Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-04-12, 10:26   #1
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 362

Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.


Wątek przeznaczony do "pogaduszek" kobiet dojrzałych, ale czujących w sobie ducha młodości. Rozmawiamy o życiu codziennym- o modzie, pogodzie i urodzie, ale i jak trzeba to o poważniejszych sprawach



Zapraszam, link do poprzedniej części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278182
__________________


Insta

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2021-05-27 o 11:05
bernikula jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 10:38   #2
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Witajcie w nowym tygodniu i nowym wątku
Dziś mi się wyświetliła reklama balsamu do mycia twarzy bioup i opis był zachęcający, przyznaję.
Soraya Plante zbiera dobre recenzje na youtube, nawet ten ich podkład mineralny, ale stacjonarnie jeszcze nie spotkałam tych kosmetyków.
Eveline wypuściło dwie nowe paletki cieni, są za "grosze" i ponoć też bdb jakość. To jakby ktoś chciał bez wyrzutów sumienia poeksperymentować


Miłego poniedziałku
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 10:50   #3
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja także witam się w nowym wątku Miłego tygodnia
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 10:54   #4
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 10:58   #5
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

I ja się witam

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 11:05   #6
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Witam!

Gosiu, piekne widoki. Tez pomyslalam na pierwszy rzut oka, ze ktos zlapal te biedna wiewiorke w klatke.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 11:08   #7
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry. U mnie już pada i zimno. Ale jesteśmy już na ostaniej prostej do ocieplenia, więc się nie poddaję i zmieniam opony na letnie


Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-12, 11:18   #8
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Tak tak, w samym centrum w roku 2019 było ponad 200 budynków do wyburzenia, a wyburza się ich może ze 20 rocznie...
Ja właśnie mieszkam w strefie, gdzie co 3 kamienica to zabite dechami widmo jak na zdjęciach, dlatego nazywam to polskim Detroit

Dircik Soraya Plante jest chyba na wyłączność w Rossmannie. Piankę, żel oraz krem do rąk mogę już polecić, bo myłam buzię z 15 razy, więc gdyby coś miało wysuszać, już bym była ściągnięta i siwa na twarzy. Doszłam do wniosku, że i tak używam ogólnodostępnych składników - delikatnych detergentów, niekomedogennych emolientów, nawilżaczy, kwasów, więc w zasadzie płacę za markę, a nie drogie substancje, zatem zgłębiałam cały weekend temat składów.

Trafiłam na coś jeszcze tańszego od Acid Boostera - Nacomi Next Level serum z 10% kwasem glikolowym. Mają też 15% niacynamid, któremu chętnie się w swoim czasie przyjrzę. Tutaj cała seria - retinole, kwasy, ceramidy: https://www.hebe.pl/search?lang=pl_P...omi+next+level
Szkoda, że nie pomyśleli tworząc tę serię o PHA czy azelainowym.
Za to jest jeszcze taka marka, która wygląda jak kopia TO. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...c-acid-10.html
Widzę, że mają jeszcze większe stężenie glikolowego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...c-acid-20.html

Cinde wysypywało Cię po krwawym peelingu (tam były kwasy AHA i BHA), tutaj są same AHA (mnie wysypuje po BHA, ale Ciebie może i odwrotnie, więc nie chcę sugerować, że bedzie ok, ale może?): https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-solution.html

Marjolka moje włosy źle reagowały na keratynę. Natomiast jeśli chodzi o odżywki Anwen, nie miałam żadnego efektu, używałam PEH naprzemiennie.
Doczytałam już, że ta moja nowa ma na górze po wodze Cetearyl Alcohol, czyli emolient i glicerynę (humektant). Znalazłam tabelki co jest co i jestem mądrzejsza Niestety nie było tabelki z proteinami.
Jestem na grupie Włosing na Fb i próbuję się dokształcić...

La Mary też myślałam ostatnio o skwalanie. Serum z Niod daje wizualne efekty? Że tak się kulawo wyrażę, ale na swoje usprawiedliwienie mam wiele nieprzespanych godzin za sobą

Ochłodzenie mówicie... nie zdążyłam tym razem schować zimowej kurtki.

Uciekam się zdrzemnąć Miłego dnia dziewczyny!
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 11:36   #9
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
(...)

