iPhone - wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-05, 06:52   #511
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 08:35   #512
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Tez mam 13 cali i wystarcza mi taki rozmiar, netflixa ogladam przewaznie na tv, a jak ogladam na laptopie to raczej film/serial leci w tle a ja robie cos innego i bardziej sie na tym skupiam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 19:28   #513
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Też mam 13 cali, ale do wygodnej pracy (praca z tekstem, często z kilkoma dokumentami jednocześnie) to dla mnie za mało - mam dopięty dużo większy monitor. Na samym laptopie przeglądam internety, odpisuję na mejle itp., ewentualnie pracuję na nim z daleka od biurka (łóżko, sofa itp.)
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 19:39   #514
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

A jeszcze takie głupie pytanie podłączę do macbooka zwykła myszkę usb? Czy potrzebna jest przejściówka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 20:07   #515
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Ja mam 11 cali, wiec bardzo maly. Ale przyzwyczailam sie. Moj Mac ma juz 8 lat i caly czas dziala tylko OS musialam zmieniac.

Mowi sie, ze te komputery sa najlepsze do grafiki, filmow itp.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 20:49   #516
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 01:01   #517
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Wiem, że to wątek o telefonach, ale pozwolę sobie zadać i tutaj pytanie dot. Apple

Do czego wykorzystujecie swoje MacBooki? Do pracy czy do codziennych zadań? Byłam w weekend w iSpot i oglądałam kilka modeli. Pan się zapytał do czego potrzebuję i powiedział, żebym sobie lepiej kupiła kompa z Windowsem Tak trochę nie wiedziałam, co mu odpowiedzieć Mój tż mówi, że nie wykorzystam w ogóle potencjału macbooka, bo nie będę na nim pracować. No i sama nie wiem. Jak jest u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ja raczej nie wykorzystuję całego potencjału, a i tak o wiele mi na Macu wygodniej niż na Windowsie. Brak ciągłych aktualizacji, wciskanych na siłę reklam, wygodny interfejs jak już się człowiek przestawi, niesamowicie cichy, super współpracuje z Iphonem. Mam 13 cali i nie jest to dla mnie za mało, ale ja zawsze byłam team lekkich i mobilnych komputerków, które sobie mogę zanieść do łóżka i obejrzeć na nich serial na pół leżąco, a nie laptopów-byków, które ważą tyle co 5-letnie dziecko
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-06, 03:34   #518
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
No ja raczej nie wykorzystuję całego potencjału, a i tak o wiele mi na Macu wygodniej niż na Windowsie. Brak ciągłych aktualizacji, wciskanych na siłę reklam, wygodny interfejs jak już się człowiek przestawi, niesamowicie cichy, super współpracuje z Iphonem. Mam 13 cali i nie jest to dla mnie za mało, ale ja zawsze byłam team lekkich i mobilnych komputerków, które sobie mogę zanieść do łóżka i obejrzeć na nich serial na pół leżąco, a nie laptopów-byków, które ważą tyle co 5-letnie dziecko
Otoz to
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 08:08   #519
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

A jeszcze jedno, ile macie ramu i jak duże dyski?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 08:14   #520
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno, ile macie ramu i jak duże dyski?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8 gb ramu i 256 gb dysk.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 01:59   #521
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Wiem, że to wątek o telefonach, ale pozwolę sobie zadać i tutaj pytanie dot. Apple

Do czego wykorzystujecie swoje MacBooki? Do pracy czy do codziennych zadań? Byłam w weekend w iSpot i oglądałam kilka modeli. Pan się zapytał do czego potrzebuję i powiedział, żebym sobie lepiej kupiła kompa z Windowsem Tak trochę nie wiedziałam, co mu odpowiedzieć Mój tż mówi, że nie wykorzystam w ogóle potencjału macbooka, bo nie będę na nim pracować. No i sama nie wiem. Jak jest u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja używam macbook air- na studiach, doceniam mobilność i baterie, szybkie działanie i bezproblemowy MacOS oraz synchronizacje między iPhone-iPad-Mac. Ułatwia mi to naukę jak coś pisze na ipad mam to na mac od razu. Nie wykorzystuje potencjału gdyż robię tylko prezentacje, działam w office ale też gram w sims 4 Uwielbiam to że nie aktualizuje mi się tak często i tak długo jak windows. Mam air 8 gb ramu/ 256 dysk.
hayir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-07, 21:21   #522
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno, ile macie ramu i jak duże dyski?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
16/256.

