Marc Jacobs - kolorówka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-27, 09:42   #31
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Ta mini szminka jest też w zakupach stacjonarnych?
Bo mi się nie chce zamawiać online, ale w Sephorze będę najwcześniej w poniedziałek
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 11:26   #32
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Dostałam właśnie do pracy moje zakupy z MJ - paletkę The Tease i kredkę Th(ink). Oto one
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (123,0 KB, 62 załadowań)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 11:31   #33
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Wrzucam jeszcze zdjęcie paletki (niestety dwa zdjęcia w jednym poście, załączane z komórki, nie wchodzą ).

Na razie testowałam tylko na ręce, ale widzę, że są dobrze napigmentowane, no i kolorystycznie super wypadają. Zobaczymy jak się sprawdzą na oku .

Kredka też ma super odcień - granat wpadający w fiolet.

Opakowania są boskie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (94,3 KB, 32 załadowań)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 13:36   #34
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ta mini szminka jest też w zakupach stacjonarnych?
Bo mi się nie chce zamawiać online, ale w Sephorze będę najwcześniej w poniedziałek

Podobno dają stacjonarnie ale ja niestety nie dostałam a dowiedziałam się o tej niby promocji już po zakupach
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 14:30   #35
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Ja też tak mam, że czasami muszę się wręcz dopominać o promocje, a innym razem Panie same mi mówią (szczególnie w Katowicach - tu to jest masakra jakaś z promocjami, dodatkowymi rzeczami jak własnie miniaturki oraz akcesoria, o próbkach nie wspomne, bo nieraz robiłam duże zakupy, a próbek nie dostałam żandych - teraz już pytam np. "czy ma pani próbkę xyz, bo chciałam kupić, ale wolę wypróbować". Zabrze, Bytom w S. nigdy nie ma problemu - całkiem inna bajka).
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 15:48   #36
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze zdjęcie paletki (niestety dwa zdjęcia w jednym poście, załączane z komórki, nie wchodzą ).

Na razie testowałam tylko na ręce, ale widzę, że są dobrze napigmentowane, no i kolorystycznie super wypadają. Zobaczymy jak się sprawdzą na oku .

Kredka też ma super odcień - granat wpadający w fiolet.

Opakowania są boskie.
Ale piękna
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 16:23   #37
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ale piękna
Dziękuję w imieniu paletki
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 16:38   #38
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję w imieniu paletki

Kredka też zachwycająca, ten kolor... Chyba popełnię zakup.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 16:45   #39
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Kredka też zachwycająca, ten kolor... Chyba popełnię zakup.
Myślę, że warto
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 17:13   #40
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

OluM, piękne zakupy!!!

Pomalowałam się dzisiaj paletką Lolitką, zrobiłam troszkę inny look niż poprzednio i wyszło mi cuuudo Dawno nie miałam tak ładnego makijażu oka, jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego, wyszło takie trochę smokey Coraz bardziej się przekonuję, że paletka jest wyjątkowa, zakochuję się w niej coraz bardziej Jeśli chodzi o brokatowy cień to zamówię żel do brokatu z Kryolanu i brokat będzie się świetnie trzymał Bez takiego specyfku niestety się osypuje.. A chcę go używać, bo jest piękny.
Jeśli chodzi o róż Reckless Totalne cudo! On ma takie bardzo niespotykane wykończenie, niby mat, ale taki satynowy, daje efekt mokrego policzka jakby, takiego zdrowego rumieńca Odcień absolutnie boski, totalnie "mój" Muszę zaznaczyć, że pędzelek dołączony do różu jest naprawdę świetny! Mięciusi, całkiem duży, aplikowałam nim dzisiaj róż i jestem zachwycona! A zazwyczaj są takie okropne te pędzelki, tutaj ten jest ekstra! Będę go używać
Błyszczyk Overprotected jest jeszcze lepszy niż się spodziewałam Konsystencją porównałabym go do Instant Light Natural Lip Perfector z Clarinsa, przepięknie pachnie wanilią/karmelem, na ustach daje bardzo delikatne, przyjemne poczucie chłodu, nic nie piecze broń Boże, nie szczypie, tylko chłodzi Jest bardzo komfortowy na ustach i świetnie je pielęgnuje, nawet gdy kolor znikł, czułam ochronną warstewkę na ustach Absolutnie piękny różowy mleczak!