La Mary też myślałam ostatnio o skwalanie. Serum z Niod daje wizualne efekty? Że tak się kulawo wyrażę, ale na swoje usprawiedliwienie mam wiele nieprzespanych godzin za sobą

Ochłodzenie mówicie... nie zdążyłam tym razem schować zimowej kurtki.

Uciekam się zdrzemnąć Miłego dnia dziewczyny!
Nie miałam nigdy nic lepszego (i bardziej wydajnego) pod oczy. Co do wydajności to nie zdziwię się, jak to serum będę miała przez rok. Zaczynam się zastanawiać, czy nie daję go za mało bardzo polecam, jest super.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 11:37   #10
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

U mnie tez ochlodzenie, jeszcze niedawno bylo 30+ stopni w ciagu dnia, a w ostatnich dniach ponizej 20 w dzien (w najblizszych dniach troche cieplej - 22-23) i ponizej 10 w nocy. Wyciagnelam juz zimowe koldry i kupilam nowe puchate pizamy i cieple skarpety, nowe koce na kanape w salonie. Siedze wlasnie przed komputerem w welurowych dresach i szenilowym swetrze, bardzo lubie takie mile w dotyku tkaniny nosic po domu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 11:45   #11
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cinde wysypywało Cię po krwawym peelingu (tam były kwasy AHA i BHA), tutaj są same AHA (mnie wysypuje po BHA, ale Ciebie może i odwrotnie, więc nie chcę sugerować, że bedzie ok, ale może?): https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-solution.html
Dzięki, że o mnie pomyślałaś Moja skóra średnio lubi się z kwasami - bardzo różnie reaguje, wolę nie kombinować, bo ostatnio jest uspokojona i szczęśliwa.

Ostatnio kupiłam: https://www.lookfantastic.pl/eucerin.../12510286.html

Używam od paru dni i jestem bardzo zadowolona, bo nie podrażnia i koi. To jedyna rzecz (oprócz hydrochinon) polecana na tej grupie FB o przebarwieniach. Niektóre metamorfozy po ok. 5-6 tygodniach stosowania są szokujące w pozytywnym tego słowa znaczeniu Miałam w zeszłym roku spot corrector z tej samej linii i był super, ale niewielka ilość w środku, więc tym razem kupiłam serum. Zawiera opatentowany przez Eucerin składnik - thiamidol.

Wiem, że również się borykasz z przebarwieniami, więc jak chcesz się z nimi uporać, to wydaje mi sie, ze tylko te produkty. Na Twarzing na FB też zawsze polecają Eucerin na sprawy pigmentacyjne.

Witam się w nowym wątku
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-12, 12:02   #12
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

W nowym watku witam sie i ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 12:23   #13
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Rozrasta nam sie watek Lamary ten hennowy kolor to juz zmieniłam 2 lata temu na indygo. Bo ja miałam czarne włosy. I ten rudy hennowy mimo cud blasku to nie bardzo mi chyba pasował . Ale ogólnie dzięki farbowaniu ziołami włosy sa rewelacyjnej jakości.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 14:02   #14
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

I ja się witam na nowym wątku

Uffff... chyba mi ulżyło czytając że po tych odżywkach Anwen nie tylko ja nie widzę efektów... Chyba byłam jedyną osobą na wątku, która czepiała się wychwalanej pod niebiosa odzywki -> l.mn. odżywek Miałam odmienne zdanie niż wszystkie razem wzięte popularne youtuberki...
Co do marki Eveline to może i te cienie do powiek są dobre ale składy ich kosmetyków zwykle powodowały u mnie zjeżenie włosów na głowie w przeciwieństwie do "urodowych" filmików stawiających markę na ołtarze...a czy przypadkiem nie jest tak samo z ich kolorówką Bo nie chce mi się wierzyć, że produkty odpowiadają wszystkim oceniającym...