Kurde, nie próbowałam jeszcze grać w Simsy na Macu, a kolejna osoba poleca, muszę sobie odpalić
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 23:48   #523
Marisja
Raczkowanie
 
Avatar Marisja
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 362
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Hejka ludki, niestety przez głupotę tak się wydarzyło że zablokowałam sobie hasło w iPhone - niestety 10 razy wpisałam błędne. Nie mam kompa i iTunes czy są jakieś sposoby by odzyskać telefon czy muszę jechać do serwisu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-08, 10:42   #524
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marisja Pokaż wiadomość
Hejka ludki, niestety przez głupotę tak się wydarzyło że zablokowałam sobie hasło w iPhone - niestety 10 razy wpisałam błędne. Nie mam kompa i iTunes czy są jakieś sposoby by odzyskać telefon czy muszę jechać do serwisu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a masz jakies ważne dane na tym telefonie? Typu kontakty lub zdjęcia?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-08, 13:48   #525
Marisja
Raczkowanie
 
Avatar Marisja
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 362
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
a masz jakies ważne dane na tym telefonie? Typu kontakty lub zdjęcia?
Nie mam, kontakty na karcie a zdjęcia mam w większości zgrane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
a masz jakies ważne dane na tym telefonie? Typu kontakty lub zdjęcia?
Kontakty mam na karcie, a zdjęcia w większości zgrane więc luz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 15:16   #526
Marisja
Raczkowanie
 
Avatar Marisja
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 362
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marisja Pokaż wiadomość
Nie mam, kontakty na karcie a zdjęcia mam w większości zgrane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Kontakty mam na karcie, a zdjęcia w większości zgrane więc luz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dałam radę!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-11, 01:53   #527
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Wiem, że to wątek o telefonach, ale pozwolę sobie zadać i tutaj pytanie dot. Apple

Do czego wykorzystujecie swoje MacBooki? Do pracy czy do codziennych zadań? Byłam w weekend w iSpot i oglądałam kilka modeli. Pan się zapytał do czego potrzebuję i powiedział, żebym sobie lepiej kupiła kompa z Windowsem Tak trochę nie wiedziałam, co mu odpowiedzieć Mój tż mówi, że nie wykorzystam w ogóle potencjału macbooka, bo nie będę na nim pracować. No i sama nie wiem. Jak jest u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Korzystam w pracy i w domu, chociaż w domu głównie przeglądam Internet i nie mam wielkich potrzeb. Z gier mam tylko Sims 4 .
W pracy muszę korzystać z Maca dla dwóch programów.
Mój stary MacBook Air z 2012 nadal działa, ale zmieniłam w zeszłym roku na Apple MacBook Pro M1/16GB/512 bo staruszek miał za małą pamięć, ale mimo wszystko przez lata używania zawiesił mi się może z dwa razy i nadal spokojnie da się na nim popracować.
A co panów z iSpot to kiedyś zaproponowali mi płatne odtworzenie oprogramowania które miało rozwiązać problem z baterią która rozładowywała się z powodu zimna . Dodam, że bateria kwalifikowała się do programu darmowej wymiany bo była po prostu uszkodzona od nowości, ale oni uparcie twierdzili że soft naprawi baterię. Poszłam do Cortlandu .

