturalnego, nie są dla ciebie korzystne. Chyba zacznę doceniać swój naturalny kolor, a mam podobny do twojego
annika916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 11:07   #272
mishaczeq
Przyczajenie
 
Avatar mishaczeq
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK, K-ce
Wiadomości: 19
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Zdecydowanie na ostatnim wyglądasz najlepiej, naturalny odcień włosów jestem na TAK! Jesteś ładna tylko musisz to podkreślić, a wtedy bedziesz czuła sie pewniej
mishaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 16:59   #273
martini244
Przyczajenie
 
Avatar martini244
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Cork
Wiadomości: 14
GG do martini244
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Jestes ladna,naturalna dziewczyna i najbardziej podobasz mi sie na ostatnim zdjeciu,reszta fryzur raczej niekorzystna,grauluje zgubienia pociazowych kilogramow
martini244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 15:35   #274
zadziora85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 206
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

myślę, że masz ładne rysy twarzy. I pamiętaj, nie ma ludzi brzydkich, są tyko biedni. Popatrz na gwiazdy, kiedyś wyglądały strasznie, teraz zainwestowały w siebie i podbijają świat. Zatem nie unikaj kosmetycznki, naczynka można pozamykać, zacząć ćwiczyć i celulit zniknie- jeśli tylko chcesz
zadziora85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 22:47   #275
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

[QUOTE=zadziora85;49509112]myślę, że masz ładne rysy twarzy. I pamiętaj, nie ma ludzi brzydkich, są tyko biedni. Popatrz na gwiazdy, kiedyś wyglądały strasznie, teraz zainwestowały w siebie i podbijają świat. Zatem nie unikaj kosmetycznki, naczynka można pozamykać, zacząć ćwiczyć i celulit zniknie- jeśli tylko chcesz [/QUOTE

Świetnie powiedziałaś - gdybym była bogata, nie założyłabym tego wątku i nie pytałabym się o to, jak wyglądam, ponieważ dopracowałabym swój wygląd do perfekcji, dzięki możliwości skorzystania z przeróżnych zabiegów dermatologii i kosmetologii estetycznej.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 16:45   #276
marissaPP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 16
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Stanowczo nie jesteś brzydka, masz ładne oczy, po prostu nie wiesz, jak o siebie zadbać. Ja bym podregulowała brwi, ale nie za mocno, by ożywić spojrzenie, malowała rzęsy Bardziej podobasz mi się w jaśniejszych i dłuższych włosach, na ostatnim zdjęciu, masz chyba kolor naturalny, który mimo, że jasny nie jest, bardzo Ci służy
marissaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 19:44   #277
inspiron2
Zadomowienie
 
Avatar inspiron2
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1 018
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Jestes ladna,naturalna dziewczyna i najbardziej podobasz mi sie na ostatnim zdjeciu )
__________________
Paradoksalnie - gdy masz depresyjną osobowość, lepiej dajesz sobie radę z przewlekłym bólem. Lepiej dajesz sobie radę z sytuacjami, które nie dają nadziei na poprawę.

Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi.
inspiron2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 22:34   #278
cocer
Raczkowanie
 
Avatar cocer
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 101
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Popieram dziewczyny: najlepiej ci w naturalnym kolorze. Rudy zdecydowanie nie jest dla ciebie. Może bym je ściąć inaczej, np. trochę pocieniować? Nie musisz się mocno malować. Sam tusz wystarczy. Dodatkowo masz ładną cerę, bez blizn trądzikowych, przebarwień.
Ostatnie i najważniejsze: jeśli ludzie źle odbierają twój wygląd to tylko dlatego, że "każesz" im tak odczuć zgarbieniem i smutną miną (bo na tych zdjeciach wyglądasz najgorzej). Wyprostuj się, uśmiechnij szeroko i nie trzeba będzie żadnych zabiegów upiększających.
Studiuję kosmetologię i jeszcze nie spotkałam na praktykach osoby, która byłaby idealna tak o bez niczego. Dużo oszałamiających na ulicy dziewczyn, to po prostu dobrze "zrobione" dziewczyny Jak zmyją makijaż i ubiorą się inaczej niczym się nie wyróżniają.
cocer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 19:31   #279
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

W naturalnym kolorze włosów wyglądasz najladniej. Masz ciekawe oczy i ładne usta, ale koniecznie, proszę, błagam, zrób coś z brwiami, bo brwi moja droga to praktycznie 85% wyglądu naszej twarzy! Naprawdę są ważne, gnaj do kosmetyczki i pokazuj fotę z wyregulowanymi brwiami i pomalowanymi rzęskami
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 23:20   #280
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez iwwwonaa Pokaż wiadomość
W naturalnym kolorze włosów wyglądasz najladniej. Masz ciekawe oczy i ładne usta, ale koniecznie, proszę, błagam, zrób coś z brwiami, bo brwi moja droga to praktycznie 85% wyglądu naszej twarzy! Naprawdę są ważne, gnaj do kosmetyczki i pokazuj fotę z wyregulowanymi brwiami i pomalowanymi rzęskami
Brwi mam już wyregulowane, ale na razie nie chcę wystawiać fotek na komentowanie
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 23:29   #281
jozefinaG
Raczkowanie
 