Pani Robot o serum NIOD internety piszą że jest bardzo wydajne i takie faktycznie jest, zresztą jak każde serum o konsystencji olejowo-wodnej. Nakładamy zwyczajnie mniej i ostrożniej żeby nie dostało się do oka. Wystarczy kropelka na ramę oka (powieka górna i powieka dolna), ba, załapie się jeszcze powieka górna drugiego oka na tę samą kropelkę
Na pewno nawilża ale czy usuwa zmęczenie... tego nie wiem. Zmarszczek chwilowo nie mam bo w ryzach utrzymuje je mezobotoks, cieni pod oczami nie posiadam a jedynie pojawiają się u mnie wory, gdy zarywam noce albo mi ktoś czyli Dr źle wykona mezoterapię jednak nie zauważyłam, żeby mi serum błyskawicznie te wory usuwało. W każdym razie nie tak szybko, jakbym sobie życzyła.natomiast na pewno serum dba o kondycję skóry wokół oczu. Polecam.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2021-04-12 o 14:04
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 14:34   #15
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

witajcie
Tez w pierwszej chwili pomyslałam, ze ktos trzyma w klatce biedna wiewiorke, ale zaraz potem stwierdziłam, ze Gosia by sie nie zachwycała
Czy musze mówic, ze to Wasze zachwalane serum juz kupiłam...?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 16:30   #16
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
witajcie
Tez w pierwszej chwili pomyslałam, ze ktos trzyma w klatce biedna wiewiorke, ale zaraz potem stwierdziłam, ze Gosia by sie nie zachwycała
Czy musze mówic, ze to Wasze zachwalane serum juz kupiłam...?
są duże szanse, że będzie zadowolona Ja ostatnio kupiłam jeszcze to na lekko przesuszoną skórę, i super jest, koi, nawilża, szybko się wchłania, bardzo mi odpowiada pod makijaż
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 17:03   #17
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Postanowiłąm isc za ciosem i zrobic rowniez kolanoskopie, prawdopodobnie i tak bym musiała, by zdiagnozowac, co mi własciwie jest. Wkurza mnie to, bo bardzo rzadko choruje, a na przewod pokarmowy nigdy nie narzekałam, a teraz ciagły dyskomfort...Zeby zminimalizowac ilosci wyjazdow do lekarza - zapisałam sie od razu na kolanoskopie i wizyte, z szansa, ze beda juz wyniki histopato z gastroskopii. Mysl o oczyszczaniu mnie nei zachwyca, oczywiscie. Nie znosze tego. Widziecie oczami duszy, jak o 2-3 w nocy pijecie druga dawke srodka przeczyszczajacego+ 2 litry wody...? noc z głowy...A co mnei wkurza? Mogłabym zrobic kolanoskopie na nfz, przeciez płące co miesiac, nie korzystajac włąsciwie wcale. Ale - nfz nie płaci za znieczulenie. dodatkowo zakazuje łaczenia swiadczenia z płatnym znieczuleniem, czyli albo free ale boli, albo całkowicie odpłatnie, ale komfortowo.
Tak, jak chciałabym jechac w czerwcu na wakacje - tak rowniez chciałabym byc do wyjazdu zdiagnozowana.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 17:49   #18
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Hej, nowy wątek? Jak ten czas leci...


Skoro nowy wątek i nowe dziewczyny w składzie - może zrobimy podsumowanie naszych kosmetycznych hitów 2020? Chyba zapomniałyśmy w tym roku (tak innym niż wszystkie... ) a może tylko ja przeoczyłam? Wiem, już kwiecień i może nie czas na podsumowania... ale ja bardzo lubię czytać co tam u was w kosmetyczkach dobrego
Do czego będziecie wracać, co was zachwyciło? No ok - może na zachwyty to już za doświadczone wyjadaczki jesteśmy - ale zawsze jakaś perełka czy dwie się pojawi.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

W kategorii: włosy polecę wam markę Briogeo, widzę że już pojawiła się w polskiej Sephorze https://www.sephora.pl/briog-brand/BRIOG-HubPage.html

Wracam do niej non stop

Kocham ten olejek: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-2788341

Maski są też świetne
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-12, 20:53   #19
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

LaMary - nie zastanawiałam się nad składami cieni, w zasadzie nigdy. Incidecoder nie znalazł nic złego w jednej z nich, jak z ciekawości wrzuciłam. Z Eveline uwielbiałam kiedyś balsam stopniowo brązujący (jakieś ekhm ... 20 lat temu) był rewelacyjny i żadne Vita Liberata ani Saint Tropez mu nie dorównały potem, jak często bywa - wycofany.
Może skład miał nie ok, wtedy byłam laikiem kosmetycznym, a co pakują takiego strasznego? Mam teraz kilka preparatów do stóp i nie ukrywam, że jeden z lepszych to właśnie Eveline. Wg incidecoder jeden składnik ma wątpliwy, a kilka goodie i superstar, więc może dramatu nie ma