Edytowane przez theorema
Czas edycji: 2022-02-11 o 01:55
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-11, 12:09   #528
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez theorema Pokaż wiadomość
Korzystam w pracy i w domu, chociaż w domu głównie przeglądam Internet i nie mam wielkich potrzeb. Z gier mam tylko Sims 4 .
W pracy muszę korzystać z Maca dla dwóch programów.
Mój stary MacBook Air z 2012 nadal działa, ale zmieniłam w zeszłym roku na Apple MacBook Pro M1/16GB/512 bo staruszek miał za małą pamięć, ale mimo wszystko przez lata używania zawiesił mi się może z dwa razy i nadal spokojnie da się na nim popracować.
A co panów z iSpot to kiedyś zaproponowali mi płatne odtworzenie oprogramowania które miało rozwiązać problem z baterią która rozładowywała się z powodu zimna . Dodam, że bateria kwalifikowała się do programu darmowej wymiany bo była po prostu uszkodzona od nowości, ale oni uparcie twierdzili że soft naprawi baterię. Poszłam do Cortlandu .

A na tym Macu są mniej więcej takie same programy jak na Windows? Jest jakaś duża różnica w obsłudze ? Ma pakiet office - word, excel itd czy jakies zamienne programy?

Bo tez mnie od kilku lat korci Mac żeby miec z telefonem połączenie ale tez bym tylko używała do internetu i oglądania czasem filmu/serialu czy yt

I warto kupić używkę czy lepiej nowy na raty?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-12, 21:51   #529
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A na tym Macu są mniej więcej takie same programy jak na Windows? Jest jakaś duża różnica w obsłudze ? Ma pakiet office - word, excel itd czy jakies zamienne programy?

Bo tez mnie od kilku lat korci Mac żeby miec z telefonem połączenie ale tez bym tylko używała do internetu i oglądania czasem filmu/serialu czy yt

I warto kupić używkę czy lepiej nowy na raty?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ogólnie różnica w obsłudze jest duża, ale na początku. Moim zdaniem system jest bardzo intuicyjny, ale na początku trochę się myli jeśli przez lata korzystałaś z Windowsa. Np. żeby zmienić nazwę pliku trzeba go wybrać i kliknąć enter .
Jest też sporo fajnych skrótów klawiszowych które warto ogarnąć, moim zdaniem też warto wykupić sobie program Clean My Mac i Better Touch Tool - w tym programie możesz sobie ustawić gesty w gładziku i można łatwiej zmienić szerokość np. przeglądarki, kosztuje coś ok. $5.

Programy takie podstawowe są (Pages jest odpowiednikiem Worda a Numbers Excela, można otworzyć i edytować pliki z Office), ale można też mieć Microsoft Office. Ja w sumie głównie używam i tak z Googla Dokumentów i Arkuszy więc tak za bardzo nie pomogę w tym temacie. Jedynym programem na początku którego mi brakowało był Paint do wycinania fragmentu screenu, ale można to śmiało zrobić przy robieniu zrzutu ekranu i jest szybciej niż gdybym miała to otwierać i edytować .

A co do używki czy nowego - hmm, w sumie zależy. Ja jakoś nie mam zaufania do kupowania używanego sprzętu ale mój mąż kupował Maca Mini i wszystko było ok, sam też sprzedawał starego Aira i w sumie całkiem w niezłej cenie jak na kilka lat używania. Jedyne co ważne to że im masz nowszy model tym dłużej będziesz miała aktualizacje systemu, tak samo jak z telefonami - nie opłaca się brać starego modelu bo sprzęt spokojnie wytrzyma lata.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 19:15   #530
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez theorema Pokaż wiadomość
A co panów z iSpot to kiedyś zaproponowali mi płatne odtworzenie oprogramowania które miało rozwiązać problem z baterią która rozładowywała się z powodu zimna . Dodam, że bateria kwalifikowała się do programu darmowej wymiany bo była po prostu uszkodzona od nowości, ale oni uparcie twierdzili że soft naprawi baterię. Poszłam do Cortlandu .
Miałam podobny problem. W iSpot czy innym iDoctor chcieli gruby hajs za wymianę baterii, po czym w Cortland wymienili mi za darmo.
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 20:25   #531
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez theorema Pokaż wiadomość
Ogólnie różnica w obsłudze jest duża, ale na początku. Moim zdaniem system jest bardzo intuicyjny, ale na początku trochę się myli jeśli przez lata korzystałaś z Windowsa. Np. żeby zmienić nazwę pliku trzeba go wybrać i kliknąć enter .
Jest też sporo fajnych skrótów klawiszowych które warto ogarnąć, moim zdaniem też warto wykupić sobie program Clean My Mac i Better Touch Tool - w tym programie możesz sobie ustawić gesty w gładziku i można łatwiej zmienić szerokość np. przeglądarki, kosztuje coś ok. $5.