Avatar jozefinaG
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 139
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Brwi mam już wyregulowane, ale na razie nie chcę wystawiać fotek na komentowanie
I jak się z nimi czujesz? Po jakiejkolwiek ingerencji w brwi często ciężko danej osobie się do nich przyzwyczaić. Co wcale nie znaczy, że są źle zrobione
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jozefinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 23:54   #282
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez jozefinaG Pokaż wiadomość
I jak się z nimi czujesz? Po jakiejkolwiek ingerencji w brwi często ciężko danej osobie się do nich przyzwyczaić. Co wcale nie znaczy, że są źle zrobione
Reguluję je sama, czuję się w nich dobrze - wyglądają mniej więcej tak:
Bez☠tytułu.jpg
Sorry za kiepską jakość zdjęcia, wiem że nie za dobrze tu widać szczegóły, ale nic na to nie poradzę..
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 10:20   #283
jozefinaG
Raczkowanie
 
Avatar jozefinaG
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 139
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

i wyglądają całkiem, całkiem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jozefinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 10:58   #284
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

mało która kobieta dziewczyna jest brzydka, Ty byłaś po prostu niezadbana, "niewylaszczona"

przejrzałam na szybko wątek i uważam, że sama sobie robiłaś krzywdę i włosami i strojami (zdziecinniałymi)

a w jakim kierunku chcesz iść, jaki styl?
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 11:41   #285
luki172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Na ostatnim zdjęciu najlepiej, te farbowane włosy wyglądaja strasznie sztucznie i nie wyglądasz w nich za ciekawie.
luki172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 16:59   #286
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera_ Pokaż wiadomość
mało która kobieta dziewczyna jest brzydka, Ty byłaś po prostu niezadbana, "niewylaszczona"

przejrzałam na szybko wątek i uważam, że sama sobie robiłaś krzywdę i włosami i strojami (zdziecinniałymi)

a w jakim kierunku chcesz iść, jaki styl?
Myślę, że raczej pójdę w kierunku stylu bardziej eleganckiego, kobiecego, może trochę gotyckiego - to mi się zawsze podobało, ale nie za bardzo miałam ubrania utrzymane właśnie w takim klimacie.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 19:33   #287
Peny566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Jesteś naprawdę śliczna i młoda. moim zdaniem najlepiej wyglądasz we włosach naturalnych ale w tym blondzie też Ci bardzo ładnie chociaż odcień blondu chyba niezbyt dobrze dobrany. Ja mam podobny typ urody i będę wdzieczna jak ktos napisze czy to tonacja ciepła czy chłodna.
Peny566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 20:19   #288
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Moim zdaniem najładniej Ci w przedostatnim kolorku włosów
Co do urody to jesteś ładna, masz pięęękne oczy i wyraziste rysy twarzy.
Myślę że ciemne włosy + bardziej zdecydowany makijaż (np. szminka w kolorze ciemnej czerwieni bądź innych nasyconych kolorach) + mała czarna sukienka+ fajny naszyjnik i możesz podbijać świat ;D
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 00:04   #289
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Peny566 Pokaż wiadomość
Jesteś naprawdę śliczna i młoda. moim zdaniem najlepiej wyglądasz we włosach naturalnych ale w tym blondzie też Ci bardzo ładnie chociaż odcień blondu chyba niezbyt dobrze dobrany. Ja mam podobny typ urody i będę wdzieczna jak ktos napisze czy to tonacja ciepła czy chłodna.
Też się nad tym zastanawiam, a w testach wychodzi mi zazwyczaj, że jestem wiosną albo latem. Myślę, że chyba jednak jestem mieszanką tonacji ciepłych i chłodnych
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 23:43   #290
Monis48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 11
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Jeśli chodzi o kolor włosów, to na ostatnim zdjęciu prezentujesz się najlepiej. Masz poza tym fajną figurę Nie jesteś brzydka - musisz jedynie więcej o siebie zadbać.
Monis48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 10:40   #291
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Mi się wydaje, że musisz przede wszystkim zmienić myślenie o sobie. Pytanie nie powinno brzmieć czy jesteś brzydka (jeśliby wszyscy napisali, że jesteś to byś uznała, że tak jest? ), ale co ewentualnie w sobie zmienić. Tak jak Ci tu większość osób napisała - jesteś jak 90% kobiet - dla jednych ładna, dla innych przeciętna, jeszcze dla innych nieciekawa. Najważniejsze jest, abyś była z siebie zadowolona, bo nie każdemu dogodzisz, wszystko jest kwestią gustu - przykład Kate Moss: dla mnie jest przepiękną kobietą a wiele osób w moim otoczeniu uważa, że jest przeciętna w kierunku brzydkiej. Także uroda to jak widać kwestia względna natomiast bycie świadomie zadbanym zawsze robi pozytywne wrażenie.
Dostałaś sporo dobrych rad - z regulacją brwi (uważam, że kosmetyczka zrobiłaby Ci lepsze, podobałaś mi się w tej propozycji z bodajże 2 strony), z dokonaniem analizy kolorystycznej, z ciuchami. W zasadzie jedyny odzew to własnoręczne wydepilowanie sobie brwi i to po sporym oporze (że boli? bez przesady, więcej odwagi).
Odnalezienie swoich kolorów, dobór kosmetyków i ciuchów do figury naprawdę dużo zmienia w naszym wyglądzie. I to wszystko można zrobić za darmo, wystarczy trochę chęci.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 10:46   #292
braksada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 23
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Bez sensu tego typu rozmowy. Póki nie docenisz siebie, to inni tego nie zrobią.
Pamiętaj, że nigdy nie będziesz się podobać wszystkim.