Kama - ja też się zżymam na te zasady, że bierzesz albo to co NFZ oferuje, albo płacisz 100%, dla mnie to skrajnie nieuczciwe i prowadzi do tego, że właśnie jedną z niewielu procedur medycznych którą od lat zrobiłam na NFZ było ... szczepienie na covid, bo nie ma innej opcji. A od lat płacę naprawdę dużo podatków. Jeszcze za Sośnierza w naszej kasie chorych można było współpłacić w stomatologii ... Teraz nie znam nikogo, kto się na NFZ leczy stomatologicznie ...
Tzn. wróć ... byłam kiedyś w "nie moim" gabinecie na higienizacji, za którą zapłaciłam a teraz w ikp widzę, że NFZ -towi też wystawili rachunek Czyli może ten rozdział sfery prywatnej od refundowanej niestety po części wynika z takich nieuczciwych praktyk, których jest niemało, co wiem z mojej wcześniejszej praktyki zawodowej.
Życzę skutecznego wyjaśnienia problemów zdrowotnych i szybkiego powrotu do formy.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-12, 21:39   #20
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama raczej to nie będzie druga w nocy. Mnie kazano wszystko wypić jakoś między 18, a 20 i po godzinie, czy dwóch było po sprawie. Badano mnie dwa razy, zawsze noc przespana
Już NFZ nie refunduje znieczulenia? Jeszcze kilka lat temu zrobiono mi w sedacji, ale czytałam, że podobnie stało się z gastroskopią.
Myslałaś o tescie IGG na nietolerancje pokarmowe? Można zrobić domowy, kosztuje jakieś 350zł, nazywa się Food Detective. Robi się go na płytce, z krwi (załączają taki jednorazowy do kłucia jak przy badaniu cukru). Z tego testu dowiedziałam się o mojej trudnej relacji z mlekiem.

Dircik ja właśnie chcę poszukać takich super rzeczy z fajnymi składami z półek i sklepów, gdzie albo nie zaglądam, albo nie schylam się na te najniższe i czytam masę polecajek, recenzji, opinii. W kwestii cieni nie mogę nic drogeryjnego, bo mam bardzo tłuste powieki i po 30-40 minutach są po prostu plamy, cień w załamaniach, a gdzie indziej znika Oczywiście marki kolorówki występujące w S. i D. to żadna gwarancja jakości - tutaj posiłkowałam się wiedzą dziewczyn z wątku sephorowego na kosmetyce i wzięłam kilka polecanych rzeczy.

Właśnie testuję na dłoniach to dziwadełko i podoba mi się. Mięciutka kołderka, raczej po domu albo na noc, a zapach https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...isch-duft.html
Kupiłam go z myślą o przesuszeniach, łokciach, dłoniach, ustach. Oczywiście skład to dwa mocno komedogenne oleje, więc w życiu nie połozyłabym go na twarz. Za to do dłoni i stóp może być fajny.

Wkleję Wam te moje poszukiwania z niższych półek może po prostu zamiast pisać. Teraz jest szał, bo wycofują jakąś odżywkę humenktantową z Lidla i też jutro idę zobaczyć, czy jeszcze ją złapię. Ponoć fantastyczna...

Cinde Ty najlepiej znasz swoją cerę Moja kwasy kocha i bardzo dużo jej dały. Uważam, że jak na ponad 20 lat zmian trądzikowych i kilka lat opalania bez umiaru obecnie naprawdę nie jest źle. Nigdy nie będę mieć modelkowej cery, ale od lat nie miałam tak dobrej. Obecnie tylko dwie nowe plamy po okresowym wysypie - na szczęście na szyi przy uszach i już się zaprzyjaźniają z Acne Dermem, więc za miesiąc ich nie będzie (wiem, będą nowe ). Ja miałam na twarzy naprawdę jesień średniowiecza całe lata. Nie było wklęsłych blizn, ale wszystko poza nimi. O ile kwestię zmarszczek załatwia igła u tego czy innego lekarza, tak z tłustą, trądzikową cerą muszę radzić sobie na co dzień, a nie jestem przekonana do izotretynoiny na te 3 krostki miesięcznie, które obecnie się pojawiają.
Swoją drogą obeszłam otwarte drogerie za plasterkami na wypryski i nigdzie nie ma Muszę zamówić w internecie - 15zł plasterki, 12zł wysyłka.

