La Roche Posay, Toleriane, podkład do cery wrażliwej - baardzo proszę o pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-02, 12:26   #1
_aLmeRka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 47
GG do _aLmeRka_

La Roche Posay, Toleriane, podkład do cery wrażliwej - baardzo proszę o pomoc :)


La Roche Posay, Toleriane, Fond de Teint correcteur fluide, podkład do cery wrażliwej

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15627

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, C18-36 Acid Glycol Ester, Ethylhexylglycerin, Tristearin, Cellulose Gum, Acrylates Copolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminium Hydroxide. +/- May contain : Cl 77891 / Titanium Dioxide, Cl 77499, Cl 77492, Cl 77491 / Iron Oxides

jak w temacie... przeszukałam forum, ale nie znalazłam konkretnych informacji co do składników zawartych w recepturze... na chemię kosmetyczną chciałabym zanalizować ten kosmetyk, ale za piernika mi to nie idzie... część składników znalazłam, ale np. Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone czy końcówka receptury są dla mnie... zupełnie obce. Wiem, że są tu osoby, które wszelkie składniczki mają w głowie i właśnie te osoby proszę o pomoc z góry wielkie dzięki! ;] pozdraviam ;]
_aLmeRka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 12:31   #2
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: La Roche Posay, Toleriane, podkład do cery wrażliwej - baardzo proszę o pomoc :

A jak mamy rozumieć na chemię kosmetyczną...? Na studiach?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 13:28   #3
_aLmeRka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 47
GG do _aLmeRka_
Dot.: La Roche Posay, Toleriane, podkład do cery wrażliwej - baardzo proszę o pomoc :

studium kosmetyczne, przedmiot: pracownia chemii kosmetycznej, dodatkowy referat do oceny...
_aLmeRka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 14:02   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: La Roche Posay, Toleriane, podkład do cery wrażliwej - baardzo proszę o pomoc :

Tak właśnie myślałam. Przykro mi, ale regulamin forum zabrania nam odrabiania prac domowych, maturalnych, dyplomowych itp.

Moge jedynie podrzucić link do słownika składników kosmetycznych: http://www.wizaz.pl/chemia/
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 14:13   #5
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: La Roche Posay, Toleriane, podkład do cery wrażliwej - baardzo proszę o pomoc :

Jako, że taki wątek juz powstał a chciałam założyć taki sam to podpinam sie pod ten...
Czy może wiecie coś o tym podkładzie? Ktoś używał ? Jakie wrażenia?
Chciałabym go kupic ale kilkadziesiąt zł piechotą nie chodzi więc wole najpierw zapytać.
Sory że tak pod cudzym wątkiem
Pozdrawiam
aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 15:22   #6
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: La Roche Posay, Toleriane, podkład do cery wrażliwej - baardzo proszę o pomoc :

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
Jako, że taki wątek juz powstał a chciałam założyć taki sam to podpinam sie pod ten...
Czy może wiecie coś o tym podkładzie? Ktoś używał ? Jakie wrażenia?
Chciałabym go kupic ale kilkadziesiąt zł piechotą nie chodzi więc wole najpierw zapytać.
Sory że tak pod cudzym wątkiem
Pozdrawiam
Wystarczy zajrzeć na KWC : podkład Toleriane
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 09:05   #7
_aLmeRka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 47
GG do _aLmeRka_
Dot.: La Roche Posay, Toleriane, podkład do cery wrażliwej - baardzo proszę o pomoc :

Ja używam od X czasu z czystym sumieniem polecam...
A jeśli chodzi o odrabianie prac domowych itp. to nie o to mi chodziło :P tylko po prostu ja część rzeczy mam... ale niektóre składniki są tak potegowane, że nic nie mogę o nich znaleść w sieci ;? i tylko o nich chciałabym czegoś się dowiedzieć.. bo do odrabiania całego zadania to jeszcze hoho i jeszcze troche ;P
słownik też już przekopałam.. przekopałam nawet encyklopedię w niektórych przypadkach i nic.
_aLmeRka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 17:03   #8
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: La Roche Posay, Toleriane, podkład do cery wrażliwej - baardzo proszę o pomoc :

Cytat:
Napisane przez _aLmeRka_ Pokaż wiadomość
Ja używam od X czasu z czystym sumieniem polecam...
A jeśli chodzi o odrabianie prac domowych itp. to nie o to mi chodziło :P tylko po prostu ja część rzeczy mam... ale niektóre składniki są tak potegowane, że nic nie mogę o nich znaleść w sieci ;? i tylko o nich chciałabym czegoś się dowiedzieć.. bo do odrabiania całego zadania to jeszcze hoho i jeszcze troche ;P
słownik też już przekopałam.. przekopałam nawet encyklopedię w niektórych przypadkach i nic.
A z którymi składnikami masz problem??
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 15:59   #9
_aLmeRka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 47
GG do _aLmeRka_
Dot.: La Roche Posay, Toleriane, podkład do cery wrażliwej - baardzo proszę o pomoc :

Disodium Stearoyl Glutamate -
o Acrylates Copolymer mam tyle – Zmętniacz (opacifier) do kosmetyków
Disteardimonium Hectorite –
C18-36 Acid Glycol Ester –
Polyglyceryl-4 Isostearate -
Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone -
_aLmeRka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.