Jeśli chodzi o trwałość kosmetyków, to makijaż nałożyłam o godzinie 11:00, teraz jest godzina 18:00, wiec upłynęło 7 godzin i muszę przyznać, że kosmetyki są w nienaruszonym (!) stanie na mojej twarzy. Z cieniami nic się nie stało, intensywność jest identyczna jak przy nałożeniu, nic się nie zebrało w załamaniach (a moje powieki mają tendencję do przetłuszczania i zbierania cieni), jest po prostu bosko! Róż nadal w tym samym miejscu, intensywność ta sama, nadal czuję się świeżo zarumieniona Błyszczyk zszedł z ust po jakichś 2 godzinach, później przez około 3 godziny utrzymywała się warstewka ochronna pielęgnująca usta (nie miałam czasu na reaplikację bo siedziałam za kółkiem na kursie ). I po tym całym stresie związanym z jazdą itp mój makijaż wygląda świetnie! Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków, strasznie się ciesze, że je odkryłam

Wstawiam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FotorCreated.jpg (74,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07967 (Copy).jpg (51,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07986 (Copy).jpg (94,6 KB, 66 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 17:45   #41
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
OluM, piękne zakupy!!!



Pomalowałam się dzisiaj paletką Lolitką, zrobiłam troszkę inny look niż poprzednio i wyszło mi cuuudo Dawno nie miałam tak ładnego makijażu oka, jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego, wyszło takie trochę smokey Coraz bardziej się przekonuję, że paletka jest wyjątkowa, zakochuję się w niej coraz bardziej Jeśli chodzi o brokatowy cień to zamówię żel do brokatu z Kryolanu i brokat będzie się świetnie trzymał Bez takiego specyfku niestety się osypuje.. A chcę go używać, bo jest piękny.

Jeśli chodzi o róż Reckless Totalne cudo! On ma takie bardzo niespotykane wykończenie, niby mat, ale taki satynowy, daje efekt mokrego policzka jakby, takiego zdrowego rumieńca Odcień absolutnie boski, totalnie "mój" Muszę zaznaczyć, że pędzelek dołączony do różu jest naprawdę świetny! Mięciusi, całkiem duży, aplikowałam nim dzisiaj róż i jestem zachwycona! A zazwyczaj są takie okropne te pędzelki, tutaj ten jest ekstra! Będę go używać

Błyszczyk Overprotected jest jeszcze lepszy niż się spodziewałam Konsystencją porównałabym go do Instant Light Natural Lip Perfector z Clarinsa, przepięknie pachnie wanilią/karmelem, na ustach daje bardzo delikatne, przyjemne poczucie chłodu, nic nie piecze broń Boże, nie szczypie, tylko chłodzi Jest bardzo komfortowy na ustach i świetnie je pielęgnuje, nawet gdy kolor znikł, czułam ochronną warstewkę na ustach Absolutnie piękny różowy mleczak!



Jeśli chodzi o trwałość kosmetyków, to makijaż nałożyłam o godzinie 11:00, teraz jest godzina 18:00, wiec upłynęło 7 godzin i muszę przyznać, że kosmetyki są w nienaruszonym (!) stanie na mojej twarzy. Z cieniami nic się nie stało, intensywność jest identyczna jak przy nałożeniu, nic się nie zebrało w załamaniach (a moje powieki mają tendencję do przetłuszczania i zbierania cieni), jest po prostu bosko! Róż nadal w tym samym miejscu, intensywność ta sama, nadal czuję się świeżo zarumieniona Błyszczyk zszedł z ust po jakichś 2 godzinach, później przez około 3 godziny utrzymywała się warstewka ochronna pielęgnująca usta (nie miałam czasu na reaplikację bo siedziałam za kółkiem na kursie ). I po tym całym stresie związanym z jazdą itp mój makijaż wygląda świetnie! Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków, strasznie się ciesze, że je odkryłam