Programy takie podstawowe są (Pages jest odpowiednikiem Worda a Numbers Excela, można otworzyć i edytować pliki z Office), ale można też mieć Microsoft Office. Ja w sumie głównie używam i tak z Googla Dokumentów i Arkuszy więc tak za bardzo nie pomogę w tym temacie. Jedynym programem na początku którego mi brakowało był Paint do wycinania fragmentu screenu, ale można to śmiało zrobić przy robieniu zrzutu ekranu i jest szybciej niż gdybym miała to otwierać i edytować .

A co do używki czy nowego - hmm, w sumie zależy. Ja jakoś nie mam zaufania do kupowania używanego sprzętu ale mój mąż kupował Maca Mini i wszystko było ok, sam też sprzedawał starego Aira i w sumie całkiem w niezłej cenie jak na kilka lat używania. Jedyne co ważne to że im masz nowszy model tym dłużej będziesz miała aktualizacje systemu, tak samo jak z telefonami - nie opłaca się brać starego modelu bo sprzęt spokojnie wytrzyma lata.

Dziękuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 21:44   #532
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
iPhone - wątek zbiorczy

A czy ktoś mi może pomoc w tym ?

Potrzebuje porady co lepiej kliknąć z tych dwóch opcji nie wiem czy to ma znaczenie ale mam iPhone i poczta gmail i takie cuda mi wyskoczyły i nie wiem które lepsze będzie do wyboru bo nie da się tego ominąć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A633877E-AFDC-42CD-877D-6A9F3AB50E9F.jpg (82,4 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Kamilaa21
Czas edycji: 2022-02-19 o 21:46
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 16:09   #533
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Ma ktoś z was air podsy 3. generacji? Właśnie chciałam kupić, ale powstrzymała mnie masa komentarzy, że wypadają z uszu i ludzie masowo je zwracają Co poszło nie tak?
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-28, 04:19   #534
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Ma ktoś z was air podsy 3. generacji? Właśnie chciałam kupić, ale powstrzymała mnie masa komentarzy, że wypadają z uszu i ludzie masowo je zwracają Co poszło nie tak?
Odpowiedzialam Ci na ogolnym watku Apple
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 10:09   #535
nagnieszka2001nowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 5
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A czy ktoś mi może pomoc w tym ?

Potrzebuje porady co lepiej kliknąć z tych dwóch opcji nie wiem czy to ma znaczenie ale mam iPhone i poczta gmail i takie cuda mi wyskoczyły i nie wiem które lepsze będzie do wyboru bo nie da się tego ominąć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej ja wybrałam tą pierwszą opcję. Jest spoko.
nagnieszka2001nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 11:33   #536
Marinnarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 13
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cały czas się waham czy kupić iPhone, czy jednak pozostać przy androidzie. :/
Marinnarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 13:13   #537
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marinnarka Pokaż wiadomość
Cały czas się waham czy kupić iPhone, czy jednak pozostać przy androidzie. :/

Ja już nigdy nie wrócę do androida. W szybkości obsługi to niebo, a ziemia. Android strasznie zamula po czasie, jest napakowany zbędnymi rzeczami.

Rodzice i babcia mają androida i jak mam im coś pomóc na telefonach, to już się w tym w ogóle nie łapię

Nad jakim modelem się zastanawiasz? I czemu się wahasz? Masz jakieś obawy, pytania?
Moim pierwszym IP była 6s+, teraz mam 11 pro max i będę się przesiadać na 13 lub 14. Zależy ile będzie kosztować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-24, 09:34   #538
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Czy orientuje się ktoś jak to będzie z dostępnością iPhone 14 pro w przyszłym roku? Chciałam kupić i jest jakaś masakra, w sklepach sprzedane są nawet te, które były na ekspozycji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-24 10:34:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.