Jeszcze się pochwalę - moje drugie semi-profesjonalne robienie skórek, bo całe lata byłam zbyt leniwa i wycinałam radełkiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg share-6DE81DF5-BD9E-4D45-AD9B-8C0007419322.jpg (180,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg share-B7E99BCD-7AF0-4C08-9FD5-B3DD5CDF595F.jpg (241,8 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2026.jpg (63,8 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2024.jpg (58,8 KB, 89 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-04-13 o 17:20
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-13, 06:56   #21
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robot- strasznie krotko masz obciete pasnokcie. Mnie to by bolalo I nic nie moglabym zrobic gdybym miala az tak krotkie paznokcie. Nigdy dlugich nie mialam- nawyk z mlodosci kiedy gralam na pianinie. Ale i teraz nie umiem miec dlugich.
Za to skorki masz wyciete super. Mnie z kolei nigdy tak pieknie nie udalo sie zrobic kolo paznokci...Zrobilas to perfekcyjnie . W zyciu mi sie tak nie uda.

Rano wstaje.. a tu snieg.. no chyba zwariuje.. Norwegia sie u nas robi??? Na szczescie bylo tylko zero w nocy.. Ale i tak sie martwie o swoje roze...Czy juz nie bedzie u nas wiosny nigdy :conf used:
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-13, 09:22   #22
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Marjolka - przeczytałam, że to dlatego, że wiosnę miał organizować Sasin
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-13, 10:31   #23
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Marjolka - przeczytałam, że to dlatego, że wiosnę miał organizować Sasin
:pal a:: hahaha:
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-13, 15:50   #24
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzien dobry witam po latach, ciezko bylo Was znalezc Piekne!

Covid pokrzyzowal kilka planow, pozmienial i przewrocil do gory nogami poglady i pojecia. Ogarniam sie w miare.

Nadal nie mam polskiej czcionki, kiedys probowalam dodac ale przy mojej arabskiej klawiaturze pisanie - c, s, a, e, n, i zzzz - z kreseczkami, kropkami bylo wrecz niemozliwe.

W Abu Dhabi jestesmy dobrze zabezpieczni przed coronawirusem, rzad radzi sobie z tym doskonale. Jest granica przy wjezdzie do Emiratu Abu Dhabi ktora mozna przekroczyc jedynie z aktualnym negatywnym testem PCR.
Do Dubaju mozna jechac bez badania ale wracajac trzeba miec nowy test zrobiony, a potem jesli sie zostaje, to trzeba PCR powtorzyc 4go dnia i 8-go dnia. Mandat za to ze sie zapomni badania jest wysoki - 5000 AED (1 140 Euro).

Pozdrawiam cieplo i jesli pozwolicie, to cheynie zajrze do Was czesciej.

Cheers z czeskim piwem
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-13, 16:28   #25
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Hej, Eve Dobrze, ze zagladasz, choc tak rzadko...
Pani R, dzieki za podpowiedz, test kupiony, czekam z niecierpliwoscia. Jestem osoba mało chorowita, o brzuchu wiedziałam, jak miałam okres albo zaparcie na urlopie, tyle, przez lata Słowo nietolerancje było mi rownie obce, jak alergie, wiec teraz sie po prostu wsciekam, ze cos nie działa i chce wiedziec teraz, zaraz co - i jak to leczyc.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-13, 16:34   #26
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Hej, Eve Dobrze, ze zagladasz, choc tak rzadko...
Pani R, dzieki za podpowiedz, test kupiony, czekam z niecierpliwoscia. Jestem osoba mało chorowita, o brzuchu wiedziałam, jak miałam okres albo zaparcie na urlopie, tyle, przez lata Słowo nietolerancje było mi rownie obce, jak alergie, wiec teraz sie po prostu wsciekam, ze cos nie działa i chce wiedziec teraz, zaraz co - i jak to leczyc.
A z tych testów z krwi co miałaś coś wyszło czy nic?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-13, 17:14   #27
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Melduję się