Boję się czasu, kiedy moje dzieci dorosną...
__________________
<ciach_reklama>
braksada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 00:56   #293
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Nieźle brwi Ci wyszły, może nieco za cienkie, ale sama pewnie widzisz jak wiele zmienia ich kształt? Dodało Ci to nieco powagi na twarzy, otworzyło oko. A oczy masz bardzo ładne ogólnie niby uroda przeciętna, alena tych zdjęciach z bliska zauważyłam, że rysy masz... hmm ciekawe, jest w Tobie potencjał, tylko musisz się odważyć na wieksze zmiany i zmienić myślenie o sobie.

Wiesz, sama widzę po sobie. W szkole byłam obiektem śmiechu itp. (głównie przez wagę, nie byłam gruba, ale taka "kula-świnka"), nie musiałam nawet chudnąć a tylko zadbać o ciuch, makijaż i właśnie brwi - zaczęłam się podobać. Wtedy też zaczęłam czuć się pewniej - i takie działanie sprzężone.
Drugi mój przykład: idąc na imprezę, poza "odwaleniem się", włączam sobie tryb pewności siebie i to działa, bo nie wyglądając wyzywająco, a po prostu ładnie, zwracam na siebie uwagę. Gdy mam gorszy dzień to żaden makijaż ani ciuch mi nie pomoże - ludzie nie zwracają na mnie uwagi, wręcz czasem staję się powietrzem

A co do ubioru - masz ładna figrurę, warto podkreślić. Ten dziewczęcy styl jednak nie bardzo Ci pasuje, choć nie wiem jak możesz lubić, po prostu - nie. Ja od razu wyobraziłam sobie Ciebie w jakiejś eleganckiej koszuli, prostycj rurkach czy ołówkowej mini, a na co dzień top, marynarka, dżinsy, ewentualnie jakaś prosta sukienka. Wpisując w google hasła typ urody lato stylizacje itp. znajdziej kolory najlepsze dla siebie. Niestety, mocne róże czy niebieskości nie są dla Ciebie, ale jesli lubisz takie kolory, postaw na bardziej przygaszone wersje i nie cały ubiór na raz

Włosy najbardziej pasują Ci naturalne, moze kiedyś zainwestuj w jakieś rfleksy czy "flamboyage"(?), ożywią kolor bez drastycznych działań. W jasnym chłodnym blondzie też nie jest źle, ale wygląda to... hmm blado. A co do zapuszczania - wiem po sobie, że cienkie włosy po prostu nie są do tego stworzone. Ile bym nie walczyła, dbala itd., nie będą wygladać dobrze. Cienkie włosy są podatne na niszczenie, więc szybciej Ci się porozdwajają czy zwiększy sie wypadanie, niż osiagniesz wymarzony efekt. Poza tym widzę Cię w dłuższym bobie

Wpisz na YouTube "korektor pod oczy", jest kilka filmów gdzie vlogerki polecają, testują, opisują korektory z różnch półek cenowych.
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 22:10   #294
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez angiee0902 Pokaż wiadomość
Nieźle brwi Ci wyszły, może nieco za cienkie, ale sama pewnie widzisz jak wiele zmienia ich kształt? Dodało Ci to nieco powagi na twarzy, otworzyło oko. A oczy masz bardzo ładne ogólnie niby uroda przeciętna, alena tych zdjęciach z bliska zauważyłam, że rysy masz... hmm ciekawe, jest w Tobie potencjał, tylko musisz się odważyć na wieksze zmiany i zmienić myślenie o sobie.