Wstawiam fotki

Zdjęcia piękne! Makijaż oka wygląda świetnie. A próbowałaś aplikować ten cień brokatowy pędzelkiem zmoczonym Fix +? Ja tak sobie radzę z nieposłusznym brokatem z Naked 3 i działa.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 18:02   #42
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Zdjęcia piękne! Makijaż oka wygląda świetnie. A próbowałaś aplikować ten cień brokatowy pędzelkiem zmoczonym Fix +? Ja tak sobie radzę z nieposłusznym brokatem z Naked 3 i działa.
Dziękuję Kochana
Dzisiaj próbowałam go nakładać na mokro zwilżoną gąbeczką, na początku przylepił się do powieki, lecz w ciągu dnia miałam brokat na całej twarzy niestety Fix+ nie próbowałam, ale podejrzewam, że to będzie to samo co z wodą. Planuję dziś kliknąć żel do brokatu Kryolanu za 13 zł, podobno jest świetny
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 18:07   #43
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
O, wątek dla mnie! Super, że założyłaś Ja kupiłam paletkę The Lolita i jest bosssska Dawno nie miałam tak ślicznego makijażu oka, dostałam mnóstwo komplementów Wczoraj kliknęłam róż Reckless (przepiękny brudny róż) i błyszczyk Overprotected (mleczny baby pink) Jutro już będą u mnie

Paletka i makijaż zrobiony paletką (oczywiście aparat pozjadał kolory i te niuanse kolorystyczne )
No to jestem!
Poziomko, dziękuję i sliczny makijaz wyszedł Ci cieniami MJ
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 18:13   #44
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to jestem!
Poziomko, dziękuję i sliczny makijaz wyszedł Ci cieniami MJ
Witaj
Dziękuję Kochana Wyżej wstawiłam juz kolejny makeup tymi cieniami
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 18:17   #45
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

No wypada się przyznac tutaj, do grzechów Jacobsowych w sumie Mam już puder/kompakt, korektor i pomadkę ochronną
Szminkę miaam kupić, ale zrezygnowałam - macowe mi wystarczaja, a ze mam je w ilosci hurtowej, to ten tego - co za duzo to niezdrowo

Macałam tez róze MJ, ale mnie nie uwiodły. Cienie też nie (tutaj tez mac sie kłania ), Kredki zelowe fajne, ale rzadko używam, głownei zcarnego linera w zelu i tak tylko. No i chyba będę miała jeszcze podkład MJ i to by było na tyle i aż tyle

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Witaj
Dziękuję Kochana Wyżej wstawiłam juz kolejny makeup tymi cieniami
Widziałam, tez pieknie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 18:32   #46
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wypada się przyznac tutaj, do grzechów Jacobsowych w sumie Mam już puder/kompakt, korektor i pomadkę ochronną
Szminkę miaam kupić, ale zrezygnowałam - macowe mi wystarczaja, a ze mam je w ilosci hurtowej, to ten tego - co za duzo to niezdrowo

Macałam tez róze MJ, ale mnie nie uwiodły. Cienie też nie (tutaj tez mac sie kłania ), Kredki zelowe fajne, ale rzadko używam, głownei zcarnego linera w zelu i tak tylko. No i chyba będę miała jeszcze podkład MJ i to by było na tyle i aż tyle

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------



Widziałam, tez pieknie

Mnie kusi ten balsam do ust przez Ciebie

Dziękuję
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 18:52   #47
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Poziomko cudne makijaże zmalowujesz Lolitą .
Przez Ciebie zaczyna mnie Reckless prześladować, a i Lolita gdzieś tam po głowie się pęta

Corii - jaki kolor korektora wzięłaś? Na stronie Sephory nie ma oznaczeń numerycznych, tylko nazwy i sama nie wiem, w jaki ewentuanie celować. Wolałabym coś w typie korektora Dior Star 01.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 18:58   #48
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Poziomko cudne makijaże zmalowujesz Lolitą .
Przez Ciebie zaczyna mnie Reckless prześladować, a i Lolita gdzieś tam po głowie się pęta