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Kama test na Helicobacter pyroli też nie zaszkodzi zrobić
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-13, 18:39   #28
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Miszka, helicobacter miałam wczesniej, w labolatorium i w trakcie gastroskopii zrobili ponownie, dwukrotnie brak heli.
Cinde, robiłam zalecone przez lekarza testy w kierunku celiakii - wyszły ujemne. KOlejna rzecza jest histopato wycinka, ktorego wynik bedzie za około 3 tygodnie. suma tych 2 rzeczy mowi o ewentualnej celiakii lub ja zdecydowanie skresla...
Wiecie, czego nie znosze ? łazic z tym samym pięc razy, robiac za kazdym razem kolejne badanie, dlatego chce wszystko zebrac do kupy przed kolejna wizyta, skoro musze na nia sie wybierac z wyprzedzeniem i jechac 130 km. moze bede miała wtedy łatwiejsze zawezenie diagnozy, bo teraz wachlarz nie ejst taki mały - nadal nie moje stanowczo wykluczyc celiakii, moze byc nieceliakalna nietolerancja glutenu, moze byc inna nietolerancja pokarmowa, moze byc zanikowe zapalenie błony sluzowej zoładka...albo cos jeszcze. Tak czy tak pogorszyło mi sie w ostatnim czasie, a ja nie moge ustalic, czy problem lezy wyzej, w zołądku czy nizej, w jelitach czy i tu i tu. Objawy sa podwojne, wkurzaja mnie na maksa. Nie ma bolu, ale niewygoda, dyskomfort własciwie cały czas.
Dobra, juz nie bede was zanudzac. Z kosmetykow - kupiłam to
https://allegro.pl/oferta/caudalie-r...-ml-9062314500
bardzo przyjemnie sie stosuje.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-14, 08:04   #29
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama współczuję tego łażenia po lekarzach...
Miałam niedawno podobnie z moim sercem. "zaliczyłam" w ciagu m-ca 4 kardiologów Polecanych lekarzy i tylko ostatni przejął się moim stanem. Im większe nadzieje pokładałam w lekarzy tym większe spotykało mnie rozczarowanie. Pozostali traktowali mnie jak pacjentkę z zaburzeniami hipochondrycznymi bo przecież z wyników jasno wynikało, że mam serce jak dzwon a to , że odczuwam chaotyczny rytm serca to na pewno był mój wymysł
Tak że trzymam MOCNO kciuki za dobrą diagnozę!

Dircik ja w ogóle mam sceptyczny stosunek do pielęgnacji i kolorówki drogeryjnej. Tylko tyle. I aż tyle

Pani Robot faktycznie profesjonalne wycinanie skórek. Brawo!

Miłego dnia dziewczyny, kończę bo ostatnio cierpię na niedoczas... cierpię... hehe no... dręczę siebie tym brakiem czasu czyli chyba jednak jakiś defekt u mnie...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2021-04-14 o 08:09
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-14, 10:11   #30
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Takie chodzenie po lekarzach fajne nie jest, a najgorsza jest myśl, że niewiadomo co nam tak naprawdę dolega.

Kama, podobnie jak LaMary, również trzymam kciuki za dobrą i szybką diagnoze

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kama współczuję tego łażenia po lekarzach... Miałam niedawno podobnie z moim sercem. "zaliczyłam" w ciagu m-ca 4 kardiologów Polecanych lekarzy i tylko ostatni przejął się moim stanem. Im większe nadzieje pokładałam w lekarzy tym większe spotykało mnie rozczarowanie. Pozostali traktowali mnie jak pacjentkę z zaburzeniami hipochondrycznymi bo przecież z wyników jasno wynikało, że mam serce jak dzwon a to , że odczuwam chaotyczny rytm serca to na pewno był mój wymysł Tak że trzymam MOCNO kciuki za dobrą diagnozę!
Pewnie dlatego, że takie problemy z sercem dość często są na tle nerwowym. Podobnie i mi powiedziała kardiolog, że dotyczy to często "ludzi wrażliwych" . U mnie był to na 100% niedobór magnezu (drgająca powieka tylko to potwierdzała), a wiadomo - im niższy poziom magnezu, tym większy stres na co dzień, błędne koło. Przeszło mi po ok. 4 tygodniach suplementacji, tętno się również uspokoiło. Dużo zdrowia, LaMary

W Łodzi buro i mokro. Właśnie oglądam konferencje prasową - obostrzenia przedłużone do 25 kwietnia, ale w ogóle mnie to nie dziwi.

Kupuje rolki, idę szukać .

Miłego dnia
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.