Wiesz, sama widzę po sobie. W szkole byłam obiektem śmiechu itp. (głównie przez wagę, nie byłam gruba, ale taka "kula-świnka"), nie musiałam nawet chudnąć a tylko zadbać o ciuch, makijaż i właśnie brwi - zaczęłam się podobać. Wtedy też zaczęłam czuć się pewniej - i takie działanie sprzężone.
Drugi mój przykład: idąc na imprezę, poza "odwaleniem się", włączam sobie tryb pewności siebie i to działa, bo nie wyglądając wyzywająco, a po prostu ładnie, zwracam na siebie uwagę. Gdy mam gorszy dzień to żaden makijaż ani ciuch mi nie pomoże - ludzie nie zwracają na mnie uwagi, wręcz czasem staję się powietrzem

A co do ubioru - masz ładna figrurę, warto podkreślić. Ten dziewczęcy styl jednak nie bardzo Ci pasuje, choć nie wiem jak możesz lubić, po prostu - nie. Ja od razu wyobraziłam sobie Ciebie w jakiejś eleganckiej koszuli, prostycj rurkach czy ołówkowej mini, a na co dzień top, marynarka, dżinsy, ewentualnie jakaś prosta sukienka. Wpisując w google hasła typ urody lato stylizacje itp. znajdziej kolory najlepsze dla siebie. Niestety, mocne róże czy niebieskości nie są dla Ciebie, ale jesli lubisz takie kolory, postaw na bardziej przygaszone wersje i nie cały ubiór na raz

Włosy najbardziej pasują Ci naturalne, moze kiedyś zainwestuj w jakieś rfleksy czy "flamboyage"(?), ożywią kolor bez drastycznych działań. W jasnym chłodnym blondzie też nie jest źle, ale wygląda to... hmm blado. A co do zapuszczania - wiem po sobie, że cienkie włosy po prostu nie są do tego stworzone. Ile bym nie walczyła, dbala itd., nie będą wygladać dobrze. Cienkie włosy są podatne na niszczenie, więc szybciej Ci się porozdwajają czy zwiększy sie wypadanie, niż osiagniesz wymarzony efekt. Poza tym widzę Cię w dłuższym bobie

Wpisz na YouTube "korektor pod oczy", jest kilka filmów gdzie vlogerki polecają, testują, opisują korektory z różnch półek cenowych.
Co do brwi to faktycznie chyba za bardzo je wyskubałam i teraz zamierzam trochę zapuścić Jeśli chodzi o styl ubioru to przyznam Ci rację - zresztą zawsze podobały mi się tego typu ubrania, tzn.: eleganckie koszule, dopasowane spodnie, żakiety, spódniczki, trencze, itp., ale na obecnym etapie muszę dopiero skompletować garderobę w takim stylu
Włosy zamierzam zapuszczać, bo chciałabym choć razu w życiu mieć takie naprawdę długie. Zawsze były mniej lub bardziej krótkie bądź średnie, a ja lubię chodzić w rozpuszczonych włosach i trochę się za nimi schować Cienkie i długie włosy to żaden problem, wiele osób ma takie i wcale nie uważam, by było to jakoś nieatrakcyjne, poza tym istnieje wiele sposobów na to, by je choć optycznie pogrubić. U mnie działa henna, która sprawia, że mam na głowie dosłownie "szopę", poza tym ważna jest odpowiednia pielęgnacja włosów, a będzie dobrze
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:13   #295
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Myślę, że raczej pójdę w kierunku stylu bardziej eleganckiego, kobiecego, może trochę gotyckiego - to mi się zawsze podobało, ale nie za bardzo miałam ubrania utrzymane właśnie w takim klimacie.
To zależy, jaki gotyk ale lubię cię w rudym.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 18:30   #296
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
To zależy, jaki gotyk ale lubię cię w rudym.
Nie gotyk od stóp do głów, ale tylko pewne elementy ubioru utrzymane w stylu gotyckim, np. długie koronkowe rękawiczki, toczek, gorset, długie sznurowane buty, itp. Poza tym bardzo podoba mi się styl pin-up
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 15:05   #297
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Nie gotyk od stóp do głów, ale tylko pewne elementy ubioru utrzymane w stylu gotyckim, np. długie koronkowe rękawiczki, toczek, gorset, długie sznurowane buty, itp. Poza tym bardzo podoba mi się styl pin-up
To masz gothic+rockability+pin up - proste i ładne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-06 15:05:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.