Corii - jaki kolor korektora wzięłaś? Na stronie Sephory nie ma oznaczeń numerycznych, tylko nazwy i sama nie wiem, w jaki ewentuanie celować. Wolałabym coś w typie korektora Dior Star 01.
Dzięki Kochana Reckless jest wspanialy Polecam bardzo i róż i cienie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 19:00   #49
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana Reckless jest wspanialy Polecam bardzo i róż i cienie
No po prostu generujesz mi kolejne potrzeby w tempie Pendolino
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 19:03   #50
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No po prostu generujesz mi kolejne potrzeby w tempie Pendolino
Przepraszam Ale jak coś jest świetne to będę polecać, a nuż ktoś odkryje swój KWC jak ja
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 19:08   #51
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Przepraszam Ale jak coś jest świetne to będę polecać, a nuż ktoś odkryje swój KWC jak ja
Ja się nie gniewam, wręcz przeciwnie - lubię być kuszona .

Na razie muszę swoją paletkę najpierw potestować w mejkapie, nim skuszę się na Lolitę, natomiast na razie to ten róż mnie najbardziej nęci.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 19:20   #52
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja się nie gniewam, wręcz przeciwnie - lubię być kuszona .

Na razie muszę swoją paletkę najpierw potestować w mejkapie, nim skuszę się na Lolitę, natomiast na razie to ten róż mnie najbardziej nęci.
A to dobrze!
Potestuj koniecznie, mi bardzo spodobała się konsystencja cieni, bardzo łatwo się rozcierają Fiolety też piękne, jednak te noszę rzadziej, dlatego wybrałam Lolitkę, bo jest najbardziej "mojowa"
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 19:25   #53
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A to dobrze!
Potestuj koniecznie, mi bardzo spodobała się konsystencja cieni, bardzo łatwo się rozcierają Fiolety też piękne, jednak te noszę rzadziej, dlatego wybrałam Lolitkę, bo jest najbardziej "mojowa"
U mnie z kolorystyką cieni odwrotnie, stąd Lolitę zostawiłam na pózniej .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 19:44   #54
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
U mnie z kolorystyką cieni odwrotnie, stąd Lolitę zostawiłam na pózniej .
Jak wydawać majątek na cienie to tylko na takie, które będzie się nosić na co dzień Daj koniecznie znać jak przetestujesz swoją paletkę
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 19:48   #55
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii - jaki kolor korektora wzięłaś? Na stronie Sephory nie ma oznaczeń numerycznych, tylko nazwy i sama nie wiem, w jaki ewentuanie celować. Wolałabym coś w typie korektora Dior Star 01.
Olu mam 01 Rendez vous.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 20:08   #56
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jak wydawać majątek na cienie to tylko na takie, które będzie się nosić na co dzień Daj koniecznie znać jak przetestujesz swoją paletkę
Pewnie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu mam 01 Rendez vous.
Dzięki . Wstępnie też ten odcień obstawiałam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 20:11   #57
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki . Wstępnie też ten odcień obstawiałam.
No, u mnie najlepiej pasuje. Dodam, ze ma taka nutkę jakby rózu, ale w sumie pdo oczy to w sam raz.

Naprawde nie sądziłam, ze kolorówka MJ może być taka ciekawa, po wgłebieniu się w nią
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 20:14   #58
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No, u mnie najlepiej pasuje. Dodam, ze ma taka nutkę jakby rózu, ale w sumie pdo oczy to w sam raz.

Naprawde nie sądziłam, ze kolorówka MJ może być taka ciekawa, po wgłebieniu się w nią
Mnie interesowała zawsze, odkąd zobaczyłam na necie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 20:16   #59
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No, u mnie najlepiej pasuje. Dodam, ze ma taka nutkę jakby rózu, ale w sumie pdo oczy to w sam raz.

Naprawde nie sądziłam, ze kolorówka MJ może być taka ciekawa, po wgłebieniu się w nią
Mnie nieco różu w korektorze pasuje, więc tym lepiej, jak "jedynka" MJ go ma .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 20:20   #60
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie nieco różu w korektorze pasuje, więc tym lepiej, jak "jedynka" MJ go ma .
A podkładem się nie zainteresowałaś albo pudrem ? Ja do podkładu podchodziłam, jak pies do jeża ale jak nałozyłam jego i puder, to przepadłam i tyle Mam nadzieję, ze z nową bazą zmniejszającą pory YSL będzie jeszcze lepiej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 21:16:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.